Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

lucia2431
16. aug 2009

a kúpila si ho na veľkom trhu alebo na tom čo je na druhej strane cesty

tami_tami
16. aug 2009

na tej druhej strane ako je parkovisko

lucia2431
17. aug 2009

aj ja som tam kúpila pri takom dome 🙂

babula
17. aug 2009

kočky ked pisete ze ti poliaci maju obchod v Ruzomberku, neviete mi dat PROSIM niekto na tu predajnu kontakt alebo adresu alebo nieco?dakujem

tami_tami
17. aug 2009

babula mne o ziadnom ruzomberku nevraveli takze ja o tom neviem hoci som si v polsku kocik kupila 😅

lila75
17. aug 2009

Ahojte dievcence,

ja tiez uvazujem nad kupou kocika v Polsku (N.Targ). Uz som sa dozvedela z tejto diskusie, ze tam maju aj na trhoch rozne znacky. Len by ma este zaujimalo, ako je to s cenami. Najmä by som chcela vediet po com idu znacky Qeeny, Concord, Jane, a to trojkombinacia (sportovy+hlboka vanicka+autosedacka). Budem vam velmi povdacna ak mi napisete aspon orientacne, lebo my to mame do Polska dost daleko, takze ci sa mi tam vobec oplati ist. Dakujem 🙂

dahlia23
17. aug 2009

ďakujem za tip na ten tešín, veď ešte uvidíme, čo a ako. ale som úplne upustila od toho peg-perego pliko p3, čo som chcela. stačilo mi, keď som sa s našimi golfáčmi chcela dostať do výťahu jednou rukou.
teraz vidieť v uliciach veľa kočíkov bambi ozon 4, vyzerá dobre a na SK sa aj so sedačkou predáva za 10500 Skk, v eurách neviem 😒 Ešte som sa známej pýtala na Espiro Atlantic, oni ho majú už skoro dva roky a že je maximálne spokojná. Tak neviem. Jediné, čoho sa bojím, je skladanie do kufra...

babula
17. aug 2009

dahlia bambi ozon je v novom laugu v predajni all toys, aj ja som ho pozerala

dahlia23
17. aug 2009

fakt? my sme s ním stretli manželovho kamoa. lenže ten prd vedel o tom, čo je to za kočík. ale na pohľad bol pekný, aj vanička veľká. 🙂

babula
17. aug 2009

vanička je fakt dost velka a je lacny, my sme ho pozerali sedo cerveny...chcem nieco ako ozon,v-max,alebo tako jumper X,nebola si nahodou v NM alebo v DCA ci tam take maju?

mirusqa
17. aug 2009

😉 baby, hodte nejaku internetovu stranku z ktorej sa da objednat a posielaju aj na Slovensko. diky

babula
17. aug 2009

niekde je tema polske i-shopy

ewwe
17. aug 2009

mirus skus kuk na dinosklep.pl maju dobry vyber a posielaju na sr. za dobre ceny a postovne, a hlavne rychlo

dahlia23
18. aug 2009

babula, ja som zatiaľ nebola nikde, myslím si, že máme ešte dosť času. malej by som chcela kúpiť na posteľ súpravu z ovčieho rúna, tak možno predsa len pôjdeme do PL, aj to tam je o dosť lacnejšie.

zk98952
20. aug 2009

Ahojte maminy (aj budúce), kto mi poradí kde v Krosne alebo Targu nakupovať vecičky pre detičky, v prvom rade kočík?? 😕

kuspitka
20. aug 2009

Ahojte.ja by som chcela vediet ci su lacnejsie kociky v Polsku ako u nas??a nieje problem potom so zarukov ked sa nahodov nieco nanom pokazi??

katika82
20. aug 2009

baby v poľsku v targu sa dá nakúpiť aj na tržnici aj v obchode. na tržnici je to lacnejšie ale myslím si že trošku nekvalitnejšie aspon obliečok na postielku čo som si všimla. kočík napríklad je za tú istú cenu v obchode aj na trhu. ja osm kupovala na trhu a aj záruku mám. tí čo predávajú v jablonke a v targu tú taký chlapi a oni majú predajnu aj v RK takže so zárukou problém nieje

kuspitka - určite sú minimálne o štvrtinu lacnejšie kočíky aj ostané veci v poľsku ako u nás

kuspitka
20. aug 2009

katika len o tu zaruku mi ide trosku sa bojim toho.nevies nejaku stranku kde su kociky v Polsku??

bamulka
20. aug 2009

ahojte, tiež by ma zaujímalo, či sa dá v Poľsku napr. v Targu kúpiť aj značkový kočík, napr. také Tako... veľmi nad ním rozmýšľame, nakoľko budeme mať bábätko v januári, a Tako má väčšie kolesá na chodenie v snehu, aj sa s ním vraj dobre manipuluje...
máte nejaké referencie na tieto kočíky v Poľsku? ďakujem... 😉

zk98952
21. aug 2009

Ahojte všetky maminy, aj tie budúce. Tiež som aj aj. Čakám v decembri druhé decuľko a chcem nejakú mamičku poprosiť o radu. Chcem ísť kúpiť kočík do Poľska, ale neviem do ktorého mesta, či Krosno, Nowy Targ alebo Nowy Sonc (či ako sa to píše)?? Poradí mi niekto?

katika82
21. aug 2009

kuspitka - no jedine čo môžeš kuknúť sú nejaké e-shopy poľské z ktorých si môžeš objednať. alebo potom priamo tam kupiť v obchode. v tom obchode babyboo majú krásne kočíky a za super ceny.my by sme boli tiež kupili tam ale nemali tam to verso čo máme my a na tom baby smile sa nám zdala konštrukcia trošku ťažie nakláňajúca teda myslím to tak že ked som chcela ten kočík nakloniť na seba tak išliel ťažšie. ale majú tam aj tako aj iné značky čo u nás. čo som sa pýtala tak trojkombinácia v tom obchode vychádzala od 7500 do 9000 korún čo je myslím si super.
a máš to určite aj so zárukou potom.

bamulka to tako mali v targu v tom obchode baby boo ako som už teraz písala.majú tam rôzne značky, dá sa vybrať a ak nemajú farbu tak ti ju objednajú v takej ako chceš.

zk - no ja osm bola v targu krosno ani ten sonc nepoznám ale v targu viem že sú tri obchody s deckým i vecami čo tu už aj baby písali.

to.beruska
21. aug 2009

bamulka:no aj na trhoch ho mali tiez som ho videla.tak urcite ho tam najdes 🙂

babula
22. aug 2009

beruska tu vanicku so stojanom co mas v albume si kde kupovala?kupovala si to spolu,alebo to je univerzalny stojan? a kolko ta to vyslo?dakujem

meinkonka
23. aug 2009

ahojte, pridavam skusenosti z nakupu v Polsku - Nowy Targ. takze na trhu som nasla len 2 stanky s kocikmi. v jednom predavali ti chalani a prevladal tam kocik vmax alebo verso /neviem presne ktory lebo su takmer na vlas rovnake/ , mne ho nukal v 2-kombinacii za 220eur. vsetky tehule ho kupovali jak o dusu. no a v druhom prevladali kociky galax. co sa tyka postielok, tak tiez dost maly vyber na trhu, ja som nasla cca 4 stanky s postielkami. z detskeho oblecenia mali tiez par stankov ale mne sa pacilo oblecko skor v obchodoch aj ked bolo drahsie.

bola som v 3 obchodoch na Rynku. najlepsie bol BabyBoo /byvaly Maluszek/ mali tam najvacsi vyber znackovych kocikov ako casualplay, implast, mutsy, concord, nurse, x-lander atd. obrovsky vyber znamych znaciek. predavacka bola velmi mila, taka mlada baba a rozumela vsetko po slovensky. v tych dalsich dvoch obchodoch boli tie lacnejsie kociky.

vsade sme platili v eurach aj v babyboo bez problemov.

jedine, co ma zarazilo bolo, ze v tom bebyboo maju zaruku len 1rok, vraj poliaci to takto maju. 😕

smrtelnik
24. aug 2009

Prepacte mozno som trochu mimo temu, ale chcem sa opytat, ma tu niekto skusenosti s kocikom Nestor Candida? Vopred dik.

roza111
24. aug 2009

ahojte, neviete, ci sa da v Polsku kupit kocik camarello q 12? uvazujeme nad nim, no nie som si ista, ci ho tam najdem na trhu v Novom Targu...

katuska15
24. aug 2009

Ahojte baby...prosim Vas bol niekto na nakupoch v Jablonke???Oplati sa tam pre babatko???Lebo sa chystame v septembri...alebo kde je to lacnejsie???

zuzik1407
24. aug 2009

ahojte....pridavam sak vam..ja som mala kočik z polska pri malej a bola som spokojna.pouzivala som ho 1a po roka.predala som ho a ta pani ho mala este 3 roky.takze urcite aj teraz pojdem kupovat kočiar do polska... 🙂

zk98952
25. aug 2009

Dakujem za rady, asi pojdem rovno do Targu, uz som pocula aj take, ze aj v Leluchove (tam sa chodi na maso) sa daju kupit v tych domoch kociky 😀 . Noooo uvidime, poliaci su duse vynaliezave. A ten obchod baby boo nema nejaku net stranku?

meinkonka
25. aug 2009

zk98952 ten obchod babyboo ma stranku ale nemaju tam taky vyber kocikov ako v obchode. ak mas zaujem o nejaky konkretny tak skus povedat znacku, mozno sme ho tam niektora zazreli a poradime ti 😉