Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

sstefi
13. aug 2007

Zatiaľ som spokojná, a u nás, keď nekupuješ značkový kočík, tak kupuješ poľský(iné nenájdeš) len za prehnanú cenu.
A ježia sa mi vlasy, keď niekto píše, že kúpil kočík za 25.000 a ešte napr. potrebuje dokúpiť vaničku, 😲 , a napr. že peniaze trebárs za monitor dychu sú vyhodené peniaze... 😅

bibinka
13. aug 2007

katulka- kľudne sa na poľský kočík spoľahni. Vyberaj si ho však s manželom, lebo ten ti "vychytá muchy"-napr, ak je vysoký, budeš potrebovať výškovo nastaviteľnú rúčku, ak máte auto, radšej ho pri kúpe skúste "strčiť" do auta a pod.
myslím, že sú poľské kočíky dobré, veď načo budeš vyhadzovať peniaze za drahé značkové( nechcem uraziť iné maminy, čo si to môžu dovoliť), keď aj tak po roku budeš uvažovať radšej nad niečím menším a skladnejším.
Ja mám Tako, tiež je to poľská výroba a bola som spokojná. Teraz pri druhom nebudem investovať do nového, vynosí sa aj v dvojročnom kočíku, ale potom ho aj tak vymeníme za zmestnejšiu buginu- tiež z Poľska.

janninnka
13. aug 2007

a kočky, kupovali ste niektorá v poľsku kočík breaker? celkom sa mi páči, aj je dosť spratný, len som si ním ešte nie celkom istá, zdá sa mi trošku úzky - možno je to len môj pocit. v brezne ho mali za 11.990,- - štvorkombinácia. je to síce nemecká výroba, ale ku nám dovážaný cez poľsko. máte ho niektorá? poraďte

butrus
13. aug 2007

ahoj jani, aj ja uvazujem nad kocikom z polska, radsej si kupim lacnejsi a ostatne peniazky miniem na ine potrebne veci. Ja som rozmyslala o Babypoint/coneco V3. O tom co ty spominas som nepocula, ale zasurfujem po nete a hned budem mudrejsia 😀

janninnka
13. aug 2007

ja zase pozriem ten tvoj 😉

expertka8
13. aug 2007

..bibinka...kolko Ta vysiel Tako priamo v PL???

janninnka
13. aug 2007

butrus, ja nechcem ten s 3 nohami. tie sa mi nepáčia, ostanem zatiaľ pri tom mojom vyhliadnutom. uvidíme, možno zbadám niečo krajšie a lepšie

bibinka
13. aug 2007

expertka- my sme ho kupovali v 2005 v Ostrave,lebo som tam chodila do poradne a je to made in pl. a stál 5800 kč.
a je taký istý tmavo modrý s bledším aký som tuším videla u teba v albume. ale časom som ho chcela vymeniť za menší, ale teraz sa mi "šikne" 😀

expertka8
13. aug 2007

..bibinka..my sme nas kupovali tu..priamo na Slovensku...za 6500,-SKK...teraz sme ho sekli za 3000,-SKK...aj to som si "gratulovala"..ze za take "praxy"....a kupili sme lahsi sportacik/Walker/ za 3500,-SKK......co mozu stat obdobne sportove kociky teraz v PL???..my sa xystame do PL v okrobri na klasicke zimne nakupy...ale to uz budu len informativne prehlady.... 😉

butrus
13. aug 2007

jani, ake tri nohy? tento je stvorkolesovy

butrus
13. aug 2007

jani, kukuk sem http://www.babypoint.cz/index_cz.htm V3
ma styri kolieska - dve su otacave - co sa mi paci kvoli sportovej verzii. U nas ho ponukaju za 7900, v polsku ho urcite kupim za tu cenu aj s autosedackou a nejakou vybavickou.

retaux
13. aug 2007

Aj my máme kočík z Poľska - zatiaľ sa mi zdá fajn, aj keď som bola vonku len 3x. Najväčšou nevýhodou pl kočíkov je asi ich váha - sú dosť ťažké.

expertka8
13. aug 2007

..retaux...su tazke..plne suhlasim....ale jeho maxi vahu som ocenila najma v obdobi..ked som sa vyslovene prebarala 30cm zavejmi...pred Vianocami...co u nas nie je nic neobvykle...
..najviac som vzdy sokovala ludi..ktori mi s nim pomahali nastupovat do busu..to bolo vzdy ten isti monoloooog typu..."preboha..co mate v tom kociari???" 😲 .. a ja len tak..skromne..."dieta" 😀

bibinka
13. aug 2007

exp- to ste dobre predali, ja pevne verím, že aj nám sa ho podarí streliť. a možno ho darujeme do nemocnice alebo do dojčáku. 😀
my sa ho chceme "zbaviť " na jar a kúpiť tiež nejaký šporťáčik.nakoľko náš prvý syn sa vozil len 7mes.v hlbokom a potom prešiel na golfky. predpokladám, že aj druhý bude detto 😀
a kde do pl chodíš? do Tešína? aj ja by som mala rada prehľad.

retaux
13. aug 2007

Tak sa teším na cesty busom 😀 Hádam aj ja ocením, že je taký ťažký. Ja som si ten náš vybrala, lebo sa mi zdala byť veľká vanička - najväčšia asi akú som tam videla. Proste, keď som ho zbadala, tak som mužovi povedal: TENTO chcem! 😀

butrus
13. aug 2007

katulka a kde konkretne ( v ktorom meste )si bola pozriet tie kociky v polsku? bolo to na trhu?

janninnka
13. aug 2007

butrus, hej našla som to ešte raz a teraz už lepší obrázok, prvýkrát sa mi zdalo, že má len tri nohy. takže beriem späť 😉

julova
13. aug 2007

http://www.kowmet.pl/polski/polski.html

moj kolega mal z PL Kowmet - "Happy bear" a bol spokojny...tak pre inspiraciu 😉 ...na nejakom trhu priamo v PL ho kupili v prepocte za 7500,-

retaux
13. aug 2007

My sme kupovali v Novom Targu.

lufia
13. aug 2007

Ahojte kocky pridam sa tiez aj ja mam Tako pol.kocik a som spokojna.je tazky ako pisete ale mne to nevadi.dolezite je zvazit na co teda na aku cestu a kde chcete kocik pouzivat.pokial ho nepotrebujete stale dvihat(nechodite vela autobusom atd..)tak je uplny ideal.a ako pise expertka urcite na slov.podmienky je lepsi tazssi 😵

janninnka
13. aug 2007

a vraj v poľsku sú kočíky o polovicu lacnejšie ako u nás. ten v brezne za tých 12 sa mi zdal ešte celkom dobre na tom s cenou, keďže to bola štvrokombi a keďže v bratislave majú kočíky okolo 18-20.000 (troj-štvorkombi)

ajuskamimi
13. aug 2007

aj ja mam polsky kocik Atlantic z Babydesignu a som maximalne spokojna 😉

butrus
13. aug 2007

aj ten happy bear je peknucky, ale ked ja chcem s dvoma otacacimi kolieskami, nech je jednoducha manipulacia so sportovou verziou. a nie je pri nom napisana vaha. Tento V3, co sa mi paci, by mal mať 11,5 kg, tak to sa este da.

expertka8
13. aug 2007

..bibinka..my xodime pravidelne do Targu.... 😉
...na margo inzeratov...dala som si do NZT..a volala mi pani..ktora ho xcela kupit za 2200..skoro mi zabehlo od soku a smiexu zaroven..vtipkaaarka...samozrejme..ze som odmietla...tak sa ozvala nasledne o dalsiu pol hod. ..ze OK..prihodi 300,-SKK...ale to uz je "konecna"...tak som jej podakovala...a na dalsi den som ho predala jednemu panovi cez inzerat za 3000,-SKK....ale je to vazne strasna bieda...bozska trpezlivost....a par supov..predavat kociar po dietati... 😒

bibinka
13. aug 2007

tá pani pojedla vtipnú kašu- herečka. a následne by ho "strelila" za tri tácy.veď ako môže jedno dieťa zničiť kočík za 10-12 mes.? Keď aj tak keď začne chodiť, tak ho už len tlačí 😀 😀 😀 . tí ľudia čo sa ozývajú na moje inzeráty sú tiež podobného razenia-typu- veď čo, nedáte to zadara??? 😀

butrus
13. aug 2007

bibinka, hej mas pravdu - nedate to zadara? pripadne nepriveziete mi to rovno domov? 😀

butrus
13. aug 2007

ja chcem ist do polska na celu vybavicku - teda aj postielku s hniezdom a vsetkymi tymi prkotinkami. Neviete ci nahodou nerobia colnici kvoli tomu na hraniciach problemy? Myslim ked budeme v aute dvaja a auto bude cele naplnene detskymi vecami. 😀

bibinka
13. aug 2007

butrus- colníci na to kašlú, keď uvidia tehuľku s bruškom, len mávnu rukou. veď oni presne vedia načo tam našinci chodia.tak žiadne strachy 😉
v tých inzerentoch sú aj také týpky, že- keď predávajú oni, navymýšľajú si aký superózny tovar predávajú a keď to zbadáš, tak sa ti panenky pretočia. 😀

katulka1
autor
13. aug 2007

Butrus, boli sme na trhu, majú tam úplne nové, mne sa páčil na 3 kolesách a špostový, vanička,autossedačka a nejaké to príslšenstvo 10500, aleešte sme nezjednávali.

sstefi
13. aug 2007

😅 😉 veď nás už colníci neprejednávajú, policia - pasováci pozrú pas resp. občiansky a dovidenia. EÚ.