Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

majaja75
24. mar 2011

@sonika1901 žial nie, my sme kupovali celu tu sadu

mimisk
24. mar 2011

@malinovka333 ja si myslim ,že aj na slovensku je dobrá cena na kočíkoch tako a nemusi sa ist pre nich do polska a potom co ked je treba riesit reklamaciu.sportová cast sa da otocit,kocik ma cca 14 kg,ale ak sa rozloží hmotnost je v pohode

ssense
24. mar 2011

ahojte žienky, majú v baby boo aj kočíky Jané a Maxi cosi? Ak áno, aké su približne ceny? ďakujem 🙂

malinovka333
24. mar 2011

@mimisk ved praveze ja si chcem na svk kupit ten kocik,len ho chcem najskor vidiet,a zatial som nenasla info kde by som ho na svk mohla najst okrem predajni na vychode svk,co je pre mna okolo 400km,kedze pochadzam zo zapadneho svk, a minule sme chceli ist aj do Polska ale som zistila ze s ami to neoplati,tak som si veci objednala na ele ale ten kocik chcem vidiet

susan007
24. mar 2011

@deborah77 ahoj maju prosim Ta v babyboo aj nejaky vyber hraciek? uz pre vyse rocne dieta 🙂 dik 🙂

deborah77
26. mar 2011

@marry_ann Babyboo je v sobotu do 15,00, ale niekedy ho vraj zatvoria aj skôr.

deborah77
26. mar 2011

@susan007 Majú tam dosť hračiek, ale veľmi som ich nepozerala.

juska
30. mar 2011

majú prosím vás v Babyboo monitory dychu? Ak ste si to niekto všimli, v akej cene?

terinka2004
31. mar 2011

@dida38 Ahojky 🙂 Ja som včera pozerala, dokonca som objednala cez Dino sklep kočík konkrétne casualplay S4. Lenže mi odpísali, že musím zaplatiť vopred a ja takým veciam nejak nedôverujem. 😖

terinka2004
31. mar 2011

@bmmz Ahoj. Ak sa môžem opýtať, boli ste si po kočík osobne v Poľsku??? Alebo ste si ho museli objednávať. Pretože sa chystám do PL v sobotu, len sa bojím, že ich tam nebudú mať, pretože tu na Slovensku je s Casualplay S4 problém s dodávateľom. A ešte jedna otázka: Kde ste ho vlastne v PL kúpili? 🙂 Ďakujem

megy2
31. mar 2011

@deborah77 ahoj,pozeram ze radis babam a ze si bola v babyboo,my sa chystame tak do dvoch tyzdnov na XlanderXQ nevies nahodou ci ho tam maju????dakujem...a je pravda ze sa neda kartou platit???

terinka2004
31. mar 2011

@deborah77 Ahojky 🙂 🙂 Boli ste v Targu v tom obchode Babyboo?? Ja čakám tiež mimi v Júny. Mala som objednaný (aj mám) kočík CasualplayS4, ale majiteľka obchodu mi sama povedala, aby som sa veľmi nespoliehala. Pretože majú vraj na celom slovensku problém s dodávateľom, ktorý nestíha kočíky dodávať a vyrábať. Tak som uvažovala, že pôjdeme do PL. Ale nie na trhy. Vraj v tom obchode majú aj Casual aj Jané, tak ak by si niečo vedela, budem veeeľmi rada 🙂 ak mi poradíš...Ďakujem veľmi pekne 😉

dida38
31. mar 2011

@terinka2004 ahoj,
ano aj ja som platila vopred, platobnou kartou. tiez som samozrejme mala urcite obavy, ale boli zbytocne. Su seriozny, potom som este posielala na vymenu jednu vec, tak v pohode aj postovne hradili oni... a vsetko prebehlo v pohode......takze ja som nemala problem.... 🙂

terinka2004
31. mar 2011

@dida38 ďakujem za odpoveď. 🙂 Vieš ja som objednala cez nich kočík Casualplay, ale mám obavy, že mi nepríde, resp. príde až po mojom pôrode. Pretože ten kočík je veľmi ťažké zohnať vraj u dodávateľa. tak sa bojím, že ho aj oni v Poľsku nemajú skladom, teda ho budú musieť objednávať, ja zaplatím a kočík mi nepríde. Neviem ako a mám zariadiť ☹

dida38
31. mar 2011

@terinka2004 tak v tomto poradit moc neviem, ja by som im napisala, ze ci ho maju, a kedy mi ho vedia poslat...alebo tam zavolaj, ja som tam tiez volala a v pohode sa s nimi aj komunikuje....moj kocik mali na sklade co som si vybrala, takze v tomto problem nebol....

terinka2004
31. mar 2011

@dida38 ano?? tak tam teda brnkneme.... 😀 Som zvedavá ako sa dorozumieme, ale bude aspoň sranda 🙂

dida38
31. mar 2011

@terinka2004 budu chciet cislo objednavky, aby ta nasli, tak si ho priprav... 😀

tina_22
31. mar 2011

@terinka2004 Ak chceš ísť do Babyboo, bude najlepšie, ak im napíšeš mail a popýtaš sa, či majú to, čo chceš, lebo sa ti neoplatí zbytočne z takej diaľky utekať do Targu, ak chceš len kočík 😉 Oni rozumejú po slovensky a sú celkom ochotní 🙂

tina_22
31. mar 2011

@megy2 V Babyboo sa nedá platiť kartou ☹

terinka2004
31. mar 2011

@tina_22 Už som tam písala. Zatial sa neozvali...Tak uvidíme 🙂

marry_ann
1. apr 2011

..neviete mi povedať, či 25.04. t.j. sobota, budu v PL v Nowom Targu trhy? a či bude otvorený Babyboo?kvôli tomu, že je Veľka noc...díík..🙂

marry_ann
1. apr 2011

..opravujem, sobota je 23.04., nnie 25.04....:-)

tina_22
1. apr 2011

@marry_ann Cez Veľkú noc si myslím , že trhy nebudú, Poliaci sú veľmi kresťasky založení, oni všetky sviatky majú zatvorené, takže asi nie, ale neviem to na 100% 😉

vlcicaa
2. apr 2011

Dobry zienky mohli by ste mi povedat kolko asi stoji surodenecky kociar znacky Phil and Teds moc dakujem 😵

javuk
2. apr 2011

Tak napr tu na SK ten kociarik, zakladna vybava, bude stat okolo 700 E.
http://www.slnieckovo.sk/index.php/domov/310-ko...

V Anglicku za to zaplatis napr 440 libier. Ale ked si na tom das zalezat a budes hladat, tak isto aj okolo 400 to moze byt,
http://www.oxfordpramcentre.co.uk/product_5.-Ph...

Treba vedie ci naozaj chces kociarik takyto, ist za tym, zohnat niekoho kto to pre Teba kupi a posle Ti to,
Naozaj to je najmenj. A aj nejakych 20 libier za prevod je v poriadku ak usetris ovela ovela viac v konecnom dosledku 🙂

vlcicaa
3. apr 2011

javuk velmi pekne ti dakujem pomohla si mi prajem pekny den 😉

alex9966
3. apr 2011

bola som vcera v polsku pozriet kociky. bola som v babyboo a strasne som sklamana. oduta predavacky, zly kurz na dali a to co som pozerala nemali v bohvie akych cenach. kupila som prebalovaci pultik s vanickou cca 50 eur tak to bolo za dobru cenu ale ostatne moc nic, ale je pravca ze nas tam odradila zduta predavacka. potom sme sli do baby city je to hned pri kruhovom objazde tak tam sme kupili vsetko. super pristup, kurz este nam dali zlavy. takze odporucam.
neviete mi poradit kde v polsku popripade na slovensku sa da vidiet na predajni kociarik bexa>

juska
3. apr 2011

@alex9966 ahoj, pozri do témy kočíky bexa, tam je baba, myslím fukylove, napíš jej IP odkiaľ si a ona ti presne povie, kde v tvojom okolí je obchod, kde sa dá bexa vidieť 😉

juska
3. apr 2011

@alex9966 opravujem, je to babykuky 😎

deborah77
3. apr 2011

@terinka2004 Ahoj, tento typ kočíka som nepozerala, ale skús napísať mail do Babyboo, či ho majú a za koľko. Oni ti odpovedia.