Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

kltanka
25. mar 2009

Ahoj stovka, prave minulu sobotu sme v Nowom Targu kupili 3-kombinaciu Slalom Pro 2008 v obchode Maluszek www.maluszeknowytarg.pl/
Je dobre vopred sa s nimi spojit telefonicky alebo mailom a zistit si ci ho maju na sklade, aby si sa tam nepreviezla zbytocne (ked sme tam boli my, tak napriklad nemali na sklade autosedacku Strata). 3-kombinacia u nich stoji 2800 zlotych. Na trhu kociky Jane urcite nezozenies.

edusik
25. mar 2009

Petra1234, V/max maju na trhu v Targu za 300 Eur ale vie3 zjednat aj na 280 Eur

penelopa
25. mar 2009

A majú v PL aj take značka ako phil a teds,quinny,skate a podobne???Diky.

lovacka
25. mar 2009

ja som kupila z polska jane slalom pro sportovu cast a vanicku za 2100 zlotych a miesto vajicka sme kupili autosedacku britax kedze strata vajicko je velmi malicke

kltanka
25. mar 2009

ta britax autosedacka ale nejde nakliknut na jane slalom konstrukciu,vsak?

lovacka
25. mar 2009

nie neide ale ja aj tak maleho nebudem vozit v autosedacke po nakupnych centrach
a mam aj babyvak ak by som potrebovala maleho narychlo preniest.a investovat 4000 tisicky na vajicko ktore vyuzijeme max pol roka sa mi zdalo zbytocne a preto sme objednali normalnu autosedacku.jednak je aj bezpecna jedna z najlepsich a po druhe vydrzi nam dlhsie ako vajicko a kupila som ju za super cenu takze sa vytesujem 🙂
ale ak chces vozit babo vo vajicku ktore nakliknes na konstrukciu tak len strata vajicko alebo ak zozenies niekde rebela este.

matidami
26. mar 2009

lovacka tá normálna autosedačka bola v akej cene, to je 9-18kg? dik 😉

onka
26. mar 2009

Ahojte
my sa chystame do Polska do Noveho Targu ked sa trosku otepli. Chcem sa spytat, ci sa v tej predajni Maluszek da platit aj Eurami. Na ich internetovej stranke som nenasla znacku kocika V max od Baby Smile. Neviete mi poradit ci ho tam skutocne neponukaju. Skusim tam inak aj napisat e-mail. Rozhodujem sa medzi spominanym V-maxom a X landerom XA... no a neviem sa rozhodnut.... 🙂 oba su to polske kociky, ale referencii ma viac X-lander, na V-maxe sa mi paci hlavne trosku vacsia vanicka a ze sa da dat aj do protismeru, tiez je trosku lacnejsi... Co si Vy o tom myslite? Myslite si inak, ze tieto kociky mozno dostat aj na trhu? A lacnejsie?
Vdaka za odpovede.

lola4
26. mar 2009

Ahojte,
som z BB a tiez uvazujem o kupe kocika v PL. Myslim, ze najblizsie to mame do Noveho Targu. Mne sa paci kocik Implast Bolder (polsky vyrobok) a chcem sa opytat, ci ste niektora tento kocik videli predavat na trhu, pripadne v kamennom obchode a v kde konkretne. U nas je ta cena cca 427.- € (šport+vanicka) a vajko za cca 138.-€. Mylsim, ze tam by mohol byt lacnejsi, len ci ho v Novom Targu aj zozeniem. 😒
Dakujem za akukolvek info.
pekny dnik 😉

ramana
26. mar 2009

Baby tie čo ste nakupovali kočíky v PL. Aká je tam dostupnosť hlavne čo sa týka farebného výberu. Ide mi o to či sú tie predajne zásobené viacerými kusmi od typu alebo sa potom čaká a objednáva alebo ako t vlastne je 😨 ? Neviem si predstaviť že by som sa tam trepala a potom by mi povedali že ano máme ale iba v tejto farbe...máte skúsenosť? 😅

edusik
26. mar 2009

onka - V-max majú len na trhu, ak som dobre pozerala a X-lander zas len v obchode, ale napr. my ked sme boli v Targu min. sobotu na X-lander mali šport. časť, ost. nemali na predajni.

lola4 - Impast Bolder som chcela pozrieť aj ja, ale nenašla som ho tam.

ramana - far.výber, ak chceš kúpiť z trhu veľký výber farieb nečakaj, ja som chcela zelený, taký aj mali ale okrem neho len červený a jeden v orange, iné farby som na trhu nevidela-ale keďže mali moju farbu tak som sa nepýtala čo ak chcem inú, v obchode neviem lebo tie kočíky ktoré som ja chcela značkové, tak nemali ani v obchode, len X-lander ale ten nemal všetko...

majuska0
26. mar 2009

V predajni Maluszek mozno platit aj eurami. Myslim, ze ostatne bolo zodpovedane.

bendy
26. mar 2009

Ahojte, chcem sa spytat kde je ta predajna Maluszek v Novom Targu, my sa chystame do Pl vo stvrtok a neviete este nahodou ci tam maju aj stolicky na krmenie? Dakujem

icejane
27. mar 2009

Ahojte, mi sa chystáme kúpiť kočiar do Krosna. Bol niekto teraz v Krosne aké sú tam ceny? A ešte som počula, že sa oplatí zmeniť eurá na zloté až v Poľsku. Neviete aký je tam teraz kurz, lebo v NBS to je okolo 7? Ďakujem 🙂

majuska0
27. mar 2009

bendy - stolicky na krmenie tam maju cca 1500 Sk. a to kde je predajna tak musis hladat trochu dozadu, tam som to podrobne napisala.

bendy
27. mar 2009

majuska0 dakujem krasne za tvoju odpoved, dufam, ze to najdeme podla mapy. No a ak by som sa mohla este informacne opytat to je niekde v blizkosti trhov v Targu alebo v centre? Dakujem este raz

lovacka
27. mar 2009

ahojte
uz davnejsie som tu citala ze menite zlote po 6,60 a vyssie
tak my sme boli v polsku v stredu a kurz bol 4,45 zlotych k euru

battole
27. mar 2009

viete mi niekto poradit dobry obchod v polsku v Krosne na komplet detske veci?...prosim...chystame sa na trh, a chcela by som zajst aj do mesta, ci je tam nieco dobre, ked pisete o inych mestach. Pocula som o jednom na hlavnej ceste nad trhom, ale neviem ako sa vola. vie niekto?

kittyna
27. mar 2009

ahojte,
chcem sa spýtať v Novom Targu je lepšie kupovať kočík ako na slovensku? Počula som že sa tam oplatí nakupovať všeličo. Problém je v tom že neviem kam presne zájsť. Chceme kúpiť kočík Titi, alebo niečo podobné, viete nejaké adresy v Targe na kočíky?
Ďakujem

pepies
27. mar 2009

ahojte, boli sme v stredu v Bielsko Biala v obchode Gluck, bola som trosku sklamana, chcela som golfac Chicco Multiway, v All Toys stoji cca 140 EUR a tam vysiel v prepocte 142 EUR !!!! Nakoniec som kupila Maclaren Quest za 140 EUR 😉
Detske stolicky chaby vyber,vcelku mali 3 stolicky Chicco Polly a 2 stolicky Baby Ono ☹
Drahe detske oblecenie ☹
celkom sa oplatili cumliky Avent, flasky so sosacikom Avent + rozne doplnky 😉

Hned vedla Glucku je mensie nakupne centrum s obrovskymi potravinami Auchan, tak tam som si pokupila plienky Huggies 74 ks za 250 Sk, rozne detske vyzivky cca 13,- Sk, vlhcene obrusky Nivea dvojbalenie za 80,- Sk.

V celku sa oplatilo ist, len ten detsky obchod Gluck ma trosku sklamal. Chceli sme aj cestovnu postielku, mali 3 ks a najlacnejsia nic-moc stala 3000,- Sk 😒

Kedze sme tam nechali cca 250 EUR, dali nam zlavu 5% ale nie automaticky 😉

loren
27. mar 2009

prosim vas ake su ceny v polsku hlbokych kocikov len hlboky nie kombinacia dakujem

evinka2311
27. mar 2009

ja som dnes bola v Targu a bola som sklamana.chcela som casualplay a len same polske kramy....

majuska0
27. mar 2009

bendy - do tohto obchodu sa da ist peso s trhov cca 15 min, ale odporucam ist autom blizko je parkovisko. Od parkoviska na trhu je to autom cca 2 min k obchodu. Odporucam ist najprv do obchodu urobit si prehlad a tak na trhy a potom sa vratit.

pepies - urcite sa oplati kupovat kocik v polsku ako na slovensku. Uspora od 2000 sk a viac len na kociku a to nehovorim o kompletnej vybavicke.

pepies
27. mar 2009

majuska podla toho, aky kocik............... neviem, ci si si precitala, co som zazila na vlastnej kozi, Chicco Multiway bol este drahsi, ako u nas, na Maclarene som usetrila cca 1500,- Sk. Oblecenie predrazene, obliecky takisto, cestovne postielky ziadny vyber, takisto ledva som si vybrala detsku stolicku.
Kazdopadne sme usetrili hlavne na plienkach, vyzivkach, detskej kozmetike, cumlikoch, flaskach, hrkalkach ..... 😉
Poliaci zvysuju ceny, hlavne pre Slovakov, lebo vidia, ze sa im to aj tak oplati ................

Evinka, v tom obchode Gluck v Bielsko Biala mali aj Casualplay. Ja predtym, ako sme vyrazili, som si zistila, ake znacky a tipy kocikov tam maju, aby sme nesli zbytocne .................. Kocikov tam mali naozaj velky vyber.

janina1977
27. mar 2009

battole - včera som bola v krosne, presne ako píšeš, hneď cez cestu ako je trh sú dve nákupné centrá, sú tam super detské obchody - aspoň podľa mňa, kúpila som malej vecičky, topánky, topánočky sú aj lacnejšie aj drahšie, najlacnejšie cca 10 eur najdrahšie cca 25 eur, oblečko super, ceny o trochu drahšie ako detské tesco cherokee, ale oproti naším butikom lepšia kvalita aj ceny, podľa toho čo chceš, vecičky od bábätka až po predškoláka, akurát kočíky v tých centrách neboli, videla som len pár šporťákov od chicca, ale výbavička pre bábätko sa oplatí v obchodíkoch nad trhom, ceny dobré a mali aj značkové veci, ja osobne som na trhu nekúpila nič ...

ivulik2
28. mar 2009

evinka2311 casual maju iba v nowom saczi to je jediný obchod kde tento kočik kupiš blizko hranice prípadne pozri na polsku stranku casualu a najdi si všetky mesta kde ich predavaju ja som to tak urobila a oplatilo sa ušetrila som 9 tisic korun

battole
28. mar 2009

jannina1977- dik krasne za info. chystame sa buduci tyzden v sobotu, potom napisem, ako sme dopadli.

europa8
28. mar 2009

evinka2311,casualplay maju aj v Novom targu v obchode Maluszek,nemaju ho sice vystaveny,ale kamoska tam najprv volala a spytala sa,ci ho vedia objednat,povedali ze ano,potom tam isli objednat sportak plus vanicku mako 2009 a do tyzdna mala kocik doma,postovne bolo cca 30 EUR a vyslo ich to cca o 8000,-SKK lacnejsie akona Slovensku

emita
28. mar 2009

my sme dnes boli v Krosne a kúpili sme Zagma Bolero Extra. (športová časť ide celkom do ľahu a dá sa otočiť v oboch smeroch) s autosedačkou stál 980 Zl, my sme autosedačku nechceli tak 880 Zl, nakoniec sme sa dohodli na 870 Zl (5829Sk podľa aktuálneho kurzu). V cene aj pláštenka, 2 nánožníky a taška. ešte sme vzali jednu podložku na prebaľovanie: pôvodne 52 Zl, manžel vybavil 45 Zl (301,50). ako bonus nám ešte dali podbradník a ponožtičky. ešte sme obzerali Atlantic Espiro. v jednom obchode stál 1000Zl, v druhom 890 Zl. a zvažovali sme aj X lander trojkolku za 999 Zl ale mali len posledný kus a dosť zaprášený-ktovie ako dlho im tam stál 😖 . pre malé sme už nič nekúpili. ešte benzín vyšiel na 26,40Sk tak sme natankovali 😉 ale vyhnite sa ceste okolo Domaše lebo vám vytrasie bábätká 😖 .

majinaf
29. mar 2009

Chcem sa opytat kde je ten obchod Maluszek v Novom targu .Ja som ho nenasla .Poslali ma do nejakeho baby centrum.A tam sa plati len v hotovosti.