Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

janka0506
2. mar 2010

My sme tiež kúpili kočík z Poľska-Krosno. Vyšiel nás 140 eur,3-kombinácia aj s autosedačkou. Bolo to v apríli 2009. Spočiatku som s ním bola nadšená, no keď som s ním chcela cestovať sama,tak bol problém ho dať do kufra auta no a neskôr nám začal "ťahať" do prava.Tak sme ho boli teraz koncom januára reklamovať.Bez problémov nám ho predávajúci vzal.Keďže mi aj tak nevyhovoval, hneď sme kúpili nový,ktorý mi aj po mesiaci vyhovuje na 100%.Vyšiel nás 220 eur aj s autosedačkou. Keďže tam chodí stále niekto z rodiny,tak nebol problém ísť pre reklamáciu.Kočík nám opravili a hneď nato sa mi ho podarilo aj predať. Takže keby som si mala kúpiť ďalší,tak isto opäť z Poľska.

cinanka
7. mar 2010

Nekupovali ste niekto v PL kočík od poľskej firmy Kajtex?
Ide o vaničku Marina na podvozku Oring. Majú ho aj na Slovensku, ale veľmi málo a distribuujú ho z ČR. U nás stojí takáto kombinácia 320 €, tak neviem či sa neoplatí ho ísť kuknúť do Poľska. Ale myslím si, že ho nebudú mať v hocijakom obchode alebo na trhu, len v špeciálnych obchodoch, ktoré som našla na http://www.kajtex.com.pl/?site=4.
Skúšali sme ho v obchode a je tam väčšia vanička a lepšia športová časť ako V-Max. Dá sa vybrať rôzny podvozok a rôzna vanička. Nám vyhovuje najlepšie látková vanička Marina, nie plastová Caren a podvozok na 2 otáčavých kolesách Oring.
http://kocarky-postylky.cz/index.php?p=products...
Má s ním niekto skúsenosti? Kde ste ho kúpili a za koľko?

nikus5
8. mar 2010

Baby, nejdete niektorá teraz niekedy do N. Targu pozerať kočík? Alebo neviete niektorá či tam majú Quatro Makalu 4 alebo Camarello Q 12? Dík za odpovede.. 😉

nikus5
14. mar 2010

To fakt nikto nejde teraz do Poľska? ☹

melpomene
15. mar 2010

nikus5: ja som bola min. tyzden v Targu ale v obchode, ale ani jeden taky to som tam nevidela...teda vela podobnych tomu druhemu ale tomu prvemu nie...ale na trhu take nieco asi najdes

nikus5
15. mar 2010

melpomene: díky moc, nevieš náhodou či v obchode nebol X lander XA ? Pozerala som, že všetky chodíte do Maluszka - kde v Targu to nájdem?

melpomene
15. mar 2010

ja som bola v baby boo... ich stranka je www.babyboo-nowytarg.pl , ked im napises, ze o aky kocik mas zaujem tak ti napisu ci ho maju skladom, vedia aj objednat a mozes pisat po slovensky...rozumeju...na tej stranke najdes aj mapku kde su...a je s nimi fakt super rychla komunikacia

melpomene
15. mar 2010

inac je to v jednej ulici kusok od namestia smerom na Nowy Sacz...to rychlo najdes

nikus5
15. mar 2010

melpomene: díky moc, pomohla si mi. 🙂

flamenga
17. mar 2010

máte niekto skúsenosť s poľským kočíkom Palex?

sunavianka
25. mar 2010

ahojte, neviete niekto či budú mať otvorené obchody a trhy v nowom targu po velkej noci?

andrejkaz
25. mar 2010

sunavianka-urcite budu po velkej noci otvorene trhy aj obchody v targu....my sme boli vcera v jablonke a bol uz dost velky trh,takze sa kludne mozes vybrat do targu vo stvrtok alebo sobotu🙂

lulu107
25. mar 2010

Ahojte viete mi niektorá poradiť, či nie je problém v Poľskú v obchode platiť kartou?

sunavianka
25. mar 2010

díky andrejkaz 🙂

to.beruska
27. mar 2010

Ajojte!neviete ci v polsku na trhoch v jablonke maju golfac,chicco multiway.ake je na nom cena.a ci v jablonke maju aj nejaky detsky obchod s kocikmi

domeli
1. apr 2010

Info pre vsetkych, ktori sa chystaju na nakupy pre ratolesti do Polska - N. Targu - boli sme tam predvcerom. Trhy sice neboli (tie byvaju vo stvrtky a soboty, ako tu uz niekto pisal), ale my sme sli do obchodu Maluszek ( ul. Hercerska 8 či 9). Kupite tam vsetko mozne: od cumlika po postieľky. Sortiment je teda široký i hlboký, ceny v drvivej vacsine pripadov lacnejsie nez u nas, niektoré veci dokonca aj o viac nez tretinu (napr. vajicka do auta)
Kočíky - ozaj bohatý výber značiek i farieb (Espiro, Atlantic, Baby smile, Vector, Conaco, Trecco... a to zdaleka nie je vsetko, no viac si teraz nespominam). Personál ustretový. Ja som bola veľmi nerozhodná a sama som povedala, že mať takú zákazníčku, ako som ja, tak nadávam. Ale tie predavačky tam s úsmevom aj 5x predvádzali, skladali, nechali rozmyslieť.
V Baby boo (obchod za kruhovým objazdom pri vstupe do N. Targu - neda sa prehliadnuť) sme boli tiež, ale tam boli ceny podstatne vyššie, dokonca pri niektorom tovare aj v porovnaní s našimi.

domika9
1. apr 2010

domeli trošku ta poopravím obchod maluszek sa dnes už vola baby boo a je na ulici harcerskej 7 to je ten o ktorom píšeš že sa tam da dobre nakupiť tiež sme tam nakupili velmi vyhodne
a obchod za kruhovym objazdom sa bola baby city

inač ten baby boo velmi odporučam

sylvia36
5. apr 2010

Ahojte, chcem sa opýtať, čo ste boli nakupovať priamo v obchodoch v Targu, je možné platiť aj eurami alebo musia byť zamenené zloté? Ja sa tam chystám o týždeň vo štvrtok... Ďakujem.

kejtty
5. apr 2010

sylvia36 - v obchode mozes platit eurami, ale vydaju ti zlote 🙂

petulik22067
6. apr 2010

ahojte chcela by som sa opytat ci niekto kupoval kocik casualplay s4 v nowom targu alebo bielsko-biala a kolko vas vysiel dakujem

domeli
7. apr 2010

domika9, dikes - riadne som to doplietla 🙂 Baby boo na Hercerskej 7 neďaleko trhoviska.

onellyo
7. apr 2010

domeli
ten obchod je centre----____,,,,???

domeli
7. apr 2010

no nie presne na tom štvorcovom námestí, ale blizučko v bočnej uličke. Vedľa je hneď parkovisko (ale opäť nie to centrálne v strede mesta). Ľudia Ti povedia, keď sa opýtaš a vlastne na budove je klasicky názov ulice - to nájdete.

eli26
7. apr 2010

Ahojte babulky. Boli ste niektora teraz na nakupy v Krosne budem rada, ak mi odpisete... 😅 .Chystáme sa s manzelom do Polska na nakupy pre nasho chrobacika 🙂 . Do Targu je to pre nas hrozne daleko, preto chceme do Krosna. Zaujima nas hlavne postielka, matrac, hniezdo, vanicka a proste vsetko co k tomu patri.....Da sa to vsetko kupit priamo na trhu 😒 ? Zaujimaju ma aj ceny ci sa to vobec oplati ? 😕

to.beruska
7. apr 2010

AJojte!no my sme dnes boli v polsku ale v Jablonke.Vzdy sme chodili do targu ale teraz sme isli pozrie tam,co sa tyka kocikov strasny vyber.

janulqa07
8. apr 2010

ahojte.... baby kociky su lacnejsie na polskych strankach alebo v predajni? zhanam kocik, pisala som aj do baby boo ale neodpovedaju mi, nejdete tam niektora? da sa aj inac zistit ci ho tam maju? zhanam casualplay s twinner

medinila
9. apr 2010

Ja som tiež pisala do baby boo(2x) a neodpovedali.Neviete mi poradiť,či tam maju kočíky pre dvojičky?DAKUJEM.

sylvia36
9. apr 2010

Caute, ja idem do Polska do Noweho Targu vo štvrtok na budúci týždeň, idem kúpiť hlavne kočík a možno aj postieľku. Pozriem sa, či tam majú aj kočík pre dvojičky a aj ten casualplay.

janulqa07
9. apr 2010

dakujem sylvia a budem rada ak by si zistila aj cenu 🙂 som stastna ze sa najde dobra dusicka co pomoze 😵

petulik22067
10. apr 2010

silvi dakujem budem cakat na spravu.petulik