Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

bleee
28. máj 2014

@lumo0304 ahoj, neviem či si až tak výhodne kúpila, pozerám, že tu by ťa tá istá zostava vyšla o cca 30 eur lacnejšie + dostala by si aj fusak do vajíčka a slnečník ako darček. Je to stánka kamenného obchodu, v ktorom som kupovala svoj kočík. http://www.kocikyluna.sk/kociky-kombinovane/22-...

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninmar14
28. máj 2014

@teegreen
🙂 a vieš že mi je to jedno že podporím Aziu keďže ten istý by som si kúpila na SK len drahšie?

lumo0304
29. máj 2014

@bleee no tak čo už jasne že sa najdu aj lacnejšie 🙂 sa nezblaznim s toho 🙂

maruska261
30. máj 2014

@tinka1811 ahoj prosim ta mas kocik camarelo aj odskusany? a ta cena bola za vsetko?dakujem majka

tinka1811
30. máj 2014

@maruska261 áno mám odskusany je super, zatiaľ iba hlboký cena bola za vsetko

maruska261
30. máj 2014

@tinka1811 a povies mi prosim este kde si ho kupovala?

monik83
30. máj 2014

@maruska261 ahoj, aj my máme camarelo sevilla z poľska, kupovali sme v Novom Targu na trhu za 350 e komplet plus fusak, všetko je v pohode akurát sme vytiahli športovú časť, so všetkým som spokojná, super sa s ním kočíkuje a vanička je veľká náš malý sa tam ešte v pohode rozvalí....

maruska261
30. máj 2014

@monik83 jeeeeeeeeeeeeej super dakujem za informacie 🙂 no tu som dnes bola v obchode a cena 3 komb.460 eur camarelo granada a tak premyslam ci sa oplati ist do polska...ja sa chystam len do toho Baby Boo obchodu,myslis ze tam ho kupim?

monik83
30. máj 2014

@maruska261 tam ho nemajú, alebo vtedy nemali, ja som tam písala mail ešte predtým a odpísali mi že ho tam nemajú ale na trhu majú a normálne ti dá aj záručný list, a v tom obchode sme kúpili vaničku na kúpanie a matrac do postielky

maruska261
30. máj 2014

@monik83 a ceny maju dobre?nelakalo ta tam viac nakupovat toho 🙂
no podla toho co mi odpisali teraz tak by ho mali mat...ak som si to spravne prelozila 🙂

monik83
30. máj 2014

@maruska261 tak uvidíš a porovnáš ceny, vieš čo ani nie, lebo tie hniezda a postieľky a prebalovacie pulty som vôbec nekupovala a oblečenie sa mi tam zdalo drahé, tu sa dá lepšie nakúpiť v tescu ked je akcia aj ked nie je, akurát bavlnené plienky som tam ešte kúpila po 1e/ks a perinku a vankúš do postieľky za 10 e, treba sa jednať na trhu a na to my s mužom nemáme povahu, a v tom obchode majú lacnejšie oproti tu v obchodoch ale asi ako čo...

maruska261
30. máj 2014

@monik83 no ja by som hcela len do obchodu ist lebo ja nemam rada vela ludi na trhoch to nieje pre mna 🙂
a chcem najma kocik,lehatko,a stolicku jedalensku.len sa obavam aby som nemala prilis velke ocakavania...

monik83
30. máj 2014

@maruska261 uvidíš, a na tých trhoch nebolo až tak veľa ľudí, trhy bývajú v sobotu len tuším, napíš potom ako si nakúpila...

maruska261
30. máj 2014

@monik83 jasne dakujem 🙂

nely459
31. máj 2014

@maruska261 ahoj, my sme boli v baby boo tento tyzden, kupili sme kocik emjot myio (cena taka ista ako na SR) ale aspon som si ho mohla povozit, vyskusat..a to na slovensku sa neda lebo vsade predavaju len tie drahsie kociky...prebalovaciu podlozku sme kupili, vysla lacnejsie, jedalenske stolicky vysli tak isto ako na sr a lehatko neviem ake myslis, to sme asi ani nepozerali. len sme sa odrbkali na maxi cosi sedacke od 12 kil co je..kupili sme a doma sme zistili ze je to naslovenskku miestami aj o 50 eur lacnejsie :D ale tak co uz no...a avent vecicky maju lacnejsie tiez

maruska261
1. jún 2014

@nely459 mala som na mysli take tie polohovatelne lehatka 🙂 kde sa dietatka hraju ak vies co myslim,a nevsimla si si ci maju aj camarelo granadu?

nely459
1. jún 2014

@maruska261 jaj tak to neviem tie lehatka...mali tam camarelá ale konkretne ten neviem :/

nuklia
8. jún 2014

@nely459 a ako hodnotis celkovo tie ceny v Polsku? Vyplati sa tam este stale ist, ci uz ani nie? My tam mame v plane ist na postielku, madrac, perinku a vankusik, prebalovaciu podlozku... A maju tam dobry vyber, ci ani moc nie?

nely459
8. jún 2014

@nuklia no keby nejdeme do tatier na dovolenku tak by som urcite do polska nesla..lebo sa to az tak mega neoplati...postielky tam mali v rovnakej cene myslim..a perinu a vankusik neviem..my sme to kupili vsetko v ikey..podlozky sa oplatia to ano 🙂 vyber oblecenia som ani nepozerala..ale kociky mali fajne 🙂

nuklia
9. jún 2014

@nely459 oki, dakujem za info.. 🙂 Tak si urobime vylet, popozerame co maju a snad sa nam podari aj nieco pekne a za dobru cenu kupit pre maleho... 🙂 A mne sa v Ikey velmi tie postielky nepacia, neviem preco... 😀

jankaeliska
15. jún 2014

ahojte 🙂 my mame kocik eurocart PASSO.vanicka super,ale sportova cast hroza-akurat zhanam iný ☹

luk25
16. jún 2014

@jankaeliska fakt ? a prečo lebo my sme rozmyslali prave nad tzmto kocikom, lebo je velmi pekný a aj ta sportova cast vyzerala velmi pekne na obrazku 😒

jankaeliska
16. jún 2014

@luk25 no my sme koli tomuto kocaru isli az 100km od nasho domova ,aby sme ho videli v jednej predajni-samozrejme vtedy sme pozerali len vanicku- sportova cast ma vtedy vobec nezaujmala 😒 videla som ju tiez na fotkach a vyzerala super 🙂tak som to neriesila. vanicka fakt super aj je velmi pekna,ale min.tyzden som vybrala sportovy a uplne na nom vidiet ,ze na nej šetrili 😔 vnutro je take odstavajuce vobec nie pekne vystuzené,ked som dala dcerku lazkat-spinkat tak pod hlavickou je prazdno-lebo kolesa su tak v urovni noziciek-a ked som kukala bazar tohoto kocika tak skoro vsetcia pouzijaju len vanicku a o sport.casti pisu ,ze ju nepouzivali-neslo mi to do hlavy.Ak by sa vam podarilo kupit niekde len vanicku so spodkom tak odporucam,ale sport.radsej neskor kupte niaky iny-casom zistite aky by sa vam viac pacil a bol prakticky-aj s hladiska váhy a velkosti ak by ste casto autom chodila 🙂

caramellka
16. jún 2014

Tak už aj my máme nákupy v Poľsku za sebou. 😉 Boli sme v Targu na trhoch a kúpili sme kočík Verso Exclusive, postieľku, sadu do postieľky, plachty, obliečky, fusak, zimný overalík, bavln. plienky, deku, dupačky, kabátiky, bavln. košieľky, čiapočky, atď. A aj tehotenské oblečenie som si tam vybrala, vrátane nočných košieľ na dojčenie. Takže ja to hodnotím celkom fajn.

fubinka
20. jún 2014

ahojte da sa kupiť v polsku kočík jane slalom pro? dakujem

suliatko
2. júl 2014

Ahojte, mozte mi prosim niekto poradit?
Mam kočik pre dvojičky , resp. dva kociky, ktore sa daju spojit a tiez odpojit, takyto kocik sme uz kupili z druhej ruky a stale mame problem s defektami. Manzel vymenil uz asi vsetky duse na zadnych kolieskach, ale teraz mame defekt na prednom koliesku, ktore je mensie a nepodarilo sa nam zohnat dusu na tieto kolieska. V obchode mi dali info, ze mame skusit cez net, nas kocik je znacka VERSO. dakujem 🙂

mimisk
2. júl 2014

my mame v ponuke za 5eur

lessiie
3. júl 2014

@suliatko verso ma moja sestra aj jej mm opravoval defekty uz asi 30 krát :(

lessiie
3. júl 2014

@jankaeliska prečo je športová časť zlá prosím?