Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

matulienka111
26. nov 2009

ahojte,,chcela by som sa spytat,,kolko stoja kociky v polsku,,,take obycajne napr.tako natalia,,ci sa tam oplatia,,dakujem

reginetta01
12. dec 2009

Ahojte, kocky.
po novom roku sa chystame do Noweho Targu na kocik X-lander XA 2009. vraj je tam nejaky obchod Babyboo. neviete nahodou, ako sa pohybuje cena takehoto kocika, resp. ci si ho nieikto tam nekupoval? nemaju internetovu stranku a neviem, ci sa to este oplati. Dakujem za odpoved.

evca35
12. dec 2009

ahoj,
vygúgli si cenu koľko stojí u nás a potom uvidíš aká bude cena tam a či sa oplatí kúpiť. My sme boli pozrieť v Babetkovo v Ke.

petty88
25. dec 2009

ahojte kocky, poradte mi neviem sa rozhodnut medzi kocikmi tako jumper x a verso vr connect. ktory je podla vas lepsi??

oliver1
30. dec 2009

ahojte, chcem sa opýtať , neviete náhodou či sa dá kúpiť peg perego gt 3 v Nowom Targu? ďakujem

medinila
30. dec 2009

Ahojte,neviete mi poradit,či je tam aj väčší výber kočíkov pre dvojičky?Tu ked pridem do obchodu s kočikmi tak bud nemaju alebo mi ukažu jeden kus v obchode a druhý v katalogu.Dakujem.

lubbka
10. jan 2010

Ahoj,
budem velmi rada ak mi niekto poradi. Uz tyzdne brazdim internet a hladam ten "najlepsi" kociarik. Velmi ma oslovil Neonato Multisport ale na polskych strankach ho velmi nevidno. Viete mi poradit,kupim tento kociar v Polsku? Ak ano tak v ktorom meste, v Krosne alebo v Nowom targu? Pripadne ak mate nejake info o cene alebo nejaku polsku stranku kde ho najdem. Dakujem krasne a prajem pekny den.

kuporska
11. jan 2010

Lubbka, ozaj chces ten kocik? Neviem ci si pri vybere myslela aj na jeho praktickost......ma dost male kolieska, v teplejsom obdobi je to v pohode no v zime s takymi to kolieskami strach a hrôza - v snehu tazko ovladatelne 😠

domika9
11. jan 2010

kočky neviete nahodou či sa daju zjednať ceny v tom obchode baby boo alebo babycity ked tam kupujete viac vecí ? su ochotní alebo sa tam zjednavať nada ?

magdusska
12. jan 2010

ahojte, zaujala ma tema,pretoze tiez mame kocik z polska. Kupite ho sice aj na slovensku, ale o doooost drahsie ako tam. My sme si ho vykokali na slovensku a cez internetovi obchod objednali, my sme mali znameho v polsku, kt. mu to dodali ( tak to dodaju behom par dni), ale dodavaju aj na slovensko...to trva trochu dlhsie. Je fajn, ze v tom obchode maju casto akcie, zlavy...treba len sem tak kuknut.
My sme takto kupovali Concord Fusion a planujeme kupovat autosedacku.
ak by mal niekto zaujem tu je link: http://www.bobowozki.com.pl/

reginetta01
12. jan 2010

ahojte kočky!
nekupovali sste náhodou niektorá kočíky v poľskom tešíne? mal by tam byť nejaký supermarket. ak áno, hodte mi to plís do IP. dakujem.

mitani
13. jan 2010

ahojte, nemá niekto skúsenosť s kočíkmi Palex? Na obrázku vyzerá moc fajne, je to poľský výrobok, dá sa kúpiť aj u nás, ale mama sa chce kvôli nemu trepať do Poľska. Len či sa to oplatí...

lubbka
13. jan 2010

kuporska: no neviem ci chcem ten kociar,lebo tie kolieska sa aj mne nepozdavaju,ani nie preto ze su male,ale ze su plastove a vraj hrkocu....ked mam pravdu povedat ja uz som zufala z tych kociarov. Cakam prve babatko a nemam ani nikoho v okoli,kto by mi poradil....ja chcem kociarik tak do 400 E,najlepsie trojkombinaciu,hlavne aby bol lahky a skladny do auta,ta cast s vanickou sa mi pacia take mensie,ale tu sportovu cast by som chcela taku vačšiu pohodlnu,aby sa dala uplne sklopit do lahu a otacat v oboch smeroch jazdy.A aby bol aspon do 2 rokov. Tiez by mohol mat pogumovane alebo nafukovacie kolieska,ale nie take obrovske.......Ak viete poradte mi niekto.Nemusi to byt polsky kociar. Prip. aka značka v Polsku je v pohode. A este ci maju dobry vyber aj v Krosne,alebo radsej ist do Noweho Targu.Krosno mi je blizsie ale bojim ze tam nebudu mat dobry vyber......Vopred Vam vsetkym dakujem.

jonas17
15. jan 2010

ahojte, chcem sa vás spýtať, či mi neviete povedať, aký je kočík JET BabyActive, majú ho aj v Poľsku, ale nikto ho nespomína.Hľadám pekný ružový kočiar, cenovo prístupný.Dakujem za každý názor 🙂

moncicii2000
16. jan 2010

ahojte ja som kupovala kociar v jablonke znacka je junior (viper) ... ich stranka je www.junior.biz.pl
vysiel ma aj z autosedackou (vajickom) , s nafukovacimi kolesami, aj umele k tomu .. ma to zo vsetkym vyslo 9 000 sk .. mne sa na nom paci to ze je jeho vnutro velke a priestrane a drobec v nom neni nejak pripuceny ...

a v jablonke mali navyber vsetky druhy kociarov a autosedaciek ... davaju na ne i zaruku dva roky ..

martas77
16. jan 2010

moncicii a kupovala si na trhu? či v obchode...nevieš či mali aj espiro gtx?...aj mi sa chystame do Jablonky.....kúpila si aj niečo ine okrem kočíka? 🙂

annie13
17. jan 2010

martas teraz su junior viper po 180 € aj s vajickom v Jablonke
espiro maju pozerali sme len sa tusim nedal polohovat preto sme ho nevzali uz neviem presne ale stal 250 aj s vajickom
super cenu mali v Jablonke na postielku a prebalovak krasne vyrezavane mesiaciky

moncicii2000
17. jan 2010

martas77:
nebolo to obchode ale na trhu natej strane kde sa parkuju auta , maly tam strasne vela kociarov roznych druhov a farieb , maly tam aj trojkolesove, aj stvorkolesove aj otocne kolieska no vela toho .. neviem ci tam mali aj espiro ale asi ano :D

ja som tam kupila postielku pre maleho, aj s matracom aj s baldachynom, perinkou, vankusom za 2900 sk tu na SR by ma to vyslo zo vsetkym aj 6000 som spokojna s kupou ...

dalej som tam nakupila aj biele bavlnene plienky boli tam ovela lacnejsie ako tu ...

martas77
17. jan 2010

dik 🙂 uz sa tesim

annie13
18. jan 2010

martas ten pan co je na tej strane kde su auta je najdrahsi na trhu na druhej strane najdes rovnake kociky a lacnejsie + dali nam zadarmo sietku, daznik, prsiplast
ten pan je najdrahsi pretoze ma pobocku aj v ruzomberku vie ako to ide u nas najprv vsetko pokukaj potom kupuj

moncicii2000
18. jan 2010

martas: popozeraj a uvidis kde maju lacnejsie .. ked som tam bola v roku 2008 (decembri predavali tam kociare len ty co maju pobocku aj v ruzomberku iny tam neboli a to sme pobehali vsetko) .. nam dali vajce za 500 sk , ktomu aj plastenku, aj proti hmyzu zadarmo .. ked som vtedy kukala na sr a tam tak aj tak ma to tam vyslo skoro o 4000 sk lacnejsie ako na sr ... takze som bola velmi spokojna :D ... prajem ti prijemne nakupovanie :D

zuzub
18. jan 2010

ahojte, chcem sa spýtať či ste niekto videli v PL túto postieľku
http://www.kocikovo.sk/product/postielka-safari...
a aká bola cena.dik

zuzana12345
19. jan 2010

ahojte, neviete niekto co stoj kocik baby smile v max v polsku na trhu 🙂

annie13
21. jan 2010

baby smile ked sme kupovali my v oktobri bol 300 eur
ale ked som odchadzala tak krical za nami ze da aj za 280 aj s vajickom
beru to ako najkvalitnejsi kocik kvoli polohovatelnosti a hlinik.konstrukcii

evelina19
21. jan 2010

pre lubbka: ak mas chaos v kocikoch, odporucam pobehat slovenske obchody. vybrat si nejaky a potom ho najst cez internet v polsku. nie je nic lepsie, ako vidiet kocik nazivo, odskusat, zlozit, a tak ja som to tak urobila a kocik nas vyjde o 330 eur lacnejsie aj s dopravou ako tu na slovensku. aj som ho objednala cez internet. bez jednania nam dali 16% zlavu z uz aj tak dobrej ceny. my sme si ho na slovensku vybrali, v obchode sme si ho boli 2x obzriet, odskusat, naucili nas s nim manipulovat, ale objednala som z polska. mozno sme boli tak trochu spiny, ale 330 € je 330 €. dufam, ze pride v poriadku a nebudeme lutovat.

pre baby ktore sa pytali, ci sa zjednavat: v polsku sa da zjednavat vsade, so vsetkymi a pri vsetkom...

jonas17
21. jan 2010

evelina, aký kočiar si kúpila, že bol o 330€ lacnejšií? lebo ja sa tiež chystám do poľska na kočiar, ale až taký rozdiel v cene som nenašla, maximálne okolo 10-50€.napr.atlantik kúpiš tu cez internet za 247€ ,v Poľsku v Targu v babyboo za 250€, ale aj s autosedačkou..len pre porovnanie.Už sa mi kráti čas, nechcela som kuúpovať pred Vianocami a teraz prišli mrazy, tak zas ísť v tom nečase behať po trhu sa mi nepozdáva a neskôr zas už nebudem vládať, už teraz sa bojím toľkého chodenia.Tak rozmýšľam, či nekúpim cez internet, ale tam by som si to ohmatala a vyskúšala.

evelina19
22. jan 2010

no, my sme objednali teutoniu. ten je tu dost drahy. takze ten rozdiel bude tym. ale myslim si, ze cez internet su tie kociky este lacnejsie ako v kamennom obchode. ja som surfovala dost dlho, prepocitavala som si kazdu cenu, ale najlepsie je, vybrat si jeden obchod a priamo im napisat. oni ti potom upravia aj cenu. a su fakto dost ochotni. teda aspon ja mam taku skusenost. myslim si, ze aj pri lacnejsich kocikoch by sa dalo dohodnut, aby si bola spokojna. tristoeurovy rozdiel to asi nebude, ale v case kupovania vybavicky je kazdy cent usetreny dobry. my tiez cakame prve babo a viem, ako je to. najhorsi je ten kocik. my sme sa rozhodli viac investovat, lebo vzhladom na teren, co tu mame a zimu so snehom obycajne a skusenosti mamiciek z nasho okolia, je potrebny kvalitny kocik. tak uvidime, co sme si navarili 😀

jonas17
23. jan 2010

Tak sme boli dnes v Poľsku.Spočiatku som bola sklamaná, na trhu boli len jedna baba, ktorá mala len atlantic za 320!€ a ešte jeden, ani neviem, ako sa volal za 280€.potom sme našli druhý stánok, tak tam mali baby smile a ešte jeden, už neviem značku, BS za 280€ s autosedačkou a ten druhý(dajaký na V) za 220 s autosedačkou.ale nemali moje farby, všetko len zelený, červený tmavý.ináč na trhu matrace a prebaľ.podložky drahé, matrac kokos-pohánka 23€, podložka 15.a dokopy dva stánky.tak sme išli do babyboo a tam sme nakúpili.Kočík ružový JET 3v1( ten som mala vyhliadnutá na nete, ale oveľa drahší, podľa stránky) za 298€, matrac kokos-pohánka 13, baldachýn s hniezdom, paplon, vankúš, obliečky, plachta a stojan 40, nočník 2, kefka a hrebeeň 1 a teplomer 1€.Tak super ceny, podložka na prebaľovanie 10€.Oplatí sa tam ísť.

evelina19
23. jan 2010

fuha jonas, tak to bol riadny nakup. super, gratulujem hlavne ku kociku. mna zaujala cena za ten set s hniezdom. lebo to momentalne zhanam, tak asi prebehnem nejake polske stranky.

jonas17
23. jan 2010

neviem, či kúpiš, evelina, lacnejšie na nete, lebo po mojich dnešných skúsenostiach je to tam priamo lacnejšie.Skús napísať do Babyboo, či ti nevedia poslať.