Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

jajona
23. jan 2009

my sme len tak informatívne boli v obchode, hlboký kočík Defender + vajíčko 11900,-Sk a niekto to písal, že kočík v Poľsku + vajíčko 7500,-Sk. Myslím, že je to super, a plus ďalšie veci, čo si tam nakúpiš. Asi sa tam tiež vyberieme.

janajanajana
24. jan 2009

Myslim, ze su tu viacere, ktore zaujima cena kocikov v Polsku, dnes sme kupili atlantic espiro za 890 zlotych, takze v porovnani s jeho cenou tu u nas sa to ozaj vyplati. Nakupovali sme v Krosne, v obchodiku oproti trhovisku. Body ma vysli po cca 100 Sk, zavinovacka cca 350 Sk. Som ozaj spokojna, vyplatilo sa urcite 😉

dicinka1
24. jan 2009

890 zlotych je kolko na slovenske?som asi hlupucka..ale neviem kurz..bohuzial..

sassi
24. jan 2009

1 € je cca 4,30 Zlotých, ale neviem ako v zmenárni menia, toto som našal na stránke VUB
ked prerátaš na koruny tak 1 Zloty vyjde malo cez 7 korun 😉
my sme menili niečo pod 8 korun naposledy

dicinka1
24. jan 2009

aha..sassi dakujem 😉

petika
25. jan 2009

Ahoj, pre zaujímavosť pozerala som cenu kočíku na internete casualplay S4, najlacnejšia ponuka je za 501,19 EUR čo je asi menej ako 595. Nie je všetko zlato, čo sa bliští. Vždy sa nám najviac oplatí ísť si pre to do Poľska, kúpime okrem toho čo treba a to možno nie len nám a taktiež nedávame zarobiť niekomu inému =) nič v zlom TOM

sassi
25. jan 2009

ja som kukala teraz moj kočík, lebo chcem po zime predať, tak kolko stojí novy, aby som nedala draho
a u nas 8000 - 8500 a v Polsku malo cez 6000 - 7000 v prepočte na SKK takže stale sa to oplatí, aj ked 500 prevezieš.

alias313
25. jan 2009

je jasne ze polsko sa oplati, lebo my sme tam nekupili len kocik ale plno inych veci...kocik sme zjednali na 6500 a aj vajicko uz v tom...fusak vysiel na nejakych 400, postielka-drevena uz aj s matracom nas vysla tusim na 1200sk, co je super cena.kupili sme tam aj hojdacku a oblecenie, plienky, prebalovaciu podlozku..a baldachyn+stojan+hniezdo,paplonik, vankusik-cela sada vysla okolo 1000..takze keby som to kupovala tu dam za to vsetko ovela, ovela viac.

sassi
25. jan 2009

no prebalovacia podložka spevnená vyjde tam tolko, čo tu ta najobyčajnejšia, to iste rychlozavinovačky, ta čo sme my mali za 300 tu stojí až okolo 800 korun 😒

silviamt
25. jan 2009

alias boli ste v obchode alebo na trhu

cimika222
26. jan 2009

ahojte babulky,my ideme teraz v sobotu do Polska a chcem sa spýtat ak mi budete niekto vediet poradit či sa oplati euro alebo zlote... dakujem

majkas
26. jan 2009

ahojte baby,
my sa chystame do polska po velkej noci, ked budeme u rodicov na vychode a normalne sa vdaka vasim prispevkom zacinam tesit. akurat sem boli dnes pozerat postielky v BA tak ma zamrazilo ze 4500 bez matraca a vy tu pisete 1200 aj s matracom.

viete mi napisat aj nejake konkretne obchody v Krosne alebo Novom Sonci?

a este pls coho sa vyvarovat, resp. ktoru znacku v polsku urcite nie?

dik

sassi
26. jan 2009

majkas, no 1200 stoja tie obyčajnejšie myslím, naša bola zlacnena z 1200 na 700 sk (v prepočte) lebo bola vystavena v obchode, a matrac kupiš už za 300, lenže ja som ten obyčajny nechcela, taky som mala aj doma po dcere. Neskor sme kupovali matrac Babysníček u nas za 1100,- len matrac, maly je disť ťažký, takže ten obyčajny molitanovy bol pre neho o ničom
ale asi sa oplati Zlote, lebo je vyborny kurz a Poliaci ceny zatial vraj nezvýšili

janajanajana
27. jan 2009

My sme nakupovali len na trhu v Krosne, ale v podstate su to riadne obchodiky kamenne, co su postavene hned pri chodniku, nie je to trhovy nakup, sice da sa zjednat cena, ale dostanete aj normalne zarucny list. Ale ja odporucam najma ten obchodik co je hned oproti trhu na druhej strane, za parkoviskom ,vonku su vystavene kociky a predajna zvonku vyzera sice ako sklad, ale je tam najlepsi vyber a myslim aj najlepsie ceny.

alias313
27. jan 2009

silviamt: na trhu v Targu...

petra1985
27. jan 2009

my sme v krosne v jednom obchodiku pri chodniku ako pise janajanajana nakupili vsetko.. postielku, vanicku, oblecenie..no vsetko celu zakladnu vybavu okrem kocika kocik sme kupili u nas.. 😎

petra1985
27. jan 2009

btw. tie kociky tam sa mi zdaju prilis nizke take prizemne taky typ ako TAKO.. mali vyhodu asi to, ze skoro ku kazdemu bolo vajicko.. inak sa mi tam ziaden nepacil takze som rada, ze som nakoniec kupila u nas 😉

petra1985
27. jan 2009

a este co sa tyka zlotych tak sme prisli na to, ze niekedy je vyhodnejse este zaplatit eurom.. este lacnejsie nas to vyslo ako v zlotych

dicinka1
27. jan 2009

petra kolko tam stal kocik tako?a + vajicko? 😕

petra1985
27. jan 2009

dicinka budes sa divit ale netusim 😀 😀 kocik sme uz mali tak sme ani nekukali na cenu sme isli hned dnu a kupovali co treba.. fakt neviem ale nemyslim, ze su drahe.. urcite lacnejsie ako u nas..treba ist pozriet.. fakt ma nenapadlo na cenu pozriet a ani vystavena cena nikde nebola lebo by som si vsimla .. ☹

dicinka1
28. jan 2009

ok..to nevadi 😉

dicinka1
28. jan 2009

kde ste menili korunky? v krosne?ja sa chystam v sobotu..dufam,ze mi to tentokrat vyjde.. 😉 😀

petra1985
28. jan 2009

my sme uz drzali doma zlote asi dva mesiace co sme sa chystali na trh ale bol zatvoreny 😀 menili sme v polsku ale v leluchove :D alebo tam niekde.. ale da sa tam vsade.. a keby nieco tak mame uz eura takze neni problem 🙂 chod pozriet ked som bola ja asi pred dvoma tyzdnami v sobotu nebolo vela ludi dalo sa chodit v pohode.. a ked ides cisto len na vybavu tak to mas zmaknute raz dva 😉

cimika222
28. jan 2009

to Krosne kde ste boli na nakup je obchod alebo nejake trhovisko?

dicinka1
28. jan 2009

cimika..trhovisko..a su pri nom aj obchodiky...

cimika222
28. jan 2009

dicinka a kde sa to nachadza v ktorom meste?
my mame na plane ist tiez teraz v sobotu!!!

dicinka1
28. jan 2009

aj mi ideme teraz v sobotu.. 😉

no v KROSNE JE TO TRHOVISKO... 😉 😀

ajabaja
28. jan 2009

Ahojte,

zajtra sa chystame do noveho targu na kocik 🙂

neviete mi poradit kam presne ist?
myslim do akeho obchodu? kam na trhu?
maju tam aj postielky?

dakujem,
pekny vecer 🙂

cimika222
28. jan 2009

ajabaja: my sa chystame v sobotu do Noveho targu tiez na kocik, prosim ta pozrela by si mi stolicky a stolicky na trhu ze ci maju chceme kupit aj do kuchyne? a daj potom vediet hlavne aj ake pocasie bude!!!
tak vela stastia a pekny nakup daj vediet čo si pokupila a aj ake ceny su tam...
ĎAkujem ti velice pekne
ja si pamätam ze aj na trhu predavaju kociky a aj ako sa parkuje oproti je taky kamenny obchod aj s vecickymi mi sme tam boli minuly rok v auguste

zuzec
29. jan 2009

caute,
ajabaja bola si dnes v tom targu? lebo myslim ze dnes tam trhy nie su, tam su v sobotu...ale ak si isla niekam do obchodu, tak co si zohnala?
neviete ci na trhoch mavaju kociky implast bolder?