Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

papuka
7. dec 2011

Ahojte,
chcela by som sa Vás opýtať či sa dá v Nowom Targu kúpiť aj sortiment zn. AVENT. U nás je to nekresťansky drahé. Sestre som ich nosila z Anglicka, kde to bolo o 50% lacnejšie ako u nás a teraz keď to potrebujem ja , tak tam už manžel nie je ☹

lypka
8. dec 2011

som našla akciu na kočík ak by ste mali niektorá záujem http://www.zlavadna.sk/team.php?id=4921 😉

juliankaaa
9. dec 2011

@papuka ano, nieco tam najdes, aspon my sme tam kupovali cumliky 🙂

lucyfuk77
13. dec 2011

Ahojte kočky, chodievate nektoré na trhy do Jablonky ? chcela by som sa opýtať na kočíky, že aké značky tam majú. My máme vybratý Austin Coletto 3 alebo GTI, neviete, či ich tam zoženiem ?? ďakujem za rady 😵

tigriatko
14. dec 2011

ahojte, neviete, kedy su trhy v krosne? hlavne medzi sviatkami? dakujem

terilenci
19. dec 2011

@lucyfuk77 nechcem ta odradit. kocik vyzera fajn. skus len mysliet na to, ze co ak sa ti na nom nieco pokazi. budes utekat reklamovat kocik do polska? pozicaju ti zatial nahradny kym ho opravia? budes tam musiet ist znova ked ti ho opravia (teda ak take cosi funguje). nenajdes za tu cenu nieco u nas? ved teraz je tolko moznosti aj u nas. daju sa kociky pozriet, vyskusat v predajniach. daju sa objednat potom cez internet kde ta vyjdu lacnejsie apod. skus nad tym porozmyslat len cisto z praktickeho hladiska.

tortelinka
19. dec 2011

ja som vybrala kocik z polska, zatial som velmi spokojna, na dlhe vybery nebol cas

lucyfuk77
19. dec 2011

@terilenci presne takto rozmýšlam aj ja, lenže by som si kočík rada pozrela a poskúšala, keďže u nás v BA tieto kočíky nepredávajú, ani nikoho nepoznám, myslela, som, že vrámci nákupov ho tam okukám a tu kúpim cez slovenskú firmu (myslím, že z východu, či ako) a budem mať záruku. Bohužiaľ kočíky čo sú pekné sú v cene nad 550 e a nemajú pre mňa ideálne farby ... preto sme sa rozhodli takto ...

leanax
28. dec 2011

Ahojte, ja som pri dcérke mala kočík z Poľska značka Magnum Bebetto, bol krásny, praktický, moderný, ale odľahčená hliniková konštrukcia bola príšerná. Tri krát som ju reklamovala až som nakoniec kočík predala pod cenu zo zúfalstva.
😢 😢 😢

alba2006
31. dec 2011

@vvvvvvvvv
Ahoj. Mohla by si mi prosim napisat ako sa vola ten obchod v Nowom Targu, pripadne ci maju aj internetovy obchod? Dakujem

tanalienka
1. feb 2012

@alba2006 ahoj neviem ci je to pre teba este aktualne ale jeden sa vola baby boo http://www.babyboo-nowytarg.pl/ je tam este minimalne jeden obchod s detskymi vecami ale neviem si spomenut na nazov, ale je hned pri kruhovom objazde

lauramia
1. feb 2012

ja mam tiež polský kočik kupovaný u nas a som velmi spokojna... podla mna je uplne zbytočne vyvaliť ťažke eury za kočik ved vo vaničke ani poridane dieťatko nie je čo su take male a rychlo z neho vyrastie...a športova čast je dobra tak na zimu pre vacsie dieťa..ja mam na leto bugynku a v zime vyuzivam este sportiak.. aj sa lahšie predaju dalšej maminke ako daky drahy...

tanalienka
5. feb 2012

@papuka ahoj urcite v baby boo, ja som tam sice kupila len jednu flasu ale bola o dost lacnejsia ako u nas

tanalienka
5. feb 2012

kupoval tu niekto golfac euro cart lira 4 alebo espiro magic 4 v polsku?

petuska123
12. feb 2012

ahojte baby aj my sa chystame do polska na nakuoy ale dako neviem do akeho obchodu mame ist 😒 poradite mi??mame v plane kupit postielku a kocik a este dake serepeticky okolo toho

barborabilinova
29. feb 2012

baby prosim Vas ked pojdeme do Targu nemozte mi zistit ci sa tam da platit kartou v tom Baby Boo lebo niekto mi od nas z rodiny spominal ze vraj hej a teraz som v pomikove ked tu citam ze nie :(

vendy77
1. mar 2012

babyboo - harcerska 7 - pri namesti...ale najskor sko na trhy...

kika7786
7. mar 2012

Ahojte dievčatá, chcela by som sa spýtať či máte niektorá skúsenosť s nákupom výbavičky v Bialsku Biala pri Auchane, myslím že sa volá obchod Gluck. Chcela by som tam ísť pozrieť kočík a nejakú výbavičku. Boli ste tam niektorá? Dalo sa tam vybrať, alebo sa lepšie oplatí ísť do Targu?

martinkaa299
8. mar 2012

@barborabilinova mi ked sme boli tak sa dalo platit len eurami kartu nebrali ale v inych obchodoch beru aj kartu

barborabilinova
8. mar 2012

@martinkaa299 a lepsie je platit eurami ci zlotymi? ci je to jedno?

martinkaa299
8. mar 2012

@barborabilinova my sme platili eurami nemusis premienat 🙂 aj na trhoch ich v pohode beru

barborabilinova
9. mar 2012

no to viem ze na trhoch sa da platit eurami, ja sa len obavam ze daju blby kurz nam, preto neviem ci sa oplati platit eurami a nie radsej zlotymi, ale hadam do velkej noci sa im zlepsi kurz lebo teraz je hrozny :(

something
11. mar 2012

Ahojte, mna by zaujimalo preco nekupovat kociar z polska? Co je na nich zle? Teraz v sobotu sme boli, chlapik na trhu nam predviedol verso a celkom sa mi pozdaval, mal vsetko co od kociara chcem. Kdezto u nas na kazdom najdem nieco co mi nevyhovuje. Co si o polskych kociaroch myslite?Dakujem

lucysha
11. mar 2012

@kika7786 Ahoj, ja som tam bola kupovat vybavicku a maju tam krasne veci. Boli sme tam v auguste 2010 a ja som bola unesena, hlavne niektore veci boli neporovnatelne lacnejsie ako u nas, na druhej strane niektore boli drahsie. My sme kupili kocik, hniezdo do postielky, zavinovacky a nejake oblecko. Objednali sme si aj postielku, ktora vysla lacnejsie, ale zlyhala kominikacia a kym nam poslali mail, kupili sme inu na Slovensku. Nevyhodou je , ze Poliaci maju zaruku len jeden rok. Keby som cakalo druhe babo, tak idem tam. Vela stastia pri nakupoch. 🙂 .

niki080
11. mar 2012

aj ja som kupovala a som velmi spokojna aj moje kamosky,inak casto si obiednam niejake vecy s polska cez ich stranky.maju lepsi vyber a je to ovela lacnejsie 😉

kika7786
11. mar 2012

@lucysha ďakujem, ja sa chystám budúci víkend, tak uvidíme či niečo vyberieme 🙂

mici11
11. mar 2012

My sme mali s Polska Austin Coletto 3 a nebol ziadny problem, pouzivali sme ho skora 2,5 roka a uz som ho aj predala takze sluzi niekomu inemu,a stale vyzeral uplne v pohode. Akurat sme vymenili gumy, objednali sme si ich cez slovenksu stranku....Pred 2,5 rokmi nas vysiel o 170 € lacnejsie ako v obchode u nas na SK....takze nebolo o com....ale my sme si ho objednavali cez polsku stranku a doniesli nam ho az domov....pozrela som si ho nazivo v obchode na SK....

mimca20
11. mar 2012

@kika7786 Tak potom napis. My sa chystame do Noveho Targu buduci vikend. A v ramci nakupu chcem pozriet nejaky golfac malemu- taky lahky, spratny do auta. 🙂

katymi
14. mar 2012

@tanalienka ahoj, ja som kupovala v nowom targu ten kocik, no mam dojem, ze cena je skoro ta ista ako na slovensku, alebo o 30 eur vysiel lacnejsie, len ked si zapocitas cestu, tak je to to iste

ilona3
15. mar 2012

@katymi ja som kupovala magic u nas v obchode a vysiel ma 128€ prosim ta kolko stal v polsku?
@tanalienka