Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

veronikamarinicova
23. jún 2012

Pracujem s kocikmi od polskych vyrobcov zatial som nemala problem 🙂 vyrobcovia su ochotni kociky samozrejme splnaju vsetky predpisy a poziadavky a rozdiel ceny nie je zanedbatelny 🙂

dorkaaa
23. jún 2012

Ahojte ja som bola dnes v Krosne...kupili sme kocik novy model 2012 Vector FX zatial som ho na nete nenasla...matrac cena 16-18 eur, suprava do postielky od 42 eur s baldachynom, stojan na baldachýn 5 eur...nemali sme vela casu, lebo sme sa ponahlali...ale urcite sa oplati....

mataninka
25. jún 2012

Ahojte, aj my sme boli minulý týždeň v Poľsku v Krosne..chceli sme pozrieť čo predávajú a za aké ceny. Chceli sme kúpiť postieľku, ale nemajú tam postieľky s posuvnou jednou stranou.inak ceny fajn. Kočík sme neplánovali kupovať v Poľsku, ale nakoniec sme kúpili. Nie na trhu, ale v normalnom obchode, aj so zárukou, za super cenu. Uvidíme samozrejme aký bude, ale Tako Laret za 330 eur aj s autosedačkou a so slnečníčkom...u nás vychádza vyše 400 eur...aj vanička a iné veci sa dajú kúpiť lacnejšie. Nakoľko na SVK aj tak väčšina vecí je poľskej alebo čínskej výroby, tak je to jedno a tam človek aspoň kúpi lacnejšie. 🙂

mataninka
25. jún 2012

@jk77 ahoj..a prečo sklamal? kočík nebol dobrý? my sme asi tam isto teraz kúpili kočík aj vaničku so stojanom. dúfam, že nebudeme sklamaní 😒

jk77
25. jún 2012

@mataninka ahoj.Mna sklamal len tym vyberom. Pri prvom babatku ako som uz pisala, sme tam nakupili skoro vsetko, aj pri dalsich nakupoch, ale tentokrat to tam mali take vykradnute... Isla som tam ako na istoto a nekupila som nic. Preto to sklammanie. Kupili sme v obchodoch a kocik objednali, aby nebol taky doskriabany a obchytany, ako ten, co vystavovali. Cenovo sa v Polsku nakupit oplati, to urcite. Je to o 50% lacnejsie, nez tu.Dala som si tu namahu a svk ceny som si napisala pred nakupom v Pl. 🙂

elliah
25. jún 2012

ja som mala polsky kocik a nikdy viac ☹ , na prechadzke mi odletelo koleso, malemu som skoro pricvikla prsteky
🙂 , ked som kocikovala tak mi stale isiel do jedneho bohu, poto sa mi pokazili vsetky zipsy....tak som si kupil casualplay S4 uz len sportak po 2 detoch a je uplne perfektny a stale funguje bez problemov....prave cakame kruhe babo a urcite pojdem do kvalitneho kocika asi znovu casualplay

p3tra11
26. jún 2012

@erika1210 aj my sa chystame do Krosna prvy julovy tyzden, este sice nevieme kedy, ale urcite... mozno sa stretneme 😉 resp. dame echo, ci sa oplati zajst...

gp2000
28. jún 2012

@p3tra11 ahoj,čítam že sa chystate do Krosna,možem poprosiť? 😉 potrebovala by som zistiť cenu kočíka bexa4,alebo bexa4x ale trojkombinaciu 😉 u nas najlacnejší za 320e,tak chcem vedieť či sa mi oplatí zajst do krosna,alebo si ho objednam u nas 😉 ,ak vas to nebude obťažovať,tak sa mi na neho popýtajte prosim,vopred dakujem 🙂

luciannka83
28. jún 2012

ja mám BEXU a som spokojná. Je spomedzi všetkých kočíkov najľahšia a je pomerne veľká.

nanulik
28. jún 2012

ahoj, my sme tiež mali z polska, a bol výborný, na tu cenu. ozaj super. mám ho aj v albume

nmonika
28. jún 2012

@dorkaaa
Aj ja mam kocik z POlska,Krosna,Vector ed-re-ma.200 eur,sestra kupila nejaky iny,za 185 eur.Uz sme ho aj skladali,ze ako bude sluzit a nenasla som chybicku.Uvidime od septembra 🙂

dorkaaa
29. jún 2012

@nmonika veď práve, chybičky krásy vychytáme až po narodení drobcov, kočík nekupujeme každý deň...🙂

moso23
29. jún 2012

ahojte,pri prvom babätku sme mali tiež kočík z PL,lebo som si myslela že kočík ako kočík,ale pri druhom sme si kupili značkový,kvalitny,ten z PL nám ťahal do jednej strany,bol dosť ťažký a nedalo sa nakliknúť vajíčko.ale chyby sme objavovali až po zakúpení...tak som rada že sme sa ho zbavili 😀

gp2000
29. jún 2012

@moso23 no presne ako my,tiež som mala pri synovi kočík poľsky,ale kupeny na slovensku 😀 😀 asi raz tak drahy ako v pl,a tahal do jednej strany,preto chcem teraz vedieť ake su ceny v polsku,ked už asi všetky su tam vyrobene(alebo v číne)nech to mam aspon lacnejšie 😀 😉

gp2000
29. jún 2012

@luciannka83 ahoj,a bexu ste kupovala v polsku??mne sa strááášne páči,len sa neviem rozhodnuť ,lebo tych farieb a vzorov je taááááák vela 😀 😀 ,a koľko stala vaša bexa?a ktoru konkretne mate?mne sa páči b4,b4x

gp2000
29. jún 2012

@nanulik pozrela som si vaš album s kočíkom,a chcela by som sa spytať,či važi fakt len 11kg,spolu konštrukcia aj s vaničkou?lebo sa mi to zda malo 🙂 až som prekvapena,lebo môj stary poľsky važil skoro 18kg 😠 😠 😒 a ako ste s nim spokojna?lebo ak nekupim bexu,tak druhy v poradí je tento 😉

p3tra11
29. jún 2012

@gp2000 aj my ideme prioritne po bexu, tak cenu urcite zistim, len sa potom pripomen 😉

gp2000
29. jún 2012

@p3tra11 🙂 a aku farbu chces?ak sa môžem spytať?pozeram že obidve mame termin v septembri,len ja neskôr 😉 mne sa páči fialovo-čierny,ak to bude dievčatko,a ak chlapček tak chcem bexu s kruhmi bežovo-tyrkysove 🙂 juuuuj už som zvedava koľko stoji v polsku

nanulik
30. jún 2012

@gp2000 no ja neviem kolko váži, nevážila som ho. ale ak ma pamať neklame tak tých 11 je len koštrukcia a vanička mala tuším dalších 7. ale naozaj neviem. Ale inak som bola s kočíkom maximálne spokojná.

gp2000
30. jún 2012

@nanulik tak to je potom doooosť ťažky ako môj stary,škoda ☹

luciannka83
1. júl 2012

@gp2000 my máme b4x. Vyšla na tristo eur aj s autosedačkou. Kupovala som v obchode s kočíkmi. Ale dostali sme zľavu, lebo sme odtiaľ brali viac vecí. My máme čierno zelenú. dá sa objednať aj na stránke www.kocikyluna.sk To je stránka tej predajne kde sme ho kupovali.

luciaq
1. júl 2012

ja mam kocik tiez z polsa je to verso a som maximalne spokojna. stal ma nejakych 260eur, je to trojkombinacia. ma nafukovacie kolesa a je neskutocne dobre odpruzeny. fakt super . my mame psa takze ten kocik s nami chodil aj na tury a to ozaj presiela kadetade a stale drzi pokope. idem ho mat aj teraz pri druhom babu. v zime ma super kolesa takze nezapadnem a pri nasich rozbitych chodnikoch super tlmi narazy. fakt som spoko

gp2000
1. júl 2012

@luciannka83 dakujem za tip,pozrela som si stanku,ale vychadza to len o 1e lacnejšie ako u nas v Bardejove,tak sa mi to neoplati 😀 ,a môžem sa spytať ako si spokojna s kočíkom?je lahky?podla toho,ako píšu,by mal byt,aj by s nim mala byť lahka manipulácia,a farba je taka ako na fotke,či foto skresluje?lebo mna zaujala ta fialova,len neviem či je taka ista aj naživo,či nebude tmavšia 😒

luciannka83
1. júl 2012

som s ním veľmi spokojná, nemenila by som. určite by som si ho kúpila znova. farba na obrázku nemusí byť presne taká istá. a fialova čo som ju videla sa mi zdala dosť tmavá..

lucianka222
1. júl 2012

Tak náš drobec sa vozí na kočíku z PL, Adamex Mars, zatiaľ vysoká spokojnosť :D

moso23
1. júl 2012

@elliah super rozmýšlanie!ja som skusila aj z PL aj značkový a určite by som sa rozhodla pre značkový,ja mám Quinny,a som spokojná,myslím si že za tu cenu čo kupiš v PL,kupiš na MKonikovi značkový zachovalý po jednom bábätku.a casualplay je kraaaaasny! 😀 😀 😀

p3tra11
2. júl 2012

@gp2000 my by sme chceli nieco neutralne.. ale uvidime podla dostupnosti 😕

gp2000
7. júl 2012

tak ako dievčata?bola už niektora v poľsku?myslim za posledne tyždne 😉 zistili ste koľko stoji bexa4??? 😲 stale čakam na info 😀

janulap
9. júl 2012

ahojte baby,prosim vas je lepsie ist kupit kocik do Baby boo alebo aj na trhu?A na trhu maju tiez kociky Dorjan?Dakujem 😉

aleangela
14. júl 2012

@janulap naj to bude asi s baby boo.