Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

evkafi
14. máj 2013

@jankapalko ktory typ camarela chces?

jankapalko
14. máj 2013

@evkafi Q12 alebo Colorado

evkafi
14. máj 2013

@jankapalko tie su dost tazke... nepozerala si dakotu alebo sevilu?

jankapalko
14. máj 2013

@evkafi hej, aj dakotu som pozerala, tiež sa mi videla

evkafi
14. máj 2013

@jankapalko ja zvazújem dakotú alebo sevilú ...neviem sa rozhodnút :((

jankapalko
15. máj 2013

@evkafi aj to boli moji favoriti. Sevila je taka modernejsia, lahucka, len sa mi na nej nepacilo, ze aj kolieska a konstrukciu ma vo farbe (ja by som chcela strieborne alebo cierne) a na korbe nie je okienko na vetranie.
Dakota je tiez v najuzsom vybere 🙂
Mne sa celkovo pacia Camarela, pretoze su to poriadne kociky, nie take mini-pidi 🙂

evkafi
15. máj 2013

@jankapalko pre mna je zase sevila moc privysoko :( ta vanicka je tak moc hlboka,a konstrukcia je vysoko posadena,ze nevidim vobec do vanicky 🙂 a to mam normalnu vysku 165cm . akurat zajtra sa idem pozriet nazivo na dakotu, pride na predajnu v takej pribliznej farbe aku si predstavujem a uz sa musim rozhodnut 🙂

riusake17
20. máj 2013

prosim Vas, vie mi niekto povedat, ci v Baby Boo predavaju aj kocik Nuna? Ak ano, tak za aku cenu? Velmi pekne dakujem, nestiham to tu vsetko citat :(

jankapalko
29. máj 2013

@evkafi ahoj, tak ako si pochodila s kočíkmi? My sme dnes kúpili v Poľsku Dakotu 🙂

evkafi
29. máj 2013

@jankapalko daj nejake foto 🙂 aku farbu? kde ste to kupili? za kolko? 🙂

jankapalko
29. máj 2013

@evkafi kúpili sme ho v Jablonke na trhu, na fotke to dobre nevidno, ale je to taka svetla kremova farba v kombinacii s bielou kavou. Cela 3 kombinacia so sietkou a plastenkou nas vysla na 300 EUR (zjednali sme sme z 330). Zaruka 2 roky, takze OK. Mali tam aj Sevily, tiez podobna cena, aj Q12 - tie boli este lacnejsie.

evkafi
29. máj 2013

@jankapalko jeeeej krasny, a sevila sa ti nepacila?

evkafi
29. máj 2013

@jankapalko ozaj na trhu ste ho kupili? a tam davaju zaruku? ci to bol obchod a mate normalny doklad? a BEXA ti nehovori nieco nahodou? taky si tam nevidela?

jankapalko
29. máj 2013

@evkafi tento sa mi páčil viac ako Sevila. Ale ani Sevila nie je zlá, komu sa páčia také modernejšie tvary, ja som skôr za klasiku. 🙂 Ešte som zabudla, že je to ľanová verzia, hneď mi padla do oka, ani som iné nepozerala, takže ani neviem, aké mali. Ale všimla som si Tako, Verso, Marsel Adbor, Bebetto a viac už neviem. Kupovali sme ho na trhu, ale dali nám doklad s dátumom kúpy a pečiatkou. Záruka je 2 roky, keby dačo, máme volať.

evkafi
30. máj 2013

@jankapalko tak super potom 🙂 aj mne sa paci prave ta lanova verzia 🙂 my ideme buduci tyzden mrknut alebo do noveho targu, snad tam bude tiez a aj za taku cenu 🙂 a je aj taky lahucky?

jankapalko
30. máj 2013

@evkafi je super lahucky, ovela lahsi ako Q12, dobre sa s nim manipuluje. Novy Targ ma trhy v stvrtok a v sobotu, ale tam su aj obchody, takze sa da ist hocikedy. Jablonka je len v stredu a je tam trosku mensi vyber ako v Targu. Drzim palce, nech nieco vyberiete 🙂 a nezabudni zjednavat - s Poliakmi sa da 😀

mysicka123
30. máj 2013

Ahojte,my sme kupili Anmar HiluxClassic a zatial sa vobec nemozem stazovat. Je tam hlboka vanicka s plastom a sosietkou,na strieske je drziak vdaka ktoremu babatko prenasame vo vanicke. Dalej je tam sportova cast s nanoznikon,sietkou a prsiplastom. Da sa otacat v smere i protismere jazdy. Poslednou castiu je autosedacka ktora sa da upnut na kostru kocika. Kupili sme ho v seredi za podla mna dobru cenu -300eur. Pouzivame ho sice len 6 tyzdnov,ale uz ma za sebou aj asfaltove i terenne lesne cesty a naozaj som spokojna. A este vaha kocika-7kg konstrukcia....

evkafi
31. máj 2013

@jankapalko diiiik, tak som rada,ze tieto kociky v PL su a uz ho rovno aj kupime 🙂

blondy12
3. jún 2013

@jankapalko ahoj prosim ta da sa kocik zlozit spolu so sportovou castou?ja som skoro rozhodnuta pre camarelo colorado...mala som moznost porovnat aj s dakotou a vahovo su rovnake...ale ten colorado sa mi pacil a bol lacnejsi o trosku len som este sa zabudla opytat ci sa dazlozit spolu...

majka8858
4. jún 2013

@jk77 ahoj prosím ťa a kam chodíš nakupovať? a kočík si kde kúpila?

jk77
4. jún 2013

@majka8858 Ahoj.Chodim do Krosna,priamo oproti trhu je uplne na zaciatku na lavej strane stanok s detskymi vecickami,kocikmi,postielky,autosedacky...Ale aj v prvom obchodiku na trhu,hned ako vojdes na lave parkovisko. Pri vacsom odbere daju aj dobru zlavu.Prvy kocik som kupila v obchodiku na lavo, terajsi v obchodiku na trhu.Sportiak som nakoniec kupila cez internet, lebo som ho nevedela najst v Pl. Priamo v meste v nakupnom centre takom mensom som nakupila flase avent,hracky,oblecenie,aj per mna,(maju tam aj super kolace a pekne sperky...) 😀 ) .

jk77
4. jún 2013

@majka8858 No a na nakup do domacnosti chodim do Nowy Sacz, nakupne centrum Real.Tam kupim ryby, maslo, sladkosti...lecnejsie,nez u nas.Nakupujem tam plienky Pampers,cajiky,kase,vsetko pre deti.Teraz som tam nebola par mesiacov,bol len manzel, tak presne neviem,co maju, ale doposial sa nam vzdy oplatilo ist.Vo vedlajsich obchodoch som kupila topanky,oblecko.. Ty si si uz vybrala kocik?? Ja ten svoj uz idem dat na predaj, mam v zalohe este jeden Tak dva mi stacia, ten hlboky uz predam. Pekny vecer.. 🙂

cuculik1
5. jún 2013

Baby , kde v Pl maju obchody s naozaj sirokym vyberom kocikov? Predpokladam, ze niekde v Krakowe. Mate skusenosti, viete poradit? Nemam na mysli male obchodiky, kde maju vystavenych 10 ks. Dakujem 🙂

majka8858
5. jún 2013

@jk77 Ďakujem za super informácie, veľmi pomôžu. A kočík som si ešte nevybrala. zistujem, že kde ho pojdeme vybať, aby sme nešli zbytočne a aby nestál viac ako tu 🙂 Potom kuknem ten tvoj 🙂 Len chceme asi nový, lebo čakáme prvé tak si to chceme užiť 😀 Ešte raz ďakujem a pekný dník 🙂

jk77
5. jún 2013

@majka8858 Ahoj.Ja som mala taktiez stale novy, tiez som sa chcela vytesovat.. Ved stale sa da predat, tak nech si uzijeme novucke kociky...pekny den 🙂

dominika590
29. jún 2013

Ahojte v stredu sa chystame do Targu do toho Baby Boo, neviete nahodou ci maju znacku Tako Alive???

kikaneu
29. jún 2013

@jankapalko fíha....a nevieš či mali aj granadu? lebo to je môj vysnívaný, času mám síce ešte dosť, ale som PN a bude problém chodiť po nákupoch

zlatanka
5. júl 2013

ahojte prosim vas kde v nowom targu je obchod baby boo?niekde pri trhoch ci kde?dakuejm

e_z
9. júl 2013

Aj poľských výrobcov kočíkov nájdeš vo Wiki Modrý koník: https://www.modrykonik.sk/kociky/
Či už Camarelo, Tako alebo Coletto..
Ak už v niektorom kočíku, vozíš, tak napíš k nemu skúsenosť. A keď tam chýba ten tvoj, dá sa predsa vyrobiť článok aj o ňom 🙂

mayocka
10. júl 2013

caute,kde to chodite do Jablonky na tie kociky? je tam nejaka velka predajna kde sa da vybrat z rozneho druhu kocika rozna farba ci take iba mensie predajne? potrebujem nejaky ultralahky kocik maly a spratny a neviem ci sa mi tam oplati ist a kde to presne je