Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

bendy
29. mar 2009

Ahoj o stranu dozadu mi to vysvetlovala Majuska0

majinaf
29. mar 2009

Dakujem.Citala som,ale myslela som ci nejak konkretne niekto nevisvetli.Tiez som isla od trhoviska,do kopca,skoro do centra,po ulickach asi 10 min.A nevedeli mi ani poradit.A na tej stranke maju virus. 😕

ludka77
29. mar 2009

baby nemáte náhodou problém so stránkou Maluszek?? ja keď ju chcem otvoriť tak ma antivirus upozorní na vírus TROJSKÝ KON tak to radšej sni neotváram

ema.nz
29. mar 2009

ludka mne to ukazuje virus uz od leta,tiez to radsej neotvaram 😒

haasa
29. mar 2009

Ahojte, neviete mi poradit ci je mozne niekde v Nowom Targu kupit kociar znacky JANE?? Dakujem

lovacka
29. mar 2009

haasa ja som kupla na polskej jane stranke a mam ho uz doma a je uplne usper 😉 😵 😵 😵 😵

lovacka
29. mar 2009

inac aj mne ten malusek ukazuje virus tiez to neotvaram

bmmz
29. mar 2009

ahojte v nowom targu je rynek tzv stvorcove namestie ak idete autom treba ist do centra asi nejlepsie je zaparkovat na parkovisku co je na rynku a hned dalsia ulicka je Harcerska maluszek je na cisle 7, je to blizko z rynku tak 100 alebo skuste zaparkovat priamo pred obchodom ak tam bude volne

najlepsie je dat si do http://maps.google.com/ najst Harcerska 7, Nowy Targ a vytlacit

mne majitel pisal ze predava kociky Jane ,Mutsy, Quiny, Xlander a videla som tam aj tie polske implast a ine, my sme kupili Casualplay S4 lebo S6 vraj v PL nepredavaju

mail na majitela je pawelbargiel@interia.pl

haasa
29. mar 2009

Dakujem lovacka, vies mi poslat stranku a kolko ta vysiel? ako si zanho platila a za ako dlho ti asi dosiel domov? Dakujem este raz 🙂

ivulik2
30. mar 2009

bmmz :
za kolko ste kupili v polsku casual my sme tiež kupili v saczy lebo vraj ho nemaju ani v targu a ani krosne .. chcem len porovnať ceny a aku kombináciu?
my mame S4 klasika s nanožnikom a plaštenkou a primu a vyšlo nas to 1249zl +816zl prima a na to nam dal ešte 5% zlavu že sme platili v hotovsti v zlotých a nie kartou

lovacka
30. mar 2009

tu je ta stranka na ten kocik
https://sklep-jane.pl/login.php?osCsid=991cc9fe...
mna stal 2100 zl
zaplatit sa da prevodom a dosiel do 3 dni

majinaf
30. mar 2009

bmmz
Dakujem skusim na buduce. Ci to najdem 😉

battole
30. mar 2009

Emita: prosim ta, aky ste mali kurz a kde ste kupovali zlote? co sa viac oplati? na slovensku ci v polsku? a naftu si nahodou nepamatas aka je cena?

lovacka
30. mar 2009

naftu sme tankovali po necelzch 24SK 😉

majinaf
30. mar 2009

battole---ja som menila tam. kurz 4,5zl. a dalej 4,45zl.
PHM-95 3,99zl´=26,57SK=0,882EUR.

battole
30. mar 2009

dakujem krasne za info 😉

xtina
31. mar 2009

Ahojte kocky. velmi ste mi pomohli informaciami co tu pisete a preto sa pridam. V sobotu sme boli aj my v Polsku, hlavne som chcela postielku ale nakoniec som kupila aj kocik.Postielka s matracom stala 3O Eur,hniezdo s perinkami a baldachynom 30 Eur, kocik sme kupili x kross dvojkombinaciu za 180 Eur a k tomu autosedacku, ktora povodne stala 40 ale ku kociku nam ju dali za 20 Eur.takze som bola nadmieru spokojna a do toho obchodu sme nakoniec ani nesli.Plienky stali 5 Eur - 10kusov a oplatia sa tam aj kojenecke podprsenky okolo 4 Eur. Peniaze sme vôbec nemenili na zlote všetko sme platili našimi.

durkakika
31. mar 2009

Ahojte baby. Prosim vas neviete, ci budu trhy v Tesine aj v sobotu pred velkou nocou?

emita
31. mar 2009

my sme menili doma a kurz sme mali tiež 4,5

cimika222
31. mar 2009

ahojte je tu niektora z Vás ktorá kupovala kocik v NovOm Targu na trhu znacky Viper nam zabudli dat navod??? a teraz ho nemam pomôže niekto?

ozi
1. apr 2009

Čaute kočky. Dá sa kúpiť x lander aj na trhu v Nowom Targu? A Aké sú asi ceny?

petika
1. apr 2009

Ahoj ozi, na trhu v Nowom Targu X-Lander nekúpiš, musela by si si zavolať do Maluszeka, že aké typy a farby majú, ale na trhu takéto kočíky nekúpiš.... iba Viper, Babysmile, Coletto a ešte majú občas coneco, ale to len športové... takéto značkové tam určite nenájdeš, ale kohokoľvek, čo má obchod sa opýtaš, vie ti ho objednať tak, ako chceš =) krásny večer

ozi
2. apr 2009

Petika dík za odpoveď. 😉

onka
3. apr 2009

Ahojte
my sa chystame zajtra do Noweho Targu. Bude tam asi dost ludi... no dufam, ze to zvladneme. Neviete mi niekto poradit, ze ake su otvaracie hodiny v tom obchode Maluzsek? Neviem, aky postup zvolit ci ist najprv do obchodu, alebo pobehat trhy. Potrebujeme hlavne postielku + matrac + vybavu do postielky, dalej detsku stolicku - tu drevenu rozkladaciu na stolik. Mate skusenosti kde to najdem lacnejsie? Alebo je lepsie kupovat v obchode kvoli kvalite? Tiez sa chcem opytat ci ste menili peniaze v banke alebo mi toto vobec neodporucate a skor najst nejaku zmenaren? Potrebujeme aj take male vecicky ako kefka na vlasky, zavinovacka, nejake male vecicky...
Budem vdacna za kazdu radu - vdaka.

petika
3. apr 2009

Ahoj onka....chodím na trhy každý týždeň, ale radšej by som tieto veci kupovala v obchode, už len preto, že to máš všetko po kope bez toho, aby si musela behať po trhu a zatiaľ som tam nikdy nevidela také drobnosti, ako potrebuješ, čiže kefku na vlásky a tak. Kúpiš tam zavinovačky, veci do postielky, oblečenie, ale takéto veci som tam naozaj nevidela. Neviem odkiaľ si, ale ja mením peniažky v zmenárni, aj keď minule mi dali lepší kurz v banke.... niekedy je kurz slabší čím bližšie si k Poľsku =) to som minule zistila.... =) zarábajú na tom. =) ale stále sa tam oplatí kúpiť úúúúúúúúúúplne všetko a myslím že Maluszek má otvorené od 8.00 ráno.... v podstate vtedy začínajú aj trhy. teraz tam prichádzajú okolo 7.30 až okolo 8.00, ako ktorý.... =) poriadne sa obujte, majú tam riadne blato =) papa ps: vecičky na oblečenie kúpiš aj na trhu, myslím, že lacnejšie, veľa predavačov dáva trochu nižšie ceny ako sú v obchode práve preto, že im veľa ľudí ide do obchodu a už tak nezarobia... =)

onka
3. apr 2009

Petika velka vdaka. Ja som z BB. Kurz je teraz trochu nevyhodnejsi, ale co uz. Dufam, ze to zvladneme a bude fajn. Inak mi prave odpisal pan z predajne, ze otvara od 9.00 do 14.00 v sobotu - keby ste este niektore sli. Ja na trhu okuknem este aj kociky... som zvedava na ten V-max, aj ked sme nakloneni viac X landeru. Pan pisal, ze z X-landerov ma na predajni kolekciu 2009 a to neviem ci spracem do vytahu... Tak uvidim. Drzte palce. Potom dam vediet. 🙂

petra1234
3. apr 2009

petika - prosím Ťa nevieš presne po čom majú v Targu celý komplet Baby Smile V-max+adapter+vajíčko ?Dík

giana
3. apr 2009

Ahojte,
včera som bola v Nowom tgargu, tak sa s vami podelím o čerstvé skúsenosti.
Najprv sme omrkli trh, tam som kupila bukovu postielku aj s kokosovým matracom za 50eur, a ešte nejake oblecenie pre malu, super výber, krásne farby...
Potom som v tom obchode Maluszek nakupila zvyšok, dokonca aj kočík, ktorý som mala vybratý tu na Slovensku. Majú teraz v akcii X Lander XV, trojkombináciu za 355 eur (autosedačka je gratis) v troch farbách. Všetko je tam skoro o polovicu lacnejšie ako u nás, aj maličkosti, ako fľašky Avent, súpravy do postieľky, prebalovacie podložky, vaničky atd.
Tak veľa šťastia, určite sa to oplatí...
V obchode sme platili eurami, prepočítali to kurzom delené 4,5, nedá sa platiť kartou....

majkas
3. apr 2009

ahojte,

a nemate nejake aktual info o obchodikoch v Krosne, Novom Sanczi, prip. v Gorliciach?
mne sa tiez celkom pozdava kocik V-max prip. aj altantic espiro. neviete ci sa daju kupit v niektorom z tychto miest?

onka
3. apr 2009

Giana, tak to Ti dal super kurz. Mne tu v BB nedaju dnes viac ako 4,34. 😒 Ale aj tak verim, ze sa to oplati. Mam aj dilemu, ze kolko zamenit, ked beru aj Eura. Niektore baby zas hovoria, ze je lepsie kupovat za zlote...