Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

myskaa1
14. mar 2008

iwuskaaa tak za trojkolku sme dali 7.500 .... v Kosiciach.....

myskaa1
14. mar 2008

jarka70 nemas z kociarika foto?🙂 ja som ho videla aj vo fialovo-ruzovej farbe tiez bol celkom pekny... co sa mi na nom paci e je dost priestranny. 🙂

jarka70
14. mar 2008

ja to tu neviem dat uz by som si davno dala dajake fotky som antitalent musim poprosit sestru ked dojde nech mi to tu da 🙂
a kocik je velmi super 🙂

iwuskaaa
14. mar 2008

Kočky, tak vravíte, že aj vanička je dosť veľká? Ale fusakotaška, tá prenosná tam nieje, však? 🙂

jarka70
14. mar 2008

iwuska ano vanicka je velka a ma aj rucky a moze sluzit na prenos babetka miesto tej fusako tasky 🙂

iwuskaaa
14. mar 2008

Jarka, ale to tá hlavná vanička má rúčky na prenos? Nieje to potom ťažké? 😕

jarka70
14. mar 2008

ano ta vanicka hlboka cast ma rucky v tych vreckach po boku tam su ukryte nie nezda sa mi ze by to bolo tazke aspon mne 🙂

iwuskaaa
14. mar 2008

Jarka, ďakujem a teším sa na fotky 😉

kingstonka
14. mar 2008

Ma niekto skusenost s kocikom Magical ?

myskaa1
14. mar 2008

jarka70 🙂)) neva🙂)) mas aj autosedacku?

gabuliik
14. mar 2008

Myskaa1 a nevieš mi povedať, že či je tá vanička na tvojom kočíku väčšia ako na Atlantiku? Lebo na tom tvojom vyzerá,že je väčšia.

myskaa1
15. mar 2008

gabuliik... je väcsia ... ako som spominala ja som mala v plane kupit Atlantic, ale nekupila som ho preto, ze vanicka je mala... dalsiu nevyhodu vidim v tom ze autosedacka sa neda nakliknut na konstrukciu, kdez na mojom sa da. Len foto som este nehodila na stranku ale dnes ho doplnim.

jarka70
15. mar 2008

myska nemam lebo svagrina mi dala vajicko a potom ja mam od0-18kg takze sme nekupovali co pasuje do toho kocika.myslim ze zbytocne ked mam.

myskaa1
15. mar 2008

aha no jasne... ked mas

ajuskamimi
15. mar 2008

ahojte, ja mam tiez posky kocik ATLANTIC /modry/ a bola som s nim maximalne spokojna. Bola hovorim preto, lebo prave sa ho chystam predat a kupit tiez od tej istej firmy golfaca. Ja musim kocik vynasat jedno poschodie k vytahu a tak mi uz atlantic nevyhovuje, ale nebyt toho, nepredam ho, kym maly z neho nevyrastie. Vanicka je dostatocne velka, pouzivali sme ju od narodenia asi 7 mesiacov. A sportova cast tiez velka, dostatok priestoru pre maleho 😉

tiez sme boli na trhu v sobotu s tym, ze si tam pozriem golfaca. Boli sme v Targu, ale bola som totalne sklamana, boli tam 2 stanky s kocikmi a vsetko mali iba takoo a asi 3 golface, no o nicom. Radsej chodim do Jablonky, tam sa mi zda, ze je vacsi vyber kociarov. Tieto kociky od babydesingu ale zda sa, ze stiahli z trhu a daju sa zohnat iba v obchodoch 😉

myskaa1
15. mar 2008

ajuskamimi nevravim, ze Atlantic je zly kociar ale mala som ho moznost vidiet v obchode a ked ho porovnam s nasim, tak nasa je o dost väcsia vanicka. A nam vyhovuje aj to, ze sa da na konstrukcoui nakliknut aj autosedacka co na Atlanticu sa to neda.

ajuskamimi
15. mar 2008

MYSKA neviem posudit, o kolko je vacsia, ale nam ta atlanticova stacila 😉 a to sa prcek narodil so slusnymi mierami 4.1 kg a 53 cm a v pohode mu bola aj v zime, kedy bol v overale a fusaku a mal pol roka 😀 ale urcite su aj vacsie vanicky, no ked sme my kupovali kocik, tato bola jedna z najvacsich 😉. Ale tiez som najprv chcela taky, aby sa tam dala dat aj autosedacka, ale nakoniec nam pozicala svagrinka vajicko od 0-13 kg zn. Nania a to ma k sebe aj umelohmotne nozicky, cize robi sa z toho minikociar a tym padom mi plne stacil Atlantic 😉

myskaa1
16. mar 2008

jasne 🙂)) ajuskamimi 🙂 dala som do albumu foto s autosedackou ked chcete tak mrknite

janka33
27. mar 2008

ahojky mamicky,
chcela by som sa opytat,ci neviete aky je vyber sportovych kocikov v Polsku??
Vopred vam dakujem za odpovede

kika246
28. mar 2008

Ahoj janka33, no ja som bola asi tak 3 týždne dozadu a boli len samé hlboké alebo kombinované a to také ako tako, dema a nim podobné , alebo podobné atlanticu , a to konkrétne twister ten som kúpila ja ten je kombinovaný videla som tam asi nejaké 3 golfáče a to bolo asi tak všetko, takže tolko ku koočíkom..... ale asi ked som bola ja tak bol taký slabý výbeer no neviem lebo baby tu píšu že ked boli oni tak bol lepší no neviem ja som bola v targu a vo štvrtok ale bol dost slabý trh čakala som ovela viac asi je ozaj lepšie íst v sobotu....tak skús no uvidíš pa 😖 😎

andika10
29. mar 2008

ahojte nema niekto skusenosti s kočikom ZXII hartan je to kočik pre dvojičky a na jdete ho na stránke www.e-Broucek Dik

graziela
29. mar 2008

Ahojte, ja uz mam dlhsiu dobu vyhliadnuty uz spominany kocik Atlantic, v najnovsej kolekcii maju teraz krasne farby, mne sa velmi paci ta sivo-tyrkysova. Chodim ho uz asi take 3 mesiace obzerat do obchodu, uz som si ho nechala aj pekne poukazovat od predavacky. Vanicka sa mi zda dostatocne hlboka a to, ze sa neda napichnut vajicko mne vobec nevadi, kedze auto nemame a teda nepotrebujeme ani vajicko, resp. sedacku. Trosku mi vadi to, ze ta sportova cast je len v jednom smere, teda ze nie je preklapatelna rucka, hlavne kvoli vetru. Ale myslim, ze aj na to sa v pohode zvyknut. Najviac ocenujem to, ze je dost vysoko ta vanicka a netreba sa naklanat moc hlboko ako u inych komb.kociarov. Po najblizsej vyplate ho mozno aj hned kupime, tak sa velmi tesim 🙂

libus
3. apr 2008

Ahojte baby, ja som bola tuto sobotu v targu na trhu - 29.3. -bola som dost sklamana. Jeden typ kociara Junior - v roznych farbach, a kedze sa mi tento typ nepacil, tak farby skoda pozerat. Potom na konci sme chvalabohu nasli este jeden stanok, tam mali aj atlantic, ktory som mala vyhliadnuty, ale za 8.500, na nete som ho nasla aj za 7.990....tak neviem, idem hladat dalej

buxxbu
3. apr 2008

Myskaa1, ako sa vola ten Tvoj kociarik? Nevies nahodou ci ich vyrabaju aj ako klasicke stvorkolky, resp. trojkolky, ale bez zdvojenych koliesok vpredu? Budeme mat dost zly teren na kocikovanie a mam strach z toho, ze sa mi medzi tie kolieska budu zbierat vacsie kamene a v zime sneh... nevies mi prosim Ta povedat ake vnutorne rozmery ma vanicka? Rozmyslam totiz aj nad Atlanticom, tak porovnavam...dakujeeeeem

kremienok
3. apr 2008

Ahojte kocky, pozeram, ze ste celkom zbehle, co sa tyka kocikov 🙂 tak si necham poradit . Ja budem v najblizsom obdobi uz riesit kupu kocika. Paci sa mi X-lander XA, ale so vsetkym co k nemu patri je dost drahy. Viete mi poradit nejaku alternativu cenovo pristupnejsiu? Vanicka, sportak, otacacie kolieska..
Dakujem za radu.

duracelko
3. apr 2008

ja by som si kočik z Polska nekupovala- akurat dnes som bola v predajni kocikov vo Zvolene - a tam mi povedala predavacka ze sa na nich napriklad strasne kazia kolieska.... my este tiež nemame vybrany kočik.... mne sa celkom pacil ABC 6-Tec, Chicco, CAM, ale najnovsie sa mi zapacil NEO-NATO- mam ho aj v albume... nie som prvorodicka takze bohuzial priplatok k prispevku nedostanem- musime sa uspokojit aj s 4560 sk od pani Ministerky Tomanove. nevadi ze druhe babo mam po 15-rokoch...po mojom prvom synovi

kremienok
3. apr 2008

Duracelko, pozrela som si kociky, co si napisala. Su pekne, ale maju tie predne kolieska dvojite. My tu v okoli mame dost drsny teren na prechadzky, neviem, ako by sa v takom terene "chovali" taketo kolieska. Preto som uvazovala o vacsich, nafukovacich.. TAk

duracelko
3. apr 2008

aha tak možno pre teba tie nafukovacie - by boli lepsie. aj ked mne povedala predavacka ze napr. tie kociky Neo-Nato maju kolieska - ktore sa dobre manevruju aj v horsom terene... ale vies ako to je ked chce predavacka predat svoj tovar..... tak si pozri este tie ABC kociky tie su rozne typy - s roznymi kolieskami - myslim ze su aj take s nafukovacimi kolesami

skrecok
3. apr 2008

Ahojte,
chcela by som sa opytat aky nazor mate na kocik BABYLUX alebo PICCOLINO? Mne sa zdaju ok az na tu vahu. Su to Polske kociky, ale je dostat aj u nas.

Nasa dobra znama ma uz 4 dieta a vyskusala rozne kociky a povedala nam, ze kocik s nafukovacimi kolesami su najlepsie a byva v BA. 😕 My byvame na dedine, takze jedine nafukovacie, tu je skoro strkova cesta a same vymoly 😔 .

myskaa1
4. apr 2008

buxxbu ahoj.... tak tie koliska su vsetky nafukovacie a co sa tyka blbeho terenu, nemyslim si ze by sa Ti zle kocikovalo🙂. S jednym kolieskom ho nemaju ja som ho kupila u nas na trhu. Je fakt super. Ja ako som spominala som mala v plane tiez kupit Atlantic ale v porovnani je tento nas novy ovela väcsi. ( co sa tyka vanicky). Rozmery Ti napisem neskor ok?