Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

tinus
25. aug 2009

Ahoj meinkonka chcem sa spýtať kde sa nachádza tá predajna babyboo lebo ja som mala tiež z trhu Ď

meinkonka
25. aug 2009

ahoj tinus, ta predajna je blizucko namestia Rynek. fakt par metrov na ulici Harcerskej alebo tak nejak sa vola. 😉

lenca30
25. aug 2009

katika ahoj, za kolko si prosim ta kupila kocik verso?mas knemu aj moskytieru a plastenku?

lenca30
25. aug 2009

baby niekto tu chcel adresu do ruzomberku mysim......EUROBANY, hurbanova 2,RK, 0918 446 796

lenca30
25. aug 2009

ahojte vo strvrtok sme boli aj s muzickom na nakupy v targu. povodne som chcela kupit V max od baby smile ale na trhumali len jeden aj to z rezervovaný. tak sme kupili verso, ktorý je velmi podobny.predvac nas presvedcil, ze jediny rozdiel je v tom ze V max ma hlinikovu konstrukciu a verso zeleznu, preto je lacnejsi. ale skusala som oba a nie je vo vahe rozdiel. verso s ami zdal dokonca lahsi. je pekny a jednu chybu ma ze sa neda vynicka polohovat skoda, ale bol za dobru cenu, aspon myslim. stal nas 260 euro 3 komb aj s moskytierou a plastenkou.
treba al eporiadne sontrolovat cely kociar pretoze my sme prisli domov a zistilti sme ze na jednom kolecku je defekt., taka mala dierka. a poriadne vsetko odskusat, pretoze ked som chcela vymanit adapter pod autosedackou za vanicku islo to dost tzko. predavac ma presvedcil ze to je nove a musi sa to vychodit. a doma som zistila ze to je pokazene preto to isli tazko. kedze su tie packy z umelej hmota tak som sa bala ze sa to polame, preto sme poprosili svagra nech nam vymeni celu konstrukciu v sobotu. koliesko vymenili v pohode, avsak pri konstrukcii zacali vymyslat. nakoniec ale vymenili. strasne sa mi paci pridam aj do albumu len dufam ze aj vydrzi.
ostatnu vybavu sme kupili v babycity , je to ten novy obchod vedla kruháča, ked idete od popradu na trh, tak po pravej strane. su tam strasne ochotny.

lenca30
25. aug 2009

EUROBABY to ma byt

martina46
25. aug 2009

nemate nahodou skusenosti s kocikom mamtu tori, myslim, ze je polsky. su to obycajne lahke golfky

tinus
25. aug 2009

Ahoj meinkonka to námestie je priamo v novom targu také námestie do kocky lebo iné tam nepoznám

risalka
26. aug 2009

Ahojte aj ja sa chcem pripojiť do diskusie, neviete mi poradiť či sú v Jablonke trhu aj v piatok. Ďakujem za odpoved.

meinkonka
26. aug 2009

tinus ano ten rynek je kockate namestie v targu a ta harcerska je ulicka ide hned z rynku. ak chces, daj mi do ip mailovu adresu a ja ti poslem vlastnorucne nakresleny obrazok s ulicami aby si to nasla je to jednoduche /som ho posielala jednej kocke pre lepsiu orientaciu/ 😉

lila75
27. aug 2009

vcera mi kamaratka hovorila, ze boli v Targu v obchode Baby Boo pozerat kociky, ale ze bola velmi sklamana. Pozerali tie trojkombinacie (sportak+vanicka+vajicko) a predavacka im povedala, ze za tie ceny, ktore tam maju uvedene mozu odobrat len vystavene farby. Ak chcu inu farbu cena bola zrazu omnoho vyssia, dokonca vyssia ako u nas. A to vraj este uvedene tri casti boli kazdy inej farby ☹ . Teraz fakt neviem, ci sa mi tam oplati ist. Ked som porovnavala ceny na internetovej stranke jedneho polskeho obchodu a jedneho slovenskeho, tak tam vychadzali niektore typy kocikov asi o 100EUR lacnejsie v PL, no niektore typy boli rovnako drahe, pripadne este o par eur drahsie.
Ake mate vy skusenosti s cenami v PL? K tomu sa tu akosi nikto nevyjadruje, no myslim, ze to je asi jediny a hlavny dovod, preco sa trepat do PL za kupou kocika, kedze s tym suvisi nevyhoda - velka vzdialenost v pripade reklamacie.
Vie niekto uviest nejake konkretne ceny?????

katika82
27. aug 2009

lila no je pravda že tie čo mali v obchode babyboo boli za dobré ceny ale nepýtala som sa čo v prípade inej farby či by bola cena vyššia. inak vychádzala trojkombinácia cca 260 eur

lenca 30 no mna vyšiel tak isto akurát o 10 eur menej lebo nemal v tej farbe autosedačku tak mi dal v červenej s tým že mi teraz do ružomberka priniesol takú akú som chcela už ju mám doma presne tú ku kočíku.ale tiež chcel pôvodne 260 za trojkombináciu so sieťkou a pláštenkou.

my sme tiež uvažovali o tom baby smile ale ked som ho chcela nakloniť na seba tak išiel ťažšie ako ten verso preto sme sa rozhodli pre verso.aj on nám ho odporúčal že je lepší. tak uvidíme. má ho môj kamarát a povedal že je s ním spokojný že zatiaľ drží všetko ako má akurát že mu odišlo ložisko na koliesku ale to vraj je otázka 10 minút vymeniť a že to stojí asi 20 korún.

katika82
27. aug 2009

lenča ešte ho nemáš v albume??? ☹

katika82
27. aug 2009

risalka v piatok trhy v jablonke určite niesú

ada11
27. aug 2009

chcem sa spýtať, či ste niektorá z vás alebo niekto koho poznáte nereklamovali kočík v Poľsku. My sme kupovali minulý rok v júni Magical3 a dnes sa nám odtrhla časť konštrukcie, i náč je to dobrý kočík, ale teraz sa nedá používať 😉 Neviete či stačí zavolať predávajúcemu alebo tam treba ísť osobne, čo sa míi teda do Targu nechce ísť 😠

meinkonka
27. aug 2009

lila75, tak ja som kocik kupovala v babyboo a mne povedala cenu kocika a dole sa ma pytala, aku farbu podlozky a vanicky chcem. a cena bola stale rovnaka tak fakt neviem. 😕

pepies
28. aug 2009

baby co chodite na nakupy do Polska - mozete mi prosim odporucit nejake mesto co najblizsie za hranicami avsak nie z Kysuc, ale z oravskej strany?
My chodime do Bielsko Biala, ale chcela by som nieco blizsie, nejaky Hypermarket, hlavne plienky a pod.
Oplati sa tam este ist?
My sme boli naposledy pred 2 mesiacmi a oplatilo sa.
Dakujem. 🙂

snikol
29. aug 2009

ahoj maminky.chcem sa opytat ci nemate niektora skusenost s kocikom ADBOR ARTE 3X3??mozno ste uz preberali temu na tento kocik,ale mne sa nechce hrabat 46.stran dozadu.vdaka 😉 😉

risalka
29. aug 2009

ďakujem Katika82
Neviete mi povedať ako sa pohybuje cena kočíka v-max v poľsku? Ja mám záujem len o hlbokú a športovú verziu bez autosedačky. Ďakujem 🙂

katika82
30. aug 2009

risalka tie V maxi boli v takej cene ako verso tuším a myslím že ked chceš len základ bez autosedačky tak do nejakých 200 eur by si sa mohla zmestiť.

pepies no z kysúc to máš asi bližšie do polského tešína alebo potom z oravksej strany asi na prechod cez Bobrov a do jablonky

meinkonka
30. aug 2009

risalka mne ten verso nukal za nejakych 250 ale ze vraj mi da aj za 220. v-max je od versa tusim skoro na nerozoznanie 😉

jespera
30. aug 2009

Ahojte,
a co hovorite na obchod v targu - Maluszek, - citala som ze si ho baby chvalili - len nejako na ich stranke, som ten velky vyber nenasla - tak neviem....

meinkonka
31. aug 2009

jaspera ten Maluszek /teraz sa uz vola BabyBoo/ je vyborny obchod. maju tam kocikov od vymyslu sveta a prevazne znackove, co na trhu a inych obchodoch v targu velmi nenajdes. ja som odtial kupovala a bola som spokojna aj z vyberom aj s pristupom predavacky. odporucam 😉

jespera
31. aug 2009

Meinkonka - dakujem, a maju v tom obchode aj nejake oblecenie pre tehotne - nohavice a tak...ci je to cisto iba babatkaren. Pripadne vies o nejakom obchode v Targu ? dik.

selyma
31. aug 2009

Ten obchod je v Novom Targu?

meinkonka
31. aug 2009

jaspera tehu oblecko tam asi nemaju, aspon som si nevsimla. skor babatkaren 🙂

selyma ano je v targu 😉

barbarka
31. aug 2009

ahojte , chcem sa opytat ci niekto nemate polsky kocik babyactive jet picasso, neviem najst na neho ziadne referencie. vdaka.

risalka
31. aug 2009

barbarka, ja som v obchode rozmýšlala tiež nad babyactive jet picasso, ale nepáčili sa mi na ňom kolieska 2 nafukovacie, 2 plastové. Našla som ho na babybazáre, písala som tam a ponúkli mi ho aj so všetkými 4 nafuk.kolieskami. Konštrukcia ale bola u tohoto kočíka ako pri v-maxe. Na iných odkazoch mi písali, že nepredávajú so všetkými nafuk.kolieskami. Aj ja sa neviem rozhodnúť medzi picasso a v-max. V stredu ideme do Jablonky, tak uvidíme, čo budú mať na trhu a čo nakoniec vyberieme. 🙂
A čo sa týka referencií, neviem lebo asi je to na trhu novinka.

snikol
31. aug 2009

Maminky moje a s kocikom Adbor arte 3x3 nema nikto skusenost??Tiez pochadza z polska no nasla som uz aj tu u nas net stranku,len ho maju vypredany. ☹

queenka
3. sep 2009

ahojte maminky...potreabovala by som vediet ci v leluchove maju dobry vyber kocikov a aka je cena...????ma niekto nejake info??dakujem🙂