Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

nataliad
28. feb 2011

@deborah77 Ahoj, kupila som ho na trhu, ale máme k nemu aj bloček a záruku dva roky. Je k nemu všetko, čo len nechceš. Fakt je vo full výbave, úplne všetko. Bež po neho a nerozmýšľaj. Vôbec nebudeš ľutovať.

stanka79
28. feb 2011

@nataliad ahoj, perfektná cena na Verso, môžeš mi dať presný názov kočiara, aký je to typ, ja tiež uvažujem ísť do poľska po kočiar, tiež sa mi páči Verso, alebo X-Lander, kde je to mesto čo ste boi?

kaja73
28. feb 2011

Baby ja som velmi spokojna s tymto kočilkom http://www.sojan.com.pl/ Ma nafuk.kolesa,prejede aj zavejmi,ma jednoduchy klik system pri vymene jednotlivych kombinacii a aj sa mi pači.Ale ten asi na trhoch nedostat,ale vyrobcom je Polska firma s dlhoročnou tradiciou a je za dobru cenu- cca 350 euro.ja mam konkretne SOJAN Q7 ine neviem ake su,tento je super.treba sa na tej stranke trochu porozhliadnut.

martinkaa299
28. feb 2011

ahojte neviete ci na trhoch predavaju aj kocik aro team dreamline?? je to polsky vyrobca dakujem

nataliad
1. mar 2011

@stanka79 Ahoj, mi sme boli v Krosne. Presný názov je DIVERSO.

evi55
2. mar 2011

niektoré sú podľa slov. obch. inšpekcie aj nebezpečné pre dieťatko, napríklad tento: http://www.soi.sk/sk/Nebezpecne-vyrobky/Narodny...

majaja75
2. mar 2011

@grenka my sme tam kupovali tu čo ma dve polohy a platili sme 50 eur. U nás tu stojí ta čo sa nedá polohovať. Všetko sme tam kupili...

grenka
2. mar 2011

@nataliad vsak je super?ked je lacnejsi ja si nedovolim za 600e kupit,,jazdili sme po snehu ked neboli odhrnute chodniky,,,lahucky...my sme dali 260e lebo novinka farba...kuk moj album a vy akej farby mate???

grenka
2. mar 2011

@majaja75 tak to je super a ako sa polohuje?

majaja75
2. mar 2011

@grenka má dve polohy, teraz sa mi dobre zdvíha, je hore a ked bude väčšia tak sa ta časť dá preč a bude to nízke, bude tam stáť. to ako v postielkach-

grenka
2. mar 2011

@majaja75 super a to v tom babyboo?

majaja75
2. mar 2011

@grenka áno

nataliad
3. mar 2011

@grenka Ahoj, nám padol hneď do oka kombinácia- červenej, sivej a čiernej. Je taky ´´šťavnaty´´ tou červenou a nie je vôbec tmavý, no menšie špinky na ňom nebude ani vidieť. Tmavé kočiariky sa mi nepáčia a dosť ich teraz vidím po vonku, mne veľmi nepristane ku malému bábätku tmavá farba /môj pocit/. Vy máte akej farby grenka?

grenka
3. mar 2011

@nataliad my fialovu s ciernou kukni album 🙂 spokojna som 😉 veeeeeelmi

deborah77
6. mar 2011

@nataliad Ahoj, ešte sa ťa chcem spýtať na ten kočík VERSO. Nikde na internete ho neviem nájsť. Nevieš o nejakej stránke?

tina_22
6. mar 2011
eviitka
6. mar 2011

Baby,videli ste nejaka v Targu kociky zn.Jedo?my sm ho tu nasli v novom obchode detskom a strasne sa mi paci,chcem si ho tam ist kupit...dajte vediet.

nataliad
7. mar 2011

@deborah77 Ahoj, neviem o stranke na internete kde by bol.

deborah77
8. mar 2011

@tina_22 Áno, ten myslím, ďakujem!!!!!!

tina_22
8. mar 2011

@deborah77 Nie je za čo 😉

deborah77
14. mar 2011

Bola som v Poľsku v sobotu- v Nowom Targu. Nakúpili sme, som spokojná. Kočík za 310,-, postieľka 30,-, matrac 10,-, súprava do postieľky 30,-. Ak budete niečo chcieť vedieť, kľudne sa ozvite. Všetko som kúpila, čo som chcela.

mimi147
14. mar 2011

ahojte dievčatá.... neviete náhodou niektorá, koľko vyjde v Poľsku kočík Vmax Baby Smile? celkom sa mi pozdáva, u nás som ho videla za cca 300e a viem, že je to poľská značka, tak len pre porovnanie, koľko vyjde tam.... a stále zvažujem, či sa nám tam oplatí ísť.... ďakujem

alex9966
14. mar 2011

@deborah77 a kde si bola kupovať v targu?

deborah77
14. mar 2011

Väčšinu vecí na trhu a potom som bola aj v tom detskom obchode v meste Babyboo- tam som kúpila lacné dupačky, tie stáli do 3eur a kabátiky. Na trhu, čím viac vecí kúpiš v jednom stánku, tým máš väčšiu zľavu.

deborah77
14. mar 2011

@alex9966 Väčšinu vecí na trhu a potom som bola aj v tom detskom obchode v meste Babyboo- tam som kúpila lacné dupačky, tie stáli do 3eur a kabátiky. Na trhu, čím viac vecí kúpiš v jednom stánku, tým máš väčšiu zľavu.

sisaha
18. mar 2011

http://baby-web.topky.sk/Clanky/a2078-Databaza-... pozrite si ci sa nahodou aj vas kocik nenachadza v zozname nebezpecnych vyrobkov. Väčšina z nich je vyrobená v Poľsku.

kvojtanikova
18. mar 2011

@sisaha heh to je sila. Je tam presne aj moj kocik (Emjot Treeco) aj hracka co dostala od znamej - plysova myska. Ale inak ten kocik, ja neviem, to by muselo byt riadne sikovne dieta co by vymontovalo tie matice na polohovanie striesky, sak ked to je dotiahnute, aj dospely s tym ma co robit. Navyse, ono je to prekryte latkou, takze najprv by muselo odhrnut latku, potom odskrutkovat matice a potom si ich este strcit do ust. No, neverim, ze by si toto daka matka dovtedy nevsimla. Dufam, ze nam ani nikomu kto ma tento kocik sa nic nestane.

kvojtanikova
18. mar 2011

Uz som napisala na stranku kde sme kocik kupili, som zvedava ako to vyriesime. Dakujem za upozornenie. Radsej ho teda vymenim, aj ked ako som pisala vyssie, neviem ako by to dieta mohlo urobit. Mam vsak obavy kvoli tej sportovej verzii, tu sme este ani len nevybalili.

sisaha
18. mar 2011

@kvojtanikova ja si myslim, ze seriozny vyrobca, alebo predajca vam vrati peniaze bez reci..., drzim palce

elsanka
18. mar 2011

Ahojte.... s manzelom sme boli v Polsku pri Katowiciach pre kocik Roan Marita.....este sme ho samozrejme nepouzili, ale pozdava sa nam. Aj u nas, na Slovensku sa zacina distribuovat a ti , co ho mali, si ho chvalia. Okrem toho ponukanu zostavu v Polsku, tu na Slovensku ani nedostanete a to nehovorim o peniazoch. Skuste pozriet: http://www.roan.pl/, mozno si najdete nieco co by sa vam zapacilo.... Ja som za pohodlie a trochu aj klasiku, ale hlavne aby sa dietatku dobre lezalo. Vanicku ma extra velku a pohodlnu, takze vydrzi aj nasledujucu zimu, a je polohovacia. Sportovy je tiez fajn, okrem ineho je vo vybave aj malicka autosedacka, vsetky mozne navleky, paplonik a fusak, taktiez aj slnecnik.....