Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

paula58
23. dec 2007

nemas za co tak si odychni cakas babatko?V kolkom si? 🙂 Prajem aj tebe vela zdravicka a stasticka a veladarcekov a stastny novy rok.ajk ba som tu nebola lebo nam maju opravovat pocitac.tak zatial papa 🙂

emmuskabr
23. dec 2007

paula58 skus si dat na stranku www.kocikovo.sk kocik abc design 3 tec po takom ja tuzim taky si nahodou nevydela som v 3 mesiaci idem do 4 mesiaca ale hruza toto tehotenstvo doteraz som krvacala a teraz nemozem chodi len lezat co mi odpadava noha no hruza len som rada ze babetko je v poriadku skus pozriet stranku ci si tam taky nevydela 🙂

paula58
23. dec 2007

Juj a to co?si na ryzikovom vsak ci ako?A uz si v poriadku?A aj babetko?Ja som take problemi nemala len bolo kadejako tak len oddychuj a setri sa 🙂

jarka70
9. jan 2008

ahojte baby chystam sa do polska / novy targ/ kupit kociar teraz v january a neviem ci sa oplati ci budu nieco mat bola som tam v novembry a vyhliadli sme si tam kociar no chcela by som vediet ci sa oplati tam ist na nakup aj teraz.

paula58
9. jan 2008

ahoj Jarka my sme boli pred vianocami a kupili sme kocik aj autosedacku aj vajicko podla mna sa tam velmi oplati nakupovat taketo veci 🙂 Aky by si chcela kocik?

jarka70
9. jan 2008

ahoj paula 🙂 mne sa tam velmi pacili dve jeden asi to bol atlantic a ten druhy ktory by som chcela ma jedno koleso v predu /je dvojkolesove to koleso v predu ale neviem ako sa vola ten kocik zabudla som/ dost podobny tomu atlanticu az na tie kolesa -ale sranda bola ze vsade kde sme sa pytali na cenu toho kociara nam povedali inu sumu na druhej strane tam kde je menej tych stankov nam povedali az o 1000 menej. nevies da sa aj zjednavat cena? hoc sa mi nezdal drahy 6500sk.ale urcite sa rozhodnem az tam a jak sa poznam som schopna prejst vsetke kociare aj sto krat .
a vy ste aky kociar kupili? ja chcem aj to vajicko nevies na kolko vyjde?

jarka70
9. jan 2008

uz viem aky si kupila precitala som zatial par stran naspät.

paula58
10. jan 2008

Jarka vajicko ma vyslo 1250sk a vyjednavat sa da toho sa neboj ale len ako ktory ale da sa 😉 JA mambaby smail twister ale s otocnymi kolieskami nie taky ako byvaju klasicke twisteri len je velmi pekny mam cisto oranzovy urobim si album no muz ja to neviem ☹ A treba pochodit lebo oni si nahadzuju ceny ako chcu 🙂

andrea78
10. jan 2008

Mám kočík z Poľska, kúpili sme v Nowom Targu, je to Galax v luxusnej verzii, bol tam najdrahší (6 500,-), má pochrómovanú konštrukciu aj pridané to na nohy (neviem to nazvať, napadá ma len nánožník, no to je niečo iné), taký som zatiaľ nikde u nás nevidela, je krásny a som strašne spokojná aj s kvalitou.Je masívny, pomerne ťažký, má veľké kolesá, perfektné odpruženie a je na nezaplatenie v tomto počasí, ide sa mi s ním ľahučko a nič nás nebrzdí,bez problémov zdoláme sneh, pevne sedí na ceste.Je ideálny pre bábo, ktorá ja malinké v zime, lebo má aj takú prenosnú tašku, čo je zároveň aj fusak, takže ho neprefúka.
Brala som u toho predajce aj autosedačku, takže spostil 800,-z celkovej ceny.
Takže s kočíkom som superspokojná a odporúčam.

jarka70
10. jan 2008

paula presne ten som myslela co sa mi tiez pacil aky mas ty ja som si ho pomylila z tym klasickym co u nas pedavaju na blsaku a ten co som ti jeden opisala som si zmylila z atlanticom ale on sa strasne nanho podoba. hladala som v googli /ten sa mi velmi lubi no a ten druhy co myslim je podobny len kolesa ma v strede akokeby bol trojkolesovy.
uz nech som tam---
aj to vajicko sa oplati.

jarka70
10. jan 2008

ja som dnes sikovna nasla som aj ten druhy vola sa magical a je tiez krasny

paula58
11. jan 2008

tak super myslim ze tam najdes co len budes chciet my este chceme ist vo frbruar ale nevieme ako to vynde 😉 pekny dnicek prajem a daj vediet ako si potom dopadla co si pokupila v polsku 🙂

paula58
11. jan 2008

ty si si krasny vybrala ten sa mi paci tiez. 🙂

duzkoo
11. jan 2008

chystáme sa kúpiť kočík do poľska. vie niekto poradiť aké sú ceny

myskaa1
12. jan 2008

Ahojte nema niekto z Vas fotografiu toho akoby trojkolesoveho kociarika z Polska? Dakujem pekne 🙂

jarka70
12. jan 2008

myslis tento?
http://www.bambino-kociky.sk/index.php?cPath=91
kliknes na magical a ukaze sa ti tam ten kociar s kolesom v predu
tento stoji v polsku 6500sk -7500sk kazdy predavajuci ti povie inu cenu

jarka70
12. jan 2008

myskaa ceny su tam od 4000 po 8500 vyssie nie su aspon ked som tam bola v novembry

jarka70
12. jan 2008

aj tu je podobna stranka fotku nemam ale ja si idem kupit tento
http://www.sawex-wozki.pl/magical8a.html

paula58
18. jan 2008

jarka ja mam taky isty co si si vybrala ale nemam 3 kolieskovy ale stvor tak mas moj vkus 🙂 a moj je oranzovy 😉

paula58
18. jan 2008

duzkoo,su tam vseliake ceny 6500,8500 ale pochod vsade lebo maju vsade ine ceny radim ale vyberes si urcite a aky by ste chceli? 🙂

wbublinkaw
18. jan 2008

... katulka 1 ... kociky z Polska ??? Ja som o nich nebola na 100 % presvedčena, no moj priatel ma nakoniec presvedcil aby sme tam zašli a aspon sa popozerali ... presne viem aký kočik chcem, mam ho už na 100% vybraty, ale on trva na tom aby sme sa tam išli pozriet, mozno ho v Poľsku najdeme a bude za lepšiu cenu ...

jarka70
18. jan 2008

paulla my idema zajtra kupit ten kocik tesim sa strasne dufam ze nic do toho nevojde a pojde sa rano ani nezaspim. 🙂 ja by som chcela zeleny uvidime zajtra-oranzovy som navrhla ale syn mi povedal ze taky nemam chlapcovi kupit vies ma14r.a tesi sa aj on samozrejme ze chce aj kocikovat lebo nabehnu k nemu baby.vynaliezavy to clovek-pubertiak 🙂

paula58
18. jan 2008

ved to je jasne chalani v puberte ten zeleny je krasny aj ja keby sme vedeli co budeme mat tak kupime zeleny alebo modry ale to je jedno hlavnwe aby deti boli zdrave .zelam stastnu cestu.Pekny den 🙂

jarka70
19. jan 2008

tak sme stastne dosli aj z kocikom kupili sme svetlozeleny je suúper /magical/hoc som chcela aj nieco ine pozriet ale sa nedalo lebo strasne lialo ale ludi na kupu kociarov bolo neurekom ty predavajuci mali co robit ale hlavne su ochotny este nam aj spustil z ceny.

zabka132
19. jan 2008

ja sa pridavam k tym spokojnym. My sme kupovali v Targu. Vysiel nas na 6500,-. U nas som ten isty videla za 11000,-Sk.Ma kovovu konstrukciu....s plastovou konstrukciou stali tak okolo 4500 - 5000,-SK.
Inak kto by chcel polsky kocik Tako, tak na babatko.com maju dobre ceny. Keby som si nevybrala ten , čo mam...tak urcite kupujem cez babatko.

danka86
19. jan 2008

a en targ je daleko od hranic?

zabka132
19. jan 2008

ani nie.....mam taky dojem tak nieco okolo 40 km. Jablonka je blizsie...5 km od hraníc, ale to je mensí trh a len v stredu.

danka86
19. jan 2008

a da sa aj tam vybrat?

janka33
19. jan 2008

tak ja sa pridávam ku spokojným kupujúcim,my sme kupili oranžovo-svetlo sivý,nevutral,nevedeli sme,čo budeme mať,naša malá sa hanbila ukázať 😀 Teraz by som chcela isť opäť,chcela by som buginku a detsku stoličku na papanie..Neviete,čo tam ta stolička stojí? 🙂

danka86
19. jan 2008

a ty si janka bola v targu alebo v tej jablonke? je tam naozaj taky velky vyber?