Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

deborah77
3. apr 2011

@megy2 Neviem, či ten kočík majú ale v Babyboo je veľmi veľký výber a kartou sa platiť nedá.

babulkaa
4. apr 2011

ahojte ma babyboo nejaku webovu stranku na ktorej si mozem vybrat kocik? Dakujem

tina_22
4. apr 2011

@babulkaa Majú web stránku, ale len na ukážku toho, čo sa dá u nich zohnať, virtuálna prehliadka, nie je tam konrétne, čo majú na sklade,ako eshop. Veď pozri sama. 😉 Niekde vyššie je na nich link

marry_ann
6. apr 2011

@alex9966 ahoj...prosím Ťa, baby city je vidiet aj z cesty či musís hľadať?majú aj internetovú stránku?dik..

janina.p
6. apr 2011

baby neviete mi povedať, či trhy v Targu sú vo štvrtok rovnako veľké ako v sobotu? Chceli by sme ísť vo štvrtok, aby tam bolo menej ľudí 🙂

alex9966
6. apr 2011

@marry_ann vidiet z cesty. pojdes z kruhoveho objazdu smerom na most k trhom a hned sa odbaca za kruhovym su tam nejake zahradkarske potreby cca prejdes asi desat metrov a si pred baby city. je to hned pri hlavnej ceste len sa odboci pred zahradkarskymi potrebami a prijazdovou cestou zastanes pred baby city. mail a web www.babycity.mrugala.pl a mail babycity@mrugala.pl

ikusa11
7. apr 2011

baby,viete mi poradit,maju v tom babyboo aj kociar casualplay S4 a ak ano neviete v akej cene?dakujem

marry_ann
7. apr 2011

@tina_22 ..dakujem🙂

marry_ann
7. apr 2011

@alex9966 dakujem...

ondrisa
7. apr 2011

Ahojte baby, chcem poradiť, chystáme sa na svadobnú cestu na Štrbské pleso, najbližie na nákupy máme iba Nowy Targ alebo je aj niečo bližšie? rada by som nakúpila nejaké oblečenie a kočík.Díky

adikad
7. apr 2011

@ondrisa ahoj, ja som z PP a N.Targ je najbližšie 🙂

ondrisa
7. apr 2011

@adikad Díky, myslela som že či nieje náhodou nejaký dobrý obchod ešte aj po ceste skôr

adikad
7. apr 2011

@ondrisa Tu v okoli co sa kocikov tyka je to bieda. Najskor do toho Targu by som sla na tvojom mieste,aj ja tam pojdem,ale az neskor.Ved je to z Tatier na skok a spravite si vyletik. Daj mi prosim ta potom vediet, co ste nakupili a pozri v akych cenach sa tam pohybuje casualplay. Dakujem. 🙂

aleka
7. apr 2011

@janina.p myslím že sú také isté 😉

tina_22
7. apr 2011

@janina.p Aj ja si myslím, že tam nie je žiadny rozdiel. Nemala som pocit, že v sobotu je tam viac stánkov. 😉

ondrisa
7. apr 2011

@adikad ja by som tam veľmi chcela ísť, len neviem či ma tam manžel zoberie len on nerád nakupuje. No v každom prípade keby niečo tak sa ozvem

deborah77
10. apr 2011

Čaute, neviete o nejakej poľskej stránke, kde sú dobré ceny? Chcela by som nejaké veci dokúpiť cez net. Ďakujem.

tina_22
11. apr 2011

@deborah77 Skús toto: www.dino.sklep.pl. Neviem, či majú najlepšie ceny, ale posielajú aj na SVKo. 😉

ondrisa
11. apr 2011

Babenky v ktorom obchode v Polsku je lepšie nakúpiť v Baby boo alebo baby city?

maruska.s
11. apr 2011

Ahojte=) nemate niekto skusenost s kocikom Adamex (mustang)? Chceli by sme ho kupit, ale asi nie je az taky znamy. Inak je tiez polsky, tak neviem...

tina_22
12. apr 2011

@maruska.s Skúsenosti nemám, ale podľa tejto ich stránky vyzerajú fajn. Skús kuknúť http://www.adamex.pl/sklep/wozki.html,1

maruska.s
12. apr 2011

@tina_22 Ahoj=)dakujem. Nam sa tiez celkom pozdaval, vahali sme, lebo ked sme sa boli pytat v obchodoch s kocikmi, moc ho nepoznali...ale dnes sme si ho objednali, tak dufam, ze nesklame=)

alex9966
12. apr 2011

@ondrisa určite baby city. je tam lepšia obsluha, super poradia. v baby boo sa nedá platiť kartou a určite dajú horší kurz ako v baby city. napr. teraz sme boli v sobotu a dali nám kurz 4 a v baby boo 3.70. v baby city som kupovala kočiar. na vystavený model nám urobili cenu a ešte farebne skombinovali ako som chcela. kupovala som teutoniu trojkolku. mám červenú striešku, čierny šporťák, nebol z ich strany problém skombinovať. urobili mi cenu o 300eur menej ako keby som ho kupovala u nás. predtým nám tam kupovali postieľku. tiež s ničím nebol problém, predali nám aj to čo mali vystavené lebo práve tú sme chceli, skombinovali ako sme chceli a ešte aj urobili zľavu z pultovej ceny.

ondrisa
13. apr 2011

@alex9966
Díky potešila si ma lebo ten Baby boo je v meste a neviem či by sme tam trafili.Lebo prvý krát ideme autom do Polska, vždy som bola autobus. zájazdom a to som cestu neriešila 🙂

ondrisa
17. apr 2011

Tak včera sme boli v Polsku- Nowy Targ, boli sme len v Baby city a Baby boo. Baby city ma trošku sklamalo mali len 2 druhy kočíkov X- Lander a druhú značku netuším neznáma, ostatné veci tam boli ako tak v dobrých cenách ale išli sme do mesta do Baby boo tam sme si vybrali kočík CR-V ako veľký výber všetkého kočíkov, postielok , povlečenia, flašiek, oblečenia no super, je to Dvojposchodový obchod takže sa tam toho dosť zmestí, Kurz v Baby boo bol 3.85 a v Baby city 3,9.

grenka
18. apr 2011

@ondrisa ahoj a nahodou cestovne postielky si nepozerala?po kolko vychadzaju?

ondrisa
18. apr 2011

@grenka
Bohužial také som nepozerala, lebo postielku dostaneme ale mali ich tam.

grenka
18. apr 2011

@ondrisa diky 😉