Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

misenka0110
19. júl 2012

Babulky prosim Vas maju v obchode Baby Boo aj kociare znacky Peg Perego GT3? pozerala som ich stranku ale jedine k comu som sa dostala bola len virtualna prehliadka ich obchodiku a tak som nevidela, popripade na trhoch? Dakujem za informacie 😉

lenkatruchy
1. aug 2012

Ahojte 🙂 aj my rozmýšľame nad kúpou kočíka z Poľska. Poraďte - nakupovať v obchodoch či na trhu? Je podľa vás stále cenovo výhodný nákup v Poľsku? Aké sú približne cenové rozdiely oproti naším obchodom? Vopred veľká vďaka za info 🙂

sylvelia
2. aug 2012

dievčatá, ja by som chcela vedieť, či ste niektorá kupovali v Poľsku fusak z ovčieho rúna a približnú cenu

madziaramn
4. aug 2012

cauko baby, kedze ceny na polskych a slovenskych strankach sledujem uz dost dlho, musim konstatovat ze tie ceny kocikov a autosedaciek su dost vyrovnane v poslednej dobe (nebolo to tak). Hoci par desiatok eur sice je stale mozne usetrit v pl, no pri prepocitani ceny paliva a inich problemoch pri reklamacii a komunikacii ja osobne by som nevymyslala. Treba len dobre popozerat na slovenskych e-shopoch. (heureka.sk,pricemania.sk, google.sk) . Vela stastia a spokojnych nakupov!

dida38
4. aug 2012

@lenkatruchy ahoj, ja mam kocik z polska. mam ho aj na foto....kupovala som ho cez net z tejto stranky: http://dino.sklep.pl/nowy/ a som s nim spokojna....tuto znacku predavaju aj u nas, ale bol podstatne drahsi tu....nas vsetko aj s vajickom a dopravou vyslo na 320€ , tu by ma bez vajicka vysiel tolko..... takze u mna spokojnost 😀

noname26
27. aug 2012

neviete ci sa oplati zhanat Concord fusion v polsku?

jeny9999
3. okt 2012

@mataninka prosim ta a v akom obchode v polsku ste boli? my ideme zajtra do krosna, ale vobec to tam nepoznam..

jeny9999
3. okt 2012

@dorkaaa prosim kde v krosne su obchody s kocikmi? vies nazvy?

dorkaaa
4. okt 2012

ahoj my sme kupili kociar na trhu, popri ceste je najviac obchodov s kocikmi...v meste sme neboli....

mimi126
21. okt 2012

@jeny9999 Ahoj, ano na trhu popri ceste a oproti cez cestu je ich najviac kocikov a vsetkych veci. Tiez mame kocik z polska a funguje vyborne.Tiez postielku matrac a vsetko mozne.Odporucam 🙂

jeny9999
21. okt 2012

@mimi126 podarilo sa a aj my sme kupili.. a aj matrac, vanicku na umyvanie, cumliky.. lutujem, ze som nevzala aj odsavacku avent - mali za 40 eur.. zatial sme spokojni, uvidime po skusenostiach s kocikovanim - uz sa nemozem dockat 🙂

gabca007
12. nov 2012

žienky, nekupovala niektora z vas kociarik cam dinamico v polsku? neviete nahodou ci ho maju v baby boo a aka je cena?

floppy25
19. jan 2013

@gabca007 ahojky, chcem sa opytat, ked ste boli v baby boo, nasli ste tam cam dinamico? A ak ano, za aku cenu? Dakujem za odpoved 🙂.

gabca007
20. jan 2013

@floppy25 nie cam dinamico tam nepredavaju - vobec nepredavaju znacku cam. ale ine svetove znacky tam maju. ja som sa nakoniec rozhodla pre jané. a ceny su tam neporovnatelne nizsie 🙂

mimus265
22. jan 2013

@gabca007 mozem sa opytat kedy si bola v polsku na ten kocik? to si bola v baby boo v nowom targu? ja by som tam tiez chcela ist len neviem ci tam maju taky ako chcem....

gabca007
23. jan 2013

@mimus265 ja som bola koncom novembra 2012. a aky chces?

mimus265
23. jan 2013

@gabca007 ja by som chcela nieco ako Tako laret, alebo Tako alive, skratka bielo ciernu kombinaciu popripadne nejaky bledunky by som chcela, pisala som im aj na email ale neodpisali este, a aj by som tam zavolala ale neviem po polsky 😀

gabca007
23. jan 2013

@mimus265 ja som tam tiez vela krat pisala ale nikdy ziadna odpoved neprisla. verim ze si tam vyberies lebo maju ich tam neskutocne vela - rozne farebne kombnacie, a da sa aj dohodnut napr. vanicka v takej farbe a sportovy v uplne inej - neni problem. a ak nahodou nemaju tak ti mozu aj objednat, ale potom tam musis prist znova co neni moc ono. ja som spokojna. sla som tam s tym ze sa mi paci cam dinamico a jane slalom - cam vobec nemali ale jane ano (ale mali uz posledny kus a iba v jednej farebnej kombinacii sportovy (ale prave ten som chcela) a vanicky mali 2 tak som zobrala tu ktora sa mi viac pacila 🙂 - takze ja som nakupila k spokojnosti a da sa v poho dorozumiet v slovencine - ked som tam bola nakupovat ja, tak tam nakupovali este 3 slovenky a iba 1 polka 🙂

mirusa11
23. jan 2013

Moja skusenost, kupili sme v Polsku kocik, Camarelo Q12, sme spokojní zatiaľ super, máme ho pol roka, ale zatial je super, je pravda, ze ked som pozerala na nete v SR, tak som ho nasla aj za nizsiu cenu, ale my sme si chceli vybrat a fyzicky ho vidiet, takze sme spokojni.

mimus265
23. jan 2013

@gabca007 to je super 🙂 nasi urcite pojdu do Polska chcu ist na trhy, takze by som sa zviezla s nimi... tak to risknem hadam si len nieco vybyeriem, nie je ten jane kocik tazky?

gabca007
24. jan 2013

@mimus265 no podla mna si urcite vyberies, take mnozstvo kocikov som u nas nikde nevidela 🙂. no ten moj jane je s tych drahsich co tam maju a podla mna je lahky na to aky je kvalitny 🙂

mimus265
24. jan 2013

@gabca007 tak to je potom super 🙂 dakujem za vsetky informacie 🙂

gabca007
24. jan 2013

@mimus265 jasneee, aj nabuduce hehe 🙂 drzim palce

svetlusska
16. feb 2013

ahoj moja skusenost s polskym kocikom je zial negativna :( zo zaciatku som si myslela ze som si kupila super kocik, pokial to bola vanicka bolo to celkom okej az na par drobnosti sa to dalo.sportova cast je o dost horsia hlavne co sa tyka popruhov....dalsia vec na konstrukcii sa mi zlomil nit, da sa to sice opravit ale aj tak, a dalsia najdolezitejsia vec zhrdzaveli mi kolieska na konstrukcii, kedze bola hlinikova, retro styl znacka kajtex...no des....a to nema este ani rok...je pravda ze tieto kociky su lacne ale tak veeeeeeeeelka nevyhoda je ze maju zaruku len 12 mesiacov nie ako u nas 24 mesiacov tak pozor nato...ale zial zatial co som presla u nas obchody tak vsetci tahaju kociky z polska...

jk77
18. feb 2013

Ja som mala kocik z Polska pred 4 rokmi, teraz mam znova a som maximalne spokojna.Na leto si kupim z Polska este golfac.cenovo sa urcite oplati.My tam kupujeme aj ine veci, plienky, kase, caje.Vsetko je to ako u nas, len pod inou znackou.Vyuzila som to pri prvom, vyuzijem aj teraz.... 😉

jarkasl
19. feb 2013

@mirusa11 Chcela by som sa spytat kde ste kupovali v Polsku kocik camarelo q12 lebo aj my sa chystame tak by som chcela vediet kde ho hladat Dakujem za odpoved 🙂

mimi126
19. feb 2013

ja mam kocik z Krosna.som spokojna 🙂 a aj celu vybavu.odporucam

minikk
19. feb 2013

@jarkasl ahoj ja som bola teraz v stredu kuknut kociky v jablonke a tam ich maju hned pri ceste stojA 290€ trojkombi. aj ja nad ním rozmýslam 🙂)

mirusa11
19. feb 2013

My sme kupovali v Novom Targu, ale niekedy tam bolo viac stankov s kocikmi, uz ich tam nebyva tak vela, ale da sa vybrat

mirusa11
19. feb 2013

@jarkasl V Novom Targu