Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

mimisk
12. dec 2008

Asi ťa sklameme, ale kočíky DEMA sa vyrábajú v Poľsku. DEMA si ich tam dáva robiť.

eldzina
12. dec 2008

No sklamem vas, Dema sa robi v Cine, znama mala kedysi obchod s kocikmi... 😉

hipuska
12. dec 2008

Ahojte, tak my sme boli v polsku teraz vo stvrtok, konkretne v Nowom Targu. Musim povedat, ze s vyberom som vobec nebola spokojna....Bol tam jeden vyrobca polskych kocikov.... junior.biz.pl a este jeden maly stanok kde mali asi 4 kociky ale zase mali vela autosedaciek...

My sme nakoniec kupili od toho polskeho vyrobcu kociar Viper-verso. Nemaju ho na stranke, lebo ho iba teraz zacali vyrabat. Je to 3-kombinacia, vysiel nas 9500. Vlastne jediny tento kocik splnal moje poziadavky na kociar.

Ale aj tak by som nemenila a nekupovala kociar na SR lebo viac ako 10-tis za kociar sa mi zda velaaaa

lauraa
12. dec 2008

Ja neviem ako daleko to mate do rakuska ale co keby ste sa popozerali tam.... Ved maju kvalitnejsie veci ako v polsku a cenou sa im tiez vyrovnaju... Inak kociky sa predavaju od 130 eur a je na ne zaruka ato vam v polsku nikto neda......Inak kocik Nurse trojkombinacia s autosed,vanickou, taskou stoji 230 eur....

sassi
12. dec 2008

lauraa - aj v Polsku ti daju zaruku a maju superske kvalitne veci, len nesmieš isť do Tešína alebo Targu na trh, ale normálne do mesta do obchodu...
A taky WOJCIK (oblečenie a topánky) to už je luxusna značka, čo ma sice aj v PL svoju cenu 😉 ale kvalita porovnatelna hoci aj s NEXTom, ak nie lepšia ...

cenovo sa to oplatí, minimálne 20% -30% proti SK cenám na značkových veciach ušetríš
my mame do Rakuska vyše 200km a do Polska kúsok 😉

lauraa
12. dec 2008

Sassi mozno mas ine skusenosti s Polskom ale ja som zo Ziliny a veru na Polsko nemam dobre spomienky aj ked sme nakupovali v Novom targu v obchode a s reklamaciou uz vobec nie.... Kdezto na rakusko nedam dopustit( pokazil sa na televizor dostali sme hned druhy zatial a kdeze nas nedokazili do 30 dni opravit dali nam novy bez nejakych problemov...Neviem znacku Wojcik nepoznam mozno maju naozaj dobre veci ale ja som sa uz poucila a radsej pojdem tym 200 km ako 80 do polska........

sassi
12. dec 2008

aj ja bývam blízko pri ZA
my chodievame cez Skalité do mestečka Zyviec, a na kočík sme boli v Bialsko Bialej 😉
inak zatial sme nič nereklamovali 🙂

sassi
12. dec 2008

No stalo sa nam, že sme mali zalohu na kočík, objednali nam ho, ale maly sa nam narodil o 2 týždne skor. Náš kočík ešte nemali na sklade, tak bez všetkého zalohu vrátili, navyše manželovi povedali, kam presne má isť ( ku konkurencii!) kde ho budu mať.
Pre vysvetlenie, oni ten kočík mali na predajni, lenže v inej farbe (bordový a tmavomodrý) a ja som chcela hnedý alebo oranžový...

Na SK si tento prístup neviem predstaviť ... tu by nam natisli isto ten, čo maju skladom, alebo by sme čakali ešte tie 2-3 týždne, kym by ho nedostali ... ved mame svoje skúsenosti 😒

dara9402
13. dec 2008

no my sme boli v polsku dnes a v targu na trhu sme si kupili tento kociarik http://moje-miminko.mimishop.cz/detail.php?zboz... vysiel nas teda nie nas ale moju maminku 🙂))) 7600,- tak ako je na tej stranke so vsetkym je maximalne pohodly do stran ho dokazem ovladat jednou rukou no prosto som maxim 😉 spokojna. dostali sme k nemu zarucny list aj blok a zaruka plati 12 mesiacov takze isto sa oplati nakupovat kociare v pl

alias313
13. dec 2008

dara9402
ty kokos..my sme tiez boli v targu a mame preeesne ten isty kocik, len je 4 kolesovy. a fakt je super sa z neho maximalne vytesujem..jaska aj zarucny aj blok🙂 a kupili sme drevenu postielku aj s madracom za 1200, fusak, plienky a kadejake srandy a urcite by som tam sla opat 😀 teraz sa mi ide velmi dobre zaspavat🙂

sassi
13. dec 2008

kočky, vyzerá dobre, to je daka novinka, ešte som ho nevidela
ale ta cena čo ste vy dali a ta na tej linke... pekný rozdiel ... 😕
My sme tiež tak v PL dali 8900 (1000 Zl.) a u nas sa vtedy predával za 13.000,- kočík a za 17.000 kombinácia s vajíčkom
sice u nas tiež už zlacnil, ale verim, že sa v PL aj tak stále oplatí 😉

dara9402
14. dec 2008

a ked ste si vsimli tak na tej stranke je cena v ceskych korunach

mirbeti
2. jan 2009

ahojte babenky, som v 5 mesiaci a uvazujem tiez ze pojdem na kocik do polska. Mohli by ste mi napisat ake su tam kociky, kolko asi stoja trojkombinacie. Ak bude mozne mi poslat nejake fotecky, ak ste niektore kupovali na trhu.dakujem za info

alias313
3. jan 2009

ahoj mirbeti my sme kupili kocik 3 komb.za 6500,-.normalne stal na trhu 7500, ale svokor zjednal, ze maju inde na trhu za taku cenu,tak nam ujo znizil 😀 poslem ti fotku je to aj toto farebne prevedenie.podla mna tam maju velmi dobry vyber...a aj ceny...

alias313
3. jan 2009

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=2950995 je to ta zeleno seda kombinacia. vsak si vsimni ze na nete stoji aj s vajickom vyse 11 000. a u nas v obchode ich maju tiez za 15-16000.

dicinka1
3. jan 2009

ajojte..po com tak su kociky trojkombinacia+ autosedacka co sa naklikuje na kocik?

mystery7
5. jan 2009

kocky, tie kociky vyzeraju fajn, kde presne ste ich kupili? len tak na trhu? Alebo ste uz vopred vedeli kam presne ist?
ja mam zaujem o stvorkolku, s otocnymi prednymi kolieskami, a najlepsie 3 kombinacia.

alias313
6. jan 2009

mystery7: tych tam mali vela🙂))a rozne farebne kombinacie..urcite si dobre vyberies...dufam, ze si sa z toho, co som napisala nejak vyrozumela 😉

fia
7. jan 2009

Ahojte maminky, prosím vás, kupovali ste v Poľsku kočík Implast Bolder 4? Chcela by som vedieť, či sa to oplatí - koľko vás tam vyšiel? Ďakujem. fia

dicinka1
7. jan 2009

halo? 😕

alias313
8. jan 2009

dicinka1: ja som trosku povyse napisala po com tam idu 3 kombinacie-je to okolo 7500, my sme zjednali na 6500 😉

dicinka1
8. jan 2009

ahaa..prepac mi to...a nemali tam take pestre kociky?pistaciovo zelena+ zlta dokopy?nevsimla si si?znacka by mala byt tako natalia 😵 😵 😵 😵 😵

petika
9. jan 2009

Ahojte baby, to kupujete kočíky len tak na trhu aj so zárukou, alebo to treba kúpiť v nejakom obchode? Ďakujem... ešte jedna otázka: majú tam značku X-Lander? Ak áno, po čom sú 3 kombinácie? pa

alias313
9. jan 2009

dicinka1 : kociky tam mali roznych farieb, bolo ich fakt neurekom, ja som mala problem ktoru farebnu kombinaciu si vybrat, zial neviem ci tam mali taku znacku to som neskumala 🙂...

petika: kupila som normalne na trhu a dostali sme nan normalne vypisany zarucny list, opeciatkovany na 2 roky.tie znacky som fakt nepozerala tak neviem...

dicinka1
10. jan 2009

alias..kukni do mojho albumu..bol tam aj taky kociarik?len priblizne..prosim ta..

petika
10. jan 2009

Baby, videli ste niektorá v Poľsku značku X-lander aj na trhu, alebo to sa dá kúpiť len v obchode? Ďakujem

ivka5387
11. jan 2009

chcela by som sa opitat ci kociar atlantic je dost velka vanicka a ci je dobry a ci sa da kupit k tomu aj autosedacka prosim napiste mi ze na akej stranke sa to da objednat dakujem.

ivka5387
11. jan 2009

chcela by som sa opitat ci kociar atlantic ma dost velku vanicku a ci sa da kupit k tomu kociaru autosedacka a na akej stranke sa toto vsetko da objednat Dakujem.

asandys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivetka5
12. jan 2009

Ahojte kočky, prosím Vás, keď ste boli v Polsku, nevšimli ste si, či mali Baby Smile Twister kočík? Pistáciovo zelený? Lebo myslím, že na Sk ho asi už nezoženiem, ak to bola kolekcia predtým. A máte niektorá z Vás túto značku, či ste spokojná? My nad ním uvažujeme na 90%, len aby bol. Ďakujem pekne, pa🙂