Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

zuzu5
12. jan 2009

Ahojte, máte niekto skúsenosti s kočíkom Micralite toro? Už dva roky sledujem kočíky ale tento mi pripadá najlepší.

cimika222
13. jan 2009

Ahojte babulky???
Chcem sa spýtať či sa náhodou niektora z Vás nechysta teraz niekedy do Polska ako to tam vyzera? My by sme chceli ist posledny víkend januarovi ze ake tam maju kociky či sa tam bude dat vybrat na trhu? Dakujem za odpovede 😉

dicinka1
14. jan 2009

cimika..no chcela by som ist aj ja..teraz..do tyzdna..ale ci to vyjde..to neviem... 😉

cimika222
14. jan 2009

no ved aj my by sme chceli ist, len sa bojíme ze ake budu cesty?......a hlavne ake je tam pocacie? či je tam tak ako u nas riadna zima, ale tam bude určite aj tak zimuska 😖

dicinka1
14. jan 2009

cimika..asi najlepsie je pozerat pocasie v telke..aby sme sa vedeli zariadit....ale pocasie mi ani tak nevadi..len aby bol otvoreny trh...aj obchody s kociarikmi 😵

fia
14. jan 2009

Ja by som sa tiež rada vybrala do Poľska. Tie, čo ste tam už nakupovali, platili ste eurami alebo ste si menili zlote? Ešte sme sa nerozhodli, ktorý kočík by bol ten pravý - stále sa mi začne páčiť ďalší. Chcela by som so štyrmi nafuk. kolieskami, hlbokú vaničku aj športovú sedačku, aby sa dali meniť aj v protismere, a ešte aj polohovacie dno vo vaničke. A keby sa dal ešte trošku hojdať, tak je to fakt super. Neviete mi povedať, či toto spĺňa napríklad Bambi Ozon? ďakujem a želám krásny dníček. fia 😉

simka123
14. jan 2009

Ahojte ja by som si tiež chcela kupit kočík v polsku , ale neviem kde by som našla značky , ako peg - perego , alebo casualplay . Neviem či sa tieto značky pohybujú na trhoch neviete niekto poradit ? Hladám aj na internete kamenné obchody v Polsku , ale nič som nenašla . Stále rozmýšlam či sa do Polska vybrat , alebo nie . diky za rady

cimika222
14. jan 2009

no aj ja chcem kočík z polska ale neviem presne aku znacku, myslim si ze natom velmi nezáleží

dicinka1
14. jan 2009

fia...tak si opisala moj kociarik..tako natalia 😵 😵

cimika222
16. jan 2009

Ahojte, ak by ste nahodou niektora isli do toho Polska podajte informacie, ako tam bolo a či je dobry výber, my by sme tam chceli s manzelom kupit aj stol so stolickami do kuchyne a hlavne aj kocik a dalsie doplnky do vybavy:zavinovacky, ochranu do postielky+baldachyny a niečo čo sa nam zapaci len podajte informaciu díky

marcela.m
17. jan 2009

My sme mali Baby Lux a boli sme s nim velmi spokojni.Este ho mame doma zlozeny.Aj by som ho predala,lebo neplanujem dalsie dieta.Minuly rok sme v Polsku kupili aj autosedacku do 18 kg za 1300sk!V pohode,sme spokojni aj s nou.A za taku cenu ani nehovorim.

lucka0007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tom0526
18. jan 2009

ponukam kočíky z Polska casualplay, quinny. x-lander, za výhodne ceny napr. casualplay S4 športová verzia + prima easy 595,- eur v cene je aj dovoz. 🙂

snezka11
18. jan 2009

Ahojky, chcela by som sa opytat na skusenosti a nazory na kocik BABYACTIVE JET PICASSO.
Dakujem

cimika222
18. jan 2009

😖

dicinka1
19. jan 2009

tom..nie je to nejako vela? 😕 😅

tom0526
19. jan 2009

dicinka1 ak máš nejaký lepší typ kde sa dá kočík kúpiť lacnejšie, tak poraď. Všetci sa určite potešia.

vaneskaema
19. jan 2009

ahojte neviete nahodov kolko stoja kociky v polsku

cimika222
20. jan 2009

vaneskaema
viem ze kocika sa tam pohybuju od 6000 do ..... podla toho aku chces znacku a hlavne typ....

berus222
20. jan 2009

vaneskaema naozaj sa tam da zohnat na trhoch od 6000 slusny. ale pre vacsi vyber odporucam normalny obchod niekde po ceste. je tam to, co na trhoch, ale mas na vyber viac farieb, znaciek,... a ceny take ako na trhoch.

plutko
21. jan 2009

Ahojte, rozmyslam nad kupou kocika ATLANTIC. Vsimla som si prispevo do teba DOROTELKA. Ak sa mozem opytat, ake mas skusenosti s tymto kocikom a ako dlho ho uz pouzivas?

ajuscha
21. jan 2009

Ahojte maminky, moja švagrinká čaká bábenko, ešte nevieme pohlavie, ale chcela som sa opýtať v akej sume od...do...sa asi pohybujú kočíku v Poľsku, ja som si tam tiež kupovala, ale to pred vyše 3 rokmi....a ešte by ma zaujímalo, koľko stoja postielky....my chodíme do Nového Targu, tak najlepšie asi tam...alebo ak nietko pozná nejaký dobrý obchod s dobrými cenami....prosím poraďte. Ďakujem vám. Alena 🙂

lucka0007
22. jan 2009

Ahojte kočky!!!!!!!!!!!
Prosím neviete nám poradiť, kde kúpili plastové kolesá na kočík????????????????Ďakujem!!!!!!!!!!!!!!
Lucia

berus222
22. jan 2009

ajuscha, my sme kupili krasnu vysoku drevenu postielku aj s matracom za 1500 sk. ale skoro sme ju nenasli. pytajte sa v nabytku.

ajuscha
22. jan 2009

Ďakujem ti veľmi pekne berus, a máme sa pýtať na trhu pri nábytku alebo v obchode? A nevieš, aké ceny sú na kočíky?

sassi
22. jan 2009

my sm ev PL kupili postielku za necelých 700,- ta ista čo sa u nas predava od 1400 vyššie
nie je nejaká extra krásna, taka obyčajná, ale maly v nej spinká spokojne už skoro 2 roky 🙂
ale matrac sme kupovali tu Babysníček, ten stál 1100,- ... som nemala cestu do PL, tak ho kupila mama tu

ja myslím, že je zbytočne kupovať na 2 roky extra drahú postielku
kamoška investovala do postieľky cez 3000,- + za matrac dalších 1200 a maly jej v nej skoro vobec nespal a mala z nej len drahú "bednu na hračky"

a kočíky asi zlacneli, nie?
ked je lepší kurz, kupovala by som za vymenené Zlote v obchode

berus222
22. jan 2009

ajuscha, pytaj sa na trhoch. a kociky? co sme my pozerali este v oktobri, tak nieco na styl xlanderu (vysoky, vanicka) ale so 4 kolieskami stal 7500 aj s autosedackou - vajickom.
ale ako pise sassi, tiez si myslim, ze je uz vyhodnejsie kupovat za zlote.

ajuscha
22. jan 2009

ďakujem ti sassi za odpoveď....veď mladí pôjdu kuknúť a uvidia, ale určite sa to vyplatí lepšie ako u nás...a mám dosť, keď kopec vecí je z Poľska a tu sa predávajú aj o 100% drahšie....také kočíky Babydesign...ja som si kúpila v Poľsku taký športový za 2.000,-Sk, u nás som ho videla za 3.800,-Sk.

sassi
22. jan 2009

no ja som mala odtial aj bavlnene košielky, uplne super, hore patentky a na boku na zviazanie, predok bol dvojitý (preložený) a vyšli vtedy na nejakých 48 korun. V Čadci tie iste predavali po 100,- 😕 a to len previezli par kilometrov cez hranice 😕 dupačky som mala po 70-80 korun.
aj teraz sme doviezli sedák dcere za 680 a u nas take pod 1000 vobec neboli. V tej cene u nás boli len take otrasne nepolstrovane tvrde 😖
tiež som si všimla že su tam lacne take tie hracie dečky s hrazdičkou
my už do mimi-obchodov tolko nechodíme, lebo už mame 2- ročneho syna a nosí už 98/104
neviete ked je dobre obchod pre väčšie deti? V Tešíne, v Žyvci,a lebo v Bialsko Bialej?

cimika222
23. jan 2009

no my ideme na buduci týžden v sobotu na nákup tak som zvedava čo pokúpime