Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

tufa
1. mar 2009

A este ohladne obchodov, ja som brazdila internet asi tyzden a hladala vsetky mozne detske obchody v Krosne, ale marne, aj ked cestou cez Krosno som videla jeden detsky, ale tam mali len oblecko, aspon vo vyklade. A na trhu nam povedali, ze ziadne obchody skocikmi tam uz nemaju, ale zas su to obchodnici tak asi by nas ku konkurencii neposielali. 😎 Nasla som v Krosne Carefour ale neviem, ci je to len nejaky supermarket, alebo nieco na styl Car... v KE kde je aj vela daslich obchodov. Mozno sa treba ist aj tam pozriet.

adka12
1. mar 2009

Tufa a nevieš, koľko je poštovné cca keď si objednám kočík cez net? Našla som si ten Cam. Stojí 2150Zl.
To je cca 14500SK ak som dobre rátala. Aký je teraz kurz?

tufa
1. mar 2009

Kurz je 4,55 a co sa tyka postovneho tak to neviem ale ked precitas tuto temu par stran dozadu tak neikto si tu uz objednaval cez net kociarik.

adka12
1. mar 2009

Ďakujem veľmi pekne, idem to pohľadať. Ja som si našla ten kočík v Čechách, ale tam výde na 15500 a tu na 14200. A o SR ani nehovorím.... cez 20 000 😖

emita
1. mar 2009

tufa myslíš tento? http://www.vasekociky.sk/html/bolero extra.html a cenu nepamätáš?

majuska0
1. mar 2009

Prosim poradte,kde je lepsie menit eura na zlote, na slovensku v zmenarni alebo v polsku na trhu. Dakujem

tufa
1. mar 2009

emita: to neboli tie kociky, neboli take leskle a mali rozne farby, pamatam, ze cierny bol aj s kvetinkami a stali tusim 1000 Zl, teda 6600,- Sk a nazov bol tusim bolero rose alebo nieco take
My sme zloty nemenili, kupili sme rovno za eura, prepocitavali nam cca kurzom 4,5

majuska0
2. mar 2009

tufa, vdaka za info

matahara
2. mar 2009

ahojte,
v obchode sa oplati platit kartou/ako ma banka kurz/
na trhu priamo v kantore, euro na zlote vychadza okolo 4,5.

karneval
2. mar 2009

ahojte dievčatá, chcela by som vedieť, kedy sú v krosne trhy, chystáme sa totiž nakúpiť výbavičku. ďakujem

lucia32
2. mar 2009

Ahojte: aj my sa chystáme na kočiar do Polska, chcem sa opýtať či ten kamenný obchodík je za cestou smerom do mesta, aby sme zbytočne neblúdili...

katka1981
2. mar 2009

Ahojte, nepoznate nejaky polsk eshop kde maju supravicky do postielok? Dakujem

emita
3. mar 2009

katka: http://www.gluck.com.pl/

karneval: trhy sú celý týždeň (asi okrem nedele)

lucia myslíš v Krosne? hej, myslím že tufa kúpila tam...

cka
3. mar 2009

ahojte...
ja si chcem ist buduci tyzden pozriet do noveho targu kociar, bud na trh, alebo do obchodoch...nemate nejake skusenosti, ze co tam maju??
Dakujem.

kiki5
3. mar 2009

cka . moja sestra tam bola v sobotu a nasla vraj jeden obchod a tam mali kočiar venus za 9 tis. to je podla mna dost. ja idem v sobotu tak potom dam vediet- idem do krosna

cka
3. mar 2009

jeej, kiki, dakujem, budem rada, ak napises, bo my sa chystame buduci tyzden do noveho targu

antdem
3. mar 2009

cka My sme kupovali v Novom Targu v obchode v meste, ale ulicu neviem. Nebolo tam veľa takých. No a na trhu tam vraj kociky nemaju.Boli sme v piatok a to trhy nie su. Kupili sme tam kocik,postielku,vanicku-dobrý výber.Kocik mám titanium baby trojkolka(8,500Sk) v tej dobe máj 2008+ vajicko 1000,-sk

petika
3. mar 2009

ahojte, prosím, ako ďaleko je Krosno od Targu, alebo Jablonky?? Cena za X-lander štvorkolka 10.000,- na naše, to je super cena. Prosím, Tufa, koľko stálo vajíčko??? Ďakujem veľmi pekne potešila si ma....mali aj X1?????

tufa
3. mar 2009

Vajicko neviem, my sme nekupovali, ani sme nepozerali. Ale predavacka vravela, ze je dost draha. A tie typy X-landerov, v tom sa ja nevyznam, ale ja mam XT a pozerala som nanete to asi za to maju vypredaj, lebo je to minulorocna kolekcia si myslim.

katka1981
3. mar 2009

emita, ale z toho sa neda objednavat, alebo da? Ja som tam nasla len ponuku ale nie ceny ani eshop. Nevies mi s tym pomoct prosim?

antdem
3. mar 2009

petika-Do Krosna chodievaju z Východného Slovenska a sú tam aj lepsie trhy. Z Bystrice je to blizsie do N.Targu alebo Jablonky a odtial je do Krosna dost daleko ☹ ☹

lucia32
3. mar 2009

Ahoj...
tak som samozrejme myslela Krosno, ale nejdeme tam prvýkrát, tak sa prejdeme, hlavne keď bude svietiť slniečko tak krásne ako dnes 😀

lucia32
3. mar 2009

Tufa: ten obchod v Krosne je cez cestu, smerom do mesta?

alexisis
3. mar 2009

ahojte,
som tu prvý krát a chcela by som sa spýtať na kočík Twister.Uvažujem nad ním.Termín mám v Máji a najneskôr v Apríli by som si ho chcela kúpiť.Neviete mi poradiť koľko môže stáť v Poľsku a kde by som ho mohla kúpiť,poprípade ak by ste mali nejakú internetovú stránku.

frogh
4. mar 2009

Ahojte. My sme boli pred 3týžd. v Polskom Tešíne. Na veľkom trhu to bolo slabé- jeden obchod, prepchatý klasickými poľskými kočiarmi, tak sme zbehli na malý trh,ale tam bola situácia podobná, ale trocha lepší výber. Mali tam napr. coneco toledo: 950 Zl. Nakoniec sme šli do predajne, ktorá je v budove bývalej colnice, medzi poľským a českým Tešínom a tam sme kúpili Quatro makalu4 v cene 1000 ZL (cca. 220 €). http://www.vasekociky.sk/html/makalu4 galeria.html

matahara
4. mar 2009

caute,
ano pri trhovisku su slabe obchody v Polskom Tesine,ale to su skor patriace klasike no nic moc.
Za taku cenu si kupis aj znackovy.
Netreba sa divat na trhovisku,priamo v centre v Polskom Tesine su super obchody na znackove kocare.
Ja som velmi spokojna.
pa-pa

cka
4. mar 2009

antdem....neviem presne, o ktorom kociari hovoris. Ja som mala vytipovany kociar X-lander, ale ma odhovorili, ze nie su kvalitne, ze vydrzia tak rok. Takze som zasa na zaciatku, a neviem, aky by som chcela. 🙂
Snad v polsku budem mudrejsia, alebo neviem. Mozno dostudujem do buduceho tyzdna. 🙂

petika
5. mar 2009

Baby, ďakujem za rady, ale Bielska Biala, či ako sa to volá, to nie je od Jablonky ďaleko, však,?? A tam sa dá vraj tiež dobre nakúpiť, aspoň čo ste tu písali..... a keby, tak aj objednávka cez net je super, ale my tam chceme kúpiť potom už komplet všetko, čo je treba, nebudeme to kúskovať =)

zelmirka1
5. mar 2009

ahojte
ja ma tiez kocik z Polska, Roan Marita, vajicko, vanicka + sportak stal 8800 CZK a som velmi spokojna,
je to klasicky kocik s velkymi kolesami ktore som teraz v zime ocenila, velka vanicka takze maly ma aj so zimnym fusakom dost miesta /niektore vanicky su fakt male/, krasne hojda co je super /niektore tie moderne nehojdaju/, jedina vec je trochu neprakticka ze je tazsi na prenasanie ale ja byvam v rodinnom dome takze mi to neva.

nikol_79
5. mar 2009

ahojte, pridávam svoju skúsenosť, ja som bola v Nowom Saczi, našla som tam dva predajne, pôvodne som si tam chcela kúpiť Jane Slalom Pro, ale v jednej predajni v obchodnom centre Europa mali len hnedo oranžový a nepáčil sa mi v druhej predajni, volá sa Baby Land, tam ho nemajú a ako ma upozornil predávajúci, ani ho už rok nedržia, vraj každý druhý bol reklamovaný, vraj s ním majú zlé skúsenosti. Kočíky išli mierne hore, aspoň v tej predajni, keď som porovnávala ceny s netom. A dokonca sme boli v jednom sklade a tam nám povedali, vraj žiadnému slovákovy kočík za veľkoobchodnú cenu nikto v poľsku nepredá, vraj je to kvôli nízkemu kurzu. 😠 Z čoho som bola teda naštvaná, veď sme v EU a pokiaľ mám živnosť, čo ich je do toho, koľko ma to vyjde v Eurách. Mali tam dosť kočíkov na predaj, ale zatiaľ som si nevybrala, mám do termínu ešte more času 😀