Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

ajkabezka
4. feb 2008

iwuskaa: atlantic má aj fusak flísový 🙂

sonatorik
4. feb 2008

zo stranky som kupila tu ohradku za 143 ZL tušim.... a kočik som kupovala nejaky Quest (firmy ed-re-ma) oni robie tie kočiky Twister.... boli dost podobne, ja som pochopila, že tento moj bol akoby novy model Twisteru...

sonatorik
4. feb 2008

nemožem ten moj kočik nejako nájst na webe, dnes ho sfotim a dam ho do albumu, tak si ho potom možeš pozrieť...... dzanka3

dzanka3
4. feb 2008

sonatorik dakujem za odpoved.....no snad nieco aj my tam pokupime a budeme spokojny s nakupom...(aj ked zatial neviem ako tu cestu vydrzim ☹ )

dzanka3
4. feb 2008

aj ja som ho hladala ale nenasla som nic - iba ak nejake forum polskych mamiciek 😅
tak potom pozriem v albume...dakujeem sonatorik

terkaa
4. feb 2008

cau baculky
co date do kocika na spodok pod babatko?
mam na mysli aj ked uz bude starsie bez periky.

emmuskabr
4. feb 2008

sonatorik prosim ta chcem sa spitat na tie x landeri mali aj ten trojkolesovi a nevies kolko nahodou stal dakujem coneco v 3 si vydela chcem nieco take ci ich tam vobec mali dakujem maja 🙂

sonatorik
4. feb 2008

tak už mam vytvoreny album- su tam len tie dve fotky kočika, ktroy som kupila. A ten xlander...naozaj tam bol a mam pocit, že vyzeral tak modernejšie ako tie ostatne (možno mal tri kolesa) to si moc nepamatam, ale myslim že stak cca nad 9000,- ale nespoliehaj sa na to, lebo ja osm sa nezameriaval na tento kočik, len viem že som ho tam videla.

terkaa
4. feb 2008

sonatorik kolko ta stal kocik, vajko si dokupovala zvlast, alebo uz je v cene?

emmuskabr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwuskaaa
5. feb 2008

Aja, ďakujem 😉
Ešte sa chcem spýtať, tie kočíky Atlantic majú dve konštrukcie, jedna je čisto šedá a druhá v kombinácii s čiernou? 😕 Ajabezka má napr. čisto šedú a videla som už aj s čiernou. Podľa čoho to vlastne je? 😀

sonatorik
5. feb 2008

kočik aj s vajíčkom stál 6700,- alebo 710 ZL. a mala som šťastie na jeden z mála, ktroý bol komplet s vajíčkom. Ostatné sa dali kúpiť tak že osobitne kočík a osobitne vajíčko....a farbu už musíte dopasovať. a som rada že som trochu pomohla. 🙂

midka
5. feb 2008

sonatorik, to vajicko sa da nakliknut na konstrukciu?

nattie
5. feb 2008

iwu - ta cierna konstrukcia sa uz nevyraba - teraz je nova verzua ta seda - jedine ak maju este zasoby na sklade v tom ciernom prevedeni, inak sa uz zohnat neda

sonatorik
5. feb 2008

ano da sa nakliknut na konštrukciu, ale s tým, že ti ostane akoby kočik v športovej verzii a na to nastokneš to vajičko (je to normalne pevné) čiže nie je to že len konštrukcia a vajičko, ale je tam akoby na športovej verzii to vajičko, ale ten zbytok (tienitko) sa da krasne poskryvat "dovnutra" takže to nevyzera tak ropbustne...dufam, že som to vysvetlila zrozumitelne 🙂

iwuskaaa
5. feb 2008

Nattie, ďakujem za info 😉 . To je škoda, mne sa páči viac tá čierna 😒

nattie
5. feb 2008

iwus - skus si pripadne obvolat predajne kde vies ze ich maju - mozno ho este maju na sklade - viem ze v Leviciach ho maju v cervenej a oranzovej farbe v tej starsej verzii ale za 9700 Sk

janka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniela84
7. feb 2008

ahojte aj ja som nakupovala kociky v polsku a dokonca som tam kupila aj zavinovcku a par drobnosti, ale poviem vam co sa tyka cien naozaj su nizsie ako v obchodoch napriklad tu v presove. My sme boli nakupovat v krosne, a mali tam aj super vyber, nielen kocikov ale aj ostatnych veciciek. My sme tak v polke nakupovania vsetkeho a este nam co to chyba, ale uz do polska nepojdeme jednak kvoli zime a jednak ze uz pomalicky sa mi nedobre cestuje a som unavena.

zabka1003
7. feb 2008

Ja som to tu už písala pár strán dopredu, veľa vecí sme nakúpili v Poľsku pre malú, od oblečenia, cez zavinovačku, až po kočík.
Teraz už môžem pridať postreh aj so skúsenosťami. Vecičky sú super, aj zavinovačka, už som ju milionkrát oprala a stále je krásna, kočík máme Atlantic od Babydesign a som veeeeeeeeľmi spokojná.
Takže poľské veci - vrelo odporúčam..

alami
8. feb 2008

prosím vás, neviem nájsť na webe kočíky aro. ak viete, pošlite link, ďakujem. a kto ich má, aké sú?

alami
10. feb 2008

Tak nik nevie link na kočíky Aro Team ☹ ?

zuzkapin
11. feb 2008

Ahoj Zabka1003,

ja mam Baby smile Twister, ale neviem, ako idem riesit otazku plastenky - nevies poradit, kedze Atlantic a Twister su skoro jedno a to iste.
Dik.

zuzkapin
11. feb 2008

iwu . ak sa ti paci viac cierna koonstrukcia, tak tam bola nevyhoda, ze na nozicky sa nedalo polohovat - u sedej sa da.
Ak sa ti paci cierna, skus pozrie kocik Baby smile - Twister - je velmi podobny Atlanticu ale namiesto fusaciku ma nanoznik . co je podla mna vyhoda, preto som nakoniec isla do Twistera.
Kupovala som ho v PL - N.Targ na trhu....

dadulka19
12. feb 2008

ahojte,nepozná niekto tento šporťák?...je to poľská výroba? http://www.lacnejsie-nekupis.sk/index_g.php?act...

pietra
13. feb 2008

dadulka, kociky Adbor su polske

dadulka19
13. feb 2008

pietra,dík 😉 ...a ako tu píšete(nečítala som to celé),poľské kočíky sú teda dobré.Toho Oskara nemáte nikto?Mne sa hrozne páči 🙂 Ale ked si ho nemôžem na živo okukať,osahať,bojím sa ho len tak objednať... 😒

mimi26
16. feb 2008

Ahojte babulky, mne sa veľmi páčia kočíky APOLLON ALUX, neviete náhodu, či také majú aj v Nowom Targu? 😉

ejca
19. feb 2008

caute baby,kupili sme atlantic,ale nezda sa mi rucka - prilis sa hybe hore-dole v kazdej polohe.aj madlo pre babo je v strede ohybne,nie je zlomene? v obchode povedali, ze to ma byt tak

graziela
19. feb 2008

Ahojte, postupne zistujem, ze kocik Atlantic je asi velmi oblubeny... Ja sa tiez rozhodujem, no vlastne som uz rozhodnuta. Otazka len je, kde ho kupit.U nas v obchodoch som ho videla za cca. 8-9000 sk, no a podla vacsiny z vas sa da kupit v Polsku za cca. 6300-6500 Sk, co je samozrejme iny peniaz. Ja som ale pozerala vselijake polske stranky a tam je cena podobne ako u nas, teda cca. do tych 9000 Sk. Tak teraz vaham, nie som si ista, ci tie lacnejsie verzie (pravdepodobne kupene na trhoch) su aj take kvalitne ako kupene v obchode, proste ci to nie je len nejaka lacna napodobenina.
Prosim, poradte...dakujem