Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

lawli
2. nov 2010

@anulienka166 ahoj ,my sme v Poľsku skoro každý týždeň a fakt sa ešte oplatí....niekedy síce je kurz mizivý no aj tak je to lacnejšie ako u nás a nebojím sa toho ,že by to bolo nejakej pochybnej výroby (oni si to nedovolia) ,ale u nas v obchodoch veciam neverím.... 😉

macka381
5. nov 2010

Ahojte, ja som som bola v Poľsku- Nový Targ minulú sobotu a tiež som obzerala kočíky. Tie ceny sú neporovnateľné lepšie ako na SVK. Tu vychádza takmer taký podobný kočík okolo 400,- Eur, ale v Polsku od nejakých cca 210,- Eur do 300,- Eur, takže sa určite oplatí ísť. Inak ešte jeden postreh. Ked sme sa informovali predavača priamo na trhovisku ohladom kočíkov, tak nam povedal, že nie je problém ak by náhodou sme aj kočík u neho na trhovisku kúpili, tak nám ho príde pozrieť na Slovensko, opraví ho alebo vymení. Lebo tieto kočíky dodáva aj do slovenských obchodov napr. na Považí a až po Šaľu, tiež Malacky tam spomínal, takže myslim, že by nebol problém.
Ten obchod čo ste spomínala v TArgu, Babyboo sme objavili, až ked sme odchádzali, len sme tam nestihli zájsť. Neviete či majú nejakú web stránku???

A ešte by som rada vedieť, lebo som počula podľa mňa trocha "trafený" názor. že poľské kočíky sú zdraviu škodlivé, počuli ste o tom?? No mne to pride ako hovadina prvej triedy 🙂

kristy03
6. nov 2010

mackamam

ešte ak sa smiem spýtať na to tehotenské oblečko, kde to tam zohnať... keď si spomínala, že tam je len jeden obchod, lebo viacero báb tehotenské oblečko nezohnali.... tak ak by si mi mohla bližšie povedať, kde ho zoženiem.... v Targu sme boli trošku sa tam vyznám... dík za odpoveď 🙂

mackamam
6. nov 2010

@kristy03 Ahoj ja som tam na trhoch našla len tento jediný obchod hned ako vojdeš na trhy do tej časti nie je pri ceste ale tam dolu ako to začína tam bola taká figurína a na nej bolo tehotenské oblečko a šípka že tehotenské oblečenie 40 m ale to nájdeš hneď je to kúsok odtiaľ a mali tam fakt perfektné veci za super ceny. 🙂

mata25
6. nov 2010

caute, my sa chystame do polska o dva tyzdne, do noweho targu. chcem sa spytat ak ideme autom kedy rano treba vyrazit a dokedy trvaju tie trhy? este sme tam neboli. dik.

mykky
6. nov 2010

My sme kupovali kočiar z Poľska a nemám s ním dobré skúsenosti. Je to trojkombinácia a po piatich mesiacoch sa nám tak rozkývala konštrukcia, že som sa bála dať malú doň, aby sa nerozpadol. Radšej odporúčam investovať do kočiara zo Slovenska a máte aspoň záruku. Neviem,no ja som nemala dobrú skúsenosť.

palesandra
7. nov 2010

@mata25 v polsku, na trhu, treba byt urcite cim skor aby ste stihli vsetko obehat..tak okolo 7-8 zacinaju rozbalovat a otvarat stanky ..my prichadzame ked tam skoro nik nie je a odchadzame tiez tak 🙂 ale to ideme aj do mesta, ked sme uz tam..okolo jednej uz trh pomalicky konci.

ada11
8. nov 2010

lawli, keď chodíte do Poľska skoro každý týždeň, nevieš mi prosím Ťa napísať, či ste tam nevideli aj sánky a prípasdne koľko stáli ? alebo ak pôjdete niekedy v novembri, mohla by si mi to pozrieť? a ešte či sú také labilnejšie alebo z masívu ? ďakujem

ada11
8. nov 2010

my sme kupovali kočíky v Poľsku pre obe naše deti, pri pvej dcére sme s kočíkom nemali žiadny problém, pri drhej dcére len malinký a to vyriešil muž, takže ak by som mala mať ešte jedno dieŤA, TAK BY SOM IšLA DO pl AJ TRETí RAZ PRE KOčíK 😉

ivet1371
8. nov 2010

@ada11 ahoj sanky aj s operadlom tam stoja od 22euro do 25euro.bola tam rodina a kupovali.

ada11
8. nov 2010

ivet1371, ďakujem 😉

eviitka
8. nov 2010

baby,mne sa velmi paci model JEDO, nevideli ste ho v Polsku?sli by sme ponho az na velku noc,cize casu dost,ale to tehot.oblecko by som potrebovala uz teraz cez vianoce...takze najdem aj obchod v targu,ci len stanok?

petrazav
8. nov 2010

@mackamam ahoj chcem sa opytat ci to je butik s obleckom na zaciatku trhu a kociky vonku na trhu alebo ci to nejaky velky butik s kocikmi a tehu obleckom na zaciatku trhov? Dakujem

cka
9. nov 2010

Ahojte...ak by mal niekto zaujem, predavam kociar baby Smile, za dobru cenu, velmi dobry stav.......bola som s nim velmi spokojnaaaa.

eviitka
9. nov 2010

@lawli ahoj,vies mi poradit,kde su v Targu predajne s kocikmi a tehot.vecami?cez viancoe by sme zbehli,paci sa mi velmi zn. Jedo.dikes..alebo v Zakopanom mozno

lawli
9. nov 2010

@eviitka ahoj ,rada by som ti poradila ,ale ja chodím zo Sidníka na Krosno.Takže úplne iný smer.Keď som ja išla kupovať kočik ,tak som vyberala namieste.Ono to je lepšie si všetko skúsiť ako iba vidieť na nete a čítať.
Ja mam kočik značky EURO BABY a ostala som jej verná ,kúpila som si aj golfák a autosedačku od 9 do 36 kg.Dá sa odobrať na podsedák (takže inú už potrebovať nebudem). Keď bol synček ešte malý ,cestovali sme veľa do CZ (Plzeň) , tak som si ju vtedy nevedela vynachváliť.Ta sedačka sa dá totiž sklopiť na spanie ,je to super. Prepáč som sa trochu rozpísala 🤐

mackamam
9. nov 2010

@petrazav Ahojček ten stánok s tým oblečkom je hned na začiatku trhov je tam figurína a na nej tehotenské oblečko a šípka kde to nájdeš je to odtiaľ kúsok to určite nájdeš a kočíky sú na viacerých miestach musíš hľadať a hlavne kpiť hned ráno lebo potom sú všetky lepšie farby vypredané. 🙂

macka381
10. nov 2010

Ten obchoďák s tehotenských oblečkom + detskými vecičkami + kočíky som videla pri kruhovom objazde na konci tých trhov v Novom Targu. Mala som pocit, že tam končí aj mesto Nový Targ. Pokiaľ pojdete po hlavnej ceste, tak na konci príde na kruhový objazd. Volá sa to BABY CITY. Ale tiež som našla na internete na základe tejto diskusie obchoďák BABYBOO, neviem však kde v Targu presne je. Ale pokiaľ si pozriete pár stánok tejto diskusie dozadu, tak je tam vysvetlené, kde to presne je. Keď si dáte hladať do googla BABYBOO, tak vám ukáže aj zopár fotografií, kde je neskutočný výber všetkého.....

paula58
26. dec 2010

ahojte kupovali ste niektora kocik casualplay s4 v polsku neda sa ze maju daky dovoz alebo mate nejaku starnku kde maju aj ponuku kocikov ci nemaju dakujem 🙂

tina_22
26. dec 2010

@paula58 Ahoj, v N. Targu v Babyboo mali S4, skus im napisať mail, alebo skus dinosklep-neboj sa pisať po slovensky, oni rozumeju 😉

tina_22
26. dec 2010

@paula58 Teraz majú celkom zaujímavé zľavy a dodávajú aj na Slovensko- dinosklep 🙂

paula58
27. dec 2010

@tina_22 dakujem si zlata pisala som im co je to dinosklep? 🙂

tina_22
27. dec 2010

@paula58 To je poľká webstránka s kočíkmi, daj do googla dinosklep. 🙂 Neviem, či tu môžem dať adresu 🙂 Oni majú aj ceny v eurácha dopravuna Slovensko-samozrejme za poplatok. Ale teraz majú fajn zľavy, skús popozerať 😉

margotka_ja
20. jan 2011

@lawli ahoj, ja som tu nova, cakame prve babatko a termin sa nam pomalicky ale isto blizi (24.4.), chcela by som sa poradit, ako je to s vyberom a kvalitou kociarov v Krosne. Vsimla som si v tvojich prispevkoch, ze tam casto chodis. Ja som z Humenného a planujeme ist kupovat kociar tam. A chcela by som sa este opytat ci je tam tiez nejaky obchod pre babatka, kde kupim vsetko do vybavicky. Velmi dlho som v Krosne nebola. Dakujem za info... 😉

lalilka
24. jan 2011

Ahojte, chcem sa spytat ci niekto nepojde v najblizsej dobe do Noweho Targu, lebo by som chcela zistit aka je tam cena kocika Tako warior v trojkombinacii (vanicka, sportova cast a autosedacka) a ci je k tomu aj plastenka a take drobnosti, proste cela kompletka kocika. Dakujem.

trnovec
24. jan 2011

Kočík si môžeš v Polsku smelo kúpiť. Ja mam tiež z Polska a som s ním velsmi spokojná. Za trojkombináciu som dala 250,- €. Inak aj detské oblečenie sa oplatí kupovať.

lawli
24. jan 2011

@margotka_ja Ja som kupovala celú a to fakt úplne celú vybavičku v PL ,konkrétne v Krosne. Som zo Svidníka a v tunajších obchodoch je aj tak všetok tovar dovezený z PL a omnoho predražený. Čo je tiež podstatné ,tak malý súkromník kúpi len malo tovaru a tu v SK je aj menší výber. Všetko som kupovala na trhu a to v malých obchodíkoch okolo hlavnej cesty, tuším je tam asi 4-5 obchodov s kočiarmi. Výber je super a teraz prednedávnom som si všimla ,že už majú úplne nové kolekcie. Aj nejaké destské postieľky od značkových až po doma robene...samozrejme kúpiš aj drahšie aj lacnejšie. O oblečení ani nehovorím ,to som nevedela čo kúpiť ,chcela som všetko....Najhlavnejšie na tom všetkom je cena. Nebojím sa povedať ,že výbavičku som kúpila o 50 % lacnejšie 😉
(samozrejme aj na kurze záleží ,ale ten je stále dobrý)

margotka_ja
24. jan 2011

@lawli dakujem za info, tak si ma navnadila, ze by som isla kupovat aj hned, dakujem. 🙂 a bola si tam teraz niekedy?

lilinocka
24. jan 2011

@retaux ahojky aj my mame kocik z polska, vraj je to talianska vyroba ale je uplne lahucky a som s nim velmi spokojna , je to 4 kombinacia, kupovali sme ho v lete a stal 350 eur. Dam vam radu ked kupujete kocik mali by ste si ho vyskusat, ci vam sedi k vasej vyske, aby bol obratny a dobre sa s nim chodilo, ja by som tazky neodtlacila 🙂

lawli
24. jan 2011

@margotka_ja bola som dva týždne dozadu... a zas by som mala isť niekedy tento týždeň a ak nie tento ,tak budúci určite....som rada ,že som ti pomohla. Inak čo sa týka výbavičky maš ešte čas ,ja som bola kupovať 26.1. a maly sa narodil 25.2. 😀 😀 a dovtedy som doma nemala úplne nič 😉