Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

molnitko
16. aug 2007

aj ja som si kúpila krasny kočík v poľsku stál 7000 Sk Myslím, že budem spokojná ( bábo sa má každú chvíľu narodiť). http://www.sawex-wozki.pl/ ( magical 3x). myslím, že ceny kočíkov u nás sú premrštené. Aj tých značkových. 🙂

nick
16. aug 2007

tiež som v Poľsku pozerala kočíky, páčil sa mi junior Viper, ak ho niektorá máte , napíšte prosím , či ste spokojná.Pri prvej dcere som mala Peg perego, ale malá začala ako 9 mesačná sama chodiť a v kočíku už nechcela byť, takže drahý kočiar sme neužili.

ivkamt
16. aug 2007

ahoj a kde tam do polska chodíte kupovať tie kočíky...aj ja by som rada išla, ale neviem kde..

ritaklea
16. aug 2007

ahojte, je v tom polsku len tako alebo aj ine znacky. myslim na trhoch. lebo sa chcem vybrat, a ak tam je len to tako - tak sa vyberiem radsej pekne do nasho obchodiku 😀

nick
17. aug 2007

mne poliak na trhu v targu ukazoval ten Junior Viper, je viac druhov, majú krásne farby, majú aj certifikát bezpečnosti, dajú sa pozrieť na http://www.junior.biz.pl/sk/viper.html, dovážajú sa aj na Slovensko, len neviem v akej cene, poliak mi povedal 6500 Sk, a že od septembra bude ich súčasťou aj vaji´čko autosedačka. Čo sa týka značiek, tak nemajú len tako, treba hľadať.Ja som v ich obchodoch videla aj Jane.

majina.b
17. aug 2007

na východe si z polska, krosna mamičky dovážaju kočiare
http://www.aro.pl/
sú dosť vysoké, netreba sa veľmi ohýbať , a najmä je vanička široká a dlha.

bejca
17. aug 2007

tehulky ahojte 🙂 kam to presne treba ist do PL na tie trhy ?? co som pobehala u nas v meste tak som tiez neni ochotna dat okolo 18-20.000,- len za kocik ☹ lebo tu ani lacnejsie clovek tusim nenajde , prosim dajte vediet kam to chodite ? dik 😀

lilinka76
17. aug 2007

Dievčatá, neviete mi poradiť, či v Poľsku majú aj kočiare pre dvojčatká??? Najradšej by som chcela také s vaničkami "za sebou".

molnitko
17. aug 2007

ja som bola na trhu v Targu. molo tam veľa všelijakých kočíkov, len si treba dať pozor na to, aby ste k nim mali papire, lebo to tam niektorí vraj vyrábajú aj doma a to nie je žiadna kvalita a nemá ten kočík žiadnu záruku. Ja mám aj záručný list a doklady. takže buďte ostražité. 😎 😉

bejca
17. aug 2007

aha dik molnitko 🙂 to by ma teda nenapadlo ze ich mozu aj doma vyrabat 😀 no tak na to si dam urcite uz teraz bacha dik 🙂 😉

maca793
17. aug 2007

ahojte ja som kupovala spod ruky kočík z poľska ARO de lux a som s ním max spokojná. nič sa nepokazilo. takže som za 😝

siza
19. aug 2007

Ahojte všetky mamičky,

prave som si prečítala vaše príspevky a tak som sa rozhodla, že napíšem aj ja a možno mi poradíte. Už dlhšiu dobu s manželom vyberáme kočík pre naše babätko a nevieme sa rozhodnúť. Vyhliadli sme si v obchode babypoint V3, alebo Dema Lothus. Skúšala som aj nejaké poľské stránky ale tam som tieto typy nenašla.Viete o nejakých pl. stránkach alebo pl.obchodoch? Veľmi pekne ďakujem.

bzuco
19. aug 2007
mirka
19. aug 2007

my máme ten babyactive a som s ním spokojná, aj čo sa týka kvality. Zvláda aj vláčenie po schodoch, lebo nám nestojí na poschodí výťah 😖

bejca
20. aug 2007

ahojte 🙂 ozaj a na tych trhoch v polsku sa oplatia aj detske veci na oblecenie ?? postielky alebo tak ak viete poradte dik 🙂

bzuco
20. aug 2007

bejca, myslím, že áno
ja som tam síce nekupovala, ale vraj sa to oplatí, samozrejme nie všetko a musíš riadne hľadať
ale bolo by dobré keby si mala prehľad o cenách tu , aby si si to vedela porovnať, lebo mne sa stalo, že som malej kúpila kombinézu na zimu u nás za 530,- a ked sme šli potom do PL tak tú istú tam predávali za 700,-, takže by som sa riadne oserinkala, keby som ju kúpila tam

bejca
20. aug 2007

no co to som tu popozerala , a aj tak mienim robit nakupy az okolo oktobra a .....neskor mame cas 🙂 takze este si porobim trosku prehlad dik na upozornenie bzuco 🙂

svantica
20. aug 2007

ahojte, my sme boli tuto sobotu v polsku a kupili sme vsetko co sme chceli.
my sme tam isli hlavne kvoli postielke. tu sme kupili a vysla nas na slovenske peniaze 1100Sk aj s madracom.niektore vecicky sa tam oplatia, ine zas nie. treba hlavne si urobit predtym prehlad. oplatia sa tam bavlnene kosielky a bodynka, ale dupacky a supravicky velmi nie.oplatia sa tam aj perinky a zavinovacky, hrazdicky na hranie a rozne ine doplnky.
co sa tyka kocikov, tak ten sme tam nekupovali, ale pozerali sme ceny. orientacne tam vide kocik viper 4-kombinacia aj s vajickom 6500Kc, ale da sa aj zjednat lacnejsie. treba hlavne hladat.

bejca
20. aug 2007

dik svantica super takze urcite nebudem tu nic zatial kupovat , zbehneme do PL a potom dokupime tu 🙂 a kde si bola presne ?

svantica
20. aug 2007

bejca nie je zac, ak by si chcela s niecim pomoct, tak len sa spytaj. my uz mame pre nasho drobca skoro vsetko a to sme hladali a pozerali dost dlho predtym ako sme isli nakupovat ci na slovensku alebo v polsku. do polska sa isto este vratime, pretoze sa tam oplatia zimne kombinezky a teple svetriky. mz sme boli v polskom tesine, ale kamoska bola v jablonke a ceny boli priblizne rovnake ako v tesine. ale vela ludi chodi aj do targu. zalezi len na tebe. my sme boli co najblizsie kedze sa uz gulam.
malemu sme tam aj kupili krasnu zavinovacku s veselymi zirafkami a stala iba na nase peniaze okolo 180Sk. a da sa oprat a ked maly z toho vyrastie, tak sa da pouzit aj ako prikryvka.jedine co sa mi tam zdalo drahe, tak to boli bavlnene plienky. polske plienky su tensie ako slovenske alebo ceske a su iba o par korun lacnejsie ako u nas. tie si radsej kup na slovensku ak budes pouzivat.

ramzesa
20. aug 2007

ja s polskymi kocikmi velmi skusenost nemam,ale kamaratka kupovala Adbor na SVK odruky a este v nom nosi druhe dieta 😉 .To su tie z prvych, uz sa asi nevyrabaju.

bejca
20. aug 2007

urcite tch budem pouzivat 🙂 a dakujem ti si fakt zlata drzim palceky 🙂 a ja budem urcite kupovat kombinezu kedze sa nam to ma narodit vo februari 😀 ale vela asi nie - ako ma uz poucili rychlo babatko rastie a potom na zimu radsej pojdeme na nove nakupy 🙂 takze dakujem zatial velmi pekne a ak nahodou budem potrebovat urcite sa ozvem 😀

svantica
20. aug 2007

nie je zac a zasa ozvi ked budes nieco potrebovat. 🙂

ramzesa
20. aug 2007

bejca, kombinezu mozes kupit aj o dve cisla vacsiu. Moja od cca 3 do 7 mesiacov nosila kombinezu 86 po syncekovi,kedze taku sme mali najmensiu. Pripadalo mi zbytocne kupovat malu,kedze v tom nepotrebovala chodit, rukavy sa bud vyhrnuli alebo mala rucky skryte v teplucku 🙂 .

bejca
21. aug 2007

no ja ani neviem ci take nieco zatial budem kupovat ☹ ved vo februari asi moc von nepojdeme a v marci radsej babatko viac oblecem 😀 a dam do deky a potom asi az na -jesen kupim nejaku co mu vydrzi az do jari 🙂 ale dik a urcite kupime vacsiu 🙂

majdiska
21. aug 2007

ahojte. čo sa týka poľských kočíkov - obzerala som jeden na trhu v Targu. Bol celkom schopný, ale potom sa mi zapáčil jeden kočík - síce z druhej ruky, ale ešte v záruke a ten som kúpila. Myslím si, že nový kočík je úplne zbytočný,pretože na to čo sa bude v ňom maličké voziť, to úplne stačí. Veď v ňom vydrží len rok, možno ani to nie. Potom bude aj tak iná móda. Švagriná kúpila kočík na trhu v Poľsku, má pár mesiacov a vyzerá akoby mal 2 roky. Dostala v ňom ešte aj defekt. To závisí ako človek natrafí. 😉

fenrirka
25. aug 2007

My sa tiež chystame kúpit kočik v polsku a ešte som chcela postielku.tie kočiky mi tam bola pozerať teta a vraj tam maju ovela lacnejšie a dá sa vybrat kvalitny kočik.Takže hadam niaky vyberieme

bejca
25. aug 2007

fennrika tak s tym pocitam aj ja - aj ked cakame prve babatko na ktore sa velmi tesime - a dopriali by sme mu vsetko - ale tie ceny tu sa mi zdavu na hlavu postavene - prehnane a neviem co este - urcite som neni ochotna dat 20,000-25,000 tisic za kociarik 😝 viem aj lepsie tolke peniaze vyuzit 😀 a kupim mu za ostatne oblecenie no nie 😀

kkatrina
25. aug 2007

ahojky, ja mám coneco V3 aj s vajíčkom vyšiel ma do 10 tis v prievidzi, je super ľahký, skladný a hlavne ten šporťák nemá chybu, kľudne sa môže rovnať xlanderu alebo iným značkovým. (pri prvom som mala šporťák 3 komb. kúpený v pd ale tiež poľská výroba a vydržal už ho má 3 dieťa a dokonca ani farba nie je vyblednutá po 3 rokoch)
kamarátka má breaker tiež kúpený v pd, ale po 4 týždňoch používania jej už niečo odpadlo a začali sa jej kývať koliečka.
všetko asi závisí od náhody, aj značkový kočík sa môže pokaziť, tak ak pôjdete nakupovať do Poľska nezabudnite na tie záručné listy, lebo čert nikdy nespí.
butrus ale mne sa zdá že to coneco vyrábajú češi, aj na záručnom liste bola nejaká česká adresa a majiteľ obchodu mi ešte zháňa konektory na vajíčko a stále vyvoláva do čiech tak teraz neviem 😒