Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

fenrirka
25. aug 2007

bejca -máš pravdu radšej využijem ostatne financie na niečo ine pre malinkeho.Už sa nanho velmi teším.. 😀 .A to je tiez moje prve babätko.S priatelom ešte nemáme kupeny domček takže mám veela starosti.A peniaze je stale kam dávať 😖

burina111
25. aug 2007

ahojte kočky, my máme kočík z Poľska, vyšiel nás na 6500sk, je to štvorkombinácia, má prenosnú vaničku, farbu nám robili na objednávku, dávali sme si aj chromove kolieska a lepšie odpruženie, kľudne je porovnateľný s kočiarmi u nás v PP, iba tá cena je o 4000 vyššia. zatiaľ sme s ním veľmi spokojní, tie 4 tisícky použijem radšej malej na niečo užitočnejšie 😉

bejca
25. aug 2007

fenrika -vsetko pride casom 🙂 bud rada ze bude babatko my sme na neho cakali 10 rokov - a medzi tym sme si poriadili ostatne - takze vy zacnete babatkom a ostatne do tych desat rokov bude 😀 uvidis
burinka tiez s tebou suhlasim 😀 ved tu su naozaj tie ceny prehnane 😠

dudasik
27. aug 2007

AHOJTE, ja som bola pobehat v ZA obchody s kocikami a veru som zistila,ze predaju tie iste znacky co v Polsku, teda by som bola fakt na hlavu padnuta,aby som to kupovala tu o 4000,-Sk.
My sa chystame do Targu o mesiac, tak sa tesim.

tamia
27. aug 2007

Ahojte,

ja mám tiež kúpený polský kočík Kajtex (inak veľmi pekný), používala som ho cca od apríla do teraz a veru, vymenila osm ho radšej za značkový Peg Perego. My veľa cestujeme s malou a bol velmi ťažký a okrem toho výškovo nastaviteľná ručka sa mi začala lámať - vôbec sa neudržala v pozícii na ktorú som ju nastavila. Takže podla mňa som zbytočné vyhodila Sk za lacné veci, pretože koniec koncov som si aj tak musela kúpiť kvalitnejší kočík. Už by som si nekúpila poľský kočík.

zanet83
28. aug 2007

Ahoj dievčence,mám trochu pauzu, pretože sa učím na štátnice a tak som si práve prečítala toto fórum na poľské kočiare. Mám 19 mesačnú dcérku a keď sme ju čakali boli sme si kúpiť kočiar zn.Tako v Poľsku - v Targu.Bola som s ním veľmi spokojná, lebo bol podľa mojich predstáv ako farebne tak aj funkciou ale nevýhoda nielen tohto kočiaru ale celkovo poľských kočiarov je tá, že sú veľmi ťažké, a konkrétne náš zaberal v aute takmer polovicu priestoru ak nie celý. Ináč sú veľmi dobré. Dá sa zjednať výborná cena. Tak ten náš kočiarik u nás predávajú za 11 500, a v Poľsku sme ho z 9 500Sk zjednali na 6500. Takže ak to vezmem ušetrili sme polovicu a dieťatku v ňom bolo fajn, prekrásne sa v ňom vyspalo, nefúkalo doň, chránilo pred slniečkom. Len ak Vás možem upozorniť na pláštenky ku kočiarom Tá naša bola síce fajn ale zakrývala len polovicu kočiaru. A tak sa raz stalo, že polovica premokla. Tak sme si kúpili ešte k tomu jednu pláštenku na celý kočiar a bolo to potom fajn.

bejca
1. sep 2007

no ja dufam ze sa mi podari mojho manzela presvedcit v oktobri ist do polska ... tak potom nakupime 🙂 uz sa teraz tesim 🙂

annika
1. sep 2007

Ahojte!
Aj my sme si kúpili práve Tako, na zimu potrebujeme taký stabilný, teplý. Mne sa veľmi páči, je olivovozelený. Tých prvých 6 mesiacov nám určite vyhovuje, a na leto si kúpime nejaký športový s ľahšou konštrukciou.
Zanet! Tú pláštenku ste kúpili kde? A eštš potrebujeme aj sieťku proti hmyzom. Takéto veci sa kde kúpujú?

bejca
11. sep 2007

ahojte 🙂 dlho tu nik nebol 😀 kocky neviete poradit ohladom nejakeho zajazdu do polska na tie trhy ?? cestovku alebo tak ??

aja7
12. sep 2007

bejca..myslim, ze asi kazda cestovka organizuje taketo jednodnovky 🙂 a preco chcete ist busom? autom je pohodlnejsie, nie?

bejca
12. sep 2007

ajka ahoj 🙂 no ono to neni take jednoduche ☹ vcera som oslovila Satur a oni to neorganizuju ?? tak som este do dvoch napisala - som zvedava - a neisla by som iba ja s manzelom - sojili sme s kolegynou prijemne z uzitocnym 😉 oslovila nasho riaditela a on suhlasil - takze pojdeme na nakup - k Vse svatym + vianoce a pod - no a ja hned kupim kocik , postielku a pod....😀 my mame fabiu - malu - a tam by nam to asi nevliezlo 🙂 takto mam istotu ze mozem miiiiiiiiiiiiinat 😀

bejca
12. sep 2007

boze ved som nenapisala ze cela nasa firma ako na firemny vilet -my s kolegynou take organizujeme u nas - takze tak -sa tesim

aja7
12. sep 2007

aha..to sme aj my z byvalej prace tak chodili 😎 vyrazili sme v noci o 1, rano sme boli v PL a sup nakupovat 😉 Ale to som byvala este vo VK. Teraz z PP to mam kusok 😉

bejca
12. sep 2007

tak urcite z PP to je co by kamenom dohodil- inak my sme povodne chceli - teda manzel ze by sme isli do Tatier na dovolenku na par dni - tak som chcela odtial vybehnut - ale asi nepojdeme -a ak hej tak niekam blizsie - takze som rada ze sme to takto vykoumali xixixi lebo keby sme isli sami dvaja len na aute by sa to ani neoplatilo-benzin a pod...

lubkaaa
12. sep 2007

v poľsku sú ceny (informácie asi z augusta-novy targ) cca od 4000-7000sk. a baldachým a tie vecičky na postieľku sa tam oplatia.. (teda podľa mňa) ale vecičky na oblečenie ani by som nepovedala, sú dosť drahé..

maruschka
12. sep 2007

baby a nebojíte sa kupovať kočiariky v Poľsku?A čo keď sa pokazia,kam ich pôjdete reklamovať?Ja viem,že sa to asi oplatí a že tie isté kočiariky sa dovážajú na Slovensko,ale čo s tou reklamáciou.Kamoška 6x reklamovala a neviem si predstaviť,že by s tým mala chodiť do Poľska a vlastne kto by jej tam tú reklamáciu prijal. 😉

bejca
12. sep 2007

maruschka neviem ako budem riesit reklamaciu 😒 ale ak sa mi pokazi kociar za 18-20 tisic a dam ho do opravi - tak ma rachne ale ak sa mi pokazi kocik za 5,5 tisic tak sa ho akosi pokusime opravit a ak to nepojde tak si behnem kupit do PL za 5 tisic druhy 😀 a zalezi to ako s kazdym vyrobkom - bud kupis dobre alebo zle .... ale na rozdiel od nasich slovenskych kocikov ktore sa vyrabaju aj tak v PL alebo Cine a pod. a stoja od 15- 25 tisic - si radsej kupim polsky za 5 tisic a ostatnme peniazky minieme na postielku a vybavicku ... 😉

sstefi
12. sep 2007

bejca, súhlasím. 😉 🙂
baby, otázka trošku od veci:v tom targu predávajú na trhu aj nábytok? ak ano, tak hociktorý den v týždni? 😉

bejca
12. sep 2007

ahoj stefi 🙂 neni som si ista bola som tam uz davno ale viem ze tam predavaju aj nabytok- steny , sedacky,dokonca vyrezavane schodiste a pod. a kopu inych veci ale viem ze tie trhy byvaju len v stredu a v sobotu

sstefi
12. sep 2007

diky bejca, sľúbila som kamoške, že jej to tu zistím. vďakaa 😉 🙂

bejca
12. sep 2007

nemas naozaj za co 😉

mm1
12. sep 2007

beji, nebývajú v Targu náhodou trhy vo štvrtok a v sobotu??????

ivinka77
12. sep 2007

BEJCA nie v stredu a v sobotu, ale vo stvrtok a v sobotu 🙂

lubkaaa
12. sep 2007

trhy v Targu su na 100 percent vo štvrtok a sobotu a maju tam aj nabytok- aj ti vyrobia ak chces inej farby na objednavku, aj dovezu... 😉

a čo sa tyka kočiarov-tam ich jeden pan predava v sukromnom dome-a tam sa daju aj reklamovať-zaleži od koho kupite

bejca
12. sep 2007

mm naozaj ti neviem povedat ☹ mrzi ma to ja som bola tusim v Tesine pred 5 rokmi odvtedy fakt neviem .... ale my ideme v sobotu este neviem kam ale to hadam byvaju vsetky 🙂

sstefi
12. sep 2007

dakujem za info, baby 😉

dudasik
13. sep 2007

Dobre ranko.
Neboli ste teraz niektora v Targu, ci je naozaj pravda to s tym vajickom ku kociku ?
My sa chystame koncom septembra, tak ci to mam hladat kdesi.
Majte sa krasne.

bejca
13. sep 2007

dobre ranko 🙂 dudasik nepomozem ti - my pojdeme bud 13 alebo 20 oktobra ....ale daj potom vediet co tam maju co sa oplati 🙂

dudasik
13. sep 2007

Jasnacka,ze daaaaaaaaaaam.

cubatour
13. sep 2007

ahojte, my sa chystame v sobotu na kocik do Tesina. Neviete naahoodou, ake su tam teraz ceny kocikov? chceli by sme 4-kolku, s vanickou.. 😕