Kočíky z Poľska. Máte skúsenosť?

katulka1
13. aug 2007

Ahoj tehulky, nemáte niektorá skúsenosti s kočíkmi z Poľska?
Bola som tam vo štvrtok a majú úplne novú kolekciu, aj trojkolky, zdali sa mi kvalitné, len to neviem veľmi posúdiť. Napíšte ak máte skúsenosť.Ďakujem 😎

talinka
25. jan 2010

ahojte, mate niekto skusenosti s nakupovanim kocikov z tejto polskej stranky?
http://www.bobowozki.com.pl/advanced_search_res...

evelina19
25. jan 2010

jonas, diky za tip. vyskusam.... viem, ze najlepsie je to osobne, len som uz na PN, takze dalej ako do kuchyne sa uz nedostanem 🙂

talinka
25. jan 2010

a co v pripade reklamacie kocika objednaneho z Polska alebo priamo kupeneho tam? Mate skusenost? Stoji to vobec za to, troska usetrit a v pripade nejakej zavady ist do PL a hadat sa tam s nimi? 😅

jonas17
25. jan 2010

talinka, porovnávala som ceny kočiarov z babyboo a bobowozki a babyboo má nižšie ceny. A bobowozki ti nepošlu na Slovensko, len v rámci poľska.robia to tak, že niekto známy im to v Poľsku preberie.
Evelína, treba to risknúť. 🙂 v sobotu kontroly nechodia, a máš určite aj dak´jaké vychádzky, nie?

talinka, reklamácia ,dúfam, že nebude potrebná.ked ,tak vyšlem muža, nie je to až tak daleko a cestou nakúpi aj mäso a iné veci, hádať sa s nimi netreba, ved žijú aj zo Slovákov, nám dali komplet adresu, že keby dačo, tak pošlu súčiastku aj poštou.tak môj vyšiel lacnejšie o min.120€, mehovorím o ostaných veciach, tak nám sa to oplatilo.a auto nám ide na plyn, tak ani cesta náš nevyšla draho.

talinka
25. jan 2010

jonas, velmi pekne dakujem za infosky 😉

veroniq11
26. jan 2010

Pre evelina19 : Ja som kúpila na trhu set s hniezdom za 32 eur a matrac kokos za 12 eur ale bola som tam minulý rok koncom marca.A kočík V max za 210.

zuzzy12
4. feb 2010

ahojte....nemate skusenosti s kočiarom BABY LUX.....myslim že to je polsky vyrobok...

to.beruska
4. feb 2010

veronig ty si kupila v max komplet za 210????

zuzub
4. feb 2010

ahojte chcem sa spýtať, či niekto neviete či majú v Polskom Tešíne v nejakom obchode kočík V-MAX a za akú cenu ďakujem

krajinka
5. feb 2010

ahojte neviete niekto, ako ma otvorene obchod Babyboo v Targu v sobotu? 😉

zojec
5. feb 2010

dievcata, ak by ste si chceli porovnat ceny kocikov u nas a v pl, kuknite na stranku.. (vacsinou sa jedna o nie polske kociky) http://www.bobowozki.com.pl/index.php?cPath=1_3...

sysa282
5. feb 2010

ahojte ja som bola v polsku pred dvoma tyzdnami a kupila som kocik v-max stal 300€ aj s vajickom

to.beruska
5. feb 2010

Ajojte!chcela by som sa spytat keby ide niekto do targu pozrel by ci su na trhu nejake taketo golface.ale aby nemalo dvojte kolecka napredu.bola by som vdacna.
http://www.babatkosk.sk/62,mustang.html

jonas17
11. feb 2010

v babyboo sme boli v sobotu, neviem, do ktorej majú otvorené, ale o pol dvanástej sme odtiaľ vyšli.veľmi nám vychádzali v ústrety, jedna predavačka sa nám venovala a šetko nám nosila, ukazovala....

emmka3
11. feb 2010

beruska, ak ti to pomoze, minuly rok, niekedy v lete, kamoska kupila presne tohto Mustanga v Polsku ... ak nezabudnem, tak vyzistim ci v Targu alebo Bielsku-Biala a za kolko 😉

krajinka
12. feb 2010

jonas17 a je pravda, ze sa tam da platit aj eurami?

melpomene
12. feb 2010

Ahojte kocky...prave som sa zaregistrovala a citam o tom ako chodite nakupovat kociky do Targu...nevideli ste tam nahodou v obchode Quinny Zapp? A nevsimli ste si cenu?

krajinka: v targu sa da platit eurami na celom trhu a aj v niektorych obchodoch...nakupili si speci programy do pokladni a nemas problem...ale v obchode sa ti najlepsie oplati platit kartou...mas to za vyhodnejsi kurz. 😉

krajinka
12. feb 2010

melpomene: viem ze na trhu sa da platit eurami, mna konkretne zaujima obchod Babyboo 😵 a ak tam beru karty tak by to bola parada lebo poliaci s tym tusim maju problem 😝

domika9
13. feb 2010

neviete ake maju otvaracie hodiny v babyboo cez týžden? aspon od ktorej je tam otvorene

jonas17
13. feb 2010

v babyboo sa dá platiť eurami, vlastne v celom meste, v každom obchode, aj na trhu. normálne to prepočítajú. v babyboo neberú karty, ale v iných obchodoch nám vzali normálne.boli sme v takom ako carrefoure u nás a v pohode sme platili kartou.

určite je babyboo otvorené do večera.

melpomene, ak chceš vedieť, či majú ten kočík v babyboo, tak im pošli mejl, normálne slovensky sa spýtaj a ti pošlú aj cenu, prípadne, ak ho nemajú, ti ho objednajú. mne tak odpísali na môj kočík, ja som chcel ružový Jet a sme tam prišli v sobotu a ho mali, len ten jeden.fakt sú tam ochotní.

zojec a bobowozki majú oveľa vyššie ceny ako v babyboo.ja už asi môžem maturovať z kočíkov, od leta to študujem. 😀

kessiee
14. feb 2010

ahojte, baby nekupovali ste niektora brio go z polska? skusala som hladat na strankach, ale nikde som ho tam zatial nenasla... ak viete, poradte prosim, budem vdacna 😉

lucia1212
15. feb 2010

Ahojte babenky,prosim vas aj ja sa chystam do polska kupit kočik,ale len na trh.No tu teraz čitam ako často spominate nejaky baboom,prosim vas čo je to,ale hlavne kde je to.Ja čo poznam z kočikov,tak to je tako,nahodou neviete aka cena je tam?Velmi pekne Vam vopred dakujem za odpovede.

lucia1212
15. feb 2010

Ahoj jonas 17.prosim ta aka je stranka,ak chcem napisat mail do babyboo.Dakujem

melpomene
15. feb 2010

jonas17: dakujem za typ..uz aj idem pisat...lebo ked som si otvorila ich stranku tak nejak extra velka ponuka kocikov tam nebola...idem vyskusat este raz. dikes ;)

to.beruska
15. feb 2010

emmka bola by som ti veru moc vdacna.a ako je snim spokojna

melpomene
15. feb 2010

Ahojte...skuste este tuto polsku stranku...dodavaju aj na slovensko a maju celkom fajn ceny...http://dino.sklep.pl/nowy/specials.html

jonas17
16. feb 2010

melpomene, stránku majú blbú, ale len napíš o aký kočiar máš záujem, či ho tam majú.a z tej dino, porovnaj si ceny.

lucia: baby.boo@interia.pl

ináč, aj my sme ten obchod hľadali, je nedaleko od trhu, ale sme išli do mesta a pýtali a pýtali sa až sme ho našli.máš na internete aj mapku, ale nedarilo sa nám podľa toho , ani podľa navigácie.takko tam určite majú lebo to je poľský kočiar.len pre porovnanie, už som to písala aj vyššie, náš stál 298€, na iných stránkach by nás vyšiel 440€, obe ceny sú aj s autosedaačkou.na trhu nemajú taký výber, ako v babyboo.a hlavne, teraz v zime, je trh veľmi slabý, čo sa týka detských vecí, ja som bola sklamaná a to nehovorím , že bolo mínus 16, tak sa nám fakt super behalo po blšáku. 😠

vinka
17. feb 2010

Ahojte baby.Neviete o dákom detskom obchode s oblekmi v Nowom Saczi?potrebujeme pre syna takú 140.Alebo aj v Nowom Targu.Dakujem za odpoved. 😉

andrejkaz
19. feb 2010

Ahojte...chcem sa spytat,baby co ste kupovali kociky v polsku na trhu,netocia vam dolava pri kocikovani?ak ano,neviete co s tym? my mame kocik viper,kupovala ho svokra a nevyskusala ho na trhu a teraz ked sme ho zacali pouzivat,tak nam ide stale dolava ☹

mimisk
19. feb 2010

ak vám zabača kočík do boku mate pravdepodobne skriženu konštrukciu, treba skontrolovať obe nápravy aby boli v jednej rovine