Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

kika7786
18. mar 2012

@mimca20 ...tak po včerajšku som veľmi sklamaná z nášho nákupu v Bialsko - Biala, obchod Gluck už nie je pri Auchane, je presťahovaný do centra, a vôbec by som neodporúčala. Ja som šla hlavne po kočík, ale tam nebol naozaj žiadny výber, čakala som obchod plný kočíkov, ale mali tam asi 10 ks, takže veľké sklamanie. ☹

mimca20
19. mar 2012

@kika7786 Diky diky za odpoved. Nakoniec po tolkom hladani, som zohnala kociar a som spokojna, aspon zatial na prvy pohlad. uvidime ked vylezieme vonku 🙂

dagyna
25. mar 2012

nevedeli by ste mi poradit, ci zozeniem na nete kolieska tie vecsie na kocik verso z polska? a kolko asi stoja dakujem

barca127
25. mar 2012

@dagyna http://www.svetkocikov.sk/kociky-tako/724-nahra... myslim ze to su tieto pisu sice tako ale kamoska ma verso a zdaju sa mi rovnake

kika7786
26. mar 2012

Dievčatá prosím neviete ako sa volá ten obchod v Tešíne, čo je hneď za mostom s kočíkmi na malej burze, alebo či nemáte na nich nejaký kontakt - tel, email? Chela by som zistiť či tam majú kočík BEXA b4x a za koľko?
...moc ďakujem.

annia
26. mar 2012

@kika7786 Ahoj, my sme tam kupovali kočík v januári, Bexu tam mali pošlem ti na nich tel.číslo.

dadulka20
29. mar 2012

baby neviete mi povedat ci sa oplati ist na oblecko a golfac do noveho targu obchod baby boo? 🙂

dicinka1
14. apr 2012

Baby,potrebovala by som vediet,kto bol teraz v Polsku v Krosne..ake su tam kočiky..cena a nazov kočiku.a farby..

mimi126
15. apr 2012

ahoj dicinka1, my sme boli pred Velkou nocou na trhu v Krosne. Maju tam hlavne kociky Vector, tiez V-travel > to su trojkombinacie tak priblizne od 170€ do 200€ tiež maju znacku Carino trojkombinaciu za 290€. Farieb je tam na vyber neurekom. V maji maju dostat nove kolekcie 2012, takze my tam ideme kupit az zaciatkom juna.

sparky062
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucula73
16. máj 2012

@sparky062 to akože akýkolvek kočík alebo len polské?

nana776
17. máj 2012

my sme boli vcera v jablonke

nana776
17. máj 2012

kocik 300e,4dielna suprava do postielky 60e,vanicka 7e,kolotoc 15e,matrac 25e,plienky 9e 10ks,zavinovacky 8e,osuska na kupanie 13e,ort.nohavicky 6e,stojan na moskytieru 7e,atd ... kto by chcel kupovat viac.kociky od 190e podla mna nic moc.slaba konstrukcia,celkovo som mala zo zaciatku z toho zly dojem ale nakoniec som nasla jeden jediny kociar podla mojich predstav mali iba jeden aj to keby prideme o 5min neskor uz by nam ho vyfukli.a ja by som urcite z Polska odchadzala bez kocika.

ika33
19. máj 2012

Ahojte kočky, chcem predať kočík Baby smile Neo Alu (zeleno šedá farba), používaný 1 a pol. Vo veľmi dobrom stave, len potrebujem súrodenecký a tak tento predávam. Ak by ste mali niektorá záujem napíšte mi a ja pošlem bližšie info aj foto.

martinessa82
20. máj 2012

@mici11 mohla by som ta poprosit o webovu stranku toho polskeho obchodu diki

mici11
20. máj 2012
cathuskaa
31. máj 2012

Awojky prosím Vás neviete či v Poľskom Tešíne či už na malej, veľkej burze alebo v obchode kúpim kočíky značky ESPIRO? a v akých cenách sa približne pohybujú?......moc ďakujem

aniicka24
1. jún 2012

Ahojte neviete kde by som zohnala servis na kočík VR Verso Connect? padá mi brzda na nom za jazdi chcela by som to dať urobiť dakujem za radu 😉

paszelkasp
2. jún 2012

@mimi126 v krosne myslis tie obchody popri trhu alebo su aj niekde v meste obchody s kociarmi? my sa chystame cez prazdniny na nakup kocika do polska. chcela som prave tu znacku Carino, ale zda sa mi vela v polsku dat 300E za kociar. ja viem, ze to nie je vela, ale kazdy mame dajaky rozpocet a musime sa zmestit a my mame 200E. tak verim, ze nieco si vyberieme 🙂

mimi126
2. jún 2012

@paszelkasp ved prave, ze ja viem o obchodikoch s kociarmi len tie pri trhu a oproti trhu. V meste som nasla az jeden obchodik a v nom mali vsetko okrem kociarikov. Ceny ako dole na trhu.Ale ze ked pojdes po ulickas najdes dalsie 4 obchodiky-no neviem. My tiez mame rozpocet na kociarik 200€ a do tej ceny ich tam bolo dost na vyber-aj kvalitou aj farebne. A to som pozerala zbezne. No na buduci tyzden ideme "nato" tak ti dam vediet podrobnejsie co a ako 🙂

paszelkasp
2. jún 2012

@mimi126 bola by som rada, ak by si sa potom podelila, lebo my byvame az pri trnave a ked prideme na dovolenku na vychod, tak by sme chceli ist na istotu 🙂 takze dakujem velmi pekne za vsetky rady.

mimi126
2. jún 2012

@paszelkasp jasne bez problemov 🙂 a velmi rada

dorkaaa
7. jún 2012

@mimi126 ako dopadli nákupy v Poľsku??? boli ste v Krosne.... zberáme sa tiež hlavne na kočiar...mali tam aj hlboké kočiare??? potrebujem hlavne s veľkou vaničkou, aby v ňom drobec vošiel počas celej zimy aj naobliekaný....a v jari by sme si kúpili nejaký šikovný športový.....

mimi126
7. jún 2012

@dorkaaa ahoj, este sme nesli lebo akurat sme doviezli novu spalnu. Tak do Krosna Ideme az o tyzden neskor asi piatok.Az budem vediet tak ti dam vediet 🙂

dalilali
7. jún 2012

@dorkaaa moji rodicia boli minuly tyzden v novom targu a priniesli mi kopec veci vratane kocika s veeeeeeelkou vanou boli aj v obchode baby boo http://www.babyboo-nowytarg.pl/

dorkaaa
7. jún 2012

@mimi126 Ďakujem..možno sa dohodnem s mm, aby sme išli tento víkend, tak určite aj ja dám vedieť keby sme išli...🙂

gp2000
15. jún 2012

maminky,ktore ste boli teraz v poľsku,či už v krosne,alebo v nov.targu nevšimli ste si nahodu kočíky ako bexa4 alebo coletto austin,chcela by som vedieť ako farby maju a hlavne ceny za 3kombináciu ma zaujímaju,neviem či sa mi oplati ist tam na kočík,budem vdačna za všetky odpovede,dakujem 🙂

bettya
21. jún 2012

ahojte, rozhodujem sa medzi bexou, dorjanom a tako jumper kočíkom, neviete mi poradit?

erika1210
22. jún 2012

ahojte, tak ako dopadli vase nakupy v krosne... objavili ste nieco v rozumnych cenach? oplati sa tam ist? my s manzelom sa chystame prvy julovy tyzden, tak dufam, ze nieco objavime 🙂

jk77
22. jún 2012

Ahojte.My sme boli v Krosne pred dvoma tyzdnami.Tak obchodik oproti trhu ma velmi sklamal, pri prvom babatku sme tam nakupili skoro celu vybavu, kocik,postielku,cestovnu,stolicku,...fakt asi vsetko.Teraz ani kusok 😎 Velke sklamanie. Na trhu bol teraz novy obchod, mali tam kociky, nie az super vyber, ale ten nas ano, tak sme si ho objednali.Nechcela som ocapkany od spinavyvh ruk... Mali tam pekne hniezda, vankuse na dojcenie, par supraviciek. Na zaciatku trhu medzi stankami bol aj malicky stanok pre babatka, kde mali asi najvacsi vyber periniek do krstu za polovicnu cenu, nez tu na Svk. V jednom aj oblecko do krstu, len trochu nacacane, ako pre Elvisa Presleyho 😀 . Ja som uz toho vala noveho nepotrebovala, ale urcite nakupite, mozno nie vela, ale urcite lacnejsie...Avent maju hned v obchd. dome pri trhu. Prijemne nakupy...