Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

sona2222
25. feb 2013

Ahojte baby,chcela som sa opýtať na ceny tých poľských kočíkov- oplatí sa to ešte? Rozmýšľame, že si tam pôjdeme nakúpiť výbavičku, len neviem či to už pomaly nevýjde aj narovnako... Poradte prosím, ked máte čerstvé skúsenosti...

lucianka222
26. feb 2013

@sona2222 Ahoj, síce pred rokom sme boli a kočík nás vyšiel na 200 euro plus výbavu na kúpanie, postielku, matrac a také drobnosti za super neporovnateľné ceny... Švagrina bola v septembri a nezmenilo sa nič. Ja určite odporúčam 🙂

mimi126
28. feb 2013

@sona2222 aj ja urcite odporucam.Kupovali sme komplet celu vybavu aj kocik a oplatilo sa.Som so vsetkym velmi spokojna zatial ma nic nesklamalo.Bol to jun 2012 a teraz ideme zas na dalsie vecicky pre uz väcsie babo 🙂

lucia006
28. feb 2013

ja som kupovala kocik s polska v auguste 2012 pouzivam ho 4mesiace ,a nieosom zial spokojna ☹ cela konstrkcia je uz tak rozhegana ako keby mal kocik 5 rokov ,ale nehovorim ze to je tym ze je s polska.mozno som mala len jednoducho smolu na kocik 😢

mirokinder
28. feb 2013

@katulka1 Ako všade, aj v PL majú kočíky dobré, aj zlé. Značkové kočíky by mali mať ceny podobné, kočíky vyrábané v Polsku, budú samozrejme asi lacnejšie. Treba si len zvážiť všetky pre a proti, nielen základná cena, ale aj napr. záruka a servis. Aby sa nestalo, že o týždeň sa Vám zlomí nejaký plast na kočíku a ten bude nepoužiteľný. V kamennom obchode na Slovensku, najlepšie v mieste bydliska - s tým nie je žiaden problém. Kočík vyreklamujete a v lepších obchodoch Vám ešte počas reklamácie požičajú náhradný kočík. Nie vždy musí byť najlacnejšie, najlepšie.

worthing
6. mar 2013

poterebujem radu kto ma kocik zn kunert vdaka

hanulienka82
6. mar 2013

Ja mám skúsenosť z roku 2005, taký výber kočíkov som nikde nevidela 🙂 a nič mu nebolo, ani raz sa nepokazil.

iwqa
12. apr 2013

nemáte náhodou niektorá skúsenosť z blízkej minulosti, hlavne by ma zaujímalo, či ste neboli v Krosne?!

wewe1
19. apr 2013

Ahojte. My sme boli v Poľsku minulú sobotu. Na trhoch sme našli len dva stánky s kočíkmi. Je pravda, že mali trojkombináciu aj za 260€, ale ja konkrétne som hľadala Tako Laret, no cena bola rovnaká ako u nás, dokonca som ho teraz objednala v akcii a bol ešte lacnejší. Obchod Baby Boo bol perfektný, super výber a ceny nižšie ako u nás, no kočíky tých známejších značiek ceny ako u nás.

misa147
20. apr 2013

Holky kde najdu v polskem tesine nejake obchody z kocarkama? mela bych zájem bud o 4runner bebe beni nebo cam dinamico nebo firkon balance dekuji vm za tipy 🙂

svetlusska
20. apr 2013

@iwqa ahoj my sme boli v polsku...a kocikov tam mas na vyber habaddej...neviem sice ako je to zo zarucnou dobou kedze na nasom zarucnom liste bolo napisane 12 mesiacov, tak to sa pre istotu spytat. moja skusenost s polskym kocikom je taka ze sa mi ani nie po roku zlomil nit a zacali hrdzavieet kolesa, sice zreklamovali mi ho ale tak vyslo by ma to asi rovnako ako cesta do krosna na 3 razy kedze sme tam tolko krat boli. 4 nove kolieska stoja 25 e..teeraz som si sice kupila sportovy kocik tiez polsku znacku ale na slovensku v kamennej predajni, cena bola rovanko ako v krosne teraz je uz vyssia. ale hlavne mam 2 rocnu zaruku.

lara30
5. máj 2013

Ahojte , prosim chystame sa do polska kupit pre babetko vybavicku ale aj kocik aj velky detsky koberec do det.izby , prosim viete mi poradit kde mame na trhovysko ist ? Jablonka ci Novy targ ? 🙂 kde je najviac kocikou na vyber ?D 🙂 dakujem 🙂 🙂 🙂

lara30
5. máj 2013

@gabca007 prosim a kde ste bola v jablonke ci targu kupovat kocik ? 🙂 ideme tam a chceme vediet kde je vela kocikou na vyber dakujeme

jujlucka
5. máj 2013

@lara30 my sme boli v targu kupovat pred 3rokmi....no vyber nebol nic moc....musela som si vybrat asi zo 7 druhov...potom sme boli asi po pol roku tiez v targu, a na druhej casti trhov som videla predavajucu s ovela väcsim vyberom....ak by niekto poradil, ze v jablonke je fajn vyber, asi by som zvolila ist tam....ale je to len na vas.....inak som spokojna v kociarikom, teraz povozi druhe babatko....ziadne problemy s vrzganim, s kolieskami ani s nicim inym....

aduso01
5. máj 2013

@lara30 Sestra bola teraz v stredu v Jablonke a videla tam veľmi pekné kočíky a hlavne na tej strane kde je menší trh,ale aj koberce majú pekné🙂

gabca007
5. máj 2013

@lara30 ahoj, kupovala som v nowom targu 🙂 super vyber oproti slovensku. obchod baby boo

lara30
5. máj 2013

@gabca007 🙂 🙂 dakujem a ako sa tam dostanem do toho obchodu baby boo ? to je po trase nejak ?

gabca007
6. máj 2013

centrum je stvorcove - a je to v ulicke hned pri centre - ludia to tam poznaju, ak by si to nevedal najst skus sa opýtat ludí (nas takto navigovali).... tu je ich stránka, kociare tam niesu, ale je tam mapa - v sekcii kontakt http://www.babyboo-nowytarg.pl/

hned pri obchode je platene parkovisko - a z ulice ten obchod je taky malinky - ale vo vnutri super

gabca007
6. máj 2013

@lara30 a v sekcii ,,oberta firmy,, su znacky ktore predavaju

lara30
6. máj 2013

@gabca007 dakujem :D:D

gabca007
6. máj 2013

@lara30 jasneee, neni zaco 🙂 dufam ze najdes co hladas

evkafi
6. máj 2013

ked ste boli v novom targu, videli ste kociare zn.CAMARELO?

lara30
6. máj 2013

@gabca007 no ideme tam kupit kocik a decky velky koberec do deckej izby a kadeco ine .....:D

gabca007
6. máj 2013

ja sa tam v lete chystam tiez znova...budem tam kupovat stolicku na papanie - tiez neporovnatelne nizsie ceny

tricka
6. máj 2013

@evkafi na trhu mali camarelo nejake, dokonca mi dal aj letak s tym novym Camarelom sevilla. V obchode som si ho nevsimla.

tricka
6. máj 2013

@lara30 my sme boli na trhu pozriet, aj v obchode...V obchode Baby Boo mali dost velky vyber vsetkeho mozneho a na niektore veci super ceny ( da sa platit eurami, ale nie kartou) Na trhu sme nasli stanok len hned pod cestou na kraji...mali tam aj taka, aj camarela, aj be versa (trojkombinacia 280 eur - celkom dobre vyzeral, ma ho kolegynina dcera, je s nim velmi spokojna...)

evkafi
7. máj 2013

@tricka ok dik 🙂 s tymi kociarmi je to strasne... je ich tak mooooooooooooooc :(((

babatko2012
9. máj 2013

@gabca007 Ahoj, prosím ťa nezistila si po čom idú cam dinamico v Polsku?

gabca007
9. máj 2013

@babatko2012 ahoj, no ja som bola kupovat v nowom targu v baby boo obchodíku a tam cam dinamico nemali ☹ , ale mali jane to bol kocik ktory som mala ako zalozny plan keby nebol cam...a ked som zbadala tak som sa zamilovala 🙂 a vobec som uz cam ani nechcela. takze v baby boo cam znacku vobec nemaju 😒

jankapalko
11. máj 2013

dievčatá, nemáte niektorá kontakt na nejakého predajcu, ktorý predáva kočíky v Jablonke? Rada by som v Jablonke kúpila kočík Camarelo, ale chcela by som najskôr zavolať, aby mi doniesli v tej farbe, akú chcem. Nech sa nemusím tam znova motať.