Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

susita
7. júl 2011

@tina_22 Ahoj, prosim Ta, vies mi poradit, ci sa da spolahnut na ceny kociarikov X-Lander z tej polskej stranky, kt. uvadzas - http://www.x-lander.pl/pliki/cennik.pdf. Teda, ci za taketo ceny ich predavaju v kamennych obchodoch, nie na trhu.... my mame namierene do polskeho tesina, a na tej stranke som si nasla, ze ich tu predavaju v obchodoch "Boboland", "Bebe Club" a "Ta To" - nemate s nimi niekto osobnu skusenost? Moj problem spociva v tom, ze ked si preratavam ceny, kt. uvadzaju na stranke zo zlotych na eura, tak mi to stale vychadza o nieco lacnejsie cez svetkocikov.sk.... Nechapem, ako je to mozne!!! Je??? Napr. X-pram u nas za 130,-€, zatial so tam 609,-pln (cca 154€), X-bag 1 u nas za 37,-€, tam za 169,-pln (cca 42€), a tak dalej.... Mozno su to drobne, ale ked sa to zrata + cesta.... Viete mi niekto poradit? dakujem 🙂

tina_22
7. júl 2011

@susita Ahoj, toto je oficialna stranka xlanderov v PL, takže by mali byť najlacnejší, ale zjavne to tak nie je. 😀 Ono ceny sa v kamenných obchodoch veľmi líšia, napr. v Targu nám bola ochotná dať dosť veľkú zľavu, keď sme brali 3-kombináciu. A samozrejme veľa záleží aj od kurzu, ako sa podarí zmeniť zloté. Pozri aj ine pl. stránky, aby si neletela zbytočne. Napr. na dino.sklep.pl vycházda 3-kom. XA 582,e

susan007
7. júl 2011

@zuzika251 ahoj, vedela by si mi prosim povedat nejaku blizsiu navigaciu kde sa ten obchodik nachadza? 🙂 chystam sa buduci stvrtok do targu, a tiez sa obavam ze to bude dost dlho trvat...viem kde su trhy za kruhovym objazdom ale dalej neviem ako, dik moc 🙂 mali tam aj oblecko pre dvojrocné detičky? a kočiariky pre malé dievčatká ? dik

susita
7. júl 2011

@tina_22 mmmm, dakujem za odpoved, min. si ma potesila tym, ze su ochotni aj v obchodoch davat zlavy - myslela som si, ze to je len taky trhovy zvyk... Uvidim, skocim este u nas do obchodu a vsetko si necham riadne povysvetlovat a predviest + ocenit, pozriem aj tie ostatne stranky ako pises a potom sa rozhodnem. Min. by sme tam mohli nakupit nieco ine, ved baby pisu, ze sa tam velmi oplati vybavicka... tak snad je to naozaj tak 😉 ....aj ked by ma naozaj velmi mrzelo, keby sme sa vratili bez kocika ☹ pa

zuzika251
8. júl 2011

@susan007 ahoj, my sme ho hľadali dosť dlho. treba ísť do centra, do starého centra a tam je potom také štvorcové námestíčko, tam sme zaparkovali a išli krížom na Harcersku ulicu (2 min. pešo) Keď sa na tom námestíčku opýtaš, tak ti budú vedieť poradiť. A ten obchod je hneď vľavo cca nejakých 150 metrov, na vedľajšej budove je potiahnutá sieť, opravujú ju...

susan007
8. júl 2011

@zuzika251 dakujem pred dvoma rokmi sme boli tusim na takom namesticku a bol to taky ale malyobchodik a mal poschodie..ale neviem ci to bolo ono...uvidime 🙂 dik

vvvvvvvvv
15. júl 2011

Ahojte, aj my sme kúpili kočik, 3-kombináciu v Poľsku v Nowom Targu v meste- je tam naozaj super detský obchod a musím povedať, že sme spokojní. Naše bábo má dnes roka a pol a je dosť aktívna, kočiar je v "provoze" každý deň a celý deň, lebo mi skoro vôbec nespíme, niekoľkokrát za deň ho skladám a vyberám z auta a do auta a je ok. A keď sa nám začal trošku párať, pekne nám to zašili, aj keď bol kočiar už po záruke.
Okrem kočiara máme odtiaľ aj postieľku, "chúvičku s kamerou" , cumle a kopec iných vecí pre bábo. Vrelo odporúčam a hlavne je to cenovo výhodnejšie, lebo u nás sa podľa mňa zbytočne prepláca v obchodoch a pritom je viac ako polovica tiež podovážaná z Poľska.

dicinka1
16. júl 2011

ahojte baby,prosím potrebujem vediet či najdem na trhu..alebo či ste videli v Polsku kočik Tako Jumper X Baby Girl...fialovu farbu..

huxy
29. júl 2011

ahojte.mate niekto skusenost s kupou autosedacky v babyboo alebo baby city v nowom targu?ci sa oplatia viac ako u nas?

lucinka144
2. aug 2011

..ahojte, prosim o pomoc maminky, ktore maju kociarik Viper Junior... bol ho kupovat drahy, kedze uz by som to nezvladla.. 🙂 viete ako to je... Neviem prist nato, ako-a ci sa to vobec da.-..namontovat autosedacku na kociar. Predajcueho sa to neopytal...a navod.... ten mi nedoniesol, zahadne sa stratl.. 😎 😀 Dakujeeeeem...

zuzana1513
24. aug 2011

Ahojte chcela by som sa spytat, ci sa oplati ist na destke veci do noveho targu......oblecenie, stolicka na krmenie a pod.....diky 🙂

perlaoceanu
28. aug 2011

@lenkka81 kde v Ziline sa da kupit DOrjan?:

perlaoceanu
28. aug 2011

ahojte. POznate nejake detske obchody v Jablonke, kde sa oplati ist nakupit, Teda okrem trhoviska

ka.
28. aug 2011

Baby, my sme mali Casualplay S4, kupovany bol v PL, bolo to vsak pred 2 rokmi, a kupili sme ho uplne nahodou, prikladam link obchodu - a vtedy tam bol lacnejsie ako v SK o 10tis. SKK, co je fakt velky rozdiel. Takze ak by ste kupovali aj ine nez PL znacky, stoji to mozno za pokus. Neviem, ci sa to pomenilo, no vtedy sme urobili fakt super nakup a isli domov nalozeny az-az... (neviem, ci nie je proti pravidlam davat link, tak ak by nahodou zmizol, obchod je entliczek.
http://www.entliczek.pl/

kinderko7
6. sep 2011

@lucik239 ahoj, kedze som skoro novy uzivatel, moc sa tu neviem pohybovat...chcela by som sa spytat, ci sa niekto ozval,alebo ci si si ho nakoniec kupial. Tiez nad nim zvazujem, budem rada za akukolvek odpoved. Termin mam az vo 2/2012 ale ze nech som v obraze🙂 dik moc..

lucik239
6. sep 2011

@kinderko7 Ahoj,ja som si Dorjan napokon nekupila aj ked som ho velmi chcela...ale kocik som si v Polsku kupila.

kinderko7
8. sep 2011

@lucik239 A preco si si ho nakoniec nekupila? Oslovil ta iny? Alebo nebola si spokojna s "Dorjanom"? dik

lucik239
8. sep 2011

@kinderko7 Mne sa napokon zapacil iny tak som si ho zobrala a taky dorjan aky som ja chcela sa dal len objednat cez internet a to som nechcela.

kinderko7
9. sep 2011

aha, aj tak dik za info.

evula777
5. okt 2011

ahojte ja som si kupila kocik pred viac ako rokom v novom targu a som spokojna velmi 🙂 ani ma nestal vela kupila som si kombinovany kocik znacky VR connect verso a chodime tak kazdy rok maju tam super veci.
DAKUJEM.

betty26
5. okt 2011

@evula777 Ahoj prosím ta čo stoja kombinované kočíky v poslsku aspon približne dakujem 🙂

leidi285
9. okt 2011

@bejca
dobry den , prosim vas cela by som sa opytat ake su tie ceny veci ktore ste kupili v polsku ak je moznoist aj obrazok ked mate ..... dakujem

silusik
9. okt 2011

My máme zase Bexu S4 a už sa neviem dočkať kedy pôjdeme kočíkovať..už mi len chýba aby sa Adamko narodil a bol zdravučký 🙂

martinab122
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
betty26
9. okt 2011

@martinab122 ďakujem za typ 🙂

gp2000
10. okt 2011

Dievčata neviete mi poradiť ake su teraz ceny kočíkov v poľsku-konkrétne v Krosne,bud na trhu,alebo aj v dets.obchodoch.Kamoška mi hovorila,že su take iste ako u nas že rozdiel je minimálny ,ale nechce sa mi veriť.Nemam kokrétnu značku,ale tak všeobecne aké su ceny,chcela by som trojkombínaciu s autosedačkou,a s lahšou konštrukciou.Pri synovi som mala tažky kočík ajajajaj.strašne!!!vopred ďakujem za odpovede. 🙂

dadulka20
1. nov 2011

Ahojte,neviete nahodou niekto ci sa daju v Nowom saxzi kupit stolicky na krmenie ?a kolko asi stoja ?popripade presny obchod..ďakujem

vianne
14. nov 2011

@evula777 chcem sa spytat, co ten kocik stal, tiez taky zhanam...a kde konkretne v Targu..na trhoch ci v obchode? vdaka 🙂

spanielka21
18. nov 2011

Neviete poradit dobry obchod v Kronse? Uz sme tam boli, ale nic dobre sme nenasli, len trhy sme objavili ... Dakujem

momoko
26. nov 2011

Ahoj dievčatá.Máte doma niekto detský kočík pre bábiky značkuBayer Chic 2000?Je dobrý?