Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

lenula2705
19. nov 2015

aha ďakujem pekne 🙂

maminka1986
15. dec 2015

je tu dáka babenka čo ma kočik TAKO SUNLINE PREMIUM ECO? aký je? velmi s ami páči aj vaničkaje super velká dakujeeeem

mimisk
16. dec 2015

@maminka1986 v podstate je to uplne rovnake ako Tako dalga

maminka1986
16. dec 2015

@mimisk ano ved je to TAKO 🙂 tak som si aj mylslela 🙂)

mimisk
16. dec 2015

@maminka1986 len som myslela ze je to rozmerovo to iste tak ked tak by vám mohol povedat aj niekto kto ma dalgu

maminka1986
16. dec 2015

@mimisk no asi je dalgu som videla naživo tento veru nie ale mylsim že bude rovnaký ked som pozerala miery

mimisk
16. dec 2015

@maminka1986 ano je to uplne to iste viem lebo sme ich predali

lucifuuck
8. mar 2016

Babenky neviete kde zohnam kolesá na kočík Verso exclusive??? Alebo nepredáva niekto takýto kočík za lacno??

kbusova87
21. jún 2016

ahojte , máte niekto skúsenosti s kocikom Kunert Romantic??

stofkana
21. jún 2016

:D ahojte chcem sa opýtať .. máte niektorá prosím Vás skúsenosť s kupovaním kočíka v žiline pri OC Carfour v tej drevenej búdke ? boli sme tam s manželom popozerať a sám bol prekvapený aké ceny za 3kombinácie ... (myslím nízke) cca 340€ ... tak rozmýšľam či sa oplatí ísť do PL keď tu mám záruku a nemusím sa keď tak naháňať do polska ... nemám s kupovaním skúsenosti ale pozerala som funkčnosti ako napr. poloha rúčky ... keďže máme termín na konci decembra tak veľká vanička ... nafukovacie kolesá ... Ďakujem za odpovede

monilik
21. jún 2016

@stofkana ja mam kocik povodom z Polska ale objednavala som ho cez kamennu predajnu u nas v meste prave pre pripadnu reklamaciu nahradne diely a pod. myslim si ze sa neoplati kvoli tomu cestovat do Polska... mozno nejake konkretne znacky z tych drahsich tam vyjdu lacnejsie ako u nas, ale pokial chces obycajnu trojkombinaciu tak zbytocna cesta. ja mam tiez 3 komb. za asi 360 uz nam sluzi 5. rok a s vynimkou defektov s nicim nebol problem.

barbora2017
20. aug 2016
quixik
27. sep 2016

Ahojte, oplatí sa ísť do Poľska na kočík či nie? Ako to je teraz?

kbusova87
27. sep 2016

@quixik ja som bola ored mesiacom...ale nic moc tam na vyber nemali...a ceny min 350 a vyssie

quixik
27. sep 2016

@kbusova87 Aha, ďakujem, tak to už ako na Slovensku,.. ďakujem pekne.

timejka020
5. feb 2017

da sa v polsku presnejšie v leluchov platit kartou??