Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

zuzu1111
16. júl 2010

@petulka_1 - ďakujem za info....a ty si ešte doma? 😀...malému sa nechce?

petulka_1
17. júl 2010

@zuzu1111 Este som doma, malemu sa este nechce von. Zajtra mam ist do nemocnice tak tam uz mozno ostanem. Uvidime, ale uz bude dobre ked bude von.

ivet1371
20. júl 2010

@petulka_1 presne a aj tak su lacnejsie ako tu.a komu sa nepaci nech neha tak.teraz bola aj znama a kupila kocik verso,postielku a kopu veci pre babo aj do postielky vsetko a su spokojny

masabi
25. júl 2010

Pekny podvecer.Ak môžem pripojím aj svoj názor...tiež manžel Kupoval v Polsku v Krosne kočiar,vybava komplet aj s doplnkami vysla na super cenu asi najlecnejsie co sme v polsku nasli.A mám ten isty nazor ,ze aj u nas sa predavaju polske a za podstatne vacsie peniaze.Aj tak su drahe,ale v niečom musime nase deťurence voziť.Pripajam foto.Verim ze nam bude dobre služiť,nakoľko sa nam obom pačil na prvy pohľad.

alexo
25. júl 2010

Otázka
Pekný večer, neviete mi prosím poradiť, v ktorom meste v Poľsku by som kúpila športový kočík coletto aveo quatro 4 ?
Chceme ten novší model, čo sa dajú polohovať aj nožičky.Neviem či kúpiť na trhovisku, alebo v obchode.
U nás majú, ale len v hnedej farbe, ale ja chcem niečo farebnejšie.

Ďakujem za každú odpoveď...

peha81
26. júl 2010

@krtica11 ahoj,,vedela by si mi prosím ťa napísať za koľko sa predáva kočík TAKO Jumper X v Poľsku? Neviem či sa mi tam oplatí ísť,,bývame trocha južnejšie 🙂 ale zas keby sa to oplatilo tak si spravíme výlet,,tu ho viem cez net objednať 3kombinácia cca za 300eur.

krtica11
27. júl 2010

peha81 mi sme kupili tako Warrior trojkombinaciu za 320 EUR to sme ušetrili zhruba 80 EUR JUMPER bol o niečo lacnejši ale velky rozdiel tam nebol.Pokial to vieš objednať za 300 EUR tak sa ti tam neoplati isť len si pozri či je to naozaj trojkombinacia lebo čo sme chceli mi večšinou tam nebolo v cene vajičko a to je zhruba dalšich 40 EUR.

mimisk
27. júl 2010

to ste naozaj veľa neuštrili, lebo sa dá na slonsku zohnať warrior aj za 345 s autosedačkou, ale ste blizko tak aj v pripade reklamacie nebude problém isť to zreklamovať

maruska83
28. júl 2010

@bendy chcela by som sa opytat ci nahodou nemas ww stranku na obchodik Maluszek..a ake je presna adresa..dakujem..

peha81
28. júl 2010

@krtica11 dakujem za odpoved,,tak to sa mi tam fakt neoplatí íst,,na nete je aj s autosedačkou za 305 e,,a warior som nasla za 340e 😉

marci1408
29. júl 2010

babuľky neviete mi poradiť v akých cenách sú v PL látkové plienočky 80x80cm a postieľky so sťahovacím bokom resp. s vyberateľnými tyčkami?

petulka_1
29. júl 2010

@marci1408 Plienky boli po 0,50 e, ale take tenucke. A postielka samotna, bez matraca s vyberatelnymi palickami bola priblizne za 35 eur.

marcela179
31. júl 2010

zienky viete mi poradit daku stranku kde sa daju kupit v polsku kocariky.dik

marcela179
1. aug 2010

o dakujem pozriem ake mate skusenosti s kocikmi atlanic alebo camarelo q 12 viete velkost vanicky

krtica11
1. aug 2010

marcela179 ak si myslela atlantic ten nie je zlý len mi vadilo že sa športova časť neda otačať a camarelo je fajn hlavne na zimu ma velku vaničku ale je aj podla mna strašne velký oproti inym ale ak si vysoka tak potom ti to nebude vadiť

bubeldjs
1. aug 2010

@krtica11 Ahojky nemáš náhodou adresu toho obchodu v PL teda Tešíne

krtica11
2. aug 2010

bubeldjs skus tuto adresu bola na bloku ale neviem či su tam všetky kočiky ,,,,,firma handlowa piotr lassler,,,,celu tuto adresu

janaspa
3. aug 2010

Ahojte, neviete, ci sa teraz oplati ist do polska na kociare? Nebola teraz nahodou niektora na nakupy? Mame v plane babyboo v N. Targu. Nevie mi niekto poveda,t ci tam maju Bexu B4 alebo Camarelo q12, popr. cenu? dakujem🙂

evelin85
4. aug 2010

Ahojte maminky, my máme v pláne nákup kočíka baby smile Neo, prípadne V-max v septembri v Poľsku. Cenu u nás na SR poznám, tak dúfam, že tam budú o niečo lacnejšie. Nemáte náhodou niekto s touto značkou skúsenosti, prípadne s uvedenými modelmi? Zatiaľ ju len každý chválil, nakoľko potrebujeme nafukovacie kolieska a odpruženú konštrukciu (bývame v lokalite bez chodníkov a pod lesom). V BA nie je problém s náhradnými dielmi na túto značku - firma Babyland s.r.o..

jantulka
6. aug 2010

@masabi ahoj chela by som len vediet ze za kolko € si kupila v polsku kocik 🙂

vierocka23
11. aug 2010

ahojte mamicky ak niektora zhanate kociky zo spojovkami mam na predaj dva zn chicco vo vybornom stave trojkombinacie za 380e este su v zaruke mozete si ich pozret na vierocka23 dohoda mozna

janaspa
11. aug 2010

Cafte vie mi niekto odporucit este nejaky iny obchod v N. targu okrem baby-boo? Vdaka

bubeldjs
12. aug 2010

@janaspa Keď pôjdeš ďalej cez Nowy Targ ( ako sú trhy ) tak v nasledujúcej dedinke je obchod po ľavej strane

bubeldjs
12. aug 2010

@evelin85 My sme dnes boli v Nowom Targu a kúpili sme kočík Baby Smile V-Max na trhu. Je super !!! 🙂 Presne ako sme chceli. Šedo-tyrkisový. http://www.mojkocik.sk/index.php?main_page=prod... Cenu nám spravili na 280 € komplet za kočík ( celá trojkombinácia ) u nás je cena bez vajíčka. Keď sme to spočítali, tak máme ušetrených skoro 100 € za komplet kočík a máme naň aj 2 ročnú záruku ktorú dávajú poliaci na trhu. V obchodoch je iba ročná záruka !!!!!!!!!!!! 😢 Vanička je veľká, v pohode aj dieťa s fusakom nemá problém sa tam vojsť . Fusak stál 27 €.

nadezdah
14. aug 2010

@janaspa Ja aom bola v polsku, konkrétne v babyboo v Targu 10,8. Tiež som zháňala Camarelo q 12. Iný ma nezaujímal. Prešla som 3 obchody s kočíkmi aCamarelo tam určite nemajú, dokonca nevedeli ani čo je to za kočík i keď som im povedala, že to je polský výrobok, bohužial. Iný ma nezaujel, takže budem riešiť camarelo cez net za 335 € komplet aj s autosedačkou.

zuzu1111
17. aug 2010

Baby viem, že to je téma o kočíkoch, ale nemáte skúsenosti s nákupom tehu oblečenia v Poľsku? Kde by sa dalo niečo zohnať - zaujímali by ma najmä tehu rifle a nohavice, teraz na jeseň niečo. U nás je všetko také predražené. Na stránke mojamoda.sk, majú ešte aké-také ceny, ale pozerám, že všetko je dovoz z Poľska, tak či sa to tam niekde nedá kúpiť lacnejšie.

krtica11
18. aug 2010

zuzu1111 počula som že na trhoch sa da zohnať teh.oblečenie za dobre ceny.

ivet1371
18. aug 2010

@zuzu1111 maju v Targu tehu veci len treba mat trpezlivost pri hladani.Stanok som nasla len 1 pri zelenine v zadu na trhoch.Cena dobra komlet nohavice riflove aj s takym vrchom bez rukavov co sa da rozsirovat ma stal 45 euro.Unas to stoji 100euro to iste.

zuzu1111
18. aug 2010

@krtica11
@ivet1371 - baby a na trhoch sú tie stánky len čisto na tehu oblečenie? Alebo to majú pri detských veciach alebo pri klasickom dámskom oblečení? Aby som vedela ako hľadať, keby sme šli.
A keby som sa opýtala nejakých predavačov v stánkoch s detskými vecami, myslíte, že by vedeli, kde ma poslať?