Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

katika82
3. sep 2009

jespera tehu oblečko kúpiš lacno na trhu v novom targu. ja osm za dvojo riflí dala 50 eur jedny na traky druhé klasické tak letnejšie a som snim maximálne spokojná nosím ich stále

veva2
7. sep 2009

Ahojte babenky neviete mi poradit ci maju v Polsku na trhu kočiky Steggi Vesper? Dakujem

katika82
7. sep 2009

veva no toto určite nie skôr v obchodoch ale na trhu majú vačšinou len verso,baby smile, tako a v-maxi.

iné špeciálnejšie značky len v obchodoch

barbarka
7. sep 2009

ahojte, nepoznate niekto polsku znacku kocikov zeix. u nas ho maju ale neviem sa o nom skoro nic docitat.

nikiarudi
7. sep 2009

ahojte, neviete mi poradiť nejaký poľský e-shop aj s kočíkmi Quinny??? Ďakujeeem 😉 🙂

ewwe
7. sep 2009

niki skus kuk bobowozki, alebo dino sklep

snikol
7. sep 2009

maminky moje a s kocikom adbor arte 3x3 nema nikto skusenost??tiez pochadza z polska.

tina_
11. sep 2009

máte niektorá kočík Firkon Verano? Je to kočík poľskej výroby, ale je víťazom testu kočíkov v Čechách. Moja sestra uvažuje o jeho kúpe, ale je to novinka, takže hľadáme referencie. Na českých stránkach sú samé pozitívne, nemáte s ním skúsenosti?

andyika
13. sep 2009

snikol ja mam kocik adbor arte, a akurat ho aj predavam, ak by si mala zaujem, tak mi posli ip.predavam, lebo som dostala golfac do daru, auz vanicku ani vajicko nepouzivam,....
inac som s nim bola spokojna, lahka manipulacia, dizajnovo tiez pekny, vanicka taka akurat, nie prilis mala. mne vyhovovalo, ze sa vajicko da pripevnit na konstrukciu, ocenila som to hlavne vtedy, ked osm isla sama s autom a s malym nakupovat,...
ak este nejake info, napis...

beadz
15. sep 2009

ahojte kocky. viete mi poradit nejake obchody v targu na kociky. ide mi hlavne o sportovy kocik s terennymi kolesami. ak niektora mate taky, budem rada za tip.

katika82
15. sep 2009

beadz určite baby boo, a potom tie dva nové babycity a na námestí je ešte jeden ale neviem ako sa volá.
cenovo určite lacnejšie ako u nás. vrelo odporúčam

beadz
15. sep 2009

dakujem katika a zelam spokojne dotehulkovanie a vela sil v den D 😉

lila75
16. sep 2009

Vcera sme boli v Targu - koli kocikom. Baby boo sme nasli celkom lahko a tiez sme natrafili este na jeden mensi obchod na namesti. No musim sa priznat, ze som bola velmi sklamana. Baby boo je malicka predajna prepchata kocikmi, kde takmer nie je miesto na vyskusanie si kociku. A ja si myslim, ze to je velmi dolezite, aby sa ste sa s nim mohli otocit, vyskusat ho zlozit atd. Bola som zvedava na Implast Bolder, lebo tu som ho nikde nazivo nevidela, no sklamal ma aj ten - zdal sa mi nekvalitny - taky rozhrkany este v obchode a tiez latka sa mi zdala nekvalitna. Este jedna nevyhoda - zaruku davaju len jeden rok. Takze ja isto do Polska kocik kupovat nepojdem.
Radsej si priplatim a kupim kocik tu.

jawan
16. sep 2009

snikol: arte 3x3 by som ti neodporucala ma strasne uzku vanicku a babo v zime ti v perinke a fusaku nevojde do kocika ja mam ZAGMA BOLERO EXTRA je to velmi velmi podobny typ kocika a je sirsi. dnes sme boli aj mi v Krosne tam som kupila zagmu a videla som tam aj arte 3x3 ale nebol taky pekny je sice lacnejsi vysiel by na 180eur a zagma 205eur ale mne sa videl lepsi. ked mas moznost tak si pozri aj tan aj ten ale najlepsie je ich vidiet na zivo. tak tolko ti viem poradit ale kazdemu sa paci nieco ine tak uvidis. zatial pa pa 🙂 🙂

gerci90
17. sep 2009

cawte baby....chýstam sa s manželikom do polska na nakup kociku a pod,tiu na SR su nehorazne ceni bo ja chcem s autosedanou a vaničkou rovo.. 😖
Neviete či su dake obchodiký aj v jablonke???či len trhí..a kedy vlastne su trhý v jablonke a kedy v Targu????
Dakujem vam zaa radi ale mam v tom chaos troškaa 😅

evca35
17. sep 2009

ahojte,
od dnešného dňa do soboty sú v Prešove v Mestskej hale aj pred ňou trhy, vlani tam bol vraj veľký výber kočíkov z Poľska. Skúste omrknúť. My sa tiež chystáme.

ralanka
17. sep 2009

v targu by mali byť utorok a štvrtok alebo utorok a sobotu a jablonka len v stredu a linky na polské obchody si popozeraj od začiatku až sem baby tam pohádzali linky na obchody 😉

andyika
17. sep 2009

ahojte
co sa tyka Adbor arte, tak vanicka je sice uzsia, ale mne sa dieta v zime podode zmnestilo, a to som ho mala v perinke, vo fusaku a este zababuseny v deke...a v pohode
jedine co tomuto kociku mozem vytknut je sportova cast, mne sa nepozdava operadlo, je velmi kolmo a dietatu sa tak nepohodlne sedi, a ked dam trochu nizsie, tak uz je akoby v pololeze, takze sa mi moj neustale natahoval sadnut si...
inac super kocik, lahka manipulacia...ako aj zlozenie kocika...

snikol
17. sep 2009

jawan dakujem ,ale ja ho uz mam doma zatial nevyskusany,ale pacit sa nam velmi paci.

retaux
17. sep 2009

Gerci: ak mám dobré info, tak trhy sú v Jablonke v stredu a v Targu sú trhy vo štvrtok a v sobotu. 😉

jawan
17. sep 2009

snikol: ked ho uz mas doma tak urcite bude dobry a hlavne ked sa tebe paci tak to je super ved v kazdom kociku nam drobec vyrastie 😀 😀 no nie??

snikol
18. sep 2009

jawan mas uplnu pravdu!!!! 🙂 😉

murkaa
20. sep 2009

Ahojte, dostat v PL aj kocíky pre dvojicky. Tie ktore ste tam boli videli ste nejaké. Mna zaujimaju hlavne mesta smerom od Ruzomberka. Vdaka

ajta
21. sep 2009

ahojte. kde je lepsi vyber sportovych kocikov a autosedaciek v Jablonke ci v Targu?
neviete nahodou, ci uz maju na polskych trhoch zimne detske oblecenie? chceme ist nakupit malej vetrovku a nejake teple nohavice, overal a tak.... Chceme ist 26. alebo 30.sept.

domika9
22. sep 2009

ahojte ten obchod v Ružomberku neviete nahodou presnu adresu? a neviete ake tam maju ceny kočiarov oproti polsku ? ide mi hlavne o casualplay s4

lenca30
22. sep 2009

katika, prosim ta ako si spokojna s kociarikom?? ja mam taky isty z trhu. to mas k nemu aj fusak v tej farbe? alebo som zle videla?ja mam tiez verso, foto v labume

snikol
23. sep 2009

ako tak pozeram to veso je daco podobne ako adbor arte.my mame tie tu kombinaciu s kvietockami,len je cely cerveny.daco podobne ako mas ty lenca.

lenca30
23. sep 2009

snikol....ahoj, ty mas ale inu konstrukciu ze? myslim ze som ho uz videla.mas ho z polska z trhu?

snikol
23. sep 2009

ano konstrukcia je trocha ina. 😉 je z polska z obchodu,ale my sme ho kupovali od jednej pani a mame este rok zaruku.bola to dobra kupa a aj v dedine sa paci inym mamickam. 🙂 🙂

bmmz
23. sep 2009

domika 9
S4 sme kupovali v Novom Targu sportiak stal 1290 zl a playmoon 830zl a zero asi 530Zl. prima je za viac 820zl