Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

danu
24. júl 2009

atuliatko • Dnes o 13:28
Ahojte.Kde by ste odporucili kupit kocik na trhoch alebo v obchodoch?A v ktorom meste?Dik

atuliatko
26. júl 2009

baby boli ste niektora teraz v N.Targu?Mam zaujem o kocik Espiro gtx maju ho v tych obchodoch alebo na trhu?diki

lenca30
27. júl 2009

ahojte babulky....takze v Nowom Targu je novy obchod s detskými vecami. Zabudla som si doma prospekty ale zajtra to hodim na web. Bola tam svagriná a ze vraj je uzasny. Vola sa baby city a je ak niekto poznate Targ tak na kruháči ako sa uz ide na trh ale odbočite do prava. Je tam take záhradkarstvo a vedla. Ale dam presnu adresu. Idem 20.8. tak dam aj info. papa

atuliatko
27. júl 2009

baby nemate niekto skusenosti s kocikom od Espiro gtx ten novy typ?Nevsimli ste si ci ho maju v N.Targu a po kolko?Dik

atuliatko
28. júl 2009

baby ktora ste kupovali v N.Targu u toho Maluszeka ako sa sa s nim da dohovorit?Po slovensky? alebo anglicky?Chcela by som mu napisat mail ci ma ten moj kocik resp.objednat farbu .Dik

lenca30
28. júl 2009

atuliatko u maluszeka rozumeju po slovensky. a farbu ti objednaju aku si vyberies. ak nemaju na sklade tak si vyberies z katalogu a nie je to problem. ale neda sa platit kartou len v hotovosti za zlote

majaza
29. júl 2009

enca30, nevieš teda adresu a nazov toho obchodu?
Chystame sa zajtra do NT, tak by sme tam možno kukli.
Dik

katika82
4. aug 2009

ahojte babule,
tak sme boli v sobotu v tom poľsku v novom targu

obchod maluszek teda presne sa volá baby boom je novom targu. na rýnku to je u nich námestie sú po rohoch také ulička a jedna sa volá harcerska konrétne je to na harcerzskej 7, tak kúsok po nej prejdete a je kino tatry a oproti nemu je ten obchod. oplatí sa ta,, kočíky tam majú v takých cenách ako na trhu, my sme kupili na trhu viac sa nám pačila farba aj konštrukčne sa nám zdal lepší a dávali naň aj záruku. v ochode majú všetko pre bábo a za dobré ceny teda prijateľné oproti našim.
na tržnici som našla stánok pre tehulky kde majú naozaj všetko od košiel, blúzok,riflí, elegantných nohavíc, trištvrťových nohavíc proste naozaj všetko. ja som si kupila dvoje riflí jedny na traky a jedny klasické také letné za 50 eur oboje, potom normálne v stánkoch také trišká prešívané pod prsiami pekne sedeli na bruško tak tie boli po 6-8 eur. takže vrelo oporúčam na nákupy v poľsku, my sa chystáme dokpiť ostatnú výbavičku teda flašky,cumlíky a také veci tam do toho obchodu

lenca30
4. aug 2009

katika ...ahoj a nebola si v targu v tom obchode baby city?

martinkastanko
4. aug 2009

lenca30 My sme boli v sobotu v Baby city.

martinkastanko
4. aug 2009

Opravujem v štvrtok. Už si mýlim dni ako som na materskej 🙂

szilvia31
4. aug 2009

ahojte kocky
som tu nova,v sobotu sa chystame do polska na nakup viedte my poradit kam sa oplati ist pozriet kociky?
dakujem za radu idem vas precitat 🙂
este otazocku ako sa oplati a da platit?este sme neboli v polsku na nakupoch 😒

szilvia31
4. aug 2009

pojdeme do tagu,precitala som vas mate dobre skusenosti 🙂 len neviem ci si mame zamenit peniazky alebo nie 😒 😅 dakujem za radu 🙂
neviete kolko tam stoji kocik clipper3 alebo bolder3?

zuzterka
5. aug 2009

Ahojte kočky, my sme boli v Jablonke pred týždňom,,,,ale pozreli sme iba trhy,,,ja som si vybrala kočík V-max od Baby Smile bez autosedačky za 260,-€ super cena oproti našim obchodom....mali aj nádherné fusaky z ovčej vlny.. keďže máme termín až 4.1.2010 tak sa chystám na nákup niekedy na jeseň, ešte máme čas...myslím, že tí čo predávajú na trhoch sú tí istý čo chodia predávať aj do Targu...takže asi radšej skočíme do Targu aj do toho obchodu Malušek...

a ku tomu plateniu,,,mali sme aj zloté aj eurá,,,ale lepšie sa oplatilo platiť eurami (výhodnejšie)- to bolo na trhoch , neviem ako v obchodoch, ale keďže sme v únii, myslím, že by nemal byť problém platiť eurami,-,,,môj názor

lenca30
5. aug 2009

martinkastanko...ahoj. ako sa ti to tam pacilo? maju tam len oblecenie alebo aj kociky a postielky? a co cenovo? vies to porovnat s maluszekom? dakujem

kurtakova
5. aug 2009

Ahoj,

Ked budeš kupovať kočík v Poľsku zober si manžela, z dôvodu, či ti vôjde do auta, alebo či nieje široký do kufra. Mám jednú radu, ktorú mi daj predávajúci v Poľsku. Keď budeš kupovať kočík do vaničky si daj nákup aspoň 5kg a prejdi sa ním kúsok oni ti to dovolia, vtedy uvidíš či ti kočík nejde je jednej strany, a či sa ti pohodlne tisne. Keď ho bude skladať, tak si to potom hneď skús aj ti a z ceny zjednáš. Čo som pozerala kočíky v okolí všetko je z Poľska len ti do oči budú klamať že nie. Tak ti prajem aby si si vyprala pekný a praktický kočík. Neváhaj určite budeš spokojná. Ja som tiež spokojná.

szilvia31
5. aug 2009

ahojte babulky dakujem za rady prajem krasny den 🙂

katika82
5. aug 2009

lenka neboli sme v tom baby sity, boli sme len tak na rýchlo našli sme ten baby boo ale kukala som po ceste aj ten baby sity ale nevidela som ho nikde ako si písala že ho vidno zo semaforov. nevieš náhodou presne adresu to by sa lahšie hľadalo. chystáme sa ešte nejak v septembri dokúpiť výbavičku ostatnú

lenca30
6. aug 2009

katika ahoj, jpresnu adresu neviem ale idem o 2 tyzdne do targu tak ti podam podrobne informácie.

martinkastanko
6. aug 2009

lenca30. Mne sa v obchode Baby city páčilo. Kúpili sme si tam postieľku, matrac do nej a stojan na vaničku. Boli tam aj kočíky, ale tie sme neobzerali. Takže z našej strany spokojnosť 🙂 🙂 🙂

lenca30
6. aug 2009

martinkastanko...prosim ta co to tam stalo? kupovali ste aj vybavu do postielky, myslim hniezdo , baldachyn , obliesky pripadne zavinovacku?

martinkastanko
6. aug 2009

lenca30 V Baby city sme kupovali len postieľku a matrac. Odfotila som ju a dala do albumu. Matrac je lepší s jednej strany kokosový a s druhej strany masážny. Postieľka stála 322,90 Zlotých, o je asi 73 eur, matrac 82 Zlotých čo je 18,60 eur. Mali aj veľa výbav do postieľky, ale nemali takú ako sme chceli - modrú, takže to som si dokúpila tu v Martine. Na tržnici sú postieľky, matrace aj výbavičky do postieľky omnoho lacnejšie, ale nie také pekné ako v Baby city.

vivia7
10. aug 2009

Tak ahojte som tu prvy krat mi ideme teraz do Polska kuknut dake vecicky pre babatko,tak chcem vediet ci sa tam oplati ist.Kocik s Polska nechceme lebo kamoska tam kupila a uz musela kupovat zas novy lebo sa jej rozpadol.

millada
14. aug 2009

Da sa v obchodoch platit v pohode eurami alebo kartou??? 🙂

miavin
14. aug 2009

vivia - nič v zlom ale 80 % kočiarov sa vyrába v poľsku - tak možno len zle trafila....

emily76
14. aug 2009

ahojte, ja osm si kupila kocik v Polsku uz pred 12 rokmi... a vtedy na mna kamaratka pozerala ko na ufona... ze aky smejd som to kupila.. mne ten kocik vydrzal 3 roky a ona si musela po roku kupit novy, pretoze sa jej pokazila sportova cast.... tolko ku kvalite... ved nepodarok kupis aj na SK, akurat, ze za tu cenu, co das v Polsku si mozes kupit kociky 2. 😉 Teraz sme nemali moznost nakupovat v Polsku, lebo som bola na rizikovom a tak sme kupili PP na SK.. ani nebudem pozerat o kolko lacnejsi by bol tam... v Cechach bol o 4000. 😲

to.beruska
14. aug 2009

presne tak aj ja poznam ludi co kupovali kociky v poslku a maju ich aj pre druhe dieta.co sa tyka nas a kocika nechcela som davat za kocik 20 000 alebo tak nejak,ja sa poznam a aj tak ked bude druhe tak urcite za tych par rokov zas budu novsie kociky a kupim radcej novsi. 🙂

dahlia23
14. aug 2009

Baby a fakt sa tam tie kočíky tak oplatia? Myslím v obchodoch, z trhu veľmi nechcem. Chcela by som Peg Perego, ale na poľských stránkach vychádza rovnako ako u nás. Neviem, či to bude lacnejšie a nemáme to zrovna 100 km do Targu. ☹

to.beruska
14. aug 2009

dahlia:no napriklad ako som citala my sme ho kupovali na trhu a mame aj zarucny a mozme ho ist vymenit do obchodu ked tak,
no nas kocik vysiel o 3500 lacnejsie ako u nas v meste.ked ides kupovat viacej tak sa urcite oplati,my sme brali aj komodu na prebalovanie,postielku so supravou,podlozku na prebalovanie,plienky obycajne a kosielky.no my sme tam usetrili skoro 10 000 co sme porovnavali veci tu.a co sa tyka dialky tak my sme od nitry tak tiez to neni tak blizko

dahlia23
14. aug 2009

my potrebujeme iba a len kočík. ak by mal byť o 3000 lacnejší ako u nás, tak sa nám oplatí ísť aj iba kvôli nemu. ja mám po prvej dcérke všetko, chlapčenské veci zasa od sestry, tak fakt neviem, čo by sme ešte kúpili 🙂
beruska, koľko vás ten kočík vyšiel? je fakt pekný. 😉