Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

tina_22
1. okt 2010

@mamama11 Tak vidím, že si šikovná a podarilo sa ti to aj bez mojej pomoci 🙂 Včera som nemala čas sem kuknúť, tak až teraz. Oni sú tam strašne ochotní, aj predavačky,ale keď ste z ďaleka, tak je lepšie si overiť, čo vlastne majú, aby ste tam zbytočne nebežali 🙂

mirinda
5. okt 2010

Prosím vás môže mi niekto poradiť obchody s kočíkmi v Nowom Targu? A či majú otvorené aj v sobotu? Chceme ísť na trhy tak by sme sa zastavili aj v obchodoch. Ďakujem

janulqa07
6. okt 2010

@mirinda ahojky my sme boli v sobotu a mali ale asi iba do dvanastej aj ked ja som nepozerala pracovnu dobu, isli sme odtial okolo jedenastej a mali este otvorene 😉

tina_22
6. okt 2010

@mirinda Ahoj, Babyboo neďaleko námestia je otvorený aj v sobotu- myslím so 15,00, ale nie som si istá, ale v sobotu sú obchody otvotrené-ak nie je sviatok 🙂 A ten pri kruháči-neviem, ako sa volá, ale určite bude v sobotu otvorený-biznis

mirinda
6. okt 2010

Ďakujem 😀

jarka_ch
7. okt 2010

my ideme mrknut do Targu uz tuto sobotu.tak sme zvedavy ci nieco vyberieme

denne73
8. okt 2010

ahojte neviete po kolko ečiek sa pohybuju v Polsku- targu kočiky atlantic espiro, alebo V-max baby smile??

lusi26
9. okt 2010

@jarka_ch Ja sa tam chystám o dva týždne.Som zvedavá či niečo kúpim.

mackamam
10. okt 2010

Ahojte baby, chcela by som sa s Vami podeliť o moju skúsenosť z Poľska. Boli sme v Novom Targu túto sobotu a môžem povedať s nákupom som veľmi spokojná. Kúpili sme všetko čo sme potrebovali, kočík, postieľku, veci do postieľky, deky, fusak, zavinovačky, ja som si kúpila tehotenské oblečko. Fakt ak máte príležitosť oplatí sa. Kočík sme kúpil hned prvý mali veľký výber lebo to bol hneď ráno, fakt ochotný predavč všetko nám pekne poukazoval, povysvetlovaľ, pobalil a ešte máme na neho 2 roky záruku, kiežby aj u nás bolo takýchto ochotných predavačov. Takisto s postieľkou všetko vysvetlil a dokonca sme zistili kedže sme z okolia Trnavy, že má obchod v Trnave ale tie cený sú rozdielne napr. naša postieľka tu stála aj s matracom kokosovým 58€ a tá istá v TT 198€ čo som mu aj hovorila a povedal že u nás sa platia veľké peniaze za nájom fakt veľká ochota. Takisto tehotenské oblečko, kúpila som 6 vecí za ktoré som zaplatila 90€ a to dvoje rifle, sukna, 2 tričká a svetrík, ak chcete vedieť poradím je to jediný stánok hned na začiatku je tam veľká tabuľa že tehotenská móda a sú tam fakt krásne veci. Tak to je moja skúenosť z trhov v Nowom targu.

henuska7
10. okt 2010

@mackamam ahoj a aky kocik ste kupili? Kolko stal? Prosim Ta, predavaju na burze aj X .lander? A kde v TT maju ten obchod? Kolko otazok, hehe....dakujem za info.

mackamam
10. okt 2010

@henuska7 Ahoj kúpili sme poľský kočík značky Verso je taký aký sa u nás predáva zn. Baby Smile V-max je to trojkombinácia s vajíčkom športovou verziou a vanička stál 290€ a dali nám k tomu pršiplásť, sieťku proti hmyzu a náhradné gumy na kolesá. Ja som na burze kočíky zn. X.lander nevidela to budú mať pravdepodobne v obchode tam v Poľsku na trhoch majú len tie ich značky poľské, lebo aj ssom pôvodne chcela X-lander ale ked som tento uvidela tak som neváhala a za také peniaze. Ten ochod hovoril, že by mal byť na Kapitulskej ulici. Ahoj 🙂

lusi26
10. okt 2010

Aké značky kočíkov dostať v poľsku?

monika_123
10. okt 2010

Ale na trhoch nemaju len polske znacky,ja som tam videla aj Tako aj Camarelo,viac neviem moc som sa pri nich nezastavovala,ale tieto maju urcite!

mackamam
10. okt 2010

Ja som videla aj Stegi a Tako v tomto stánku ale iné som veľmi nevidela tento stánok ma najviac zaujal a bola tam strašná ochota od predávajúcich.

tina_22
11. okt 2010

@henuska7 Ahoj, X-Lander majú v Targu v Babyboo, v obchode

henuska7
11. okt 2010

@mackamam dakujem za info, poznam ten obchod a nevedela som, ze takto spolupracuju... 😉

@tina_22, takze to predavaju asi len v obchodoch, a myslis, ze za lepsiu cenu? Ja by som chcela trojkombinaciu.

tina_22
11. okt 2010

@henuska7 Tak my sme kupili minulý rok práve tam trojkombináciu XLander XA- ale limitovanú ed. Boy. Takže neviem, aké sú teraz ceny, ale nás vyšla podstavtne lacnejšie. Len ja mám namiesto xlanderovej autosedačky maxi cosi- v pohode nám to nakombinovali, pridali adaptéry 😉

henuska7
11. okt 2010

@tina_22 Dakujem, pozriem

henuska7
11. okt 2010

@tina_22 pozerala som a vychadza okolo 55 eur lacnejsie, no neviem ci sa to oplati...

mackamam
11. okt 2010

@henuska7 ahoj ja som to tiež nevedela, len ten predavač ked sme kupovali postieľku sa pýtal odkiaľ sme a ked sme povedali, že zo SR od Trnavy tak nám toto povedal. 🙂

iva2.6
11. okt 2010

Ahojte ! AJ sa chystam tuto sobotu do Targu ale pozeram ze pisete ze aj v Nowom SAzcu sa da super nakupit viete mi poradit kde je to lepsie. JA by som chcela ist hlavne na hracky znacky Frisher princ ale aj ine hracky nemusi byt tato znacka ci ste anhodou nepozerali ake su ceny ? A su hracky aj an trhu ci sa skor oplati ist do obchodu Baby boo? alebo su tam este nejake ine obchody kde by som mohla kupit hracky? ale tiez veci pre deti 2 rocny chlapec. Dakuej za vase rady. parejem pekny vecer

tina_22
12. okt 2010

@henuska7 Najlepšie je napisať im mail a opytať sa konkretne na ceny. Dievčatá to tu už niekde vyššie riešili, ono sa to oplatí, ak ideš nakupovať viac vecí. Inak takto na jeseň mávajú výpredaje a zľavy

tina_22
12. okt 2010

@henuska7 Inak vtedy bol oveľa lepší kurz

kristy03
21. okt 2010

mackamam

mohla by si mi prosim napisat, kde si kupoval kocik v Targu, ja tam chcem ist tiez.
Kupoval si na trhovisku alebo v obchode.

Dakujem

mackamam
22. okt 2010

@kristy03 Ahoj kupovali sme ho normálne na trhoch a kúpili sme ho hned ráno a veľmi sa mi to páčilo pretože aj ten predavač povedal, že neskôr budú všetky lepšie farby vypredané fakt sa Ti oplatí tam ísť a nakúpiť takéto veci pre bábätko, ja som veľmi spokojná s nákupom lebo tu čo pozerám všetko je o viac ako polovicu drahšie. 🙂

ivet1371
23. okt 2010

@kristy03 ahoj aj my sme kupily hned rano kocik na trhu lebo potom nebol taky vyber farieb.a oplati sa tam vsetko pre deti.kocik mam v albume.

ivana2909
31. okt 2010

@tina_22 už si objednávala z bobowozki.com.pl? Ja som si tam vybrala kočík X-lander a je za super cenu v porovnaní s cenami u nás. http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?pr... Ja som im písala a nereagovali. Posielajú aj na Slovensko? Nevieš cenu prepravného? V Targu sú lepšie ceny kočíkov ako u nás alebo v bobowozki?

tina_22
1. nov 2010

@ivana2909 Ahoj, zatiaľ som cez bobowozki neobjednávala, viem, že dinosklep nemá problém poslať na SVK, ale bobo neviem. no a v Targu sú lepšie ceny, ako u nás,a le tiež sa poisti- babyboo na mail odpisujú 🙂

anulienka166
2. nov 2010

ahojte baby..ja som sice tiez kupila kocik z polska ale viac ako pred rokom kedze uz mam doma rocneho syneceka.. 😀 ale od vtedy som tam nebola a neviem ci sa oplati ist na ine veci...oblecenie pre deticky ale aj sprchovacie kuty a kupenovi nabytok...mozte mi poradit?je to tam aj teraz lacnejsie ako tu??dakujem vam velmi pekne 🙂