Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

dicinka1
29. jan 2009

ajoj zuzec..junovka 😉

takze ja idem do krosna v sobotu..konecneeeeeeee 😉

dicinka1
31. jan 2009

ajojte..tak som bola v polsku...v krosne...kociky maju..ale mne nevyhovuju..tie s otocnymi kolieskami nechcem...ja chcem klasiku..sice mali...ale nebola taka farba aku som chcela..a niektore mali velmi nizky podvozok..a zviazane remienkom kozenym ako niekedy...ceny kocikov sa pohybuju od 5 500 sk az vyssie..aj s autosedackou...

dicinka1
31. jan 2009

tako jumper..10 000 sk...

silviamt
31. jan 2009

dicinka1, prosim ta nevsimla si si ci bol aj kocik baby smile twister a za kolko? Postielky so stahovacou bocnicou mali po kolko? Dik za odpoved🙂

dicinka1
31. jan 2009

postielky som si nejako nevsimala..kedze postielku uz mam.,.

ale twister tam nejaky bol isto......teda mal normalne 4 kolesa..nafukovacie...a bol cely zeleny..tusim ze stal 6 500 s autosedackou...

majkas
31. jan 2009

ahojte,

po tyzdni sa mi podarilo opat sadnut k netu 🙂 Diky za tipy, ja sa chystam kupit v polsku vsetko ak sa mi to bude pacit a nebude to vyzerat ako najvacsi smejd 🙂

ale chcem si sprvait este na nete nejaky prieskum ohladom kocikov, ze ktore polske urcite nie aby som nepodlahla dizajnu na ukor kvality.
Inac sestra si tiez kupovala Twister je spokojna 😉

silviamt
31. jan 2009

majkas kupovala twister v pl alebo na sk

majkas
31. jan 2009

kupovala ho v PL, mzslim ze spominala cenu okolo 6500 SK aj s autosedackou

majkas
31. jan 2009

a inac celkom pekne vyzera, takze tiez patri medzi favoritov

silviamt
31. jan 2009

aj ja ho chcem tiez faforit a v oranzovej farbe sa mi velmi paci

majkas
31. jan 2009

sestra ma sedo zeleny a tiez vyzera dobre. ja zatial farbu nemam vybratu, ale ta vseobecne inklinujem k zelenej lebo je vraj ukludnujuca 😉

silviamt
31. jan 2009

kupovala ho priamo na trhu alebo v obchode..

majkas
31. jan 2009

to neviem, ale predpokladm ze v nejakych tych obchodikoch pri trhu

dicinka1
1. feb 2009

majkas..aj ja som si vybrala zeleny.....a ano je to ukludnucuca farba.. 😉

sassi
1. feb 2009

my sme boli včera v PL sa vykupať vo welnesse
Zlty sme menili za 6,88 SK v prepočte (extra som prerátala na SK 😀 ) takže fakt super kurz
som povedala, že doma už kupujem len nutne, na týždene nakupy do Polska 😀
Benzín vyjde o 5,- SK lacnejšie ako u nas, takže ked tam aj natankujeme, cesta sa nam zaplatí, aj ešte ušetríme

vanilka2612
1. feb 2009

Ahojte,neviete za kolko predavaju koci V3 v Krosne na trhu?
dakujem

katka1981
1. feb 2009

Ahojte Maminky, velmi Vas prosim o radu!!! Mala som zaujem o kocik Bebe Confort High trek ale este som si ho nazivo nevyskusala. Dnes som v obchode drzala Kombinovaný kočík X-A LIMIT SÉRIA 2008 !!! (X-lander) a bol dost vymakany. Ale nema rucnu brzdu a je polsky. Poradte mi prosim, mate s nim skusenosti, alebo aspon s X-lander? Je potrebna rucna brzda na kociku? Je podstatna hmotnost kociku pre ovladanie? Dakujem za Vase tipy a rady.

cimika222
1. feb 2009

Ahojte, my sme boli včera v Polsku kupili sme kocik Viper+autosedacka za 280€ zavinovacky som si pokupila po 8€, kupila som si aj bavlnene plienky 25ks za 12€, pootom som kupila aj nasmu prckovy na krst kosielku+satenovu vesticku+nohavice+capacky a taku krasnu baretku za 17€ bladachyn+príslusenstvo do postielky 30€ kokosovy matrac do postielky 20€ bola som velmi spokojna s nakupom a nakupili sme plno iných veci tak Polsko sa fakt oplati 🙂

cimika222
1. feb 2009

všetko pofotim a hodim do albumu 😉

sassi
2. feb 2009

katka, o X-landeroch je tu diskusia
a podla mna, ručna brzda nie je až taka nutna (popravde ani neviem, ako funguje, alebo na mojicvh kočíkoch take niečo ani nemám a ani nechýba)
ale váha, to je podla mna jedna z najpodstatnejších vecí na kočíku, kočík, čo váži nad 15 kíl by som ja osobne nekupovala

cilika, hod foto 😉

katka1981
2. feb 2009

Dakujem. Mate skusenosti s tyrkysovym kocikom? Ci na neho nesadaju musky alebo hmyz, dakujem.

sassi
2. feb 2009

ja mam oranžový a na ten nejako nesadaju
asi zaleží aj od odtieňa 😉
aký tyrkysový, daj link 😉

katka1981
2. feb 2009

sassi: dufam, ze sa ti to podari otvorit. http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

sassi
2. feb 2009

vyzerá super
až na tu vahu 😕
18kg ked ani nemá natačacie kolesa je teda dosť 😒

ja mam 14,5 kilovy kočík s natačacími kolesami a odkedy ma maly nad 10 kg (asi od 10 mes.) tak už to cítiť parádne
kupovali sme v Polsku
teraz tam vyjde od 800 do 1000 Zlotých na nete, možno v obchodoch bude aj lacnejší, čo je v prepočte na SKK 5600 - 7900 korun
a tiež je to taky typ - viac bugina s vkladacou taškou, (cena už je komplet aj s fusakotaškou + sa da kupiť aj naklikavacia autosedačka) ale s otočnými kolesami
link: http://www.gracobaby.pl/pl_PL/product/6B94/

sassi
2. feb 2009

ale ja mam model 2007, v oranžovej - tu je moj http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4587634

vanilka2612
2. feb 2009

Mala som na mysli kocik BABYPOIN bud V3 alebo V4. Prosim ak niekto viete,dajte mi vediet.
dakujem
😉

sassi
2. feb 2009

vanilka ja neviem, my chodíme do velkých detských obchodov a tam sa predavaju všetky značky, prípadne na objednávku
na trhu som nebola 15 rokov 😀

dicinka1
2. feb 2009

kto bol teraz v polsku?ja som bola teraz ,pacil sa mi jeden kocik,ale neviem ako sa volal..nejako na z-s......zaga?ja neviem...ale potrebujem to zistit..

NEVIETE NIEKTO?

dicinka1
3. feb 2009

eldzina..som tvojou dlznickou..ani nevies ako si mi pomohla..naozaj..dakujem ti krasne..cmukyyyyyyyy...

a nevies ake su na neho referencie?