Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

daraxy37
8. sep 2010

@sstefi Mas pravdu

jeinabe
8. sep 2010

Ahojte baby...nemate nejake skusenosti s kociarom Prampol Twister? Budem vam vdacna za rady.... 😉

adka12
9. sep 2010

Baby chcem sa ešte opýtať, aké golfáče mali na trhu? Lebo ja by som chcela tento: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8449753&tab=10 a vraj to dovážajú poliaci, tak dúfam, že ho tam aj budú mať. Len neviem, či na trhu alebo skôr v obchodoch. A čo sa týka cien, kde je lepšie kúpiť na trhu alebo v obchode? Koľko tam môže stáť golfáč ked tu ho majú za 100€?
Ďakujem

zuzu1111
13. sep 2010

@tina_22
@krtica11 - ja viem baby, že najlepšie je platiť kartou, ale v Baby boo sa vraj nedá. Takže asi pozrieme niekde nejakého kantora a keď sa nám kurz nebude pozdávať, tak si necháme eurá.
Ešte mám na vás a prípadne aj na ostatné baby, čo ste boli v Baby boo jednu otázku - ako je to s kočíkmi? Lebo som videla na stránke obchodu, že tam majú na predajni veľa kočíkov. Ale vyberá sa len z toho, alebo majú niečo aj niekde na sklade? Myslím to tak, že keby sa nám napr. páčil nejaký kočík, ale nepáčila by sa nám farebná kombinácia, či je možné, že ju majú na sklade aj iné prevedenie alebo potom len na objednávku. Lebo dvakrát sa mi do Poľska chodiť nechce, tak potom, aby sme vyberali už hneď nielen model, čo sa nám páči, ale aj len z tých farieb, čo tam majú.

krtica11
13. sep 2010

zuzu1111 ja som kupovala kočik v polskom tešine a s každeho mali niekolko farebnych kombinacii nebol problem si vybrať a stym platenim asi by som si vymenila tu aby ti tam nedali horši kurz.

tina_22
13. sep 2010

@zuzu1111 Ja som kupovala kočík v Babyboo, máme xlandera-limitovanú edíciu Boy, ten nám dali z výlohy. Ale keď som vyberala, tak z tých drahších mali len vystavené kusy- väčšinou a ostatné na objednávku-cca 4 týždne, z tých lacnejších mali viac farieb- hlavne tie poľské značky, ktoré sa im najviac predávali

zuzu1111
13. sep 2010

baby ďakujem za rýchle odpísanie 😉 ...

@krtica11 - a vy ste si menili na Slovensku? Lebo my máme takú skúsenosť, že v zahraničí je stále lepší kurz ako u nás. Keď sme boli v Chorvátsku, zmenili sme si tu a zistili sme, že to bola chyba, lebo tam bol kurz oveľa lepší. Aj keď sme boli kedysi v Nowom Targu na trhu (tam sa dá platiť eurami, ale ktosi nás vtedy presvedčil, že keď budeme mať zloté bude to výhodnejšie) a keď sme sa pýtali na cenu v eurách a v zlotých a prepočítavali to tým našim kurzom - tak v eurách to vychádzalo výhodnejšie...ale my sme už museli minúť tie naše zloté, čiže zas sme sa vybabrali. Tak nechcem, aby sme tak dopadli aj teraz

krtica11
14. sep 2010

zuzu1111 mi sme nemenili mi sme platili eurami lebo sme nevedeli či budu mať ten kočik čo sme chceli.Len viem vtedy sme o tam preratavali pred zmenarnou a viem že tam nebol taky velky rozdiel len par eur.

zuzu1111
15. sep 2010

@krtica11 - no my asi zmenime tam, ale nie všetko...lebo presne, ešte nevieme, čo a ako bude s kočíkom...tak asi len na tie ostatné vecičky a budeme vedieť kurz, tak keby sme kupovali aj kočík, opýtame sa na cenu v eurách a zlotých a keby bol veľký rozdiel, tak si odskočíme do zmenárne...tak som to vymyslela 😀

lufi1
16. sep 2010

@petulka_1 ahoj chcela by som sa opytat ako si spokojna s tym matti kocikom. my sme ho tiez kupili v Krosne ale zatial nebol pouzity, lebo drobca cakame az v decembri

poppy1
16. sep 2010

baby neviete mi poradit, ci sa mi kocik Tako Warrior zmesti do auta citroen C3? Dakujem pekne!!

petulka_1
16. sep 2010

@lufi1 Ahoj, my sme s nim velmi spokojni. Lahko sa s nim manipuluje, bez problemov vojde do vytahu a neni ani tazky, takze super. Aku farbu ste si kupili?

adka12
17. sep 2010

baby aké kočíky sa dajú kúpiť v poľsku? Nájdem tam aj značku Quinny alebo Nurse?

tina_22
17. sep 2010

@adka12 Ahoj, v obchode v Targu Quinny nájdeš, Nurse neviem. Majú ešte Xlander, Mutsy, Concord, CasualPlay-z tých, čo som si spomenula 🙂 a vela poľských značiek- Tako, Espiro, ...

adka12
17. sep 2010

@tina_22 dakujem za info, a aké tam majú ceny? Oplatí sa mi tam ísť? Ja chcem Quinny Zapp alebo teda nejaký golfáč, u nás v BB stojí 170€. Budú ho tam mať lacnejšie?

darca46
17. sep 2010

Ahoj, neviete niekto v ktoré dni sú trhy v Nowom Targu?

ivet1371
17. sep 2010

@darca46 trhy su vo stvrtok a v sobotu.ale lepsie je v sobotu je tam viac predavajucich.

murinka
17. sep 2010

kolko by som dala za casualplay v polsku?neviete?

tina_22
17. sep 2010

@adka12 Ťažko povedať, neviem, aké majú ceny na golfáčoch, bola som tam v stedu, ale nevšimnla som si- ja teraz kočík nepotrebujem 🙂 Kupovala som len oblčenie. POzrite poľské web stránky- koľko pýtajú a od toho sa dá približne urobiť predstava o cenách v PL

darca46
20. sep 2010

@ivet1371
Ďakujem za info. A kočky neviete, či už majú na trhoch v Poľsku aj nejaké vianočné vecičky (umelé stromy, ozdoby)?

denisa287
20. sep 2010

Ahojte dievčata,vela mojich kamaratok ma kočiky len v Polsku kupene a su velmi spokojné.V oktobri sa aj my chystame do Polska pre kočik,uz sa velmi tešim,bude to take vynimočny nákup 😵

jajuliatko
21. sep 2010

lufi1 a petulk_1, aj ja som tento víkend kúpila kočík Matti v Krosne. Tiež čakame až v decembri, tak že prax ukáže ako som s nim spokojná,ale ako tak teraz ho skušam rozkladať a manipulovať s nim, tak je to parááda. tak že myslim že budem spokojna. Zlata pani mala oproti stanku cez cestu sklad a mala tam dosť farieb na výber. my sme kúpili taky sivý antracitový, a okolo kočíka sú také krúžky biele, sivé a žlté. za trojkombináciu zo všetkym čo ma len napadne sme dali 180 eur. na výber z asi 3 druhov konštrukcí, z asi 5 druhov kolies. no super.

darca46. No v Krosne už pri jednom stanku hned zo začiatku mali už aj vianočné stromčeky.

liana189
22. sep 2010

casualplay s4 vyde 3kombinacia na 630 eur,ale je nadherny

lufi1
23. sep 2010

@petulka_1 my sme kupili ziarivo zeleny v kombinacii s vojenskou zelenou. Pacil sa mi hned na prvy pohlad.A je na nom dobre to ze sa da otacat v smere alebo v proti smere jazdy, ako budem potrebovat

lufi1
23. sep 2010

@jajuliatko tak ja som kupovala kocik tiez tam a za taku cenu ako ty.bolo to super lebo som si vybrala farbu aku chcem a hned mi to tam aj poskladal a poukazoval. akurat sme sa museli este raz vratit lebo nam zabudol dat take bezce na autosedacku aby sme ju upevnili do konstrukcie kocika. ale inak ok. som spokojna. momentalne ho nemam doma lebo to vraj doma nema byt dokial sa drobcek nenarodi, ale tesim sa ako sa budeme prechadzat

jajuliatko
23. sep 2010

@lufi1 , hej boli tam naozaj zlaty, lebo pekne poukazovali všetko čo sa len da. a tiež sa mi pači že sa da otačať obojstranne. nam ukazovala kočiky tetuška, a skoro nam tiež zabudla dať tie bežce,ale naštastie si spomenula sama, lebo mna by toto ozaj nenapadlo pytať.

cica28
23. sep 2010

zdravim ak mozem chcem sa opitat ze ake ceni su v polsku na kociky ci sa tam oplati kedze pochadzam od topolcian?dakujem za odpoved ak mi date

marienkam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katustek
24. sep 2010

Ahoj, nemáte niektorá náhodou skúsenosti s kočíkmi značky KEES? Konkrétne K-ART 2010 alebo ho videli na živo? Ďakujem 🙂

berus222
24. sep 2010

@marienkam no to by som ani nepovedala. moj kocik som kupila s rozdielom 100€ u nas. tak uz len preto sa tam oplati ist.
a dnes v noci vyrazame zase. 🙂