Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

jarka70
6. mar 2008

gabulik urcite to bolo tym pocasimlebo mi sme boli v january a nakupili sme aj kocik aj postielku ...odisla som velmi spokojna 🙂

evka39
6. mar 2008

Ahojte baby,ja som tiaž kupovala kočík v Polsku zn.TAKO kombinovaný pred 2 rok.Vtedy stál 6000,-Sk.Plne som ho využila/malá mi v nom aj spávala/,len mi vadilo,že bol dost ťažký...Sama naložit do auta to bol problém.......Ale v konečnom dôsledku nelutujem.zuzanat a ked máš aj záruku,tak to je super.

majmunka
6. mar 2008

ahojte.som tu nova.kociky picollino a baby lux sa daju lacno kupit v pezinku, alebo objednat na www.lacnejsie-nekupis.sk

ejca
6. mar 2008

caute baby,ktore mate atlantic - prosim, poradte mi.kupili sme ho aj my,ale dost sa hybe rucka aj madlo pre babo.v obchode mi povedali, ze to tak ma byt, no ja mam obavy, aby to vydrzalo a nezlomilo sa to.vdaka za pomoc.

sona11
7. mar 2008

Ahojte, nebol niekto v poslednom case v Targu, lebo zacinam mat obavy ci tam budu mat dobry vyber kocikov, ked pisete niektore ze ste boli sklamane a nic nekupili.

mojusko
7. mar 2008

🙂 Konečne som našla niečo o poľských kočíkoch. Vidím, že sa mi asi oplatí tam ísť.
Ozaj som tu ,,nová,, a všetkých zdravím.
Iva

gabkazabka
7. mar 2008

Ahoj Sona,
ja som tam bola vcera a poviem Ti,dobre ze sme uz kocik kupili,lebo sme nasli len jeden obchodik a mali veeelmi slaby vyber-asi 4 druhy kocikov a dost o nicom

kika246
7. mar 2008

Ahojte baby , no takže včera som bola v polsku a ozaj to tam nie ´je také ružové ako sa hovorí, atlantic to 😉 nehrozí , implast to je vraj staromodny kočík podla nich takže ani ten , práve ten som ja velmi chcela a povedal mi jeden predajca že ho mal za okolo 9000 sk, ale že od vtedy ho nenosí lebo to vraj nikto nechcel , že je staromodny na trhu sú asi dvaja s kočíkmi a to samí magical no nič moc, a samozrejme velké ako tako a pod, tie sú sice lacné ale hrozné, no bola som sklamaná ja som potom nejako zúfalo kúpila twister to je v podstave to isté ako atlantic ale mali ho len jeden a v jednej farbe , olivovo zelený no velmi som nechcela ale manželovi sa páčil, ale tá cena v podstate ako u nás len s tým rozdielom , že mi k tomu dal aj vajíčko a pláštenku a stál ma 10000sk, no bez záruky ,bez papiera ani sama neviem či som urobila dobre 😉 ´, ale zase postielka fakt krásna a kolmplet so všetkým hniezdo , paplon, vankuš, obliečky, baldachýn ma stálo 2500sk, tak to bolo super a zavinovačky sú tam tak po 300 sk, ja som si myslela že sa s nimi aj dá dohodnút ale oni viac ako 50 sk nechcú ani spustit , no čo uz bola som videla no asi tak, ale kočík je pekný už som sa ukludnila troška , a je pravda že chodítka, stoličky ,to je fakt lacné , tak len tak aby ste vedeli ,pa 🙂

mojusko
8. mar 2008

Ahojte, a trojkolky športové už bez vaničky ste tam náhodou nevideli? Klasika na trhoch.

ninka123
9. mar 2008

Kika, dik za super info, nakoniec som asi urobila dobre, ze som si X-lander kúpila tu.. ale s tym ostatnym mozno uvidim... 😵

stresmenka
9. mar 2008

Ahoj mojusko daj adresu o tych polskych kocikoch ja tiez spekulujem tam ist pozriet 😨 ale ked citam co napisala kika246 tak ani nemam chut ☹ tiez som tam chcela pozriet kocik atlantik strasne sa mi paci 🙂

mojusko
10. mar 2008

Veď to! No neviem, idem v stredu autobusom z roboty len tak na otočku urobiť prieskum do Jablonky. Okolo 13 hod už by som mala byť doma. Ako sa mi strašne nepáčili trojkolky, tak keď teraz brázdim internet, sa mi začali strašne páčiť.Na leto sú bombastické. Nemôžem si dovoliť investovať do kočíka viac ako 3200Sk. aj to chcem len takú už bez vaničky a autosedačky. Čisto len športovú trojkolu ale aspon s nánožníkom keď bude zima. Hlboký kočík sa pokúsim predať a ak sa mi podarí za 3000Sk tak budem šťastná ako blcha. 😝 Ja idem len na tie klasické trhy do Jablonky. No uvidím či ma vietor nezaveje aj po nejakých obchodoch tam. Tak sa ozhojky zdravím Vás 😲

stresmenka
10. mar 2008

Mojusko ked´tam ides mrkni ci nemajú na trhu aj ATLANTIC a dáš vediet ked budes taka dobra. Ja chcem ist v sobotu do Targu a tam pozriem tiez 🙂 ten Atlantic je vraj polsky kociar ale cenu na internete na polskych strankach som nenasla ☹ je pravda, ze som ju zas tri hodiny nehladala, ale presla som dost stranok a nic. Ak ti to nebude robyt problem daj vediet co si tam vykukala 😉

je to tento http://www.kocikovo.sk/product/baby-design-atla...

je este jeden ale s mensimi kolesami to ke baby design ten nechcem 🙂

Zatial velmi pekne dakujem pa 😉

mojusko
10. mar 2008

Dobre, jasné pozriem to, dám vedieť. Zdá sa mi že taký podobný má kamoška, ale oni to kupovali asi v Dolnom Kubíne na predajni a neviem či ich nestál okolo 20.tis. Prezistím aj to, ak mám na ňu ešte číslo. Zatiaľ čavko.

marianella
10. mar 2008

ahojte. tak mi sme boli cez víkend v polsku a nakupili sme tam takmer všetko... okrem toho načo sme zabudli 😀 mam to pofotené v albume, ak chcete nakuknite 😉

mojusko
10. mar 2008

Marianella, ako sa dostanem do Vášho albumu? ešte v tomto neviem chodiť 😕

mojusko
11. mar 2008

A už som na to prišla. Jaj ale som šikovná 😀

iwuskaaa
11. mar 2008

Stresmenka, tento kočík som ja našla aj na trhu v Targu a stál 8 tisíc. No už som spomínala, že tento stánok bol dosť zašitý, ale výber mali celkom fajn. To treba mať fakt zbehané 🙂 .
My sa chystáme tiež do PL, najprv pôjdeme vlakom do PL Tešína, niekedy v apríli a urobím prieskum 🙂 . Môžem Vám dať potom info 😉 .

penelope10
11. mar 2008

ahojky, citala som vase skusenosti s kocikmi z PL, no pravdu povediac, tiez 1 taky mame, a potrebujem ho pri kazdej prechádzke zdekovat do výťahu a ... 😒 je to katastrofa, je tazky stasne neskaldy, stal -3 komb. sice cca 8 tis. ale kebyze si mam vybrat este raz urcite ho nekupim a dolozim si dalsich 8 a kupim kompktnejsi a flexibilnejsi kocik. On kocik je fajn pokial clovek s nim nemusi manipulovat, skladat ho cestovat... ale vazne skor do rodinneho domu.
asi tak vsak zvazte a naviac material nie je 3 x kvalitny mne to pripada ze setria kde sa len da... 😖

stresmenka
11. mar 2008

iwuskaa a kde ten stanok bol zhruba 😒 ak si pamatas mi chodime do polska casto sme s pod tatier takze to mame za rohom, a chceme ist v sobotu na okuky 🙂. V stredu ma ist do PL mojusko mozno da vediet co tam nasla ale ona asi ide do Jablonky s Kubina to tam ma blizsie 😉 .

iwuskaaa
12. mar 2008

Už som to asi aj niekde písala, ale napíšem teda ešte raz 😉 .
Takže ja to delím na dva trhy, jeden pod cestou a druhý za cestou. Ako pôjdeš zo Slovenska, tak trh na ľavo. Zídeš dolu po schodoch, asi vieš, že ich je tam viac...a dáš sa "putovať" smerom do ľava. Úplne na konci, bude stánok s kočíkmi, bol tam celkom fajn výber...ale nieje to ešte ten pravý 😉 . Od toho stánku pôjdeš ďalej, proste za chodníčkom 😉 . A tam je taký väčší priestor, stánky vtedy neboli nabité, kde som videla viac druhov kočíkov, aj Atlantic...vtedy ma to ešte nezaujímalo, tak som neobzerala všetky značky, ale viem, že by som nevedela ktorý si vybrať od radosti 🙂 . A v tom stánku mali všetko aj chodítka, myslím že aj stoličky, hniezda, deky, baldachýny...
V Targu sú trhy vo štvrtok a v sobotu, v Jablonke v stredu a neviem ešte ktorý deň 😉 .
Dúfam, že som to vysvetlila aspoň trochu na pochopenie 😉

mojusko
12. mar 2008

Tak babulky, v Jablonke podľa. mňa 0 bodov. Klasika TAKO, ARO, ale cenou tak ako u nás. Potom 3 kočíky nejaké značky: Babysmile- twister a Coneco-toledo. Trošku sa mi podobali na Atlanitik, ale videli sa mi maličké. A stáli 7000, druhý 8000 a tretí 9000Sk. Ak sa mi podarí, vložím ich do albumu, tak v celej Jablonke boli len tieto, ten tretí bol veľmi podobný v bledomodre farbe. A športové trojkoly na leto vôbec žiadne. Takže skôr ten Targ a Tešín asi.

stresmenka
12. mar 2008

mojusko dik za fotky mas pravdu je ten kocik maly to je ten co som ti pisala, ze chodi u nas po meste a ma malu vanicku 🙂 ja sa asi vyberem do targu tak uvidim, ale dnes mi manzel povedal, ze asi pojde v sobotu do prace ☹ tak inac by sme tam sli az po velkej noci, alebo este vo stvrtok pred vel. nocou tak uvidime 😉

iwuskaaa viem asi na co myslis 🙂 snad to najdeme, ale oni su taky ze ked sa pýtas tak ti poradia kde mas ist ked zhanas urcitu znacku aspon ja mam s nimi take skusenosti 🙂 , lebo moj syn je dost vyberavy v obleceni a furt nieco shaname a ked to nie je v jednom stanku poslu nas k druhemu oni si tak pomahaju 🙂

myskaa1
13. mar 2008

Ahojte. Nic proti Atlanticu, je velmi pekny aj ja som ho mala v plane kupit. Nekupili sme ho z jedneho dovodu je mensi ako ten na ktory sme natrafili a nakoniec aj kupili. Vsak juknite do albumu. 🙂

iwuskaaa
13. mar 2008

Myska a koľko ste dali za tento? 😉

mojusko
13. mar 2008

Iwuskaa a športové trojkolky v Targu??

jarka70
13. mar 2008

myska aj ja mam taky ale svetlozeleny 🙂

iwuskaaa
13. mar 2008

Mojusko, tak to Ti povedať neviem, my sme boli v novembri a vtedy som tam také nevidela 😖 . No teraz možno budú mať 🙂 .
Jarka a koľko stál? 😉

jarka70
13. mar 2008

iwuska ja som za neho dala v january 7000sk 🙂

iwuskaaa
14. mar 2008

Jarka, ďakujem 😉 Nemáš ho odfotený? Chcela by som ho vidieť. Aké mali ešte farebné prevedenia na týchto kočíkoch? 🙂