Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

skrecok
4. apr 2008

Ahojte baby,
co sa da kupit v Polsku na trhu okrem polskych kocikov? Drevene postielky, oblecenie pre babatka, prislusenstvo k postielke...? Dakujem.

ajuskamimi
4. apr 2008
ajuskamimi
4. apr 2008

Ajka tu mi vosli len 4 fotky, ale ak by si chcela viac, poslem ti ich mailom 😉 ked mi cez IP das mailovu adresu

ajkabezka
4. apr 2008

dakujem ajuskymimi, bylôa jsem tam, odeslala jsem aj kamoške obrazky aj mobil na tebe a už se spolu domluvíte, hm?? a moc dakujem!!! 😉 😵

krasotka
4. apr 2008

Ja som mala prvý kočiaz z Poľska. Taký šmejd som ešte v živote nevidela. Adbor. Hôza. Ťažko sa s ním chodilo, pri vystupovaní na chodník treba zdvihúť celú váhu kočiara plus bábo, čo ma pri skúšaní ani nenapadlo. Zložiť som ho nemohla, nevládala. Do auta ho dával iba manžel. ťažko sa skladal. No des!!! A zlatý klinec prišiel, keď sme prestali používať prenosnú vaničku, zistili sme, že lehátko je krivé do strany, mala sa chúďa zosúvala na bok. Poťah sa po prvom vypraní zrazil atď... Tak som do neho kopla, predala rómom a kúpila som Cam Apollo, čo bol súúúúúúúúúúprový kočiar.

ajuskamimi
4. apr 2008

ok a nemas zac dakovat 😉

zuzka8301
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajkabezka
5. apr 2008

my jsme u prvého syna mali Tako a bol SUPER 😎 - bez poruchy, reklamace 😎 😎 ...prodali jsme ho za dobrou cenu a byl skoro jako nový!!! 😵 nemám absolut co říct škaredého na Tako 🤐 ...jen jediné mínus co měl, byl moc těžký 😅 - teď máme Atlantic a to je pohodička, jezdí skoro sám...asi jde o každý kus...někdy člověk natrefí na šmejd i značkový 😉

teysi
11. apr 2008

Ahoj katulka,prosim ta velmi pekne!V ZIEDNOM PRIPADE SI NEKUPUJ KOčIK V POLSKU NA TRHU! 😢 😢 😠 ja osobne mam strašne zle skusenosti s polskymi kočikmi,mne sa zlomil na poly a to už bol vrchol.po pol roku použivania!dovtedy som ho bola tak raz do mesiaca rerklamovat.furt brzdy blbly a kopec toho!aj kamaratka ma otial kočik a vyzera akoby ho mala po 5 dietati a nie tak tiež po pol roku!teraz už vôbec niesu kvalitne ako kedysi,teraz je len dyzain nabuchany,ale kvalita nikde!NEKUPUJ za take peniaze si kupiš kvalitny kočik na slovensku!prosim prerobiš všetky peniaze zakolko ho kuiš!vrati moôžno 4500sk!možno!

katavinka
30. apr 2008

Marianella: aj ten baldachýn ste kupovali v Poľsku? Môžeš povedať, čo to tam vyjde?

ada11
5. máj 2008

Ahojte bambuľky,
chcem sa spýtať na kočík Magical3 z Poľska. Boli sme v Targu 26. apríla a bola som sklamaná, lebo bol malý výber. Priamo na trhu bol len jeden predajca a ten o tomto type kočíka nič nevedel.Pred piatimi rokmi sme tiež kupovali v Targu škočík štvorkolku /taký obyčajný/ a bol super. Boli sme spokojní. Viete mi poradiť, kde by som tento typ kočíka mohla dostať v Poľsku kúpiť? Išli by sme ešte raz niekedy koncom mája 🙂 .

l.farkasova
5. máj 2008

Ahoj Ada11, ja len, ze kolko by ta vysiel ten kocik v Polsku? Ze ci by fakt nebolo rozumnejsie kuk nieco tu. Nie ze by som ta chcela ovplyvnovat, ale robila som s kocikmi a nie je kocik ako kocik. Viac reklamacii ako na Polske kociky som v zivote nevydela. Je fakt, stane sa, za sanieco pohnoji aj na drahsom, ale na polskom je to pravdepodobnejsie. Tak ja len tak, pomoct...

dzidzuska
10. máj 2008

Ahoj kocky chcem sa spytat ci ste niektora kupovala kocik v polsku ale normalne v obchode a ak ano tak kde?

baileysa
10. máj 2008

dzidzuska, my sme kupovali v obchode v bialsko biale

dzidzuska
10. máj 2008

tam sa chceme ist pozriet je tam nejaky obchod s velkym vyberom?

baileysa
10. máj 2008

dudus

baileysa
10. máj 2008

vyzera to ako nejaka garaz alebo sklad, proste nic moc, aj ked vojdes, tak to vyzera ako bazar, ale vyber maju podla mna skvely a aj predavac je uplne super, vie poradit, vysvetlit...

dzidzuska
10. máj 2008

dudus?

baileysa
10. máj 2008

ano, dudus

baileysa
10. máj 2008

a este je v biale aj v obchodnom dome auchan, obchod pre deti aj tam maju kopec kocik, len sa mi zda trosku drahsi ten obchod...

baileysa
10. máj 2008

tu je adresa:

duduś

ul. Powstancow Slaskich
Bielsko-Biala

t. 0338159150

dzidzuska
10. máj 2008

jej dakujem...a aky ste vy kupili ak sa mozem opytat?vysiel lacnejsie kao u nas?

baileysa
10. máj 2008

my sme kupili mutsy, ten u nas sa nepredava, takze neviem...

dzidzuska
10. máj 2008

no ja urcite nechcem polsky kocik..chcem nieco ako mutsy concord alebo nieco dizajnovo podobne

daniela84
12. máj 2008

Ahojte ja predavam cistonovy kocik kupovany prave v polsku, viac info v ip, este ani raz nepouzity, po prestahovani sme zistili ze sa nam nezmeti do vytahu, nas vytah ma totiz este aj vnutirne dvere. Je bez vajicka. Cena by bola 5500.

katia7
12. máj 2008

ahojte, no neviem ale ny sme kupili kocik v polsku a dost rychlo zacalna kolieskach chytat hrdzu asi po troch mesiacoch mozno skor a to sme neboli moc za mokra ani vonku. ja uz by som to neriskovala, kupili sme potom peg perego a ja som velmi spokojna je to uplne o inom a hlavne je o polovicu lahsi co aspon ja osobne velmi ocenujem aj ked som predtym tomu neprikladala vahu

ada11
14. máj 2008

baileysa, prosím Ta v Bialsko-Biale mali aj trojkolky a cenovo sa dá?My chceme Magical3 alebo niečo podobné-vajíčko, vaničku a šporťak-2 kolesá pevné a tretie/zdvojené/ otočné ako na bugine.U nás ho majú ale je veľmi drahy/podľa mňa/.

dudasik
14. máj 2008

Ahojte, este nedavno som v tejto teme debatila o kocikoch z Polska a uz sa s vami mozem podelit s vlastnou skusenostou.
Polske kociky su fakt vyhodne cenovo, to je pre nie prilis bohate rodinky velikanska vyhoda. 😵

No jednou a asi aj jedinou nevyhodou je rozmer, respektive hmotnost.

My mame nestor rambler, je krasny, je super, ze je to stvorkombinacia, fakt prakticke neskutocne, ale kedze byvame v cinziaku a mame tam dost schodov a doma poriadnu svalnacku a vela cestujeme za rodinou, tento kocik nam nevyhovuje.

Cestovanie sme preto vyriesili druhym sportovym o polovicu lahsim a mensim kocikom a tie schody sa daju teraz v lete zvladnut tym, ze malu chytim na ruky a kocik dam lahsie dole jednou rukou.

Ale inac tie kociky su krasnucke, tak ak nebyvate v cinziaku s vela schodmi a nemusite kocik skladat casto do mensieho kufra auta, lebo si vacsie nemozete dovolit, nie je dovod sa pre tento kocik nerozhodnut. 😀
Tak VELA STASTIA PRI KUPE.

zuzulik25
15. máj 2008

Ahojte, my sme boli minuly tyzden v Novom Targu a zapacil sa mi kocik Magical3, ponukali ho dvaja predajcovia, mali rozne farebne kombinacie a dali mi aj katalog s telefonnym cislom a ked ho pojdeme kupit mam mu zavolat a on mi prinesie taku farebnu kombinaciu, ktoru si vyberiem z katalogu. Vyjde nas na 9000,- Sk aj s vajickom, taskou a plastenkou, co si myslim, ze je super cena. Najskor som mala vybraty kocik ABC Rodeo Design, ale kupime asi tento z Polska, ved ked sa nam pokazi kocik odtialto musim cakat na vybavenie reklamacii 1 mesiac a ten predavac z Polska mi hovoril, ze pokial sa nam nieco pokazi, tak mu zavolam a prinesie druhy, lebo vraj dodavaju kociky aj do niektorych predajni na Slovensku. Co sa tyka oblecenia pre babatka, tak nic moc, vsetko nakupime tu, akurat v Polsku kupim fusak z ovcej vlny, vyjde tam 1100,- a tu okolo 2000,-sk

ada11
15. máj 2008

Ahoj zuzulik25
aj my chceme Magical3, ale keď sme boli v Targu v apríli, tak ho tam nemali. Mohla by si mi dať prosím Ťa číslo na toho predajcu a aj kontakt/trh alebo obchod/?Chceme ísť do Poľska ešete raz v máji alebo začiatkom júna, ale nechceme ísť naslepo.