Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

sisi79
19. apr 2011

Neviete ci maju v Baby city alebo Baby boo aj kocik Tako jumper duo?

petulik22067
19. apr 2011

dievcata chcem sa opytat za kolko maju quinny zapp alebo quinny senzz?? ak niektorá viete cenu dajte mi vediet 🙂 ďakujem

sasanka146
20. apr 2011

prosím Vás, viete mi poradiť, kde by som mohla reklamovať kočík VR connect verso, kúpený v PL na trhu??? Že vraj niekde v Ružomberku. Pokazila sa mi na konštrukcii, ten sklápací systém ☹

lalipop
20. apr 2011

@sasanka146 to iste hovorili aj nam, ked sme ho kupovali, tak skus pozriet na internete adresu a najprv tam zavolaj. daj vediet ako si dopadla. my nastastie kocik nemusime skladat, lebo sa nam mesti cely rozlozeny do kufra. ale ked som mala predtym kocik s polska s preklapacou ruckou, tak sa mi dvakrat zlomil nit a vzdy mi to mm opravil. nastastie 😉 s kocikom verso sme nemali ziadne problemy. je super 🙂

luckai
25. apr 2011

Neviete niekto ci budu teraz v sobotu trhy v Nowom Targu? Maju tam mat nejake oslavy alebo nieco take k blahoreceniu jana Pavla II v nedelu, tak ci to nejako ovplyvni trhy...??? Diky!

nikus14
29. apr 2011

ahojte kocky chcela by som sa opytat ake znacky kocikov najdem v polsku na trhu?? a ci tam najdem aj espiro atlantic??

tina_22
29. apr 2011

@nikus14 Na trhu nájdeš Verso, Austin, Tako, proste veľa poľských značiek, Atlantic myslím tiež, ale v obchodoch v Poľsku ho majú určite. Teda v Targu som ho videla 🙂

mimca20
29. apr 2011

Mozem niekoho poprosit, ak by siel do Polska Noveho Targu na nakupy. Tak sa nemrknete na sumu kociara Coleto Austin 3kolesovy a podate mi info??? Dikes

stanulienka5
30. apr 2011

@mitani
ahoj, chcem sa opýtať ako ste nakoniec skončili s tým kočíkom palex či ste ho kupili a kde mne sa tiež páči ale v Novom Targu ho nemaju a akosi tu ho nik nepredáva

teress
30. apr 2011

@ondrisa ahoj možem sa spýtať v baby boo obchode sa dalo platiť kartou?a tie ceny kočíkov boli lepšie ako u nás?

ondrisa
1. máj 2011

@teress nie nedá sa tam platiť kartou, myslím že tie ceny kočíkov sú tam lepšie, my sme ušetrili 100€ na kočíku.

barca127
2. máj 2011

ahojte baby neviete či dosať v Babyboo kočik Tako Captiva Slide?

looolka3695
17. máj 2011

Ja pojdem tiež do Poľska niako začiatkom júna a chcela by som sa Vás spítať či tam nájdem kočík tento typ kočíka prípadne ešte v akom obchode by som ho našla - Inglesina AVIO šp.+vanička+autosedačka

tina_22
17. máj 2011

@looolka3695 Inglesiny mávajú v Babyboo v Nowom Targu-ale ak sa vyberieš len kvôli tomu do Poľska, tak im napíš mail, či ho majú-je to predsa len novinka.A hlavne za akú cenu. Kľudne napíš po slovensky, oni rozumejú

looolka3695
17. máj 2011

tina_22 Ďakujem za informácie ja som tu napísala len koli tomu pretože tu u nás sa mi zdá že je dost drahý . A nevieš či tam majú aj dobre oblečenie pre bábo?? 🙂

looolka3695
17. máj 2011

@tina_22 a nevieš za kolko asi mi tá firma odpíše ?? lebo nemám takéto skúsenosti z firmami

tina_22
17. máj 2011

@looolka3695 ahoj, je to normálny obchod pre detičky, majú tam kočíky, oblečenie, nábytok.....odpisujú zväčša veľmi rýchlo, niekedy, ak majú veľa, tak im to trvá. Pozri diskusiu vyššie, Babyboo sa tu spomína často

looolka3695
20. máj 2011

Nepredáva tu niaka maminka z vás inglesinu avio.Ďakujem

aknel85
30. máj 2011

Ahojte baby . . . chcela by som sa spýtat, či niekto nepoužíva kočík ESPIRO vector 4 air . . . vydrží ten kočík niečo, al. sa oplatí investovat do niečoho drahšieho?

ivanagab
4. jún 2011

Ahojte baby..... chcela by som sa spýtať, že či v baby boo v NT mali kočiky X-lander a concord... a asi v akej cene... bolo to lacnejšie ako u nas??? a detske veci??? oplatilo sa to?? ďakujem 🙂

elenka.k
8. jún 2011

Baby mam kočiar viper 3, neviem ako sa skladá, poradí mi niektorá postum pri jeho zložení? Ďakujem!!!!

kamila.k.
10. jún 2011

Ahojte mamičky 🙂 čo sa tíka polských kočikov, mnohí známi mi vravia ze sa to tam oplatí. Minule som studovala na SOI - slovenska obchodna inspekcia kočiky a bola som prekvapena kolko kočíkov vyrobených v Polsku oznacili za nevhodny tovar. To ma presvedcilo, ze polsky kočiar kupovat nebudem. Ale chcem sa spytat, ci nemate skusenosti s Maxi cosi kociarmi v Polsku. Mohlo by to tam vyst lacnejsie? dakujem 🙂

kamila.k.
10. jún 2011

A este som chcela dodat, ze na rozdiel od serioznejsich (aj polskych) firiem, ktore nevhodne kočíky prestali predavat, tak znacka Bugaboo Bee, ktorej kocik je tam tiez oznaceny ako nevhody (a dokonca ho vyrabaju v Taiwane (predpokladam ze za smiesnu vyrobnu cenu) ho z trhu nestiahli a ako prijaté opatrenie je napísane: dobrovoľné opatrenia - informovanie spotrebiteľov 😕 .. a pochybujem o tom, ze ked pridete do obchodu s bugaboo tak vam zacnu hovorit o tom aky je pre vase dieta nebezpecny

vcielka20
19. jún 2011

Ahojte baby!!!!! Chcela by som sa spytat ci ma niktora z vas kocik Camarello Q12 a ak ano myslite ze sa da kupit i v polsku????? Dakujem 🙂 🙂

slavuska30
19. jún 2011

@vcielka20 ja ho nemám, ale kamoška ho má,má problém akurát s kolieskami, že často dostane defekt, už si objednávala aj náhradné kolieska a ešte s tou športovou častou, pretože rúčka nie je preklápacia, tak musi celu tu cast otočiť do protismeru, ale inak je spokojná..aj ja som nad nim uvažovala, ale nakoniec sme v Polsku kúpili iný 🙂 a ozaj kupovala ho cez net u nas..

lucik239
21. jún 2011

Ahoj chcela by som sa spytat ci sa neda v Polsku v Novom Targu zohnat kocar Danny Sport Prestige Secret Garden 2011.Dakujem

franziska2010
23. jún 2011

ahojte mamicky aj nemamicky.chystete sa niektore do detskych obchodov v nowom targu?ak ano,mohli by ste,boli by ste take zlate a mrki sa ci maju kociky BABY POIN MARK Q a BABY JOGGER CITY MINI?moc.moc dakujem.a aj kolko stoja?

mima43
24. jún 2011

Ahojte mamicky, neviete da sa kupit Camarello Q12 v Nowom Targu na trhu alebo v babyboo centrum?ak ano neviete ake su ceny?dakujeeeeem

mima43
24. jún 2011

@tina_22 nevies maju aj Q12?

zade
25. jún 2011

Ahojte, poradite mi ohladom reklamacie kocika z Polska? Teda este ho mam v zaruke, som maximalne spokojna (Diverso - Edrema) len mi vypadlo lozisko z kolieska nakolko na nom obcas vozim starsie dieta (co by som nemala) a tak mi koliesko robi osmicky. Vdaka zaruke, ho chcem reklamovat. Je potrebne ist do PL s celym kocikom teda vanicka + spot. cast. + autosedacka + podvozok ? Alebo ? Dakujem.

zade
25. jún 2011

Ahojte, poradite mi ohladom reklamacie kocika z Polska? Teda este ho mam v zaruke, som maximalne spokojna (Diverso - Edrema) len mi vypadlo lozisko z kolieska nakolko na nom obcas vozim starsie dieta (co by som nemala) a tak mi koliesko robi osmicky. Vdaka zaruke, ho chcem reklamovat. Je potrebne ist do PL s celym kocikom teda vanicka + spot. cast. + autosedacka + podvozok ? Alebo ? Dakujem.