Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

barbora87
26. apr 2010

no povedz me, ze napr zaciatkom augusta lebo to ma manzelik dovcu...tak asi v tom 20-21tt..neviem no...ja uz si teraz pozeram na nete, ze co by som chcela...mali tam aj nieco take na sposob peg perego pliko 3 kombinacia?

ivka1984
26. apr 2010

mali tam kadeco aj per prego a ked nie presny typ maju tam katalogy a myslim ze z nich sa da objednat ale to neviem isto myslim ze v tom 21 tt je to v pohode da sa kupovat aj neskor ale tak ak budes mat bezproblemove tehotenstvo tak v tom nevidim problem aj ked neviem co tvoj mm robi ale tak targ je v sobotu tak keby ste ho aj neskor zalezi na vas a na celom priebehu je to predcasne hovorit 7tt je este primalo na rozmyslanie co bude v auguste uzivaj si tehu a ked budete mat cas skocte tam a omrknes

barbora87
26. apr 2010

aha no neviem v polsku som nikdy nebola nakupovat ale citam ze sa tam taketo veci oplatia...no hej to az v lete teraz len pokukujem..clovek nikdy nevie co bude zajtra a preto sa neda planovat...ale tak dufajme, ze bude vsetko ok...a kde je ten targ?

ivka1984
26. apr 2010

jane treba mysliet len a len pozitivne barborka odkial si?

barbora87
26. apr 2010

no som z malaciek ale byvam vo viedni...

ivka1984
26. apr 2010

jaj no to mas aj hodny kus do toho polska

barbora87
26. apr 2010

nooo:D ale nevadi 😉

ivka1984
27. apr 2010

len si spocitaj naklady na cestu ci sa ti to oplati

katullka1
27. apr 2010

babenky a neviete mi povedat, ci v tom baby boo mali aj x-lander novu kolekciu 2010? ...teda mam zaujem o prevedenie v ciernej alebo sivej farbe...dakujem

barbora87
27. apr 2010

ivka no to som tiez uz nad tym rozmyslala...ale tak moja svagrina je polka aj ked byva tu ale tak jej poviem ze ked pojde nech mi tam popozera

lucka84
27. apr 2010

katullka1 /mne yistila ivka1984,ze maju.dokonca som do toho obchodu aj mailovala asi pred tyzdnom a odpisali mi vcera.ten pan mi napisal,ze maju vsetky farby tohto x landeru.len ivka mi napisala ze komplet stoji okolo 300e a z obchodu mi napisali,ze sportova cast stoji 509,vanicka 999 a vajicko 421 zlotych.po prepocte na eura mi sportova cast s vanickou vychadza na nejakych 380eur,co je cca asi o 30eur lacnejsie,ako v niektroych slovenskych internetovych obchodoch.tak neviem ci sa to oplati kupovat v polsku ak ta cena bude ozaj taka.keby to bolo do 300e,tak to by sa oplatilo.alebo mozno sa s nimi da dohodnut....ktovie.

katullka1
27. apr 2010

lucka84......to znamena, ze to nepredavaju ako set, ale jednotlivo, to nie je bohvie co, ja som nasla na nete komplet sport. cast, vanicka, vajo, plus drobnosti ako moskitiera, prsiplast a nejaka tastiska za 560e, lenze verzia XA a ja mam zaujem o trojkolku XT....no uvidim. Ale v kazdom pripade dakujem za info a ak by si nasla nejaku skvelu cenu, daj vediet 😀

lucka84
27. apr 2010

Katullka1 ja mam tiez zaujem o trojkolku xt.To vsetko co som ti popisala bolo aj s prislusenstvom -teda nanoznikom,plastenkou,taskou a pod.Ja som to tiez vela krat preratavala a vychadza mi to mozno o nejaku tisicku (v sk) lacnejsie v polsku ako u nas.tak neviem ci sa to oplati.ale aj tak tam pojdem,lebo od nas to do targu nieje az tak daleko,tak si to pojdem omrkunut,popritom nakupit aj nejake vecicky pre male a ked mi ponuknu dobru cenu na xt,tak ho kupim.ja by som ho totizto objednala aj cez net,lenze doteraz som ho v ziadnej predajni este nevidela a ja si ho xcem vyskusat.

katullka1
27. apr 2010

lucka84...a tiez mas zaujem o verziu 2010?alebo aj 2009? ja tu novsiu, kôli ciernej farbe,...len som sa niekde docitala, ze sportova cast sa neda dat uplne do polohy lezmo, ale neviem, ci sa to tyka tychto kocikov, alebo tych starsich verzii a este niekde bolo, ze ich prestavaju dodavat na slovensko,....lenze tieto info su nepodlozene, vyhrabala som ich niekde na nete. Mam sa stretnut s kamaratkou, co ma obchodik s detskymi kocikami, ...vyzistit, ci je to pravda. A kedy sa ty chystas do polska?

lucka84
27. apr 2010

Ja mam tiez zaujem o verziu 2010 a je pravda ze som presla niekolko obchodov s kociarmi a v ziadnom ho nemali.Tak neviem co je pravdy na tom,ze ich prestavaju dodavat na slovensko.A tiez neviem, ci je pravda ze ta sportova cast sa neda dat uplne do polohy lezmo,pretoze som ho nevidela.Vraj ho maju v Košiciach v optime,ale ja som z Leovce,tak asi nebudem cestovat koli tomu do kosic.Pojdem rovno do Targu-chystam sa tam niekedy v polovici maja.Potom mi daj vediet ak budes mat nejake info ohladom toho x landeru.dik

ivka1984
28. apr 2010

no kocky neviem teda ako to tie infosky davaju aj ked ja som sa informovala o xlanderoch stvorkolkach tak mozno ta cena 3koliek bude vyssia to ma teda nenapadlo..... najlepsie ist pozriet asi naozaj....

lucka84
28. apr 2010

ivka mas pravdu,najlpsie je ist tam a popozerat sa,popytat.mozno je to aj tak,ze sa s nimi da na cene dohodnut-ved nakoniec poliaci su tym znami 😵

milacikovia
28. apr 2010

Ahoj kočky. Viete mi povedať niečo aj o trhoch v Krosne? Ci byvaju aj cez týždeň? Potrebovali by sme kočík, postielku.... No vlastne asi všetko pre noveho drobčeka. 🙂 Dakujem.

janina1977
29. apr 2010

milacikovia - zhodou okolností som bola v sobotu v krosne, vecičky pre bábo aj kočíky kúpiš v tých kamenných obchodíkoch nad trhom, teraz tam bolo kopec mamičiek, sú otvorené aj cez týždeň a v sobotu, akurát je tam cez týždeň menej ľudí

ivka1984
29. apr 2010

to kde je to krosno?

silviamt
29. apr 2010

....rada by som info, ake maju sportiaky v Targu, chclea by som s plnou ruckou nie golfac a farbu pre babu napr ruzova, cervena, oranzova take svetle videli ste nieco take?

janina1977
29. apr 2010

ivka - krosno je za bývalým prechodom vyšný komárnik - dukla, od hranice cca 30 km

ivet1371
29. apr 2010

silviamt,ruzove sme videli len golface a s plnou ruckou mali zelene a modre.ten zeleny mal na rucke aj drziaky na flasu.bol za 80e.

milacikovia
29. apr 2010

janina - dakujem 🙂. Cez tyžden je menej ludi - to ako nakupujucich, ci aj predavajucich? Je cez tyzden mensi vyber?

janina1977
29. apr 2010

predávajúci sú tam každý deň, sú to normálne kamenné obchody, nie stánky, len ceu týždeň toľko ľudí nechodí nakupovať ako cez víkend a čo sa týka tovaru, je lepšie ísť v strede alebo koncom týždňa, po víkende je dosť vykúpené, ale to je len moja skúsenosť, ak to nemáš veľmi ďaleko, učite sa ti oplatí, u nás je ten istý tovar ale podstatne drahší, podľa toho čo chceš kúpiť

milacikovia
2. máj 2010

Janina - dakujem za info. 🙂 Už sa tesím na nákup 🙂

bodka.21
2. máj 2010

Ahojte, už dlho Vás čítam, chcela by som Vás poprosiť, či by ste mi neporadili. Tiež chceme kočík z Poľska, na trhu v Nowom Targu sme našli kočík Verso a nejaký Orion, podobá sa to na Baby smile V max. Ale ako Vás tu čítam, chcela by som radšej nájsť ten obchod Babyboo . My sme tieto kočíky našli pri trhu, ako je parkovisko na ľavej strane, tam sme len zišli pár metrov dolu kopčekom popri stánkoch, hneď za mostom za vodou. Ale to asi nebolo ono, že?

tinuska_a_babatko
2. máj 2010

Ahojte, aj ja Vás už dlhšiu dobu čítam a teraz som sa rozhodla, že Vám napíšem. Začiatkom augusta čakáme druhé bábätko a chcela by som ísť do Poľska po kočík. Pri prvom dieťatku som mala tiež kočík z Poľska a bola som veľmi spokojná. Páči sa mi kočík Vesro Connect - neviete náhodou niektorá, či ho majú aj v Targu a v akých cenách? Stačila by mi vanička + šport. časť, pretože vajíčko máme. AK by ste náhodou išli do Poľska pozrite sa na ceny. Neviem, či sa mi vôbec oplatí cestovať ak nie je väčší rozdiel v cene.

petika
5. máj 2010

Ahojte tinuska a babatko: Do Poľska sa jednoznačne oplatí ísť. Oni ešte stále na trhu cenu zjednávajú a keď tam budete, kúpite toho ešte veľa vecí, ktoré sa naozaj oplatia. Pokiaľ to nemáte veľmi ďaleko, ja určite odporúčam. Keď sme boli pozerať kočíky, oni vždy majú na trhu tie ich novinky s komplet výbavou max. do 300 Eur a keď vidia, že idete inde, zjednávajú, aby urobili obchod. Takže cena závisí aj od vašej výrečnostia šikovnosti. Môj manžel zjedná všetko, aj cenu mäsa, i keď ja už sa občas krútim, stále odtiaľ odchádzame spokojní 😉

julcek
5. máj 2010

ahojte, ja sa chystam tento vikend ale to Rzeszowa, chodi tam kamarat tak ideme na prieskum. Kocik este nemame vybraty, predpezne sa nam pacil CAM Pulsar 2010, ale uvidime co bude tam.