Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

ludka140281
18. aug 2010

ahojky,pridavam sa...mame Atlantic espiro,komplet vybava aj autosedacka s nanoznikom,novorodeneckym vankusikom,sportak s fusakom,plastenka,prebalovacia podlozka.......nadherny za 300€,Polsky,no kupeny v Presove....som maximalne spokojna 😀 😀 ....sportak zatial nepouzivam

krtica11
18. aug 2010

zuzu1111 väčšinou to je pri damskych veciach detske veci su samostatne.Najlepšie pochodiť mi sme boli v Polskom Tešine ale nebol velky trh tak tam toho mali dosť malo.

ivet1371
18. aug 2010

@zuzu1111 bolo to pri damskych veciach az tam ako su obleky a take sviatocne veci.bol to taky mali stanok.

vierocka23
18. aug 2010

ahojte mamicky ak niektora zhanate kociky zo spojovkami mam na predaj dva zn chicco vo vybornom stave trojkombinacie za 380e este su v zaruke mozete si ich pozret na vierocka23 dohoda mozna

zuzu1111
19. aug 2010

dakujem za rady baby, skusim sa tam poobzerat...ivet1371 asi presne viem ktoru cast trhu myslis - my ked chodime do Polska, tak jedine do N. Targu

lienka3105
19. aug 2010

@ludka140281 Ahoj,prosím Ťa,kde v Prešove si zohnala tento kočík?Je niekde predajňa,kde je na výber viac ako 3-4 druhy?Ja čakám bábo v novembri a už sa musím poobzerať po kočíku.

ludka140281
19. aug 2010

@lienka3105 je to na Svaboch a maju tam velky vyber,nejsie akko na blsaku v Ke

ludka140281
19. aug 2010

@lienka3105 maju tam aspon 15 druhov kocikov za fakt super ceny...ja som zhanala vo viacerych predajniach a tam su najlacnejsie 🙂

lienka3105
19. aug 2010

Ďakujem,zájdem sa tam pozrieť.

janaspa
22. aug 2010

@ludka140281 ahoj, nevies mi povedat, ci v tej predajni v PO maju aj znacky bexa a camarelo q12? Mozes napisat prosim presne adresu toho obchodu? ja som z KE

flamenga
22. aug 2010

baby, my máme poľský Palex... by som doňho kopla.... rozhodne NEKUPOVAŤ! 😠 😠

kejtty
22. aug 2010

Evka 🙂 my mame z Polska Verso VR Connect ale podobne 🙂 je otras, najprv som ho chcela predat,ale asi by mi ho ani nikto nekupil, to vies, co je lacne, to je onicom. Uz som sa poucila do buducna. Planujeme kupit Xlander.

flamenga
22. aug 2010

@kejtty my sme ho kúpili u nás v TV.... vieš koľkokrát som už prekliala Poliaka? 😠 😀 Vyšiel nás 320€ - trojkombinácia, ale je to strašný šmejd 😠 Ale už nejako vydržíme.... drobec aj tak nechce byť v kočíku... 😅

ludka140281
22. aug 2010

@janaspa bexu tam maju,vsimla som si aj koneko,alebo ako sa to pise a urcite nejakych 15 kocikov,vacsinou typu kolesa ako moj atlantic,ten tam nemali vystaveny,ale do dvoch dni mi ho objednali 😉 ...je to na Svabskej ulici a je to oproti trhovisku,cislo neviem ☹

lienka190708
25. aug 2010

flamenga: nuz, nahodou som pri hladani cohosi narazila na tuto konverzaciu a zistila som "dovod" predaja toho kocika, ktory ste uvadzali dnes v inzerate, na ktory som odpovedala. Tak my si teda ten "smejd" v nedelu neprideme pozriet. Dakujeme za napisanie pravdy.

tina_22
26. aug 2010

Zdravím dievčatá, chcem pridať svoj postrech s poľskými kočíkmi. Tiež sme zvažovali, že kúpime nejakú lacnejšiu trojkombináciu, u nás ich jazdí kopec, tak som si povedala, že to s nimi asi nebude také zlé. Ale keď som ich obzerala, tak i akosi neboli po chuti, stále som poškuľovala po tých drahších, porovnávala... Neviem, akosi mi nešli do ruky. Potom som oblavila xlander a bolo. Máme limitovanú edíciu-boy, s koženou rúčkou, s vaničkou. A je to poľský kočík. Ovláda sa skvele, zdal sa mi ťažký, ale keď som zodvihla kamoškin Verso- nie je o čom. Neľutujem. Ale to je len môj názor, je kopec dievčat spokojných aj s tými lacnejšími- nehovorím, že sú zlé, len mne nesadli. 😉

believe2
27. aug 2010

neviete nahodou, ci je mozne zohnat v polsku nurse - nekko? resp. keby ste tam niekto teraz niekedy isli, tak by ste sa mi nemohli pozriet?

berus222
27. aug 2010

baby, ako je to z golfacmi na polskych trhoch? chystam sa tam za 2 tyzdne a chcela by som nejaky lacny golfac len na dovolenku. kombinovanych tam majvaju kopec, ale predavaju tam aj golface?

adka12
31. aug 2010

Baby viete mi prosím Vás poradiť, chcem ísť do Targu a hľadám nejaký golfáč pre dcéru. Dá sa kúpiť na trhu alebo treba ísť niekde do obchodu? Viem, že v Targu je nejaký detský obchod aj s kočíkmi, ale nikdy som ho tam ešte nenašla. Viete ma nejak nasmerovať k nemu, alebo majú tam aj golfáče? Chcela by som Liru, alebo Espiro, Viper, to všetko vyrábajú poliaci tam sa nádejám, že by ich mohli aj mať.

slavuska30
31. aug 2010

@adka12 ahoj, ja som bola na trhovisku a mali tam aj golfače, ja som kupovala kombinovany kočik.Obxod s kočíkmi som videla po pravej strane smerom k trhovisku, takyx pár minút pred nim, je to vidiet hned od cesty...

adka12
31. aug 2010

@slavuska30 dakujem za radu, musím to tam ísť asi len okukať, prípadne sa niekoho opýtať. A nevieš, ako sa ten obchod volá?

edusik
31. aug 2010

@adka12 ak pôjdeš po chodníku rovno od trhoviska k svetelnej križovatke a zabočíš v pravo, tak dôjdeš k "Rínku" - námestíčku a tam nájdeš obchodíky, priamo na námestí som ja kúpila výbavičku, dá sa platiť kartou, majú aj kočíky, aj postielky, prosto všetko a keď sa pomonáš po "Rínku" tak v jednej bočnej uličke je aj obchod "Malušek" - ten si veľmi chvália, ja som tam nedošla, lebo sme všetko kúpili v tom jednom a končiar som brala z trhu nakoniec, pretože som chcela 3-komb. a v obchode nemali. a tá istá predajňa čo je na "Rínku" je aj na ľavo od tej svetelnej križovatky, akurát v rodinnom dome, akurát tam nemajú kočíky len oblečko. Veľa šťastia

slavuska30
31. aug 2010

@edusik oo..to neviem, ale hned ho uvidis z cesty, je dost velký...my sme sa tam nestavili, ja som šla cielene na trh, tam po obox starnáx su stánky s kočíkmi, treba to prejst, su rozne ceny..nam aj zložili farbu, ja som xcela oranzovy a nemali , tak nam ho vyskladali a odniesli aj skoro ku parkovisku...xixixi

zuzu1111
31. aug 2010

baby, čo ste boli v Babyboo v Nowom Targu - má obchoďák vlastné parkovisko alebo treba zaparkovať niekde v meste? A čo sa týka platenia v eurách, tak akým kurzom to prepočítavajú?

tina_22
1. sep 2010

@zuzu1111 Neďaleko od obchodu- pár metrov, je také väčšie platené parkovisko, ale býva často plné. Ale keď máš šťastie, tak sa ti podarí zaparkovať v uličke alebo tesne pred obchodom, ale to sa stáva málokedy🙂 K tým eurám- radšej si zmeň v nejakom kantore, určite je to lepšie 🙂

ivka82
7. sep 2010

baby tiež sa chystám do targu na nákup kočíku a výbavy pre babo..kde na trhu zoženiem veci? a majú na trhu aj veci pre tehotné? dik za info. ivka1984, ten obchod babyboo nieje blizko takeho nakup.centra-potravin a vedla je taky baumax alebo co to tam je?dik za info

tina_22
7. sep 2010

@ivka82 Ahoj, na trhu je kopec vecí pre babo, neboj sa, že to nenajdeš, podľa toho, čo potrebuješ- či oblečenie alebo postielku a tak. Rátaj s tým, že sa nachodíš 😉 Majú aj veci pre tehulky-ale čo si ja pamatám, tak tuším len jeden stánok- ten býval tak uprostred trhu
Babyboo je nedaleko obchodu- niečo ako obchodný dom, vedľa je kino

zuzu1111
7. sep 2010

@tina_22 - fakt sa oplatí mať radšej zlote? Lebo zatiaľ to tu baby vôbec nespomínali. Každá len vravela, že im to na pokladni prepočítali. Je to výhodnejšie zmeniť? A kurz je lepší keď budeme meniť priamo tam ako na SR? Lebo u nás je kurz dosť biedny, keď to porovnám s tým, čo sme menili niekedy pred Vianocami keď sme boli naposledy v Poľsku.
A je tam niekde poblízku Babyboo kantor? A majú otvorené aj v sobotu? Lebo my sa chystáme teraz o 2 týždne v sobotu.

krtica11
8. sep 2010

v polsku je najlepšie platiť kartou nie meniť v zmenarni lebo banka ti da stredny kurz a je vždy vyhodnejši než v zmenarni.

tina_22
8. sep 2010

@zuzu1111 To je pravda-najlepšia je karta, ale zlote je najlepšie meniť v Poľsku- myslím, že kantor je v obchodnom dome neďaleko babyboo- typický kockatý obchoďák, vraj tam majú dobrý kurz.,otvorené obchody v PL v sobotu mávajú väčšinou do 14.00. Ale po ceste určite nájdete v dedinkách kantorov viac, zisti si kurz tu u nás a porovnáš. Ale napokon ani to euro nie je až taký rozdiel, zlote sa oplatia vtedy, ak výhodnejšie zmeníš 😵