Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

katullka1
17. jún 2010

a ostatne dievcata, tu si môzte stiahnut mampku, ako sa do babyboo dostanete http://www.nowytarg.sk/sk/companies-128,Detske_...

genimi22
18. jún 2010

ahojte
pre tosomja-kocik Treeco Emjot je super kludne si ho kup 😅

petulka_1
18. jún 2010

ahoj. a nahodou kocik coneco V4 chameleon nemate ziadna?

petulka_1
20. jún 2010

kocky neboli ste ziadna v Novom Targu vcera alebo vo stvrtok? Ako to vypada na trhoch, nie je to tam zaplavene?

sasanka146
20. jún 2010

Ahojte,

boli sme v Novom Targu minulý štvrtok a vôbec to tam nie je zaplavené. Super sme nakúpili 🙂

petulka_1
21. jún 2010

@sasanka146 mozem sa opytat ci si kupovala na trhu, alebo v babyboo obchode? A kupovali ste kocik aj postielku? Ake su priblizne ceny? dakujem

murinka
21. jún 2010

ahojte baby.neviete za kolko sa da kupit v polsku casualplay s4?o kolko vyjde lacnejsie ako tu u nas?

janaspa
21. jún 2010

Ahojte,
chcem sa opytat na obchody v Krosne, nevie mi niekto poradit, ci ma niektory z nich aj web-stranku?

sasanka146
21. jún 2010

@petulka_1
Ahoj .....no kupovali sme kočík. Myslela som, že kúpime v baby boo, ale na trhu sa mi jeden tak zapáčil, že sme nakoniec zobrali ten...poľská značka Verso - trojkombinácia 270 eur.
Postielky som nepozerala, mám našťastie od kamarátky.Potom sme kúpili kolotoč nad postielku, také lehátko-sedátko s visiacimi hračkami...tieto dve veci vyšli cca o 7 Eur každé lacnejšie ako na nete.
Potom som kúpila nejaké oblečko....ale to skôr na trhu.

krtica11
22. jún 2010

Ahoj baby chcem sa spytat či nahodou niektora nevie kolko stoji trojkombinacia tako jumper v polsku.Velmi sa nam pači ale chcem vedieť či sa nam tam oplati isť ho kupiť.

petulka_1
22. jún 2010

@sasanka146 A este sa chcem opytat, ze dokedy su tie trhy otvorene? A byvas v dome ci panelaku, vies ci by sa mi tento kocik zmestil do vytahu? A nevies nahodou ci v babyboo alebo aj na trhu nemali kocik Coneco V4 chameleon?

sasanka146
22. jún 2010

Neviem ti presne povedat do kedy su tie trhy otvorene,ale pamatam sa, ze ked som tam bola raz v sobotu, tak okolo jednej to zacinali niektori uz balit. Je pravda, ze ak si chces kupit kocik napr. na trhu v ten den, tak je najlepsie prist co najskor, aby mali co najviac farebnych variacii na vyber....A bohuzial s tym kocikom ti moc nepomozem, moc som ich nepozerala, kedze som si v podstate hned vybrala ten na trhu.

majaja75
22. jún 2010

@sasanka146 ahoj, chcela by som sa ťa spýtať či si dobre nakúpila v obchode babyboo: My ideme v pondelok (viem že trhy budu vtedy zavreté, chceli by sme postielku, hniezdo, skladaciu postieľku(cestovnu) zavinovačky, fľaše, oblečenie. Náhodou si nepamätáš približné ceny?

Aj ostatných báb som sa chcela spýtať či sa oplatí ísť tam na nákupy, či su lepšie ceny ako u nás, alebo na nete. Keď som porovnala ceny fliaš avent u nás a v Maďarsku tak tam sa niektoré viac oplatia. Aký je váš názor. ďakujem

sasanka146
22. jún 2010

@majaja75
Ahoj, je mi ľúto, ale vzhľadom k tomu, že som sa pri nákupoch nezameriavala na postielky, tak ti cenu neviem povedať. Ale vo všeobecnosti sú tam lacnejšie ceny ako na nete u nás. Napríklad kolotoč nad postielku bol v babyboo o 7 eur lacnejší, lehátko s hračkami tiež o cca 6 eur. Keď plánuješ nakpiť viac vecí, tak sa ti ušetrená suma pekne nazbiera. Čo sa týka oblečenia pre bábo....ja som si viac vecí vybrala na trhoch ako v obchode.

majaja75
22. jún 2010

@sasanka146 ďakujem, čitala som u jednej baby že kolotoč nad postieľku stál 10eur a pod, takže lepšie ako u nás. Oblečenie na trhu mali lacnejšie?

krtica11
22. jún 2010

Ahoj majaja daj prosim potom vedieť ako si nakupila a za ake ceny mi chceme isť tiež ked už budem mocť lebo zatial som PN.Ďakujem

sasanka146
22. jún 2010

@majaja75
áno, zdá sa mi, že oblečenie na trhu bolo lacnejšie. Hlavne tam mali väčší výber neutrálnejších vecí. V babyboo bolo oblečenie viac delené na chlapčenské a dievčenské. Vzhľadom k tomu, že môj pokladík si sedí na zadočku a nechce ukázať čo je zač, kupujem neutrálne vecičky 🙂

anib
22. jún 2010

ahojte, my sme boli v Polsku tuto sobotu,ked tak prsalo 😒 ,ale trhy boli, ok, aj vela stankov,my sme nakupili obleky, saty, tricka, a malej topanocky,papucky, ine veci som nekukala nejak,lebo sme prisli okolo desiatej a o jednej uz balili,nabuduce pojdem aj do tych detskych obchodikov a ozaj kupujete si nieco aj cez internet nejake detske oblecenie z Polska? nej.dobre stranky?

ivka1984
23. jún 2010

no z mojej skusnosti je lepsie ked su aj trhy si myslim lebo napriklad na to oblecenie zavinovacky sa mi viac pacil trh a postielky neviem ake cenove relacie tam boli ale asi o dost lepsie ako u nas lebo ich tam dost kupovali

krtica11
25. jún 2010

ahojte baby mam prosbu nejdete niektora zajtra do polska do noveho targu 🙂 ?Ak by ste nahodou niektora išli mohli by ste mi pozrieť či tam maju kočik tako wipper a za aku cenu.Vopred Ďakujem 🙂

krtica11
25. jún 2010

trochu som sa púomylila tako Warrior.ups 🙂

wodana
25. jún 2010

baby a nema niektora z vas skusenosti s kocikom KEES? je to polska vyroba, na nete sa mi paci, ale v reali som ho este nevidela. ja potrebujem surodenecky kocik pre deti narodene skoro po sebe.

petulka_1
25. jún 2010

Ahojte. Tak pridam zopar informacii....My sme boli v Novom Targu vo stvrtok a dobre sme nakupili. Niektore veci boli ovela lacnejsie ako u nas. napr. postielka za 35eur a vsetko do toho potrebne.V Babyboo to bolo lacnejsie ako na trhu. Oblecenie mali priblizne v tych istych cenach aj na trhu aj v babyboo, ale na trhu mali viac na vyber. Kocik sme chceli coneco V4, ale ten tam vysiel tak isto ako tu u nas, tak sme kupili polsky Mutti.

petulka_1
25. jún 2010

polsky Matti 🙂

felisak
27. jún 2010

čaute baby.dnes mam ist kupiť kočiatik pre malu do Košic na blšak.Vyber je i plne zvereny ☹ akurat mi len nakazala kupit 3 kombinaciu s vajičkom.Prosim poradte nejaku znacku.Aby bola dobra kvalita aj cena...som z toho na nervy

krtica11
30. jún 2010

ahojte chcem sa spytať kedy byvaju trhy v Novom Targu 🙂

petulka_1
30. jún 2010

@krtica11 vo stvrtok a v sobotu, ale iba tak do tej 13 - 14.00

krtica11
30. jún 2010

Dakujem petulka_1 🙂

aleangela
30. jún 2010

Ahoj ahoj tak ja byvam blizko pri Targu 43km tak ked pojdeme kupovat kocik tak sa urcite zastavime v tom BABY BOO obchode este sme tam neboli.Inak fajna stranka clovek sa tu toho vela dozvie.Prosim aj ja by som chcela ak mozete poradite mi s vyberom kociarika?Ja byvam v rodinnom dome a babo cakame na jesen aky by sa mi hodil pocula som,ze kombinovane niektore nesu dobre,ze sa nedaju celkom dole sklopit a potom je babo nervozne ....dakujem vopred za rady.... 😎 😀

anka66
5. júl 2010

Ahojte maminky. Ja tiež rozmýšľam nad kočíkom ale neviem kde ho mam kupit . Možte mi pradiť kam sa chodi do polaska na kočiky do ktorého mesta ?