Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

fia
3. feb 2009

Ahojte, aj mne sa páčia kočiariky z Poľska. Ešte včera som sa najviac zaujímala o Bolder 4, ale na mmb som uvidela novinku: Baby smile V max - je podobný ako Twister, ale má aj polohovanie chrbátika v hlbokej vaničke. Nestretli ste sa s ním ešte? 😎

silviamt
3. feb 2009

fia nevies dat link kde by som si pozrela ten V max, zatial som bola rozhodnuta pre twister

fia
3. feb 2009

silviamt, malo by to byť tu: http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=30401 🙂

silviamt
3. feb 2009

.... tiez je pekny, skoda ze su tie farby take tmave, sme sa paci twister oranzovy, neviem co este cakame a kocik som chcela kupit este pred, z toho maxu este ten pieskovy s gulkami by sa mi pacil

eldzina
3. feb 2009

Dicinka.

No neviem ako teraz, no tieto boli dost kazive - znama mala kedysi obchod s kocikmi. Najlepsie sa im osvedcili z polskych Taka a Aro. Viper vtedy este nebol, tento dost reklamovali.

No co ti ja mozem povedat, tak mi sme mali podobnmu konstrukciu ako je tato na Zagma, t.j. ze tam bola pri opierke ta velka hruba pruzina a nas kocik, ked som prehodila rucku dozadu bol veeeelmi tazko ovladatelny. skoro by som povedala, ze neovladatelny, akoze, ked som isla po rovnom, tak pohoda, problem nastal, ked bolo treba prejst cez schody, alebo otocit kocikom do strany. To ked bola rucka normalne, pri nohach, tak to slo v pohode, no ked bola rucka opacne, ... 🙄

dicinka1
3. feb 2009

eldzina aha...aj vidim,ze maju iba take "dzive" farby..nie je taka farba aku mam v mojom albume..pistaciovozelena+ zlta ☹

ale dakujem ti..velmi

eldzina
4. feb 2009

Oni maju aj ine farebne kombinacie 🙂
http://www.babyobchod.cz/index.php?&id_kat=1&id...

Ale mne sa celkovo ten kocik velmi nepozdava, tot moj pocit ☹

nikol_79
4. feb 2009

Baby neviete kde sa dá v poľsku kúpiť casualplay S4? Na internete som našla len obchody vo varšave a to je ďaleko, ja by som si niekde pri hraniciach po kočík išla aj sama

eldzina
4. feb 2009

Nikol, skus najst na nete distributera pre casualpaly pre polsko a napis mu. Vytypuj si vacsie mesta, ktore mas blizko a spytaj sa, ci do tych miest do nejakych obchodov distribuuje kociky, prip. nech Ti poskytne adresy a nazvy tych obchodov.

kiki5
5. feb 2009

baby nemate referencie na tento? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4926246

dicinka1
5. feb 2009

ja uz kocik mam..nakoniec..ten co ho mam v albume..kocik tako natalia..

eldzina...jedna baba co ma kocik...ten co si mi dala nink mi povedala,ze jej odislo lozisko ci co..musela ho dat reklamovat..znovu do polska..ale tam jej to opravili hned...a tu by bola 30 dni bez kociarika ☹

sona11
9. feb 2009

ahojte. ja mam tiez kocik z polska a som nad mieru spokojna!!! Je to sikovna trojkolka, ktora nema problem so ziadnym terenom. Teraz vsak zhanam nejaky golfac, nevedel by mi niekto poradit aky vyber golfovych kocikov maju v polsku?Mam zaujem najma o magic,a ci niekto nevie pribliznu cenu. dakujem

adulka691
9. feb 2009

Ahojte, a neviete poradit ci maju v Pl aj kocik Step lux? Ak ano za aku cenu? Nekupovala niektora z vas?🙂 Mne sa ten kocik velmi paci, co vravite vy na nho?🙂 My mame teraz coneco toledo a sme ho kupovali v pl a sme s nim spokojny velmi ale viete chcem novy uz? 😀 A neni z vas niektora z ke?A neviete poradit kde sa da predat kocik? 😉 Dakujem zatial

kiki5
11. feb 2009

mohli by ste tu napisat tie krtore ste kupovali kočiar v polsku aký ste kupili a za kolko- pripadne kde. aby sme sa vedeli zorientovat ake su tam ceny- či sa to oplati alebo ušetrim tolko, kolko dam na benzín. tak píšte.

janajanajana
11. feb 2009

Ja som kupovala v Krosne, Baby design Atlantic Espiro, vysiel ma nieco malo cez 6000 Sk, v Eurach si to uz nepamatam.

kiki5
11. feb 2009

janajanajana dakujem dajte este nejake skusenosti.- značky. ten atlantic moc nechcem.

nesselande
11. feb 2009

Ahojte baby, co ste v boli nakupovat v Polsku. Dohovorili ste sa rukami nohami slovensky alebo anglicky? dik

janajanajana
11. feb 2009

Slovensko-polsky samozrejme 😉 , ale tu anglictinu od polskych predavaciek na trhu by som si celkom rada vypocula, asi to nabuduce skusim anglicky 😀 😀 😀

kalllla
11. feb 2009

Ahojte dievcatka, nemate nahpdou niektora skusenosti s objednanim kociarika cez polsky e-shop?pretoze mam zaujem o drahsi kociarik, konkretne o jane slalom a tam je lacnejsi az o 3-4 tisicky.... dakuýjem🙂

kalllla
11. feb 2009

Tu ho mamicky predavaju od 9tisic hore...na rozdiel od polska...http://www.swiatwozkow.pl/index.php?cPath=23_183

bejula
12. feb 2009

ahojte maminy, chcela by som sa Vás opýtať ako je to s obchodmi v Krosne ????
konkrétne obchody so značkovými kočíkmi, máte niektorá skúsenosti, myslim tým ceny asi je to výhodnejšie ako tu a či maju hned ku odberu kočíky ? 😉
Lebo chcem isť len tak na blend a vôbec si nepamätám, nejaké obchody s kočikmi v Krosne viete mi pomôcť, diky. 😉
PS: mam viac značiek napr. Casualplay S4, Jané, Concord 🙂

kari
12. feb 2009

ahojte babky ja mam kociar z polska Twister som s nim spokojna aj farba je super.

kiki5
12. feb 2009

a kolko ta stál?

matosl
12. feb 2009

Ahojte,,...nemate niekto mailovu adresu na ten polsky obchod s kocikma v Nowom Targu? Na stranke ho nemaju
maluszeknowytarg
Dakujem, velmi by ste mi pomohli...A neviete kolko stoji dovoz z tohto obchodu na Slovensko? Bratislava...

kari
12. feb 2009

stal ma asi nieco cez 6000sk

kiki5
12. feb 2009

baby pozor neotvarajte tu stranku od matosl!!!!!!!!!!!!!!!! je tam virus.

luciacc
12. feb 2009

Matosl, pozri IP.

tweety18
13. feb 2009

Ahojte. Chcela by som sa spýtať či sa v Polsku dá platiť aj eurami... Ďakujem

kari
13. feb 2009

ano da sa platit ale ovela vyhodnejsie je platit zlotyma vyjde ta to vsetko ovela lacnejsie

vladkajojo
13. feb 2009

Ahojte! Chcem sa spýtať, kde presne chodíte kupovať v Jablonke, Targu a Krosne kočíky? A majú tam kočíky implast bolder? A v akej cene? Ďakujem.