Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

mirmaj
26. máj 2010

Ahojte kočky...v koľkom týždni tehotenstva tak chodíte do toho Poľska na tie nákupy a kočíky?...ja som teraz v 30tt, ešte sa mi to zda troška skoro ale neviem či potom to ešte zvládnem 🙂) tu cestu a to pozeranie tam 🙂

ivka1984
26. máj 2010

no mirmaj ja som 26tt a kocik uz mam doma boli sme v targu a kedze sa nam pacil tak sme kupili v babyboo

mirmaj
27. máj 2010

Dík za info...takže si kúpila Espiro Atlantic? ja sa tiež chystám na Espiro ale GTX, ale nie som ešte úplne rozhodnutá, kedže som ho nevidela naživo ešte

luckai
27. máj 2010

Ahojte kočky,
ako vyzerajú cesty? chceli by sme ísť teraz v sobotu do Targu, min. týždeň sme neboli lebo sme boli choručkí, takže chcem ísť teraz, len nás všetci odhovárajú, že kvôli vode nech nejdeme. Sú nejaké komplikácie na cestách. Mylím trasu Levice, Bystrica, Martin, Trstená, Targ???

ivka1984
27. máj 2010

no mali ich tam mirmaj ale ked som videla ten atlantic bolo rozhodnute 🙂 luckai n oneviem ale dufam ze ziadne problemy nebudu lebo my sa tiez chystame a ideme z martina

usiko
27. máj 2010

baby a v tom babyboo v Novom Targu maju take ich znacky alebo ak take riadne znackove kociky ake maju unas? A su tam za nizsie ceny?

mirmaj
27. máj 2010

Ivka a čo ťa viac presvedčilo na Atlantic?...ja som ho videla na živo aj tu v PB a nezdal sa mi moc, ale nemám to z čím porovnať

melissa00131
27. máj 2010

Ahojte kočky predavam kočik velmi malo používaný ak by ste o niekom vedeli kto by mal zaujem o taketo nieco (kuk moj bazar) odporučte. Dakujem

ivka1984
28. máj 2010

mirmaj bol lahky dizajnovo mi vyhovoval vanicka sa mi zdala dost velka oproti niektorym inym manipulacia super a v neposlednom rae aj cena bola super ten gtx sa mi zdal taky mohutnejsi neviem mozno len moj pocit ale ked som si ich postavila vedla seba mala som jasno 🙂 ale zas kazdy ma iny vkus takze nemozem hovorit za nikoho usiko maju tam znaciek od vymyslu sveta

alda
28. máj 2010

ahojte, mne sa tiež velmi paci espiro atlantic, ivka, kolko ta vysiel v tom babyboo?

mirmaj
28. máj 2010

ivka no mňa tiež začína odradzať ta mohutnosť, či nebude nepraktický na prenášanie, ale ak ich tam je veľa popozerám a možno vyberiem iný 🙂

luckai
30. máj 2010

Ahojte kočky,
boli sme včera v Targu. Bolo super, boli sme aj v Baby Boo, ale mali tam toľko kočíkov, že som sa nevedela rozhodnúť - kupovali sme golfáč, hlbokých mali ešte viac. Na trhy chodievame pravidelne, ale v obchodoch sme boli len pár krát. Tak sme potom kúpili na trhu od tých čo aj trojkombináciu vlani.
Bola som aj v pár lekárňach pýtať mlieko, ale Hami nemali, len Nutrilon a ešte asi nejaké ich. Neviete kde sa tam dajú kúpiť mlieka? Jedna lekárnička mi to aj vysvetľovala ale veľmi som jej nerozumela!

katullka1
31. máj 2010

@ellisabet ...ano, ved hlavne kôli tomu sme tam isli))

katullka1
31. máj 2010

@petulik22067 ...neviem, ci ti este pomôzem, ale ak si nahodou v sobotu nebola, tak cena je cca5OOe

lacobaciak
31. máj 2010

zdravim, neviete mi poradit kde je najdem servis na kociky bobas, najlepsie v okoli Ba. Potreboval by som nove koliesko

ivka1984
1. jún 2010

mirmaj treba vidiet ale myslim ze by si si tam urcite vybrala....
alda 285 eur 3kombinacia + fusak

petulik22067
1. jún 2010

@katullka1 bola som v sobotu v babyboo vyborne a vsetko som nakupila mam ho doma je uzasny sportak casualplay 299e,vanicka playmoon v akcii 100e, podlozka30e,v podstate tovar lacnejsi o 30percent ako u nas.

ellisabet
1. jún 2010

@katullka1 - x lander? ktorý typ?

salonka
1. jún 2010

ahojte, nemate skusenosti s Roan Marita kolekcia 2010?

kukucka26
2. jún 2010

neviete su v polsku klasicke 4 kolesove kociare za 100 eur?

dzio2
2. jún 2010

kukucka su , kupis uz pekne za 100eur 🙂 🙂 🙂 🙂 ja som kupila troj kombinaciu v polsku za 100eur , v Polskom T na trznici v obchode

kukucka26
2. jún 2010

mi ideme do krosna aj tam su nevies?

kukucka26
2. jún 2010

nemas prosim ta foto s kociarika aky sik upila ty a akolko stal?

kukucka26
2. jún 2010

prosim pockam

katullka1
3. jún 2010

@petulik22067 , tak to super......no nejak tak s tymi cenami, este by som sa vratila co to dokupit, kebyze to je trochu blizsie 🙂

katullka1
3. jún 2010

@ellisabet ,,,,trojkolku XT sivo orandzovu a vanicku v ciernej farbe a ty?

adka9
3. jún 2010

caute baby,ja som v 31 t.t a chcela by som ist do Jablonky na kocik a vybavicku,viete mi poradit ci sa to tam oplati a nepoznate tam niake obchody alebo sa da kupit aj na trhu?tu je to dost predrazene a neviem kam sa viac oplati ci Jablonka alebo Nowy Targ.diki

petulka_1
3. jún 2010

@butrus. Ahoj mne sa ties paci kocik babypoint/coneco V4 chameleon. Mne nevadi, ze je polsky, ved dnes je vela veci bud z Polska alebo z Ciny. Ale my si ho asi kupime tu na Slovensku, stoji 260 eur.

mirmaj
3. jún 2010

@ivka1984 dík za info...moc sa mi tak nechce ísť, rozmýšľam že si kúpim tu kočík camarelo q12

ellisabet
4. jún 2010

@katullka1 Ahoj! XA všetko v modrej. Mne sa tiež páčili trojkolky, ale tie sa mi nezmestia do výťahu.