Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

aleangela
5. júl 2010

@anka66 ahojky no co tu baby spominali tak chodia vadsinou do Noweho Targu,ale to zalezi,ze odkial si,aby si nemala tak daleko.Spominali tu aj BABY BOO obchod tiez v Nowom Targu.Ja sa tam tiez chystam pozriet ale este neviem kedy potom napisem ako tam bolo.ok 🙂

anka66
5. júl 2010

Ahoj aleangela dakujem za radu super aj ja tam pojdem mrknut len musim este pčkať zatiel nevieme akej farby kočik. Tak veľa šťastia

petulka_1
5. júl 2010

@anka66 My sme boli v Novom Targu. Kociky maju aj na trhoch a aj v Baby Boo a dost vela,takze sa da vybrat. Hlavne take polske znacky maju za dobre ceny. Aj vsetko ostatne sa da v tom obchode vybrat. My sme tam skoro vsetko kupili.

krtica11
5. júl 2010

Ahoj petulka_1 chcem sa ta spytať či si si tam nevšimla nahodou či v ponuke kočikov nemaju kočiky značky TAKO JUMPER alebo WARRIOS.Dakujem

petulka_1
5. júl 2010

@krtica11 Nie som si ista, ale zda sa mi ze na trhu mali kociky Tako ale neviem ktore. A ten co predaval tak vravel, ze aj objedna ak neaky chceme ale na sobotu. My sme boli vo stvrtok a koli tomu by sme uz znovu nesli v sobotu. Nakoniec sme kupili v Babyboo. Tam ho mozno tiez maju. Skus im napisat mail....

krtica11
5. júl 2010

Ahoj petulka_1 skušala som pisať na tuto adresu baby.boo@interia.pl ale nikto mi neodpisal neviem či je dobra.Nevieš nahodou ty?
🙂

petulka_1
5. júl 2010

@krtica11 Aj ja som im pisala na tuto adresu, ale oni odpisu mozno az o 3-4 dni. Tak uz len pockat musis kym sa im uraci. Aj to iba strucne odpisu, darmo sa ich vypytujes.

krtica11
6. júl 2010

petulka_1 to som tam pisala dva tyždne do zadu a nič tak som to skusila ešte raz uvidim či sa mi ozvu.A ty si kupila aký kočik?Nemaš nahodou doma daky dobry zoznam čo všetko potrebuješ pre drobca chcem si to dať do kopi aby som tam pokupila čo mi ešte chyba. 🙂

petulka_1
6. júl 2010

@krtica11 Pozri si v mojom albume, mam tam kocik odfoteny aj ostatne co sme kupili tam: postielku, supravu do postielky, babyphone, vanicku, nejake vecicky, flasku, cumlik, osusku, kefku na vlasky, teplomer , plienky. No zoznam nemam ziadny, len to co mi dali, ze do porodnice co treba. Ked tak ti napisem co tam je ak budes chciet.

krtica11
6. júl 2010

Petulka_1 kočik ste kupili pekny.Ked tak pozeram tak to iste už zhruba mam aj ja pokupene akurat som nekupovala zatial žiadnu kozmetiku pre maleho lebo neviem aku len o si určite kupim je ten Sudokrem.Ostatne potom uvidim čo mi poradia v porodnici.Zoznam do porodnice som dostala tak dakujem to nepotrebujem.Velmi sa mi pači ta supravička pre male ked pojdete domov. 🙂

petulka_1
6. júl 2010

@krtica11 No hlavne sme pozerali aby sa nam kocik zmestil do vytahu a do auta, ale je dobry a nebol ani drahy. to ti uz tak skoro dali ten zoznam? Mne ho iba nedavno dali, ked som si pytala. Asi zabudla sestricka, lebo aj ten prenatal box mi dala pozdejsie ako ma vypisal na MD. Ale vtedy vraj nemali. Kozmetiku ti ani neni treba, lebo vraj je najlepsie pre deti do 3 mesiacov nepouzivat nic. A na zozname bol olivovy olej tak ten budem pouzivat, ale vraj sa nema na tvaricku davat. Ten Sudokrem je naco, na zadocek? Ja tam mam este pytiol do porodky, ale nechcem ho doma pouzivat, iba tam ho vezmem ked chcu. Tu supravicku sme kupili na trhu v Targu, este je ku tomu taka kosielka a vyslo to iba 12 eur.

krtica11
6. júl 2010

petulka_1 Ten zoznam mi dali hned v 4 mesiaci a prenatal box minulý tyždeň som sa ale zasmiala ked som to otvorila same letaky akurat vzorka prašku a avivaže.Ten Sudokrem je proti zapareninam a ekzemom že je vyborny.Do porodnice mi nekazali žiadny krem pre maleho len plienky a vlhčenee obrusky.Tu supravičku si kupila za super cenu určite niečo pozriem ked už tam pojdeme na buduci tyžden vo štvrtok.

petulka_1
6. júl 2010

no urcite si nieco vyberies, lebo tym malym vecickam sa neda odolat. No ked pojdes tak sa urcite pozri aj do babyboo, tam maju niektore veci lepsie a aj lacnejsie ako na trhu. Len oblecenia nemaju az taky vyber ako na trhu. To ja musim brat aj kosielky, plienky, obrusky, vatu, lieh, olej oliv., pytiol, latkove plienky a potom zas domov ked pojde.

krtica11
6. júl 2010

petulka_1 tak to bereš naozaj toho vela vždy zaleži asi od nemocnice

krtica11
6. júl 2010

chcem sa spýtať či nieko nevie o detskych obchodoch v Bialsku Biala okerm toho Gluck na začiatku lebo tam je dosť draho dakujem

risalka
7. júl 2010

Ahoje, neviete mi niekto povedať či v Jablonke dostanem kočík Graco tour deluxe a asi v akej cene? Ďakujem

jespera
7. júl 2010

Babenky neviete ako je to s sportovymi kociarmi v Targu- ake tam maju , pripadne cena?

aalinka
7. júl 2010

@jespera ahoj, boli sme tam cca pred 2 mesiacmi a kupovali sme sportovy kociar golfac. kupili sme na trhu abc design za 50eur

jespera
7. júl 2010

@aalinka dakujem za odpoved. nemas nahodou foto? ake stare mas babatko - moze si v nom dieta aj lahnut ci len sedi, golfac taky skor na leto..ci aj aj..? a ake tam maju este kociare - sportove myslim tipy ?

aalinka
7. júl 2010

@jespera fotku kociara nemam, pozerali sme len po golfacoch, mala ma 2 roky, tak sme chceli nieco lahko skladatelne do mesta, nas golfac sa da sklopit na taky pololah (uz v nom aj spala, takze sa tam da aj vyspat), z golfovych tam mali aj take uplne obycajne bez striesky a bez moznosti sklopenia - tie boli lacnejsie

po sportovych kociaroch som teraz nepozerala, ale cca pred rokom sme tam kupili aj sportovy kociar colleto aveo trojkolesovy a aj snim som bola velmi spokojna, vtedy tam mali aj ine znacky sportovych, ale to si uz nepamatam ake presne, stale sme kupovali len na trhu

sasanka146
9. júl 2010

Kociky vyhodnotene SOI ako nebezpecne: http://www.soi.sk/sk/Novinky-SOI/contentInd/1.soi 😲

zuzua
9. júl 2010

Ahojte, nema niektora z vas kocik bebetto super kid? ja som kupila nove potahy a potrebovala by som poradit ako sa navlieka sportova cast potahu... Poradi mi niekto?? Pripadne poslat fotto ako to ma byt, inak to asi priviazem so spagatom alebo co.. dakujeeeem 😀

krtica11
14. júl 2010

čaute baby neviete niektora o dakom dobrom obchode v Polskom Tešine zajtra tam chceme isť

stellama
15. júl 2010

@krtica11
no neviem ale polské sa dosť kazia . Čo budeš robiť keď sa pokazí? Mám kakošku a tá ho po dvoch mesiacoch predala a kúpila si na Slovensku. Len rada.

ivet1371
15. júl 2010

@stellama ja mam dobru skusenost s polskym kocikom.vozili sa v nom 2 deti a teraz ho ma neter na dvor.a teraz mame kupeny pre dalsie v polsku.a aj tu predavane kociky su polske len kazdy vam to nepovie a su podstatne draksie.moj mam v albume

stellama
15. júl 2010

@ivet1371
no tak to máš štastie ja by som aj tak volila radšej slovensko a blízko mňa keby sa náhodou niečo stalo a niektoré predajne dávaju napr. aj kočík na dobu opravu. ANeviem ako by som bez kočíka fungovala.

zuzu1111
15. júl 2010

Baby čo ste boli na nákupy v Baby boo - majú tam aj také veci pre maminky? Myslím napr. kojenecké podprdy, tampóny do podprsenky, jedorázové popôrodné nohavičky a pod. A tehu oblečko? Či len veci pre bábätká?

krtica11
16. júl 2010

tak včera sme boli v polskom tešine a kupili sme to čo sme chceli.Môžem odporučiť všetkym kto ma zaujem o značku Tako. 🙂

petulka_1
16. júl 2010

@zuzu1111 Ja som tam bola, ale ziadne tehotenske veci tam nemali. Este tak odsavacky mlieka som tam videla ale ine nic take pre maminy

petulka_1
16. júl 2010

@ivet1371 Ja s tebou tiez suhlasim, ze aj tu v obchodoch su hlavne kociky a aj postielky a vela veci z Polska a ovela drahsie. A menej ma bude mrziet, ked by sa mi uz aj daco pokazilo, ze som za to nedala kopec penazi. A aj na kocik Z Polska je zaruka tak by sme to reklamovali tam.