Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

anickaajanko
25. feb 2009

my sme kupili na trhu VIPER 7000 aj s autosedackou vlani v auguste

a treti krát ako vraví moja mam

PRVY, POSLEDNY A NIKDY VIAC 😉

pepies
25. feb 2009

anicka 🙂 🙂 🙂

daanka85
25. feb 2009

anicka a preco??? Bez spokojnosti?

kiki5
25. feb 2009

daamkadakujem za napad. ten kočiar nepoznam ale pači sa mi. ja idem bud týžden do polska tak uvidim či ho tam maju. a mas na neho nejake odporučania?

daanka85
25. feb 2009

vyzera dobre fakt- lepsie ako na obr 😉

anickaajanko
25. feb 2009

ked chcem vyjst na chodnik tak to je umenie vobec sa to neda naklonit je to nejak makke
nemozem najprv prednymi kolieskami
ale na cuvacku a zadne a tak inak sa clovek boji ze to zlomi
prvy krat ked sme ho mali vonku a preklopili rucku lebo svietilo slniecko tak vyletela srouba a trafila mangela do lytka
10 min sme hladali odkial

s vajickom som spokojna

daanka85
26. feb 2009

No teda anicka... Necudujem sa, ze mas nervy 😝
Som zvedava na ten nas... Ako bude fungovat... Svokra je hotova z toho, ze sa ten nas "nekolíše"- nehojda, či ako to mám napísať 😀
Mne sa ale pozdavaju tie otocne kolieska predne... Zase som pocula, ze je to blbost... ALe tie nase sa daju zarazit... Tak som len zvedava, no uz chcem kociarovat...
INac, na tom nasom sa rucka preklapat neda, ale zato si mozes otacat celu vacicku- co sa mi zda teiz dost odveci 😒
No... ALe pred manzelom sa musim tvarit aka som spokojna, lebo ja len vysoky som chcela s vanickou, sportiakom, vajickou, co moze byt samostane na konstrukcii.... 😅 😅 😅
Tak uz musim byt spokojna a byt ticho, resp. sa tvarit, ze je NAJSAMLEPSI ten nas kocik 😀 😀 😀

daanka85
26. feb 2009

http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=3610921

Ma niekto skusenosti s týmto kočiarikom???

gabika53
26. feb 2009

Dani susede odpadávajú kolieska, stále je v servise/prvý krát už po 2týždńoch používania/musela kúpiť iný ☹ ja som mala iného poliaka a robil mi to isté, skončil na záhrade, lebo sa nedalo s ním chodiť na prechádzky ☹

maselo
27. feb 2009

Neviete niekdo povedať či sa daju na trhu v Krosne resp. niekde v meste kupit kociky od výrobcu BabySmile? Viem ze v NovomTargu ano ale ci aj v Krosne. Vybrali sme si kocik V-max pre info http://www.babysmile.pl/index.php?lang=pl . Vyzera velmi zaujimavo a to aj z mojho chlapského pohladu (je pekny aj prakticky) 🙂.

kiki5
27. feb 2009

maselo ak ti to nesuri tak počkaj. aj ja chcem tento a buducu sobotu chcem ist do krosna tak ti napisem

kazofus
27. feb 2009

V Krosne mali len kocik od baby smile,V4 od baby smile.Ine sme tam nevideli, boli sme minulu sobotu.
My sme kupovali oproti trhu coneco,a tam mali v4.

kiki5
27. feb 2009

no tak dufam že ja tam niečo najdem lebo coneco nechcem ma dost malu vaničku a v4 tiež moc nechcem. ☹

marika6
27. feb 2009

dnes som bola v bielsko - biala - no majú tam kočíky od výmyslu sveta, a určite vyjdu lacnejšie ako v SR, aj výbava, len treba pochodit obchody, oplatia sa aj plienky, vlhčené utierky no asi všetko, ja som napr. kupila bodinka za 30 Sk - s krátkym rukávom

maselo
27. feb 2009

no tak ked budes vediet viac tak mi daj vediet, inak ten coneco V4 je vraj velmi nekvalitny, ked sme boli v obchode a videli sme tam V - max tak vedla bol tento a spytali sme sa nan a predavacka nam sama povedala, ze to by bol velmi zly vyber...

kiki5
28. feb 2009

ja som v max ešte nevidela naživo tak dufam že ma nesklame

maselo
28. feb 2009

Co sa týka vzhľadu levmi pekný musím potvrdiť, aj ako chlap. 🙂 Ja som skôr pozeral váhu, funkčnosť a technické prevedenie. Musím priznať že sa veľmi dobre ovláda je asi tak stredne ťažký skôr ľahší. Prevedenie veľmi kvalitne aj v detailoch. Konštrukcia robustná, veľké nafukovacie kolieska (dobre aj na nerovnosti veľmi dôležité aj v meste na zlých chodníkoch o snehu ani nehovorím). Možnosť aretovania koliesok, nastaviteľná rúčka aj na moju výšku, slušný nákupný košík. Osobne sa mi pozdával a samozrejme aj cena je prijateľná predpokladám že v Poľsku by mal byt max do 10 000 aj s vajíčkom (netreba zabudnúť aj na adaptér - uchytenie vajíčka na konštrukciu). Takže myslím že OK. 🙂 Jasne že dopredu je ťažko hodnotiť kvalitu ale videli sme tam aj ine značky a oveľa drahšie a nevyzerali ani náhodou kvalitnejšie.

kiki5
28. feb 2009

ok. tak si ma potešil. mne sa hlavne pači že maju velke množstvo farieb. dnes isla sestra do polaska do targu slubila že pozrie a o týžden pojdem ja- ak sa dogulam. tak dufam že zoženiem. ked u nas stoji 8,500sk bez vajička tak v polsku bude tolko stat komplet. dufam 😀

majuska0
28. feb 2009

Caute babulky,
kde menite euro na zlote, na slovensku v zmenarnach alebo v polsku na trhoch? Kde sa to viac oplati.

antdem
28. feb 2009

Ahojte. Ja mám tiež kočík z Poľska-Titánium baby. Som spokojná, je to trojkolka, vanička + športová časť. Kupovali sme ho v lete cena bola 8.500,- Sk - v obchode. Ale je dosť maličký- nám sa zmestí akurát do výťahu, len moja kočka má problém zmestiť sa už do vaničky a ešte nesedíme, aby sme boli v športovom. Odporúčam ho však maminkám, ktoré idú rodiť v zime, do leta využijú vaničku akurát.

marek
1. mar 2009

Maselo tu maju na V-Max celkom dobru cenu http://www.babyborn.sk/baby-smile.html

adka12
1. mar 2009

Baby neviete či majú v Poľsku aj kočíky značky Cam Cortina X3 a za koľko?
Ďakujem 😉

kiki5
1. mar 2009

viem že to tu už asi bolo a le poradte kam je lepsie ist do noveho targu alebo do krosna? v targu je vraj viac stankov no sestra bola tak nasla len jeden obchod z kočiarmi. ako je to v krosne?

tufa
1. mar 2009

Ahojky,
tak my sme vcera boli v Krosne a kupili sme kocik X-lander vanicka +sportiak nas vysiel na 6900,- Sk. trojkolka, cierna farba bola este lacnejsia. Kupili sme v obchode oproti trhu. Z tych mensich kociarikov mali Jumper za 8000,- tie sa nam aj pozdavali a pottom Coneco v3, v4 tie boli do 6000,- myslim. Ale aj ked som nechcela trojkolku preds len X-lander sa nam zdal predsa len lepsi, aj ked bez autosedacky. Stvorkolky -lander mali po 10 000,-. Teraz je nejaky vypredaj tejto znacky aspon v tom obchode kde sme kupovali my. Z tych klasika polskych mali na vyber strasne vela a vychadzali okolo 4000,- Sk, ale to neviem s istotou, lebo na tie sme velmi ani nepozerali. Samozrejme sa oplati kupit vsetko, oproti Sk je to lacnejsie. Akurat viem, ze prebalovacia podlozka stoji okolo 300,- Sk.

A co sa tyka obchodikov tak su asi 4 na trhu hned pri ceste a potom klasika obchod oproti a dost.

emita
1. mar 2009

v krosne je pri trhu veľa butikov s kočiarmi (hádam5-6) ale prístup je tam taký "trhový" keď sme tam naposledy boli v júni tak nemali popísané ceny a to sa mi práve nepáči-že sa spýtaš a oni ti strelia čo im práve príde na jazyk. ale vtedy sme kúpili šporák a sme spokojní. Zberáme sa ale v marci do Krosna a chceme popozerať aj kočíky ale pôjdeme do mesta-uvidíme či tam niečo nájdeme.

emita
1. mar 2009

tufa a v meste? nič? určite musí niečo byť.

babumovci
1. mar 2009

ahojte,
ma niekto skusenost s nakupom kocikov v Jablonke?

adka12
1. mar 2009

Tufa a mali aj Cam Cortina X3? A ten X-lander ste kúpili trojkolku - hlboka vanicka + sportak bez vajicka za 6900?
A akej farbe?

emita
1. mar 2009

tufa a v tých butikoch mali aj niečo iné? 😖 ja nechcem ani jeden z menovaných 😝

tufa
1. mar 2009

Tak len X-lander mali z tych "znackovych", ziadny Cam, bola tam znacka Tako, Cat, Maxim - to su tie klasika velke polske a potom sa nam pozdaval este nieco s Bolero /dvojslovny nazov/ , znacku som predtym nevidela, nepocula,ale kocik na styl Coneco Toledo, len kus vacsi a pevnejsi. Napr. nam sa u nas pacil kocik Quatro Makalu ale tam po nom ani chyru.
A kupili sme bordovy kocik, bol posledny tak manzel /kt. sa nechcelo chodit po trhu/ zavelil, ze bereme a do pol hodky od prichodu bol kocik v kufri a viac sme po obchodoch nechodili ☹
Farbu mali uz len ciernu a potom sportiak bez vanicky bol aj zeleny. A myslim, ze v jdenom obchode mali aj modry. Jedine co ma mrzi je, ze som zila v tom ze je tam aj taska, ale nie je, len ladvinka, sice super, ale taska mi bude chybat. Kebyze som si to vsimla tam, tak by som si hned aj nejaku dokupila. To je pre tych, kt. ked sa rozhodnu pre X-l. tak nech na to nezabudnu.