Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

bejula
5. mar 2009

nikol_79 🙂
tak to ja už nechápem, ja sa tiež chystam kupiť bud Jané al. Casualplay S4, ale tie ceny čo su na nete su veľkoobchodné ???? 😒 Ten hnedooranžový som aj ja videla, tiež nebars by som ho chcela, ale ked by iný nebol tak možno užť aj za taku cenu 😢
no nie si prvá čo tu píše zlú skúsenosť, fakt ma to mrzi, ja beham po nete už dlhšie a najsť nejaký obchod či už v Nowom Saczi ale. Targu je hrôza 😠 , nechapem a pritom beham po poľskom gooogli. Fakt a ešte ked som sa pýtala, to som bola v Krosne, že nejké obchody - odporúčanie do iného mesta, tak krutia hlavami, vôbec nepomôžu. To je fakt sila na konkurenciu

matahara
5. mar 2009

ahojte,
ja som prekvapena co pisete,tu u nas je taka ochota a taky vyber,ze sa mi nechce verit.
Tak to sa ani necudujem,ze to cloveka odradi.Clovek musi mat stastie.Nechapem

petika
5. mar 2009

=) baby, pozerali ste stránku www.babyclub.pl ?? skúste pozrieť tie ceny na Cam cortina a Chicco..... posielala som maila ohľadne cien, lebo Chicco, niektoré po 9999,- Sk a Cam aj po 13.134,- Sk.....keď dostanem odpoveď, dám vám vedieť. papa

vachovka
5. mar 2009

Baby a na kolko vychadza Jane v Polsku?

matahara
5. mar 2009

Teraz ked je dobry kurz tak stoji okolo 2500zl a na slov.16000,-sk 3v1.

nikol_79
5. mar 2009

baby ten poliak mi povedal, že denne predá na svk 30-55 kočíkov a vraj pod cenu nepôjde, asi chcú využiť to, že u nás je to podstatne drahšie tak prečo by nám dával ešte zľavu, keď aj tak ušetríme. A nebola to žiadna veľká predajňa, dokonca nemajú ani e-shop, iba tak čo tam prídu slováci

adka12
5. mar 2009

A tie Cortiny majú len v tých farbách čo na nete? ja chcem trojkolku a majú len v 4 farbách 😖
Ja som chcela tú zelenú.

matahara
5. mar 2009

ahoj nikol19,
my sme este tomu predajcovi v Polsku povedali,ze ake su u nas drahe kocare, nebol vobec prekvapeny a hned nam aj povedal cenu o dost lacnejsiu ako je na nete pl.Vobec nespekuloval a este nam prepocital kurz.

nikol_79
5. mar 2009

hm, tak to je asi tým na koho natrafíš, ale niekde tu na fóre som čítala, že sa baby sťažovali,že poliaci dvíhajú ceny keď počujú slov. Ináč v tom obchode bol milý mladý predavač, ale majiteľ bol hrozne nepríjemný.

xenia111
6. mar 2009

Chcem sa ta opytat ako je to s nakupom kocikov v polsku, lebo chcela by som sa tam ist pozriet, ale na druhej strane sa bojim, ze ked si kupim kocik v polsku ako by som vybavovala reklamaciu? Viem, ze u nas mi ponukaju nahradny kocik v pripade reklamacie a vobec neviem ake su zakony v polsku. A neviem ci je dobre si kupit nieco za 10000 sk v polsku a pritom na slovensku to stoji 14000sk. Ja viem, usetrim 4000 ale pravdepodobnost, ze sa mi nieco pokazi je dost velka. Hlavne kolesa. Ja chcem konkretne x-lander XA. A potom ak sa nieco stane vyhodit von oknom 10000 sa mi nechce. Ale aj tak by som sa rada sla pozriet do toho polska na tie x-landery a mozno aj na ine veci pre babatko. Vie niekto poradit kde tam /spomenulo sa tu Bielsko Biala, a ako postupovat? Dakujem.
🙂

adka12
7. mar 2009

Baby koľko stojí X lander XT v Poľsku? Aj s vajíčkom? Ja chcem ísť do Targu alebo do Jablonky. Ďakujem 😉

tufa
7. mar 2009

ja som ho kupila za 1080 Zl ale bez vajicka.

adka12
7. mar 2009

A to je koľko EUR? Oplatí sa ísť z Eurami alebo radsej zameniť za Zl?
A kde v Polsku si ho kupovala?

veroniq11
7. mar 2009

Ahojte má niekto kočík Trinity by dimex?Ak ano aký je?

tufa
7. mar 2009

je to 234 EUR, kupovali sme za eura, ale oplati sa zmenit zlote a najviac sa oplati ked platis kartou v obchode. Kde sme kupovali kociar /Krosno/ sa platit kartou nedalo.

tina_
7. mar 2009

inak, dievcata, skuste si mrknut cesky mimibazar, su tam aj ponuky e-shopov a ked je akcia, tak kociky OOOOVELA lacnejsie nez v PL...Navyse tiez nemaju problem to poslat na SK.
Ja hladam nieco ine, ale co som pozerala 3-kombinacie pre sestru, tak x-lander, ci neviem presne ktory kocik, ale bol to sportiak s autosedackou, taskou a slnecnikom, vysiel v akcii na ceske asi 8,5 tis.!!
A ostatne kociky, ked porovnavam ceny, konkretne sportove, tak rozdiely asi take ze Cechy 2890 kč, Slovensko-ten isty kočik 4700 sk!!! Pri 3-kombinaciach mate este vacsie rozdiely...

eevvaa1
8. mar 2009

Ahojte. Som tu prvýkrát a chcem sa opýtať či niekto nevie poradiť predajňu kočíkov v Krosne.
Chystam tam poslat manzela. Rozhodujem sa kupit novy x-lander XQ.Vyjdu tam o dost lacnejsie.
Mate ho niekto?

vachovka
8. mar 2009

eevvaa ja som bola vcera v Krosne a na trhu este novy xq nemaju.ale mali vypredaj na starsie x-landery tak si myslim ze ked bol vypredaj tak asi coskoro doplnia novu koleciu.

sonne
8. mar 2009

Ahojte mamičky aj tie budúce. Som v siedmom mesiaci tehotensta a to je ten najvyšší čas na kúpu kočíka. Chcem si ho vybrať sama. Tiež sa chystáme so PL. Len neviem kde je najlepšie. Už som tu čítala všeličo - Krosno, Jablonka, Novy Targ. Tak poradte kde? A prosím, objednával niekto cez e-shop? Ako to príde? Poštou? A koľko sa asi platí? Našla som peknú cestovnú postieľku na dino.sklep.pl. Máte niekto skúsenosť? Ďakujem

kiki5
8. mar 2009

takže aj ja som bola včera v krosne- x lander vypredavaju v maji im ma prist nova kolekcia- ja som kupila zagma bolero komplet výbava z vajičkom plaštenkou atd. stal ma 6500sk. tak som rada. je lahučky vanička dost velka, dobre sa ovlada aj sklada do auta. vraj im len včera prišiel je to niečo nove. za tu cenu budem rada ked mi posluži ale zaruka je nanho normalne 2 roky. kupili sme aj kopec veci od madrca cez paplon baldach. oblečenie a hlavne zavinovačky ked vezmete že najdrahšia stala 260 sk a to z vložkou tak sa to tam fakt oplati.

pepies
9. mar 2009

sonne kukni temu Nakup cez polsky e-shop al. tak sa to nejako vola.
cez Dina sa da objednat, postovne je okolo 300,- Sk.
ja som bola trosku sklamana, bo akurat ked som robila objednavku, tak zvysili cenu kocika, ktory som chcela. ☹
chcela som tovar za cca 10.000, myslela som, ze postovne pri takej sume bude gratis, no oni mi ho este navysili ........... takze neviem, ci radsej nepojdem osobne do Polska ................ 😉

eva1978
10. mar 2009

Ahojte.Mám v Polsku strýka a práve zhaňame kočík pre vnúča.Tie ceny sú naozaj nehorázne.Typ,ktorý máme vybratý vyjde v Polsku o 50 eur lacnejšie ako v čechách a kde je cesta?To si naozaj môže kočík kúpiť v Čechác kde býva nemusíme cestovať

eva1978
10. mar 2009

V polsku sa to naozaj neoplatí

kiki5
10. mar 2009

ono podla toho čo chcete. ak značkový kočiar tak sa to neoplati pretože tam je to lacnejšie len o to čo je dobrý kurz. ale ak nemusi mat značu tak som tam videla najdrahši kočiar a to bol x lander a stal9 tisic. ale to bol fakt najdrahši.

ivulik2
10. mar 2009

no čo ja som pozerala na značkove kočiare a porovnala s cenami kočiarov tu v našom meste podotýkam že značkove tak da sa krasne ušetriť od 150 do 300 eur
na porovnanie : casual s4 497eur u nás 1275zl či je 269 eur v polsku
concord fusion 3kombinácia 959eur u nas 2970zl čo je 627eur v polsku
quinne buzz3 563 eur u nas 1649 zl. 348eur v polsku
prepočitavala som to kurzom NBS 4,731 a ceny kočikov som si vybrala z netu z našho prešovskeho obchodu babybee
takto to vnimam ja ale zas na druhej strane ja mam do polska 100km niekto možno viac ale ak tam niekto može chodiť na maso tak prečo nie na kočíky...

sonne
10. mar 2009

Ahoj kiki5 😅 Ďakujem za odpoveď. Už dávno som myslela, že sa to tam oplatí 😀 Prosím, ja som zo stredného slovenska, cez ktorý hraničný prechod sa tam chodí 😨 A kupovala si to na trhoch, alebo v obchodoch? Jaj, teším sa 😵 A nakupovala si za eurá, alebo zloté, alebo cez kartičku? A ešte cca koľko si tam asi nechala? Ďakujem.

matahara
10. mar 2009

Neviem ci iba na niektorych miestach v Polsku sa oplati nakupovat,ale ja byvam 70km od hranic a oplati sa tam uplne vsetko.Znackove kocare su o 5000,-lacnejsie a ci je lepsi kurz,alebo nie.Aj tehotenske veci su o polovicu lacne a krajsie ako u nas.

ivulik2
10. mar 2009

matahara musím iba suhlasiť naozaj sa oplatí

majuska0
11. mar 2009

Zajtra idem do Noweho Targu, potom dam vediet ako sme nakupili.

simona1906
11. mar 2009

Ja som skusala internetovy obchod cez http://www.dino.sklep.pl/nowy/, aj mi odpisali. Maju na stranke cennik prepravy, na Slovensko/do Ciech stoji postovne 12EUR pre zasielky do 30kg. Porovnavala som si ceny, Jane Slalom Pro 2008 Formula Strata u nich 3285zl=700EUR, u nas 800EUR.