Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

malinovka333
10. feb 2011

@bmmz ahoj, a kolko ste dali za ten casualplay S4 v polsku?a co bolo k nemu, myslim vanicka, sportova cast,a nevies co tam vyde S6?

bmmz
10. feb 2011

no bolo to uz pred dvoma rokmi

sportiak stal 1290 zl a playmoon 830zl a zero asi 530Zl. prima je za viac 820zl kupovali sme v centre noveho targu harcerska 7 obchod sa teraz vola baby boo

ale je pravda ze pred dvoma rokmi bol polsky zloty na historickom minime takze vysla trojkombinacia dokopy necelych 600 euro

mircalla
10. feb 2011

@bmmz asi sa nechapeme🙂....kupit znackovy kocik v polsku, ak vyjde lacnejsie, preco nie....je to vzdy znacka. riesime tu konkretne kociky polskej vyroby.....polske znacky....

bmmz
10. feb 2011

@malinovka333 S6 vraj v polsku nepredavaju

melpomene
10. feb 2011

@malinovka333 skus im do toho babyboo napisat...daju ti vediet ake typy maju a aj cenu ti napisu....a kludne po slovensky...oni rozumeju...dokonca sa da u nich platit aj v eurach...a maju naozaj fantasticky vyber kocikov ;)

ivet1371
10. feb 2011

@mircalla ved vsade treba dobre viskusat a dobre pozriet veci ked ideme nieco kupit.aj u nas su neni veci ako maju bit.a kazdy si kupi na co ma peniaze.ja mam uz druhy kocik s polska a som spokojna,ale nekupila som prvy co som videla.a teraz ideme kupit golfac do polska.je to kazdeho nazor a skusenost.nikoho neni treba nahovarat a ani odhovarat kde si maju kupit nieco.to je moj nazor.chodim do polska uz 13 rokov a mam dobre skusenosti s vecami odtade.jasne ze aj tam maju aj lepsie veci aj smejdi.

mircalla
10. feb 2011

@ivet1371 no u nasich na dedine ma kociky z polska cela dedina a su s nimi spokojne, ale moj nazor je ten, ze nikdy iny kocik neskusili, pretoze zasadne kupuju len kociky z polska, takze sa im samozrejme zdaju super.
ale skus ist do obchodu so znackovymi kocikmi a uvidis rozdiel. moj nazor je, ze radsej pouzity znackovy (nove su fakt strasne drahe, ale preco asi) ako novy polskej znacky.
su tu nazory ake su polske uzasne a potom su tu uplne protichodne nazory. tato tema je podla mna prave o nahovarani a odhovarani co kupit ci nekupit a kde.kazdy si aj tak urobi po svojom, ja by som uz polsky kocik nechcela ani zadarmo. preto si napisem svoj nazor, ze neodporucam a nie som sama, ako citam

ivet1371
10. feb 2011

ja som mala kociky nie len s polska mam 4 deti a pri kazdom som mala novy kocik.a nemala som chvalabohu ani s jednym problem.prve dva som mala kupene tu.je to sice uz dost rokov dozadu a bola ina kvalita nie smejdi ako sa najdu teraz.

babies
10. feb 2011

Vie mi niektorá poradiť majú v Polsku aj buginy pre dvojičky. Dakujem 🙂

megie27
10. feb 2011

Zdravim vas maminy. Mam otazku a prosbu zaroven. Nechysta sa niektora z vas nahodou v kratkom case nakupovat do Polska? Uz som zufala... Potrebujem predne pretacacie koliesko na kocik Verso. Vydralo sa nam lozisko a opravit sa to neda, lebo to povodne tam bolo zalisovane. A nahradne koliesko neviem nikde zohnat ani na Slovensku ani v Cechach. Ja nemam moznost ist do Polska a keby som aj isla narocky kvoli koliesku, vyslo by ma pekne draho. Pekne prosim, ak by niektora z vas isla, nekupili by ste mi ho? Zaplatim zan a ak sa obavate, dam zalohu dopredu.

megie27
10. feb 2011

Este jedna otazka. Prave som sa docitala ze aj Firkon kocik je polsky. Pozerali sme s manzelom tieto kociky a maju kolieska stejne ako ten nas. Teda aspon na prvy pohlad. Neviete niektora nahodou ci by mi koliesko z Firkon kociku pasovalo na Verso? Ak ma niektora z vas Firkon kocik a bola by ochotna zlozit predne koliesko a napisat mi ake to ma pripevnenie, bola by som neskonale vdacna. Pretoze na ceskych strankach sa da kupit nahradne koliesko na Firkon kociky a ak by pasovalo tak moj problem by bol vyrieseny. Som totiz bez kociku. Dakujem vopred vsetkym maminkam.

mircalla
11. feb 2011

@megie27 Ja nepoznam tento kocik, ale skus sa opytat tu:
My sme kupovali tam, maju velky vyber "uzasnych" polskych kocikov a koliesok, mozno ak im posles foto a rozmery mailom alebo do sms.....alebo skratka budu vediet. Mozno dake bude pasovat a dalo by sa poslat na dobierku postou.
My sme tam kupovali nahradne kolecko, stalo 10 eur.

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=2562106

mircalla
11. feb 2011

@megie27 Su v Pezinku, ale s pani sa daju veci po telefone v pohode vykomunikovat, je ok, i ked nam povedala, ze kocik sa zmesti do auta, co nebola pravda, ale inak je mila. Mozno by ti ho vedela aj objednat ci zohnat, a nahodou nemaju, ale podla mna mozu mat.

megie27
11. feb 2011

@mircalla Dakujem velmi velmi krasne! Si zlaticko! Idem to hned skusit. pa

mircalla
11. feb 2011

@megie27 No bez zaruky, ale pani majitelka bola dost ochotna 0910944772

sebi123
12. feb 2011

@melpomene ahoj, posles mi prosim ta link na tu stranku? ( kociky v polsku ) dakujem ti velmi pekne 🙂

melpomene
12. feb 2011

@sebi123 tu su kontaktne udaje:

babyboo-nowytarg.pl

sebi123
12. feb 2011

@melpomene dakujem 😉

ivet1371
14. feb 2011

@mircalla ja by som sa vas chcela opytat ked tu hanite polske kociky preco predavate znackovy kocik ked mate len takeho drobca?myslim ze ste pisali ze mate polsky kocik.len moja zvedavost.za odpoved dakujem 🙂

mircalla
14. feb 2011

@ivet1371 jasne, odpoviem. Neonato, ktory predavam, sice podla mna nie je sice bohvieaka znacka, je to z tych lacnejsich kocikov. Neda sa porovnat s kocikmi, ktore su fakt TOP. Pretoze bol zlacneny z 660 euro na 370 euro, tak som bola blba a ulakomila som sa, kupila som ho pred porodom. Tiez sa lahko sklada a to mi vyhovovalo. Pokial si pamatam, tak ho niekto iny prave kupoval a zaujala ma super zlava.
Vadi mi na nom od zaciatku, ze ma male kolecka (to ako funguju clovek zisti az pri jeho pouzivani), a nie je na tazky teren, mam s tym dost problem. Urcite neni stavany na sidlisko s mnozstvom vymolov a nerovnosti, s vysokymi obrubnikmi, kde byvam. Prestahovala som sa sem vsak az po porode. Zlomilo som na nom na tomto terene kolecko, tak som potrebovala daco surne kupit a kupila som polsky (hlavne z financnych a casovych dovodov, uz vtedy som chcela nieco poriadne na inzerat, ale inzerovane kociky, o ktore som mala zaujem, boli vacsinou mimo BA alebo mi nik neodpovedal a musela som konat rychlo, navyse to bolo cez vikend), kym ho opravia.
Napriek tomu, Neonato narozdiel od polskeho kocika, ktory som kupila po zlomeni kolecka, nepachne chemiou, nevazi tonu, zmesti sa do auta, jednotlive casti do seba krasne zapadaju, madlo ide lahko ovladat, bezpecnostne pasy funguju a pekne do seba zapadnu, nemusim pozuivat pomaly srobovak ako pri polskom. Spokojna som s nim tiez neni na 100% kvoli horeuvedenemu, inak by som ho nepredavala a nechala by som si ho.

Inak nepovazujem Neonato ze nejaku super znacku, naopak. Nasledne som videla niekolko inych ozaj kvalitnych kocikov, a ked som kupovala sportak, rozhodla som sa konecne pre jeden z nich. Neporovnatelny s tymi 2, co som mala. Takze mrzi ma samu, ze som si predchadzajuce kupy dobre nepremyslela, hoci polsky som kupovala v tiesni, lebo som ostala bez kocika. Preto cena uz by nikdy nehrala rolu pri vybere kocika.
Preto som sem napisala. Je fajn mat trojkombinaciu za 250-300 euro, ale otazka je, ci to stoji za to.....Ja mam negativnu skusenost s lacnym tovarom. A je mi jedno, ci sa niekto nastve, kto ma polsky kocik, je to moj nazor a stojim si za nim. Polsky kocik sa mi podarilo po 6 tyzdnoch pouzivania (vypadal ako novy) predat za polovicu cenu, co povazujem za uspech.....Ak by bola dake nabuduce, bola by som mudrejsia a nekupovat lacne kociky

mircalla
14. feb 2011

Este tolko, polske kociky ma cela dedina, kam nasi odisli na dochodok a vsetky su skoro rovnake az na male detialy. Ja nechcem kocik, ktory ma 16-18 kil, fucia kolecka a tazko sa ovlada....Nikdy viac.

mircalla
14. feb 2011

Ale aby som nebola nespravodliva, polsky kocik siel po tazkom terene ako tank a bol aj dost priestranny, to je z pozitiv asi vsetko. Ak by som bola byvala mudra, mam jeden poriadny kocik od zaciatku nez 2 nie dobre za tie peniaze....Slovom nie som taka bohata, aby som si mohla dovolit kupovat lacne veci a mat potom problemy

ivet1371
14. feb 2011

@mircalla dakujem za odpoved 🙂

deborah77
14. feb 2011

Dá sa nakupovať v babyboo aj eurami? Alebo treba zameniť peniaze? Kde je najlepšie zamieňať? Ďakujem vopred za odpoveď.

melpomene
14. feb 2011

@deborah77 da sa platit aj v eurach

deborah77
17. feb 2011

Ďakujem......

martinkaa299
21. feb 2011

neviete ci predavaju na trhoch aj kociky dorjan danny sport prestige, alebo aroteam dreamline? a za aku cenu. dakujem

grenka
23. feb 2011

dievcata ktora ste bola v babyboo v npvom tarbu chcem sa opytat kolko tam vyjde cestovna postielka?

nataliad
24. feb 2011

@deborah77 ahoj, my sme boli včera v Poľsku v Krosne kupovať kočiarik, kúpili sme tento VERSO, je skvelý má plno funkcií, je možnosť vybrať si ľahšiu novú alu-hlinikovu konštrukciu alebo klasicku trošku ťažšiu, za tu ľahšiu sme doplatili 10eur.Hneď nás upútal na prvý pohľad, je vymakaný do posledného. Veľmi ľahučko a jednoducho sa skladá a rozkladá konštrukcia. No proste perfektný. A vyšiel nás na 228 eur.

deborah77
24. feb 2011

@nataliad Ahoj, som rada, že si napísala. Kúpila si ho na trhu alebo v obchode? A je k nemu všetko, celá výbava? 3-kombinácia, pláštenka, nánožník a tak.... Káždá rada pomôže. Dobrá cena.