Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

jarka70
2. feb 2008

nemas za co 🙂 da sa hojdat lebo je perovaci a vojde nam do auta pekne.zas to hojdanie nieje take ake bolo kedysi.ale ta v pohode.

terkaa
2. feb 2008

jarka70
asi kolko by stalo vajicko k tomu kociku? samozrejme v polsku 🙂
vy ste vajko nekupovali, naozaj staci ta prenosna taska?

jarka70
2. feb 2008

terkaa vajko stalo 1200 aspon tolko hovoril ked sme kupovali kocik.
nie my sme nekupovali vajko lebo nam ozaj staci ta vanicka /hlboka cast/ a ked uz bude mat paru mesiacov mame doma autosedacku po dcere od 0-18 kg ktora je teoreticky do 4rokov a je tiez polohovatelna takze kludne ked bude mat 3-4 mesiace tak ho supnem tam podla mna sa to vajko neoplati lebo babo rychlo rastie to radsej takto.no je to moj nazor. ta autosedacka ma 3 polohy 0-18kg takze nemam co riesit .

ajkabezka
2. feb 2008

neviem kolko presne vazi ale je lahsi podstatne ako tako kociky a je to novy model

ajkabezka
2. feb 2008

zuzka82: mrkni do albumu, dala jsem tam dvě fotky, má otočné kolesa, sportovní úprava má zvlášť svojí striešku, taška na kočárku je docela dost velká, takže se tam vejdou potřebné maličkosti a je v ní i gumová podložka na přebalování

terkaa
2. feb 2008

jarka70
treba peniazky zmenit, alebo sa da platit sk,-?

myskaa1
2. feb 2008

ajkabezka ahoj. Mala by som na teba jednu prosbicku. My sa chystame tento kociarik ist kupit do LM pretoze len tam ho predavaju, alebo sa da objednat cez internet. Len k comu sa neviem dopatrat kolko ma dlzku vanicka ale z vnutra. Mohla by si mi ju pomerat? dakujem

ajkabezka
3. feb 2008

myskaa: změřím, hned napíšu...takže dlžka 75cm, šírka je 36 a výška vaničky je 19cm...vanička má supervýhodu, že si jí můžeš otočit aj ve směru jízdy aj do protisměru- jen jí otočíš a naklikneš....některým se zdá, že je maličká vanička, ale když porovnám- u Danielka jsme měli Tako, tak tam co byla taška, byla ještě užší, než tento Atlantic, takže se to jen zdá, není tak oplácaný a nafouknutý, jako Tako..a to se mi moc na něm líbí- je to vlastně kopie Peg-Perega, nebo Zenkiwa či jako sa to píše- jen o dost levnější a to je na něm taky sympatické.....když budše chtít něco ještě vědět, napiš,hm? 😉 změřím, poměřím, složím, položím...atd 😉 😉 😉

myskaa1
3. feb 2008

ajkabezka dakujem Ti velmi pekne za infosku 🙂) chystame sa ho kupit teraz vo februari v LM nakolko tam ideme za babkou.

ajkabezka
3. feb 2008

my máme to štěstí, že manželův synovec jezdí pro firmu s kojeneckým zbožím a jeho žena má celý obchod aj s kočíkmi, takže nám ho sehnali za super cenu a dovezli nám ho až domů 😀 ....mám dodej tovaru až před barák, otevřou se dveře tranzita a já hraboším a vybírám..super tovar a super ceny...co si víc můžu přát 😵 😵 😵

nattie
3. feb 2008

ajkabezka - my sme sa tiez rozhodli pre Atlantic a zrovna v tej novej zelenej verzii - uz sa ho neviem dockat lebo sme ho pred 2 tyzdnami objednali cez babatko.com a zatial stale neprisiel... ☹ a ma prist kurierskou sluzbou - pritom v obchode povedali ze ho maju - tak neviem ci robi prietahy kurier - alebo co sa deje - povedali ze pride do tyzdna 😖
som ale nevedela ze vanicka sa da nakliknut aj na opacnu stranu 😕

ajkabezka
3. feb 2008

tak to se těš, budeš nadšená jak my všichni doma- je nádhrený, mnohem hezčí jak na obrázku, super se s ním manipuluje aj jezdí...sportovní úprava má svojí striešku extra!dali jsme ho do ložnice a chodíme ho všichni aj manžel aj Danielko okukovat, povozíme, pokoukáme a zas jdem zpátky...jak tři blázni 😀 😀 😀

nattie
3. feb 2008

to verim 😵 nech uz ho mame doma aj my 😉
ajka ale pri sportovej uprave je rucka nastavitelna len od chrbta dietatka, nie??

jarka70
3. feb 2008

ahoj terkaa platit mozes nasimi sk

nattie
3. feb 2008

my sme boli v Targu asi 3 tyzdne dozadu - a bola som co sa kocikov tyka sklamana - okrem znaciek Aro, Babysmile a Tako som tam ine nevidela - a cenovo sa mi to az take vyhodne nezdalo - nakolko este ratam aj s benzinom 😖

viac sa mi oplatilo objednat kocik cez net - len zatial este neprisiel - tak som zvedava kde je problem 😠

myskaa1
3. feb 2008

nattie urcite dojde...🙂

ajkabezka
3. feb 2008

tuším ano, ale podle Danielka beru, že takové dětičky už se moc nechtějí dívat na maminku, ale víc je zajímá všechno kolem, takže to není vada na kráse 😀 😉

zuzka82
3. feb 2008

nattie, odkial si objednavala

loss
3. feb 2008

ani ja som nechcela kocik z Polska objednala som si cez net a tiez im to trva nejak strasne dlho

zuzanat
3. feb 2008

ja som ho kupila v Polskom Tesine, este tu starsiu verziu a cerveny, ale je nadherny 😵 naozaj krajsi ako na obrazku, strasne sa mi paci 😉

nattie
3. feb 2008

zuzi - cez www.babatko.com - mali tam najlepsiu cenu lebo videla som ho aj v LV v obchode ale za 9700 Sk co je dla mojho nazoru moc

zuzka82
3. feb 2008

nattie, a ktory ze si objednavala 🙂
ja sa neviem nad sportovym rozhodnut

zuzanat
3. feb 2008

mna vysiel 8500Sk, ale ja som si v Polsku toho nakupila viac, tak som spokjna a mam k nemu aj dvojrocnu zaruku

nattie
3. feb 2008

zuzka Atlantic - sedozeleny 🙂 ako ma ajka v albume -videla som ho aj v reali a bol vlastne prvy ktory ma uputal a aj ked sme sa rozhodovali medzi viacerymi tento zvitazil 😉

janka33
4. feb 2008

tak co mamicky,boli ste na nakupy v Polsku?

iwuskaaa
4. feb 2008

Kočky, majú kočíky Atlantic vyberateľnú "fusakotašku"? Napr. ako kočíky Tako? Alebo je tam len vanička na pevno?
Ďakujem 😉

sonatorik
4. feb 2008

prave som si všimla že ma nejak automaticky offlo a cela moja odpoved sa nezobrazila, tak skusim once again:
bola som v PL tento vikend,m kupikla som kočik- 4 kombinácia s vajíčkom- 6700,- Sk, som spokojna až na tu váhu (ale dufam, že ho velmi nosiť nebudem 🙂 ináč pravdupovedia som cakala trochu lepší výber....mali aj xlander (niektorá z vas sa pýtala) kupila so aj cestovnú ohrádku za 1200,- www.babydesign.pl velmi pekna a aj cena.

sonatorik
4. feb 2008

ináš všetky kočíky co ponukali (teda možno okrem 4 výnimiek) boli naozaj velmi podobne - nafuk. kolesa, 3-4 kombinácie, aj ceny boli cca 6400,-(vrátane avjíčka) moj bol trochu drahši lebo ževraj nejaky novy model 😎 ...ale naozaj len rozdiely v takých detailoch ako počet vrecúšok a pod. ináš mlai aj tie stoličky- cca 2500,-

zuzanat
4. feb 2008

iwuskaa Atlantic ma klasicku vanicku, ktora sa naklikava na konstrukciu 😉

dzanka3
4. feb 2008

a ktory kocik si si kupila ty z tej stranky babydesing?po velkej noci sa chystame i my na kocik do Noveho targu - ale ja mam zatial zalusk na http://www.sawex-wozki.pl/ a tu na magical 3x alebo 4x - a tieto tam boli prosim ta?
dakujeem