Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

evina313
15. máj 2008

kočky chcem sa opýtat, kupovala ste niektorá v Polsku napr. cestovnu postielku? aké su tam ceny, oplatí sa? V podstate už vsetko mame, len rozmýslam este nad tou postielkou. Možno by sa mi zisla do obývacky, ak by som chcela mat počas dna babo pri sebe.
dakujem

zuzulik25
16. máj 2008

ahoj ada11, jasne, ze ti dam kontakt, len ten katalog mam doma a internet mam zatial iba v praci, tak ti ho poslem v pondelok rano. Kludne mu zavolaj a dohodni sa s nim, kedy by ste tam prisli, aby si mala zaruku, ze tam bude.pa

ada11
16. máj 2008

Čavko zuzulik25, vopred Ti ďakujem, veľmi nám to pomôže, lebo už by som tam nechcela ísť len "výlet".Ahoj

zuzulik25
20. máj 2008

Ahoj ada11, posielam Ti kontakt na toho predavaca z Polska, vola sa Mariusz a jeho t.c. je: +48 509-223-703. Dufam, ze sa ti podari s nim skontaktovat. Stavaju hned pri ceste s bielou dodavkou a maju vylozenych vela kocikov, takze ich nemozes minut. pa

lenmik
25. máj 2008

ahojte, ked mate skusenosti,chcela by som sa opytat, my by sme chceli klasicky kocik, ale KTORY SA AJ HUPE.nechapem velmi tie kociky take pevne..ake su v nich vyhody?ja by som chcela normalny hupaci..najdem tam aj take?dakujem.

alami
25. máj 2008

ja mám dva super húpacie kočíky - jeden zn. dema - ten je prevažne ako hlboký, aj keď sa dá aj prerobiť na športový a druhý je kombinovaný zn. Nestor Rambler - to je poľská značka, teda v poľsku ho isto kúpiš . Tu je link http://www.nestor-wozki.com/ - nájdeš ho tam pod wozki, rambler

dobre sa hojdá, ľahučko ide, má veľké nafukovacie kolesá, je priestranný, má prenosnú vaničku, prehadzovaciu rúčku....

aj tu je:http://www.babatkosk.sk/index.php?mode=detail-produktu...

emjee
5. jún 2008

gajana1 • 35tt • Dnes o 14:38
ahojte chcela by som sa spytať ake mate skusenosti z kočíkmi z poľska ale aj s inymi značkami pište nazory.
a ešte sa chcem spytať ake farby by ste odp. pre dievčatko, ake pre chlapca a ake ked neviete pohlavie. diky

gajana1
6. jún 2008

ada11 ahoj boli si v tom polsku a ako si pochodila

pinco
6. jún 2008

ahojte, ja teda nemam moc k polskym vyrobkom doveru. Tu sa tak vravi, ze z Polska nie je nic dobre a ztial mi to tak aj plati. A kupovat v Polsku kocik, ktory sa aj tak vyraba inde, tak neviem ci sa to vobec oplati. Ved ked k tomu priratate cestu.. A ak sa nieco pokazi, tak to pojdete reklamovat do PL? Ked uz chcete polsky kocik, tak si ho radsej kupte v SR. Ja viem, ze nie kazdy ma na to, aby si kupoval drahsi kocik, ale to si radsej kupte z druhej ruky a znackovy. 😅

lencici
6. jún 2008

My sme kupili tiež poľsky kočík u nás na blšáku. Som s ním veľmi spokojná

gajana1
6. jún 2008

no ja viem ale my to mame do polska celkom blizsko a to nejde o cenu ale o modely lebo tu taky vyber nie je aspoň ja si myslim

pinco
7. jún 2008

ja by som si radsej vybrala nieco od tialto

http://www.ppluxbazar.sk/pplux/index.php?option...

Aspon su kvalitnejsie, hm? Ale ved kazda chceme nieco ine, ja to beriem. 😉

ada11
12. jún 2008

Ahoj gajana1,
ešte sme v Poľsku neboli, lebo sa nám pokazilo auto, ale plánujeme ísť 21.6.-tak potom dám určite vedieť.V pondelok mám ísť na poradňu, takže dúfam, že bude všetko OK a konečne sa do toho Poľska aj dostaneme. Stretla som u nás jednu maminu, ktorá kupila kočík Magical3 v Poľsku a je s ním veľmi spokojná. Verím, že o týždeň a jeden deň budeme mať taký doma.

gajana1
17. jún 2008

ada11 my sme už boli v polsku a kupili sme kočik

emmi.2007
17. jún 2008

Aj my sme kúpili kočík v Polsku a som s nim spokojná 😎

daniela84
17. jún 2008

AHojte baby ak by ste nejak zhanala kocik, ja mam jeden doma uplne cistonovy je tiez kupovany v polsku, my sme zial museli kupit novy, lebo sa nam do nasho extra maleho vytahu tento nezmestil, usetrila by som vam tak cestu do polska a urcite by sme sa vedeli dohodnut na cene, ak by ste mali zaujem tak viac cez ip

katavinka
17. jún 2008

Gajana1, Emmi., mali tam aj tie lepšie kočíky...., ako x-lander a pod.?

emmi.2007
17. jún 2008

Katavinka neviem Ti povedať mne ho boli kúpiť rodičia keĎ som bola v pôrodnici. Malá už bude mať 6 mesiacov a som s nim max.spokojná.My máme Baby Smile a stál cca 10 000 Sk.
Kupovali ho síce v Novom Targu ale pred 3 týždňami som bola v PoĽsku ale v Polskom Tešíne aj tam majú dobrý výber kočíkov.

ada11
23. jún 2008

Čavte kočky, boli sme teraz v sobotu v Poľsku. Mali veľmi dobrý výber kočíkov. My sme kúpili Magical3-je veľmi pekný a muž zhodnotil, že by mohol aj niečo vydržať. Síce nemali takú farbu, akú sme chceli ale dá sa.

magdus1
27. jún 2008

Ahoj, chcem sa s vami podaliť o skúsenosti s polským kočíkom Viper, kúpila som ho síce tu na Slovesnsku. ale výrobca je z Poľska. Má svoje výhody, dá sa kolísať, je veľmi priestranný, má preklápaciu rúčku. S čím som však nespokojná, je to, že keď mám kočík nastavený na káričku a tlačím ho, konštrukcia akoby bola zlá, ťahá mi kočík na jednu stranu. A ďalšia vec, mám ho 9 mesiacov a začína sa mi trhať strecha, vzdadu je na nej také vrecko a to sa pára tiež, ďalej mi vadí na ňom, že strecha ke´d je kočík ako kárička nie je dobre vymyslená, veľmi dole odstáva.
Najskôr sa mi zadal fajn, ale používaním dochádzam na menšie nedostaky.
Nechcem nikoho odradiť, len sa chcem podeliť o svoje skúsenosti s používaním v praxi.
Ako kočík pre malinké v zime vo fusaku je ale vynikajúci, je veľmi priestranný.

zuza.m
20. júl 2008

ja som si včera doniesla kočiar z polska stal 6500+1000vajičko.velmi sa mi pači a vyzera aj dost kvalitne.dietatko ma prist na svet až v auguste tak že až potom budem vediet povedat či je aj kvalitny.videla som tam aj postielky.1300sk stala vyškovo nastavitelna aj s kokosovym madracom.1100bola obyčajna.ale určite sa tam dalo aj zlavit keby sme sa jednali.zavinovačky sa mi tam zdali drahe ako u nas 850 ale už aj s vankušikom vnutry.vecičky tak isto ako u nas sem tam niečo lacnejšie a niečo zase drahšie.oplatili sa tam baldachyn myslim že to bola taka suprava aj s paplonikom.vyšlo to okolo 1200sk.
tu vam posielam aj dalšiu stranku kkočiarov. http://www.junior.biz.pl/

olise69
20. júl 2008

V Polsku som si kupila kočiar puma ( podobný Viperu) Dvakrát som s ním bola vonku a dostali sme 2.kočiar Chicco od krstných rodičov. Nemáte niekto záujem o kočiar Puma?

martina48
27. júl 2008

Ahojte,pripájam sa k téme "kočík Magical" Ja som mala kočík Magical3...s vaničkovou časťou som bola nadmieru spokojná 🙂 ,ale keď som začala používať športovú časť hneď som sa rozhodla ho predať 😠 ...a bola som veľmy rada,že sa my to aj podarilo,celkom za dobrú cenu 😀 ... tá športová časť bola dlhá,čo bola výhoda,ale bohužial moc úzka,drobec sa my v nej nevedel poriadne ani hýbať 😖 a nemala ani len výplň,teoreticky my malý ležal na doske prešitej látkou,pásy som musela všeliak prehadzovať,aby malého netlačili a najväčia nevýhoda,ale to asi všetkých trojkoliek je tá,že sa nedajú ťahať ani po zaretovaní predného kolesa..a ak máte malý výťah,ani nad kúpou radšej nerozmýšlajte,ak Vám môžem poradiť aj to bol jeden z dôvodov predaja 🙂

sksko
30. júl 2008

ahojte- pripajam sa k teme.

My sme pre 4 rokmi ked sa maly narodil kupili kocik v PL. ARO 🙂 v pohode sme s nim vyrastli- pouzivali sme dlho aj sportovu verziu a kocik je stale funkcin. mam ho odlozeny.. ked bol maly vacsi tak 2,5.4,tak sme kupili budginu a to tiez stacilo.

Teraz v Januari cakame dalsie babo. Planujem puzit ten isty kocik- ARO ( zial uz neviem typ)! Stale je OK.. Na zimne cesty bude fajn ( dufam 🙂 ) no a na leto si mozno kupim nejaky sportovy- lahsi.
To bola jedina nevyhoda toho kocika _ VAHA--ako 12 kg ( ale ako tak pozeram ine kociky, aj tie su take)... teraz sme uz v dome, takze po schodoch ho nosit nemusim, ale vyber kocika je na kazdem mamicke zvlast-- babatku je to aj tak jedno v com sa vozi. Nerada by som dopadla asko moja sesternica ktroa v teom istom case kupila krasny kocik pegperego a mala v tom kociku nechela byt-- teda v ziadnom kociku 🙂 ale eto je ojedinele 😀

tweetinkapp
31. júl 2008

Maminky a daju sa v Pl kupit aj kombinacie kocika aj s autosedackou, co sa da pripnut na kocik? A v akej sume?

andyika
31. júl 2008

ahojte my sme sa rozhodli tiez per polsky kocik adbor 3x3(mam ho v albume), este nam nedosiel, lebo sa musel najprv objednat z Pl. koli tmu zbytocne nebudeme cestovat a vysiel nas uz aj s autosedackou 9500Sk, a autosedacka sa da pripnut. vyhodou je aj to, ze farbu kocika sme si mohli zvolit podla seba, nemuseli sme podla vzorov. my sme si vybrali kombinaciu tmavo sivej s oranzovou, a este musime pockat 3 tyzdne. Inac kocik je dost lahy, laho sa s nim manipulije, no ale uvidime az ho budeme pouzivat 🙂

sasenka
31. júl 2008

Tweetinkapp, my mame z polska značkový Graco Quatro tour de Luxe, úžasný kočík poslúži od 0 mes do 3 rokov v pohodke. My sme kupovali len kočík za 8900,- ale da sa k tomu autosedačka s bázou - teda naklikáva sa na kočík, alebo do tej bázy (báza sa do auta pripúta pásom) a ta stojí okolo 3000,-
Kočík je lahučný, skladá sa 1 rukou, žiadne 10 dielov, všetkos aposkadá do seba, ako klasická bugina. jediná nevýhoda je, že ta taška mna miminko je trošku menšia, poslúži tak do 3 mes. Ale zato ako športová bugina je super.
kuk na www.gracobaby.pl

emjee
5. aug 2008

dulius • Včera o 17:25
Ideme vo stvrtok do Polska (Nowy Targ) a vraj sa tam daju kupit dobre kociky v dobrej cene.
Poradite kde presne v tom Targu mame ist nakupovat? na trhu, ci v nejakom obchode? a ked na trhu tak kde presne? chceme zaruku a vsetko ... vraj Ti poliaci su OK

chceme kupit nejaku 3, 4 kombinaciu, najlepsie s autosedackou ...

dakujem za kazdu radu.

P.S. na blsaku v KE maju nejake PL kociky v cca tychto cenach: Prima Zagma 6400+autosedacka 1500.... samba 5600 ... twister 8500+1500 autosedacka ... adbor baby lux 6300+1500 autosedacka ...

v PL asi to bude lacnejsie ... a hlavne vacsi vyber.

pekny den

Marek z KE

dulius • Dnes o 11:54
naozaj nikto? 😒

zukab • 26tt • Dnes o 11:54
bohuzial, ja nic, ale posuvam 🙂

soficianna • Dnes o 13:59
wau, kvoli takymto cenam sa Ti oplati kupovat na blsaku, alebo cestovat do Polska?
lacnejsie znacky najdes v takychto cenach aj v obchode, alebo na nete...
a to neratam cestu, ktoru musis absolvovat a pri reklamacii vela stastia!...nie je raritou, ze sa kociky kazia.
v Presove v detskych obchodoch najdes kociky typu baby lux a ine v cene kocik Mega 5.990,-Sk- dvojkombinacia + taska+prenosne nosidlo, autosedacka 1.549,-Sk.Je ich tam jedna kopa.V Kosiciach detto.

dulius • Dnes o 14:06
soficianna:

napis mi kde v Presove, resp, kde v Kosiciach najdem v obchode ten baby lux za 5990 Sk
prosim ta bud konkretna, vdaka !

cessy • 40tt • Dnes o 14:50
no ja neviem, ale na kočík by som do polska nesla.prave o tu zaruku ide, a ked sa pokazí, tak čo, zas s kočíkom naspat do polska??polské kociky su dostat vsade na slovensku. aj ked su o 2OOO drahsie, tak to je v podstate zaplatena ta cesta,tak nechápejm načo ho ist kupovat do polska....

soficianna • Dnes o 15:13
pisem, ze kociky TYPU baby lux, pretoze tento kocik je stejny s x dalsimi, len pod inym nazvom.
na Sekcove v Presove maju taketo kociariky, na Slovenskej ulici v Presove som videla spominany kocik Mega v cene 5.990,-Sk, lebo aj mna zaujal svojou cenou a vyberom roznych farieb od vymyslu sveta.
to, co si chces kupit kocik tu, alebo v Polsku, to je tvoje rozhodnutie, len moj nazor je, ze clovek nie ja taky bohaty na to, aby si mohol dovolit o nieco lacnejsi kocik v Polsku a pri reklamacii preplatim este raz tolko a nemam jednu "placucu" priatelku, ktora kupovala kocik v Polsku a teraz chodi po predajniach, ci jej to a to nemoze oni opravit, tak jej s usmevom povedia, nech reklamuje kocik tam, kde ho kupila. ale hlavne, ze su vsetky spokojne, ze maju lacnejsi o 700,-Sk kocik, ja to neviem pochopit, lebo kocik je vec, ktora potrebuje urcitu udrzbu, tam sa ti scucha koliesko, tam dostanes defekt, roztrha sa ti latka, a to su banality.
ukoncim to asi tak, ze 1. v dnesnej dobe nevidim velky rozdiel v cenach u nas a v Polsku
2. na jednej strane akoze usetrim a pri reklamaciach preplatim peniaze, aj svoj cas, ktoreho pri detoch vela nemam....ale to uz je ina diskusia, nie to, co si potreboval vediet 😉

dulius • Dnes o 15:38
Vy si naozaj myslite, ze do PL idem len pre kocik? neblaznite baby, ved tam chodim kazde 2 mesiace 🙂

kazdopadne sofi, vdaka za informacie. Ja som len pocul, ze v PL je ovela lepsi vyber kocikov v dobrych cenach.
Kupovat kocik znackovy za minimalne 15 litrov, to naozaj nemusim. To su vyhodene peniaze a ja nezarabam 50t Sk mesacne ... takze tak ... v PL teraz planujem vacsi nakup, kocik je len cast nakupu. Idem tam kupit aj okrasne stromceky, ceny tam maju uzasne a aj kvalitu (overene) a tak podobne.

dulius
5. aug 2008

No bol by som rad, keby ste mi konkretne o tom Nowom Targu napisali, kde KONKRETNE tam treba ist kupit kocik.

zabka
6. aug 2008

Ahojky, aj ja zajta idem do Targu pokukat, na trh... 😉